Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Приняли!!! 1558-1 прийнято - 229 голсосів. Усіх Хочу . !

Volodymyr Ariev
1 год. ·
Треба зареєструвати законопроект про безкоштовний транспорт, скасування комунальних, піонерську зорьку, ковбасу по 2-20, заборону ЄС видавати нам візи, цілодобову вуличну температуру +25С, пиво з кухонного крана та вічну молодість. І буде нам така реформа наступного дня, шо світ ще не бачив. Я щось забув? Відкритий для пропозицій.

(tu)

віскі, шлюх і маріхуани [ua]
   
не бери кредит,кто заставляет?раньше не было кредитов и жили ниче,совки даже ностальгируют.
не брал. А вас, банковских пиявок, нужно посадить пожизненно всех
   
Так інфляція саме за високої ставкі..Бо ДЕСЬ ТРЕБА БРАТИ ті 30% річних..Щорічно..КА РЛ!
инфляция у нас в первую очередь из-за скачка курса, т.к. сильно завязаны на импорт :facepalm:

а если телегу ставить впереди лошади, то конечно. что первое случилось - курс вырос или ставку подняли? :weep:
   
не бери кредит,кто заставляет?раньше не было кредитов и жили ниче,совки даже ностальгируют.

да нет, дружочек, это сраным депозитчикам придется научиться зарабатывать, а не жить на проценты от спизженного...
   
если что, я кредитов не брал. Пусть подавятся

Шо там говорят про воров и шапки в свете пиротехнической опасности?.... :gigi:
   
И вообще ,шо за гон?
банки давно уже списуют валютные кредиты .
некоторые 1/5 ...
и шо ?
пиз.а?
просто легализуют то ,что уже СДЕЛАНО ИЛИ ДЕЛАЕТСЯ .

а зачем Закон, если и так всё у кредитчиков заипись?
   
обя читав, що облікова стаґвка, то лише для рефінансування, банк бере то бабло рідко, основний оборот з депозитів і мультиплікатору
   
Взагалі-то сам факт прийняття такого закону це дуже поганий сигнал потенційним інвесторам, навіть якщо президент ветує його. Тому, чесно кажучи, я б не ветував би його. Пустив би в дію. Люди повинні побачити результати своєї тупості на власні очі.....
   
вот подумалось, а мож это такая много-ходов-очка.
1.Тупой закон принимают
2.Петя (прикладывая руку ко лбу) шепчет "божекакиеониидиоты все" и ветирует закон
3.Петя (обращаясь к народу) "ну бля понавыбирали, давайте перевыберем еще раз, а то кроль и юля и ляшко заебали компетенции в раде ноль целых хрен десятых"
4.Мировое сообщество поддерживает
5.Выборы ващще новых поросяток у корытца?

а?
   
   
Шо там говорят про воров и шапки в свете пиротехнической опасности?.... :gigi:
коцап, а где твой напарник симсим?
   
И вообще ,шо за гон?
банки давно уже списуют валютные кредиты .
некоторые 1/5 ...
и шо ?
пиз.а?
просто легализуют то ,что уже СДЕЛАНО ИЛИ ДЕЛАЕТСЯ .
а теперь поебитесь орки!
идиот, оно уже давно легализовано, даже изменения в нку приняли, чтобы банки могли прибыль уменьшать при реструктуризации.
но это не имеет права государство заставлять списывать принудительно.
   
не бери кредит,кто заставляет?раньше не было кредитов и жили ниче,совки даже ностальгируют.
Це маячня. В державі були правила. В тому числі відповідальність за курс .Констітуційна. Людина подивилась,порахувала- пішла жити ПО ПРАВИЛАМ, Це і є розуміння власної ініціативи та підприємніцтва.А потім держава разом з банкірами та НБУ на чолі ті правила зруйнувала..То повинна бути і СОЛІДАРНА відповідальність за це. А не вішання всіх собак на позичальників.
   
не брал. А вас, банковских пиявок, нужно посадить пожизненно всех
пля,с чего это я банковская пиявка ?  :eyes:
   
тре ше повну відміну копірастії  X(

Займайся  :super:
   
Взагалі-то сам факт прийняття такого закону це дуже поганий сигнал потенційним інвесторам, навіть якщо президент ветує його. Тому, чесно кажучи, я б не ветував би його. Пустив би в дію. Люди повинні побачити результати своєї тупості на власні очі.....

тупость, это пытаться доить корову в зависимости от желания жрать...
   
Так інфляція саме за високої ставкі..Бо ДЕСЬ ТРЕБА БРАТИ ті 30% річних..Щорічно..КА РЛ!
А за наявними коштами жити - нема дурних? Набрався кредитів, як сучка бліх - а потім дурні нехай розплачуються? "Долги отдают только трусы" (бидлоелітна приказка).
   
пля,с чего это я банковская пиявка ?  :eyes:
это я им написал. Пусть почитают
   
Ну, от третій депутат - Черненко обіцяє завтра відкликати свій голос.
Ще б один і все!
   
Це маячня. В державі були правила. В тому числі відповідальність за курс .Констітуційна. Людина подивилась,порахувала- пішла жити ПО ПРАВИЛАМ, Це і є розуміння власної ініціативи та підприємніцтва.А потім держава разом з банкірами та НБУ на чолі ті правила зруйнувала..То повинна бути і СОЛІДАРНА відповідальність за це. А не вішання всіх собак на позичальників.

правила едины - правила экономики.. где курс может менятся с определенной вероятностью - это и есть риск, который на себя взяли валютные кредитчики..

так что не надо трындеть
   
Це маячня. В державі були правила. В тому числі відповідальність за курс .Констітуційна. Людина подивилась,порахувала- пішла жити ПО ПРАВИЛАМ, Це і є розуміння власної ініціативи та підприємніцтва.А потім держава разом з банкірами та НБУ на чолі ті правила зруйнувала..То повинна бути і СОЛІДАРНА відповідальність за це. А не вішання всіх собак на позичальників.
та я не против солидарной ответственности и даже реструктуризации кредитов,пусть уменьшают минимальный месячный платеж и т.д. ,но то что сегодня приняли это ни в какие рамки не лезет.
   
тупость, это пытаться доить корову в зависимости от желания жрать...

це про шо?
   
правила едины - правила экономики.. где курс может менятся с определенной вероятностью - это и есть риск, который на себя взяли валютные кредитчики..

так что не надо трындеть
паскуда дрыщ 2 раза обрушивал курс гривны в 2 раза. ОПГ порошенка обрушила в уже 3. А виноваты холопы, конечно
   
вот подумалось, а мож это такая много-ходов-очка.
1.Тупой закон принимают
2.Петя (прикладывая руку ко лбу) шепчет "божекакиеониидиоты все" и ветирует закон
3.Петя (обращаясь к народу) "ну бля понавыбирали, давайте перевыберем еще раз, а то кроль и юля и ляшко заебали компетенции в раде ноль целых хрен десятых"
4.Мировое сообщество поддерживает
5.Выборы ващще новых поросяток у корытца?

а?

Та да, рада подписала себе вирок. Но.  кого "умний народ" выберет в следующий раз - отто питаннячко... может лучше их нах хуйло сдать для опытов и пусть с ними мается, могут же и так подумать, а?
   
а тогда придется ТП гонтаревой понизить учетную ставку...
банкам -- урезать проценты по депозитам и кредитам


идиёт...  :facepalm1:
   
Парасюка забили ногами в ФБ. Починає доходити :  :)

Volodymyr Parasyuk
1 min · Edited ·
зробіть, будь ласка, репост
НІХТО НЕ БУДЕ ПЛАТИТИ ЗА НІЧИЇ БОРГИ. КРАПКА.
Перечитав коментарі і зробив висновок, що дійсно закон ми прийняли гарячково. Я прошу вибачення за свій вибір. Так, він не популярний і мене за нього засуджують, але не можна втікати від проблем. Їх треба вирішувати. Я переконаний, що цей закон змусить сісти за стіл переговорів всі сторони.
І не варто забувати, що люди, які взяли валютні кредити, також громадяни нашої держави і ми повинні реагувати на їх проблеми.
Я, як народний депутат, повинен діяти в інтересах всіх українців і намагатись вирішити їх проблеми, а не подобатись комусь, бо скоро вибори. Я не можу стояти осторонь людей, які кричать про допомогу, а серед них є мої побратими, які зараз на Сході, але я також не можу не слухати тих, хто проти. ТОМУ ЩЕ РАЗ ПРОШУ ВИБАЧЕННЯ.
Мені прикро спостерігати як депутати намагаються втекти від відповідальності, відкликавши свої голоси назад. Якщо цей закон неприйнятний для суспільства, ми повинні написати і прийняти інший закон, а не відхрещуватсь від цієї проблеми. Адже для цього нас і обрали люди.
P.S. А тепер маленька їжа для мозку на ніч:
Давайте подумаємо, чому в банків Порошенка і Гонтарєвої в час економічної кризи статки зросли аж у 7 - 9 разів?

Останнє редагування: 3 липня 2015 01:02:30 від KenGuru
   
инфляция у нас в первую очередь из-за скачка курса, т.к. сильно завязаны на импорт :facepalm:

а если телегу ставить впереди лошади, то конечно. что первое случилось - курс вырос или ставку подняли? :weep:

Яка мрачна тупість.. :S А курс скакнув ізза чого? Бо на ринку наплив друкованих грошей для забеспечення ліквідністі.Саме сплати тих 300-400млрд щорічно на проценти..А ще і тіло нікуди не ділось..То ДЕ ІХ БРАТИ??Звійсно - друкувати..Ви ще скажить,щоб був вітер,треба качати дерева..
   
ооо вопрос.. вот вы взяли кредиты по 5 гривен за бакс.. а тут вдруг бам и гривна растет.. уже 2 гривны за бакс..

вы бы тоже орали бы "будет солидерны, пересчитайте мне по курсу 5"? или жадненько бы потирали ручки радуясь халяве?
   
Це маячня. В державі були правила. В тому числі відповідальність за курс .Констітуційна. Людина подивилась,порахувала- пішла жити ПО ПРАВИЛАМ, Це і є розуміння власної ініціативи та підприємніцтва.А потім держава разом з банкірами та НБУ на чолі ті правила зруйнувала..То повинна бути і СОЛІДАРНА відповідальність за це. А не вішання всіх собак на позичальників.

Шо в конституції прописана відповідальність уряду за Курс?  ;o
   
идиёт...  :facepalm1:
прибыль священна! :lol:
   
Ну, от третій депутат - Черненко обіцяє завтра відкликати свій голос.
Ще б один і все!
Та найдутся на завтра... Но шкоды наробили падлы - на годы.
   


Останнє редагування: 3 липня 2015 01:00:44 від Potato
   
Парасюка забили нагами в ФБ. Починає доходити :  :)

Volodymyr Parasyuk
1 min · Edited ·
зробіть, будь ласка, репост
НІХТО НЕ БУДЕ ПЛАТИТИ ЗА НІЧИЇ БОРГИ. КРАПКА.
Перечитав коментарі і зробив висновок, що дійсно закон ми прийняли гарячково. Я прошу вибачення за свій вибір. Так, він не популярний і мене за нього засуджують, але не можна втікати від проблем. Їх треба вирішувати. Я переконаний, що цей закон змусить сісти за стіл переговорів всі сторони.
І не варто забувати, що люди, які взяли валютні кредити, також громадяни нашої держави і ми повинні реагувати на їх проблеми.
Я, як народний депутат, повинен діяти в інтересах всіх українців і намагатись вирішити їх проблеми, а не подобатись комусь, бо скоро вибори. Я не можу стояти осторонь людей, які кричать про допомогу, а серед них є мої побратими, які зараз на Сході, але я також не можу не слухати тих, хто проти. ТОМУ ЩЕ РАЗ ПРОШУ ВИБАЧЕННЯ.
Мені прикро спостерігати як депутати намагаються втекти від відповідальності, відкликавши свої голоси назад. Якщо цей закон неприйнятний для суспільства, ми повинні написати і прийняти інший закон, а не відхрещуватсь від цієї проблеми. Адже для цього нас і обрали люди.
P.S. А тепер маленька їжа для мозку на ніч:
Давайте подумаємо, чому в банків Порошенка і Гонтарєвої в час економічної кризи статки зросли аж у 7 - 9 разів?

вот вам демократия в действии  (tu)
   
правила едины - правила экономики.. где курс может менятся с определенной вероятностью - это и есть риск, который на себя взяли валютные кредитчики..

так что не надо трындеть

ебать ты специялист :lol:
выучи элементарное -- с определенной вероятность он может колебаться ТОЛЬКО в заданных пределах... эти пределы и обещали, клялись поддерживать...
а вероятность выхода за этот предел -- ничтожно мала...
   
Шо в конституції прописана відповідальність уряду за Курс?  ;o
а НБУ шо?
   
паскуда дрыщ 2 раза обрушивал курс гривны в 2 раза. ОПГ порошенка обрушила в уже 3. А виноваты холопы, конечно
а в зимбабве кто виноват в обвале курса?мугабе?  :laugh:
   
Та найдутся на завтра... Но шкоды наробили падлы - на годы.

Стадо бляць
Тупе безмозгле стадо
   
Парасюка забили нагами в ФБ. Починає доходити :  :)

Volodymyr Parasyuk
1 min · Edited ·
зробіть, будь ласка, репост
НІХТО НЕ БУДЕ ПЛАТИТИ ЗА НІЧИЇ БОРГИ. КРАПКА.
Перечитав коментарі і зробив висновок, що дійсно закон ми прийняли гарячково.

Мамамія  :facepalm:
   
статки зросли аж у 7 - 9 разів?

идиёт... :facepalm1:
   
к, він не популярний і мене за нього засуджують, але не можна втікати від проблем. Їх треба вирішувати. Я переконаний, що цей закон змусить сісти за стіл переговорів всі сторони.
І не варто забувати, що люди, які взяли валютні кредити, також громадяни нашої держави і ми повинні реагувати на їх проблеми.
Я, як народний депутат, повинен діяти в інтересах всіх українців і намагатись вирішити їх проблеми, а не подобатись комусь, бо скоро вибори. Я не можу стояти осторонь людей, які кричать про допомогу, а серед них є мої побратими, які зараз на Сході, але я також не можу не слухати тих, хто проти. ТОМУ ЩЕ РАЗ ПРОШУ ВИБАЧЕННЯ.
Мені прикро спостерігати як депутати намагаються втекти від відповідальності, відкликавши свої голоси назад. Якщо цей закон неприйнятний для суспільства, ми повинні написати і прийняти інший закон, а не відхрещуватсь від цієї проблеми. Адже для цього нас і обрали люди.
P.S. А тепер маленька їжа для мозку на ніч:
Давайте подумаємо, чому в банків Порошенка і Гонтарєвої в час економічної кризи статки зросли аж у 7 - 9 разів?

 :lol:  :weep:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія