Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Додон заявил, что Молдова не признает Крым российским

МОСКВА, 17 янв – РИА Новости. Никто в Молдавии сейчас не пойдет на официальное признание Крыма российским, заявил президент Молдавии Игорь Додон.

"Я свою позицию не менял, не меняю и не буду менять. Но надо понимать, что нам надо выстраивать с Украиной дружеские отношения, нам нужно решить приднестровскую проблему", — сказал Додон на пресс-конференции в Москве.

По его словам, в Молдове сейчас никто не пойдет на риск официального признания Крыма. Молдавский лидер также отметил, что Кишинев не будет возводить "железный занавес" с Евросоюзом, но нельзя выстраивать отношения на антироссийской риторике.
   
багатовекторність  :D
   
Владимир хуйло подарил Игорю Додону карту Молдовы, на которой ей принадлежит часть Румынии.



Игорь Додон вручил Владимиру хуйло памятную статуэтку российского императора Петра I и молдавского господаря Дмитрия Кантемира в знак многовековой дружбы между российским и молдавским народами.



Президент Молдовы пригласил Патриарха Кирилла в Молдову

Как сообщает пресс-секретарь главы государства Ион Чебан, президент Молдовы Игорь Додон провел беседу с Его Святейшеством Патриархом Московским и всея Руси Кириллом.

Глава государства поблагодарил Его Святейшество за духовную и моральную поддержку во время президентской кампании, за его попечение о судьбе своей паствы в Молдове. Игорь Додон подчеркнул, что молдавский народ сохранит свою верность Православию. Президент Молдовы пригласил Патриарха Кирилла совершить пастырский визит в Молдову в ближайшее время, в ходе которого Его Святейшество символично заложит первый камень в строительство нового храма преподобного Сергия Радонежского в Кишинёве. (с)

Еще Додон признал долг за газ Приднестровья молдавским..

 (tu)  :facepalm1:



   
молдаване выбрали себе своего януковича

ну хто им дохтур
   
Він зібрався асоціацію з ЄС відміняти. Цікаво, чи обріже ЄС безвізовий Молдові за такі вибрики ?
І, якщо так, то як відреагують самі модавани на відміну безвізу ?  :shuffle:
   
 Там приднестровский долг за газ это как бюджет Молдовы, не? Кто его платить буит?
   
додон - гандон
   
Еще Додон признал долг за газ Приднестровья молдавским..
У него нет таких полномочий.
   
Баян
   
Молдавский лидер также отметил, что Кишинев не будет возводить "железный занавес" с Евросоюзом, но нельзя выстраивать отношения на антироссийской риторике.

два взаємовиключаючих твердження в одному реченні.
   
Что то евросоюз и Румыния молчат на это. Им сейчас не до таких мелких проблем.
   
У него нет таких полномочий.

"Есть определенные наметки, как выйти из этой ситуации. На сегодняшний день долг правобережья (Днестра – ред.) – около 500 миллионов долларов. Долг левобережья – около шести миллиардов долларов. Нужно понимать, что весь этот долг  — более 6,5 миллиардов долларов – общий долг Молдовы", — сказал он в эфире радио Sputnik Молдова.

 :laugh:




   
"Есть определенные наметки, как выйти из этой ситуации. На сегодняшний день долг правобережья (Днестра – ред.) – около 500 миллионов долларов. Долг левобережья – около шести миллиардов долларов. Нужно понимать, что весь этот долг  — более 6,5 миллиардов долларов – общий долг Молдовы", — сказал он в эфире радио Sputnik Молдова.

 :laugh:


 :facepalm:

 
   
"Есть определенные наметки, как выйти из этой ситуации. На сегодняшний день долг правобережья (Днестра – ред.) – около 500 миллионов долларов. Долг левобережья – около шести миллиардов долларов. Нужно понимать, что весь этот долг  — более 6,5 миллиардов долларов – общий долг Молдовы", — сказал он в эфире радио Sputnik Молдова.

 :laugh:
А какой долг у ЛДНР. Они типа наберут у Рашки 1000 млрд, а потом типа миротворец ТРамп умиротворит Украину и затолкнет эти долги вместе Захерченками довольным хохлам.
Тут лучше послать нахрен этих миротворцев и делать бонбы. Но ворюги у власти тогда не смогут красть.

Останнє редагування: 18 січня 2017 19:34:46 від gorboy
   
до речі, люблю згадувати про Кантемира, коли "рюськомірні" тявкають на Мазепу ;)
   
молдаване выбрали себе своего януковича

ну хто им дохтур
нє, януковіч перший рік сракою виляв, тіпа і європа, і парашка
А цей одразу з місця в кар'єр
Уважуха (tu)
   
Гандон вiн
   
Додон там уже собрался евроАссу отменять
   
Мдя, вата выбрала нам президента.
Наговорил касатик....
 Инвесторов до парламентских выборов можно не ждать.Кабы те что уже зашли сворачиваться не начали.

Останнє редагування: 18 січня 2017 19:47:47 від bassarabia
   
https://votum.md/
перспективи на майбутні дострокові вибори парламенту --у Маїі може бути парламентська більшисть  (tu)

ця голосувалка на проацапському сайті  більш менш до цього передбачала результати виборів...

так що ЯКЩО У Маі буде парламент --зайдуть туда теж не янгели ,але вони не будуть совковими клованами і  напрямок буде чіткий рух на реформи спиною до Рашки і бабушкі Бені у нас над Маею нема
Красти будут але рух на захід піде в "турборежіми"
даі Бог виборцям в РМ на то розуму!



   
До чого тут Додон і Крим? Шануйте час дописувачів.
   
Re: Додон заявил, что Молдова не признает Крым российским

https://votum.md/
перспективи на майбутні дострокові вибори парламенту --у Маїі може бути парламентська більшисть  (tu)

ця голосувалка на проацапському сайті  більш менш до цього передбачала результати виборів...

так що ЯКЩО У Маі буде парламент --зайдуть туда теж не янгели ,але вони не будуть совковими клованами і  напрямок буде чіткий рух на реформи спиною до Рашки і бабушкі Бені у нас над Маею нема
Красти будут але рух на захід піде в "турборежіми"
даі Бог виборцям в РМ на то розуму!

Чуєш, будьласка, зрозумілою мовою...Хто або таке Майїї і що за вибори? І які настрої у населення молдавії? Дадуть під сраку Додону?
   
Чуєш, будьласка, зрозумілою мовою...Хто або таке Майїї і що за вибори? І які настрої у населення молдавії? Дадуть під сраку Додону?
:facepalm:
   
Re: Додон заявил, что Молдова не признает Крым российским

:facepalm:
:laugh:
   
До чого тут Додон і Крим? Шануйте час дописувачів.
До того що коли Додон отримав перемогу тут багато хто ставив під сумнів  розумові здібності громадян РМ
Я лінуюсь шукати ті теми і відпасував ціею знайшовши її по "додон" в назві теми.

А якщо Мая отримае парламент я ті теми знайду і почну знушатись над Зе країною бабушкі Бені

Останнє редагування: 20 червня 2021 15:29:45 від bassarabia
   
Чуєш, будьласка, зрозумілою мовою...Хто або таке Майїї і що за вибори? І які настрої у населення молдавії? Дадуть під сраку Додону?
Вибачай хлопе.не знаю зрозумілу мову ,балакаю москальскою,румкнською,українською.польскою,англійскою, трохі іспаньола а зрозумілу, вивчити сенсу не бачу --даешь таким як ти лінгвоперфекціонист ам по е...лу і вони все починають розуміти через 5 секунд
На тобі вже перевіряли?

Останнє редагування: 20 червня 2021 15:25:06 від bassarabia
   
Re: Додон заявил, что Молдова не признает Крым российским

Вибачай хлопе.не знаю зрозумілу мову ,балакаю москальскою,румкнською,українською.польскою,англійскою а зрозумілу вивчити сенсу не бачу --даешь таким як ти лінгвоперфекціонист ам по е...лу і вони все починають розуміти

Дурнику, в мене нема претензій до мови.
Я питав за суть. Про ситуацію. А ти відразу на лайку перейшов.  :rotate:
   
Дурнику, в мене нема претензій до мови.
Я питав за суть. Про ситуацію. А ти відразу на лайку перейшов.  :rotate:
тоді став питання як людина,я ніколи не шукаю прблем і конфліктів але зневагу відчуваю
   
Re: Додон заявил, что Молдова не признает Крым российским

тоді став питання як людина,я ніколи не шукаю прблем і конфліктів але зневагу відчуваю

Так я і спитав. Які настрої у громадян Молдавії, чи дадуть під сраку....далі ти знаєш....  В двух словах трьох.. по простому. Ну перечитай..де там зневага хз. (P)
   
До речі з свого досвіда--"лінгвоперфекціоніст и" якщо вони не с дуже якісною лінгво освітою (совок то Мгимо та(институт инастраних пириводчиков) ГРУ) в 99% знають максимум 2 язика а говорять лише на одному

Останнє редагування: 20 червня 2021 15:50:35 від bassarabia
   
Так я і спитав. Які настрої у громадян Молдавії, чи дадуть під сраку....далі ти знаєш....  В двух словах трьох.. по простому. Ну перечитай..де там зневага хз. (P)
це онлайн голосвалка досить добре себе зарекомендувала ,вона спрогнозувала в свій час перемогу додона .потім пермогу санду і по прімару Кішінева теж,процент +- 5-10%

https://votum.md/
PAS партія Санду при такому роскладі вона буде мати свій уряд

Останнє редагування: 20 червня 2021 15:44:26 від bassarabia
   
Re: Додон заявил, что Молдова не признает Крым российским Нове

.

Останнє редагування: 20 червня 2021 15:41:44 від eact
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія