Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чемпіонат Європи по футболу 2020 :warning2:

Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

замкнуте коло
щоб ностити 90 хв таку тушу по полю треба неабияких сил

зате жодних зусиль для написання таких дурниць на форумі
тому всі задоволені - нідерландці які не мають таких туш і дописувачі які без зусиль пишуть
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

Яремчук рассказывал, как в Генте набрал физической мощи. Прибавил 8 кг мышечной массы
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

 А кто что слышал о зубкове шо там за травма ,серьезная или к следующему матчу восстановится?

Как я и писал ещё до начала чемпионата лучший игрок сборной на подготовительном этапе....

ПС
В сфере проблем с вингерами , могли бы на сбор и петряка пригласить и посмотреть на него.
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

Нынешнее поколение футболистов  даже в АПЛ не вылазят с тренажёрных залов , и все имеют формы гераклов( образно говоря) ...все кто даже имея талант , но ходят хоть иногда по ночным клубам , рано или поздно даже в середняках основных лиг начинают теряться...поэтому все знают до 33 лет как минимум шоб заработать на безбедную жизнь себе и первому поколению после тебя надо работать, а не гулять...поэтому они и смотрят за собой.
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

Нынешнее поколение футболистов  даже в АПЛ не вылазят с тренажёрных залов , и все имеют формы гераклов( образно говоря) ...все кто даже имея талант , но ходят хоть иногда по ночным клубам , рано или поздно даже в середняках основных лиг начинают теряться...поэтому все знают до 33 лет как минимум шоб заработать на безбедную жизнь себе и первому поколению после тебя надо работать, а не гулять...поэтому они и смотрят за собой.
Но уж сильно здоровые и прокачанные  :shuffle:
По сравнению с нашими...просто культуристы какие-то...
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

Прошу обратить внимание на толщину руки у человека.
Почти как нога Шапаренко  :gigi:
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

Или этот...
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

Так что норм наши вчера сыграли.
Мододцы просто.  (tu)
Такие амбалы и затоптать могли нафуй  :shuffle:
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

Так что норм наши вчера сыграли.
Мододцы просто.  (tu)
Такие амбалы и затоптать могли нафуй  :shuffle:
Ну, там все трохи складніше, комплексний підхід. Барса, наприклад, (десь до 2018, правда), хоббіти, кутові навіть не подавали, бо толку нуль, але компенсували швидкістю прийняття рішень і снайперською точністю.
Наші пробували в один дотик місцями, на секунд 20 проблески були.
Коротше, мені гра наших не сподобалась, зрада якась, не сподобалось володіння м'ячем 68 на 32%, але може точно фактор свого-чужого поля зіграв. Чекаємо 2 матчу, виграємо чи нічия, тоді вже винесемо вирок.
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

По среднему возрасту команды плюс минус одинаковые. Голландцы может на 2 года старше
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

Колись італійці зіграли три матчі в группі внічию, а потім 4 виграли і стали чемпіонами світу. Та що там колись. Ось канадці на ЧС з хоккею. Перший матч потрібно програвати.
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

Колись італійці зіграли три матчі в группі внічию, а потім 4 виграли і стали чемпіонами світу. Та що там колись. Ось канадці на ЧС з хоккею. Перший матч потрібно програвати.


а колись збірна СССР поїхала на Євро і виграла перший матч у Голандії...
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

Що ви наїжджаєте на того Шевченка. Вчасно не провів заміни після того як наші зрівняли? Так нічийний рахунок 2:2 протримався менше 6 хвилин. Наші зрівняли на 79 хвилині, а нідерландці знову вийшли вперед на 85
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

а колись збірна СССР поїхала на Євро і виграла перший матч у Голандії...
і останній програла.
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

А колись португальці у себе вдома і з золотим поколінням програли грекам двічі  і не стали чемпіонами.
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

Буряк свинособака про кацапстан: Я с уважением отношусь к этой стране. Я не политик, я не хочу говорить на эти темы и давать какие-то оценки
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

Буряк свинособака про кацапстан: Я с уважением отношусь к этой стране. Я не политик, я не хочу говорить на эти темы и давать какие-то оценки

 :facepalm1:

це не лікується.
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

Чехия гол
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

Ну от, Шотландія атакувала всю дорогу і отримала в свої ворота.
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

і останній програла.


отож
всі можливості зробити навпаки

половину справи уже зроблено  8-)
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

Шотландія атакувала, але гру контролювали чехи

і якщо перед матчем ставки були на користь Шотландії, то протягом тайму іще до гола чехів ставки суттєво змінились і фаворитом уже були чехи
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

У Шотландии почти нет игроков Рейнджерс. Какие-то глубокие запасные, 2 -3 человека.

   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

Ні, його гол 3-й, а перші два Миколини
третій гол з відскоку від поля.дуже трудний для воротаря. Взагалі зіграв на рівні кращих в цьому турнірі.
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

0-2  :)
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

але чехи забили, імхо гол ярмоли відійде на 2 місце
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

Гол з центру поля  :lol:
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

ехх, не рискнув я на чехів поставити, коли 3.3 давали на перемогу. поставив х2 обережненько за 1.5
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

Вот это голяку чех засандалил:) прямо с центра поля
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

але чехи забили, імхо гол ярмоли відійде на 2 місце
По красоте ярмолы серавно красивее....чех тупо перекинул воротника и все.
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

По красоте ярмолы серавно красивее....чех тупо перекинул воротника и все.


ну не тупо....  закрутив шикарно
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

ну не тупо....  закрутив шикарно
мне гол Ярмоленко больше нравится
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

)Но уж сильно здоровые и прокачанные  :shuffle:
По сравнению с нашими...просто культуристы какие-то...
у топових командах все побудовано по методиці і всі там качаються коли треба і не перекачуються (траоре-виняток :D ),бо надлишок мязів не поміч. Тобто зараз велике значення має наукове знання і спеціалісти по фізпідготовці. там і дієтологи і останні досягнення відновлюючої медицини.А на це треба гроші,що "ззовні" не дуже відомі і на загальну публіку не діють.як і на деяких власників (наших).
 Колись з лобаном працював базилевич.що власне і створював першу групу наукового дослідження таких  методик.зараз це в провідних командах ОБОВЯЗОК не тільки мати те але і втілювати в розробку нові досягнення медицини і техніки.  ось і бачимо результати та різницю навіть між нашими легіонерами і місцевими гравцями.
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

мне гол Ярмоленко больше нравится
там різні ситуацйії і порівнювати важко. У ярмоли стандартна ігрова ситуація ,у чеха-дуже специфічна. Але красота у обох виконаннях.
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

Що ви наїжджаєте на того Шевченка. Вчасно не провів заміни після того як наші зрівняли? Так нічийний рахунок 2:2 протримався менше 6 хвилин. Наші зрівняли на 79 хвилині, а нідерландці знову вийшли вперед на 85
шість хвилин достатньо для замін,хіба якщо там правила в другому таймі заміни робити у певних проміжках часу (десь читав,що то правило при пяти замінах ввели).
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

Сегодня буки в матче скотов и Чехов день раздачи слонов...
Перед матчем было больше 1.5 1.55 я взял и больше 8 угловых 1.65 тоже взял...
Они вообще не верили шо матч будет игровым ....
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

ШотландиЯ  после перерыва незабила 2 гола и получала с центра..
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

в скОтів з такою грою шанси на останнє місце в гупі, англікам протуплять полюбасу з хорватами теж шансів зеро
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

Следующий матч польша- Словакия  меня буки тоже порадовали коэфами с утра ....посмотрим как сыграют больше 2.0  взял за 1.98...
Тотал жёлтых карточек  больше 3 за 1.65 и больше 3.5 1.98 ..
И это с тем вариантом шо судит румын который в чемпионате Румынии по 6 карточек в среднем раздает, а на международной арене по 4.5-5 карточек за матч плюс сами поляки и особенно словаки всегда карточек хватают на ура...короче думаю должно зайти имхо..надеюсь.
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

Чехия победила беспонтово.. Второй гол вообще жэсть
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

Буряк свинособака про кацапстан: Я с уважением отношусь к этой стране. Я не политик, я не хочу говорить на эти темы и давать какие-то оценки
Ну я же тоже родился при совке? Ну, б***ь чего у них в головах Веселов живой?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія