Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А що зараз з цінами на нерухомість в Києві?

Та ладно? Скрізь таке є.
заїдь-но в Італію. Більш дороге житло, звичайно, вмебльоване.
А якщо бюджетно зняти хочеш - гола хата.
   
Re: А що зараз з цінами на нерухомість в Києві?

заїдь-но в Італію. Більш дороге житло, звичайно, вмебльоване.
А якщо бюджетно зняти хочеш - гола хата.
Є все, і з меблями і без меблів. Навіщо тим хто знімає квартиру на пару років, закуплятися меблями, якщо їх потім всерівно викинеш.
   
Спольна, проше пана
вспУльна
   
Re: А що зараз з цінами на нерухомість в Києві?

Є все, і з меблями і без меблів. Навіщо тим хто знімає квартиру на пару років, закуплятися меблями, якщо їх потім всерівно викинеш.
Да
Тем более, переезд с мебелью хлопотное дело

Люди хотят быть мобильными, свободными. Мебель (не имея своей квартиры) - это хлам.

Предложений на рынке хватает. И выберут квартиру с мебелью

   
Жесть
Такі йопт метаморфози
Теж якби здавав місцевим (дуже розумним) мав би мати на увазі щоб не загнатися

То нетільки європка в штатах теж того лайна вистачає.
Особливо НЙ СФ

Нью Йорк половина всього житлового фонду підпадає під закони про стабілізацію житла що значно обмежує рент.
І на Манхеттені один платить 300баксів за стабілізовану а сусід 3К баксів за  таку саму але неконтрольовану квартиру.

То ідіотом потрібно бути щоб викупляти маючи угоду на стабілізований рент навіть якщо бабки є.

Хто не в курсі  в гуглі--  rent control in new york
Трошки прозрієте.

В Ненці подібне було б за межею сприйняття.
Хоча для орендарів подібні закони то беззаперечний плюс
   
А любом случае, мысли правильные

Пока квартира стоит без дела - это пассив

Сдавать всяко лучше, чем будет стоять

А так, рынок показывает рост. Если войны не будет, думаю через год на 1-2 тысячи больше будет, чем сегодня

Если сдавать передумаете - продадите

Но мебель обязательно. Так будет больше желающих снять и выше аренда

колись чув таке собі правило "100 оренд"
якщо вартість нерухомості "щоб продати" менше ніж 100 оренд - то треба здавати в оренду
якщо більше - треба продавати

працює таке правило зараз в Україні?
   
колись чув таке собі правило "100 оренд"
якщо вартість нерухомості "щоб продати" менше ніж 100 оренд - то треба здавати в оренду
якщо більше - треба продавати

працює таке правило зараз в Україні?
. Tрохи не так.  Це загальне правило інвестора— рент повинен бути 1% від ціни… як більше, то добре
   
Re: А що зараз з цінами на нерухомість в Києві?

А чому в нас прийнято здавати з меблями? Ніде такого немає
Ниде, це де? В той же Болгарии квартиры даже продают со всей мебелью и техникой, никто ее не вывозит (разве что эксклюзив какой-то полный).
   
Re: А що зараз з цінами на нерухомість в Києві?

колись чув таке собі правило "100 оренд"
якщо вартість нерухомості "щоб продати" менше ніж 100 оренд - то треба здавати в оренду
якщо більше - треба продавати

працює таке правило зараз в Україні?
В Украине инвесторы считают 10 лет

Если покупка отбивает себя за 10 лет - супер. Зачастую цены выше. Это хорошая инвестиция, сразу нужно брать (10 лет)
   
не понимаю как можно убить ремонт.
Везло, значит. Знакомые сдавали убогую гостинку, унитаз - раздолбали крепление бачка к унитазу, пришлось менять весь унитаз, ручку на входной двери раздолбали, вывалился язычок, конфорка на газовой плите не работает, окно разбито, на вешалке вмятина, жира в кухне от занавески до потолка на палец. Залог - 5000 гривен как аренда была, минус коммуналка за 2 месяца, дело было зимой, осталась 1000 гривен от залога, затрачено на все это больше 10 000. А если б это был новострой с крутым ремонтом, на сколько бы это потянуло?
   
Re: А що зараз з цінами на нерухомість в Києві?

ФЗВ: Скільки коштуватиме середній ремонт 2х кімнатної квартири?
   
Re: А що зараз з цінами на нерухомість в Києві?

ФЗВ: Скільки коштуватиме середній ремонт 2х кімнатної квартири?
Смотря какие работы
В среднем 200 уе квадратный метр. Это бюджетно

   
дивлячись яке житло.  Якщо старий панельний фонд, то продавати.  Нові тарифи на ЖКГ будуть робити його все менш привабливим.

Прогноз по курсу та цінам на наступний рік зробити дуже складно.  Цілком може бути повторення 2008-2009 року.  Перші ознаки вже є
а що на це вказує, які ознаки(в $ же ж інфляція сильна)?
це тільки України стосується, чи Європи-Америки теж?
   
Смотря какие работы
В среднем 200 уе квадратный метр. Это бюджетно
бюджетно це лінолеум на підлогу я стінки перемалювати снєжкою і там яввно нес200 баксів
   
а що на це вказує, які ознаки(в $ же ж інфляція сильна)?
це тільки України стосується, чи Європи-Америки теж?

1. згортають антіковідное заливання грошима. 
2. підвищують облікові ставки
3. Ціни на сировину і коммодітес починають падати
   
1. згортають антіковідное заливання грошима. 
2. підвищують облікові ставки
3. Ціни на сировину і коммодітес починають падати
це взагалі в світі? то що, доляр знову воспряне?
   
Re: А що зараз з цінами на нерухомість в Києві?

Везло, значит. Знакомые сдавали убогую гостинку, унитаз - раздолбали крепление бачка к унитазу, пришлось менять весь унитаз, ручку на входной двери раздолбали, вывалился язычок, конфорка на газовой плите не работает, окно разбито, на вешалке вмятина, жира в кухне от занавески до потолка на палец. Залог - 5000 гривен как аренда была, минус коммуналка за 2 месяца, дело было зимой, осталась 1000 гривен от залога, затрачено на все это больше 10 000. А если б это был новострой с крутым ремонтом, на сколько бы это потянуло?
В убогую и вьехало убогое
   
Re: А що зараз з цінами на нерухомість в Києві?

Це тому що в Уа тебе як орендаря власник може в будь який момент турннути з житла чи переграти ставку ренту.

В Відні є 20% орендарів (серед 75% які орендують) в яких безтермінові угоди на рент.
Ще часів габсбургів.
І де хауз з землею може коштувати за сам рент 150є в місяць
1є За квадрат.


А сама ця хатина за 150є в місяць (не обовязково муніципальна) коштує вже і 3 лями легко.
Тільки продати іі можна з тою угодою і орендарем

І сидить там внук тоі бабки з часів Габсбургів за 150є і внуки його за 200є (+1-1,5% в рік) будуть сидіти.
Від Відня до Парижа і фьордів така фігня.

Для чого ім  щось купляти???
Навіть якщо ті лями маєш  якщо існує така шара

Уа більше нестандарт ніж стандарт для староі європки (мова про довоєнний житлофонд в містах. в германців це житло альтбау називається)

Комерційні теж так само.
Хоча там простіше власника вигнали ніж в житловій
І ця шара на додачу ще і без головняка що несе власник)
Ремонт заміна опалення і інша фігня.

Не так все однозначно)
У Відні, здається, навіть в Хофбурзі живуть такі арендатори :laugh:
   
Re: А що зараз з цінами на нерухомість в Києві?

Нерухомість буде дорожчати в Україні лиш за умови обезцінення грошової маси.
Все інше вказує на падіння попиту.
Лише декілька етапів і стадія може перетворитися що власники житла доплачуватимуть за охорону майна.
Або ж здаватимуть із мінімальним наваром.
Головне щоб не було як в Іспанії.
   
Re: А що зараз з цінами на нерухомість в Києві?

А любом случае, мысли правильные

Пока квартира стоит без дела - это пассив

Сдавать всяко лучше, чем будет стоять

А так, рынок показывает рост. Если войны не будет, думаю через год на 1-2 тысячи больше будет, чем сегодня

Если сдавать передумаете - продадите

Но мебель обязательно. Так будет больше желающих снять и выше аренда
Рінок показывает рост, потому что стройматериали капец как подорожали, некоторые в 3-5 раз, особенно дерево и арматура. Поэтому застройщики подимают цену, к ним подтягиваются остальные. Рано или поздно это закончится, стройматериалы подешевеют и будет капец.
   
Re: А що зараз з цінами на нерухомість в Києві?

бюджетно це лінолеум на підлогу я стінки перемалювати снєжкою і там яввно нес200 баксів
Это не считается ремонтом
   
це взагалі в світі? то що, доляр знову воспряне?

Взагалі в світі. Але все одно є світова інфляція і абсолютно все валюти потроху знижують свою купівельну можливість
   
ПавелВ продал на дне. Когда он купит, тогда будет пик. Следите за Павлом.

Я продал 3 комнатную за 48 тыс. у. е., а 1 комнатную за 23. Сейчас их можно продать за 45 и 21 максимум. И где есть дно? Дело в том, что я 3к сдавал за 9 тыс.(Пироговского, Соломенка) , но квартиранты решили съехать, а был период локдауна, сложно было и ремонт косметический сделать, и искать новых жильцов. 1к сдавал за 4.5,но там ремонта не было с 2009 года. Поэтому тоже выгоднее было продать оптом сразу все.
   
Re: А що зараз з цінами на нерухомість в Києві?

Я продал 3 комнатную за 48 тыс. у. е., а 1 комнатную за 23. Сейчас их можно продать за 45 и 21 максимум. И где есть дно? Дело в том, что я 3к сдавал за 9 тыс.(Пироговского, Соломенка) , но квартиранты решили съехать, а был период локдауна, сложно было и ремонт косметический сделать, и искать новых жильцов. 1к сдавал за 4.5,но там ремонта не было с 2009 года. Поэтому тоже выгоднее было продать оптом сразу все.
Сейчас нет 1 комнатных в Киеве за 21 000
Редко слежу за таким хламом дешовым, но думаю где-то на дврз в гостинке самая убитая будет около 30 000
   
Re: А що зараз з цінами на нерухомість в Києві?

Дно по ценам было примерно в конце 16 года

68 метров на Троещине, трёхкомнатную я помог купить клиенту за 35 000
   
Сейчас нет 1 комнатных в Киеве за 21 000
Редко слежу за таким хламом дешовым, но думаю где-то на дврз в гостинке самая убитая будет около 30 000
На Гетьмана была у меня, гостинка. Покупал за 37 в 2009, продал за 23, сразу как вышел в 0 по аренде. Писал же, ремонт нужен. И нет никаких 30 в ДВРЗ, если трешку Соломенке сейчас продать за 45. Тут дополнение, что ее площадь 53 кв.м.
   
Покупал за 37 в 2009, продал за 23
(tu) госпідар
   
Цену квартиры никогда не определяют по метрам.
Цену квартиры определяет локация, а уж потом все остальное
В Киеве любят, чтоб рядом (реально рядом) метро, школы-садики, инфраструктура,
какая-никакая зелень
Просят район без наркоманов и бомжей
Только где такие районы? :)
   
Такие ребята как Гордон подсчитывают убытки и банкротятся
Гордон хвалился, что еле втиснулся в Республику под коммерцию
   
Re: А що зараз з цінами на нерухомість в Києві?

На Гетьмана была у меня, гостинка. Покупал за 37 в 2009, продал за 23, сразу как вышел в 0 по аренде. Писал же, ремонт нужен. И нет никаких 30 в ДВРЗ, если трешку Соломенке сейчас продать за 45. Тут дополнение, что ее площадь 53 кв.м.
Правильно, нет. 36 000 на дврз

Но думаю, за 30 может появиться

Короче, твоя информация устарела
   
Правильно, нет. 36 000 на дврз

Но думаю, за 30 может появиться

Короче, твоя информация устарела
Ерунда. На Златопольской по 24 продать не получается,а это не ДВРЗ. Через двор от меня.
   
Re: А що зараз з цінами на нерухомість в Києві?

Правильно, нет. 36 000 на дврз

Но думаю, за 30 может появиться

Короче, твоя информация устарела
Да полно хлама за 30
   
Re: А що зараз з цінами на нерухомість в Києві?

Ерунда. На Златопольской по 24 продать не получается,а это не ДВРЗ. Через двор от меня.
Нет таких цен

Значит, там с документами не в порядке
   
Нет таких цен

Значит, там с документами не в порядке
Есть. Цена вторички в моем районе 900 у.е. за кв. м. Поэтому и продал 3к  53 м. за 48 тыс.Но там был в 2016 был сделан полный ремонт за 150 тыс. грн. Гостинка же имеет 28 м., но ремонта нет, поэтому за 24 не уходит, предлагают 23 только. За сколько я и продал ровно год назад 26 м. Поверь, я в этой теме каждый день, мониторю все.
ТАКОЙ же миф, как квартиру сдать за 15 тыс. Я 3комнатную сдавал с 2016 года, сначала за 7.5, потом по 8,потом по 9.
Не больше,отказывались платить просто. И это после полного ремонта.
   
Re: А що зараз з цінами на нерухомість в Києві?

пости павлав дуже засмучують мене
якщо такі ціни, то нехай краще стоїть без орендарів, ніж здавати за 8
   
пости павлав дуже засмучують мене
якщо такі ціни, то нехай краще стоїть без орендарів, ніж здавати за 8

Я ВСЕ офіційно здавав,через агенцією нерухомості, початкові ціни були узгоджені трьома сторонами, кожен рік переглядались та відповідно договір перезакладався. Такі ціни, метро не близько, район в пробах.
   
Ниде, це де? В той же Болгарии квартиры даже продают со всей мебелью и техникой, никто ее не вывозит (разве что эксклюзив какой-то полный).

я у Львові продав.
австрійський будинок. квартира невелика. капремонт з меблями і технікою.

люди купили і одразу в рент здавати почали.
місце жирне для Львова.
   
зараз наступить пздц 2009 року, не преймайтесь, ціни впадуть ше глибше
   
я у Львові продав.
австрійський будинок. квартира невелика. капремонт з меблями і технікою.

люди купили і одразу в рент здавати почали.
місце жирне для Львова.

коли почали здавати і кому ? з карантином ціни на рент впали , студенти та туристи попиту не роблять всі інше повалилось
   
Я 3комнатную сдавал с 2016 года, сначала за 7.5, потом по 8,потом по 9.
53 метра - це не не трьох кімнатна, а собача конура.

Я щойно знімав 3х кімнатну по 150+ доларів за день.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія