Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

как водят в Киеве B-)

Re: как водят в Киеве B-)

Выбрали? Жрите

Хуцпіст мля. Вібралі вам Фірташі. Пєдаліка і Порохатого.
   
Re: как водят в Киеве B-)

извращенная логика

человек - тварь по своей природе,  он никогда не будет хорошим из моральных убеждений, он должен быть хорошим из страха наказания

у нас воров не наказывают - потому и грабят все как могут
так ти правий.У ТЕБЕ "ізвращённа "логіка"" а не у людей що виконують закони , Що і є ЛОГІЧНИМ. :) І найлегше пояснити СВОЮ "ізвращенную " тим,що людина тварина по своїй природі......бо тоді всі не тваринні досягнення по твоїй логіці не потрібні.адже...люд ина тварина по своїй суті. так і в суді скажеш-ми падальщики і хижаки по своїй суиті карати нас за вбивство іти проти логіки природи,де тварини власне так і діють.ті що є хижаками.
 Хороше РОЗШИРЕНЕ пояснення твоїх тез? :D
   
Re: как водят в Киеве B-)

А люди то люди... как в селе через дорогу...
   
Re: как водят в Киеве B-)

не правда,  чем больше рядов,  тем больше машин успевает проехать перекресток

І куди діваються ті авто, пістя того як проїхали перехрестя? Зникають? Вони так само створюють затор далі. Крімтого вони створюют затор на зустрічній смузі.
Заради сумнівного виграшу в 30 секунд, це бидло наражає на смертельну небезпеку себе і всіх навколо, затримує рух всіх інших учасників дорожнього руху, а у випадку аваріїї взагалі блокує вулицю на довгий час.

Виправдань тут немає ніяких. А потім таке бидло буде сидіти і розпатякувати "до чого країну довели", " народ обкрадають",  а самі такі самі, якщо не гірші.
   
Re: как водят в Киеве B-)

:facepalm1:

В оцьому і є вся суть проблеми, що кожен сам собі вирішує коли порушення закону є оправданим.

а я чогось думаю, шо суть проблеми у іншому

якшо там дійсно ситуація змінюється протягом доби на протилежну... то всі в місто дружно, то дружно з нього на виїзд...
має існувати реверсний рух
він просто має існувати і все тут

але, от замість того шоб порушувати, чи кричати - про наказання тих, шо порушують - було би правильним добиватися у влади вирішення ситуації і "узаконення" реверсного руху там, правда тоді ми багато проблем могли би вирішити, якшо підходити до ситуації не чисто формально, а так як правильно в даній ситуації... а воно звичайно простіше сратися
   
Re: как водят в Киеве B-)

саме в силу виховання, не від природи

але ПДР - то не виховання, то просто узагальнені правила безпеки,  існують тільки для того щоб зменшити людські жертви

в таких ситуаціях жертв практично не буває,  а задіяння додаткової смуги зменшує коркі

не можна писати правила щоб по ним їздили тільки надто виховані а решта хай як хоче якщо їм не западло бути бидлом

Не зменшує, там бандери ніяк не розширити, просто ті що стоять не порушуючи простоять ще довше через ціх дятлів-об'їздунів.
   
Re: как водят в Киеве B-)

Просто у них там нет свата, брата, кума в органах, а свою денежку отдавать ох как не хочется. :weep:

У нас уже 4 года как денежку вообще не требуют.
   
Re: как водят в Киеве B-)

Каждый пятак земли Киева продан под застройку.
Пройти уже нельзя, не то чтобы проехать.


А,Я предупреждал на выборах..

Кличко от мафии застройщиков.....

мне тогда факи тыкали..

типа Кличко всего сам добился вот теперь мы заживем с таким мэром.

ЗАЖИЛИ??
   
Re: как водят в Киеве B-)

а я чогось думаю, шо суть проблеми у іншому

якшо там дійсно ситуація змінюється протягом доби на протилежну... то всі в місто дружно, то дружно з нього на виїзд...
має існувати реверсний рух
він просто має існувати і все тут

але, от замість того шоб порушувати, чи кричати - про наказання тих, шо порушують - було би правильним добиватися у влади вирішення ситуації і "узаконення" реверсного руху там, правда тоді ми багато проблем могли би вирішити, якшо підходити до ситуації не чисто формально, а так як правильно в даній ситуації... а воно звичайно простіше сратися

На мосту патона є реверсна полоса, на якій вже кілька років спеціальні реверсні світлофори вимкнуті, всі їдуть як забажають, щоправда в гстанній час там аварій у лоба не пригадаю, враження що нам киянами якийсь експеримент проводять.
   
Re: как водят в Киеве B-)

На мосту патона є реверсна полоса, на якій вже кілька років спеціальні реверсні світлофори вимкнуті, всі їдуть як забажають, щоправда в гстанній час там аварій у лоба не пригадаю, враження що нам киянами якийсь експеримент проводять.

естественный отбор...

мост Патона - ужасная дорога, я иногда еду утром на левый (против пробки на реверсе), ездить в левой полосе сцошно, из реверса иногда кто-то выныривает на всречку  :(
   
Re: как водят в Киеве B-)

естественный отбор...

мост Патона - ужасная дорога, я иногда еду утром на левый (против пробки на реверсе), ездить в левой полосе сцошно, из реверса иногда кто-то выныривает на всречку  :(

Я взагалі в той реверс не суюся.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія