Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Який сенс піднімати ціни на газ ?

Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Дякую, що пояснив.
Виходить я таки злодій... бо не хочу бути бідним і не хочу щоб моя родина жила у бідності.
а потім заламуючи руки патетично вопрошають: чому виводять гроші з країни, чому не інвестують сюди?
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

І одночасно зберігати субсидії ?  В чому виграш бюджету ?
ніякий
Просто перерозподіл плати між багатими+середняками і бідними
Бідним пох... ціна, бо її покривають субсидії
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Виходить я таки злодій... бо не хочу бути бідним і не хочу щоб моя родина жила у бідності.
Завод відкрив, впровадив нові технології, створив робочі місця з високими зарплатами, чи заробляєш на мутіві?
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Дякую, що пояснив.
Виходить я таки злодій... бо не хочу бути бідним і не хочу щоб моя родина жила у бідності.

Тут одного хотіння мало. На жаль, в Україні  склалась специфічна модель олігархічно-корупційного феодалізму з повною відсутністю правосуддя як такого.
Тому серьозні статки тут мають лише злодії. Власне країною керує кримінал.
Нічого особистого.  Така економічна модель.

Останнє редагування: 29 жовтня 2018 10:24:03 від Людас
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

а потім заламуючи руки патетично вопрошають: чому виводять гроші з країни, чому не інвестують сюди?

Сюди не інвестують іноземці , бо бздять.  І є чого. Кримінал + корупція в гіганських розмірах не кращий клімат для інвестицій.

А звідси виводять гроші ти врємєнщікі яким на державу срати. Такі як Коболєв, наприклад. Бо прекрасно розуміють що вони злодії.

Віе навіть це особливо не ховає.
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Нічого особистого... БЄЙ БУРЖУЄВ!!!11111
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Завод відкрив, впровадив нові технології, створив робочі місця з високими зарплатами, чи заробляєш на мутіві?

Розробив та впровадив нові технології, що принесли гроші.
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

І одночасно зберігати субсидії ?  В чому виграш бюджету ?
Причина не в вииграшах и т.п.  Под видом газа для населения, этот же газ перепродавался/использовался в промышленности. Разница в тарифах все равно покрывалась из бюджета. но по другой статье расходов. Итого владельцы комунэнерго дотировались государством не только по комуналке, но и по своей продукции в районе 1ярда кубов. И фирташ и ахметов не только крупные владельцы комунальных предприятий, они владельцы предприятий с высоким уровнем потребления газа. совпадение? Ввиду того, что других механизмов для избежания злоупотреблений с газом кроме как установления одинаковой цены для населения и промышленности нет, западные партнеры, которые являются конкурентами наших алигархов на своих рынках, продавливают эти механизмы. субсидии не позволяют манипулировать в таких же объемах. как это происходило ранее, т.к. каждый субсидиант идентифицирован, в отличии от действовавшей ранее системы, когда указывались просто затраты газа на отопление и подогрев воды для всей массы населения.
смотрим табличку
http://www.naftogaz.com/www/3/nakweb.nsf/0/8B3289E9F4B2CF50C2257F7F0054EA23?OpenDocument&Expand=7&
разница потребления по населению, появился "несанкционированный отбор", т.е. взято из трубы но "схемы по легализации" нет. При этом потребление
Підприємства ТКЕ:   5,7   5,6   
в т.ч. для населення   5,7   4,6   -19%
 сокращается, а вот промышленность с учетом "несанкционированног о отбора" можно сказать без изменений.

   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

І одночасно зберігати субсидії ?  В чому виграш бюджету ?
=============================
Ну ГросьМАНс субсидии сильно порезал,типа,ужесточил, на таких полубедных как я,счас вывалит отопленнице и горячую водичку, причем буит еще потом два повышения,короче цена поднимется в 2,5 раза и драть будут как у сидоровых коз. А субсидии-это доплата с бюджету не народу,а Ахметову. Просто народ не тянет,и Ахметову идёт с других налогов,то есть мы еще платим за бедного манюпаса.  А МВФ требует даже не повышения цен на газ,а увеличения поступлений в бюджет,чтобы мы отдавали кредиты, которые берем,чтобы платить Ахметову на всякие вРоттердам+.... B-)
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Нічого особистого... БЄЙ БУРЖУЄВ!!!11111

В нас немає буржуазії . Практично немає.
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

В нас немає буржуазії . Практично немає.
==========================
Какая нах,буржуазия? Барыги,мля...
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

І одночасно зберігати субсидії ?  В чому виграш бюджету ?
збільшується навантаження на платеспроміжних, та знижується рахунки на державного нафтогазу
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Сюди не інвестують іноземці , бо бздять.  І є чого. Кримінал + корупція в гіганських розмірах не кращий клімат для інвестицій.

А звідси виводять гроші ти врємєнщікі яким на державу срати. Такі як Коболєв, наприклад. Бо прекрасно розуміють що вони злодії.

Віе навіть це особливо не ховає.
вкрасти у злодія то не зазорно   [ua]
то понятіям, за якими живуть 40 мільйонів (чи скіки там вже залишилося) українських злодіїв
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Який сенс піднімати ціни на газ ?
І одночасно зберігати субсидії ?  В чому виграш бюджету ?

Фірташі менше крастимуть. Багаті платитимуть більше. Загалом споживання зменшиться.
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Повішение простимулирует инфляцию.

Ні, бо об'єм імпорту зменшиться.
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

субсидии не позволяют манипулировать в таких же объемах. как это происходило ранее, т.к. каждый субсидиант идентифицирован, в отличии от действовавшей ранее системы, когда указывались просто затраты газа на отопление и подогрев воды для всей массы населения.

Усе вірно, але додам, крім цього ще є лазєйки. Основні:

1. ТКЕ. Ціна на газ їм йде як для населення, мало того, вони і того не платять, боги їм постійно списують
2. Безоблікове споживання.

Усі, хто верещить про зубожіння, усе це чудово знає. І вереск пояснюється не захистом населення, а власної кишиені, куди ДОБРЕ капає, із цих схем.

Останнє редагування: 29 жовтня 2018 11:01:22 від andry
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Брехня . Не будуть.

Гілка поряд.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1019196.0

А ось кільіксть отримувачів субсидій збільшиться.
На дома 300-500 м2 субсидий не дают и надо будет экономить.
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?
den

Основна ціль - впровадження європейських моделей комунальних послуг

Це значить поділ на транзит ( природня монополія) і продавця ( газ чи електрика)

Щоб модель працювала - треба 2 складову - ціну на газ чи електрику - перестати встановлювати кабміном

Це можливе якщо ціна буде приблизно рівною цінам на ринку для промисловості


Додатковими бонусами такої моделі є
- збільшення шення надходження від енергетичного сектору до бюджету
- зменшення споживання
- зменшення імпорту енергоносіїв
- збільшення видобутку

В перспективі - імпорт газу зникне

Є ще всякі ніштяки типу зміщення на споживання власних ресурсів ( дрова, біомаса)
Розвиток ринку альтернативних джерел енергії ( теплові насоси)
Зростання супутнього бізнес
Прозорість в соціальних витратах уряду

   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Фірташі менше крастимуть. Багаті платитимуть більше. Загалом споживання зменшиться.
Вы серьезно считаете что при доходе на семью больше 16000-20000 людей можно считать богатыми?
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Вы серьезно считаете что при доходе на семью больше 16000-20000 людей можно считать богатыми?

Багатство поняття відносне, і, в основному, світоглядне.
Я до того, що заробляти багато у нас вже ніхто не забороняє, як це було в СРСР.
Кожен заробляє стільки, скільки хоче (я б сказав, скільки він вартує). Буде потреба, зароблятиме. Просто зараз не у всіх є потреба.

Останнє редагування: 29 жовтня 2018 11:05:28 від andry
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

ніякий
Просто перерозподіл плати між багатими+середняками і бідними
Бідним пох... ціна, бо її покривають субсидії


о, радіоточка "новини свиноферми Пєтькіно" зранку роздуплилася!
Насправді багаті нічого не сплачують, он тут свинобот Ель-Сальвадор каже що отримує субсідію на 150 метрів.
Як на таку велику площу можна отримати субсидію без шахрайства?
Тож, вся ці можновладці з 1000 кв метрів "палацами" теж все пооформляли субсидії.
Це легко перевіряється якщо зайти на сайт https://subsidii.mlsp.gov.ua/ та подивитися хто та де отримує субсидії.
Все це "блядство" тягне 10-15% середнього класу, яке за лошків тримають - вони повинні оплачувати своє опалення та ще опалення всіляких гівнюків "Ель-Сальвадорів" :X
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Насправді багаті нічого не сплачують
як завжди моська бла-бла-бла
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Багатство поняття відносне, і, в основному, світоглядне.
Я до того, що заробляти багато у нас вже ніхто не забороняє, як це було в СРСР.
Кожен заробляє стільки, скільки хоче (я б сказав, скільки вартує)
Так зачем давать субсидии?  Что мешает бедным зарабатывать больше?
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Основна ціль - впровадження європейських моделей комунальних послуг

Це значить поділ на транзит ( природня монополія) і продавця ( газ чи електрика)

Щоб модель працювала - треба 2 складову - ціну на газ чи електрику - перестати встановлювати кабміном

Це можливе якщо ціна буде приблизно рівною цінам на ринку для промисловості


Додатковими бонусами такої моделі є
- збільшення шення надходження від енергетичного сектору до бюджету
- зменшення споживання
- зменшення імпорту енергоносіїв
- збільшення видобутку

В перспективі - імпорт газу зникне

Є ще всякі ніштяки типу зміщення на споживання власних ресурсів ( дрова, біомаса)
Розвиток ринку альтернативних джерел енергії ( теплові насоси)
Зростання супутнього бізнес
Прозорість в соціальних витратах уряду

+1
це настільки очевидно, що люди які цього не розуміють є або ідіотами або штабними ботами.
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Нічого особистого... БЄЙ БУРЖУЄВ!!!11111
Аби висратися
Де у нас "буржуазія"?
"Браткі, мафія, СБУ-комерси, СБУ-бандити, мусора-бандити" - бачу, а ось класу буржуазії взагалі не бачу.
Де ті сотні тисяч класу "буржуа" у наскрізь корумпованій та криміналізованій країні?
Мабуть швидко їдуть з країни.
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

збільшується навантаження на платеспроміжних, та знижується рахунки на державного нафтогазу

Ну як вважаєш, "платоспроможні" довго будуть тягнути цю "лямку", колумбійський нарко-барон?
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Так зачем давать субсидии?  Что мешает бедным зарабатывать больше?

Світогляд. А він міняється повільно.
Субсидії - перехідний етап, за рік-два їх практично не буде.
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

як завжди моська бла-бла-бла
радіо-точка, піди гроші зароби, а не гавкай тут, собака скажена.
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Так зачем давать субсидии?  Что мешает бедным зарабатывать больше?

субсидии не просто мешают зарабатывать больше, они стимулируют уход в тень и декларацию низких доходов. что тянет за собой потери бюджета.
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Світогляд. А він міняється повільно.
Субсидії - перехідний етап, за рік-два їх практично не буде.
скоріше рошена не буде з його "схемкою" вРоттердам+++
Але вигадають іншу схемку.
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

скоріше рошена не буде з його "схемкою" вРоттердам+++
Але вигадають іншу схемку.

Та пофіг. Думати треба, як більше заробити, а не як вкрасти.
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Щоб послати кацапів нах, а купувати газ у піндосів! До цього часу не ясно.
А український газ можна продавати в Європу!
Два монстра ведуть боротьбу за знищення, а ми попали під роздачу.
Ты туп. Пока что Европа продаёт в Украину газ.
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Что мешает бедным зарабатывать больше?
Ось дуже цікава тема! Що ж?
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

субсидии не просто мешают зарабатывать больше, они стимулируют уход в тень и декларацию низких доходов. что тянет за собой потери бюджета.
Більш того, не спонукають впроваджувати технології утеплення та економії тепла, бо навіщо? За все заплатять якісь "інші лохи", яких зараз доять.
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Та пофіг. Думати треба, як більше заробити, а не як вкрасти.

кому ти пропонуєш думати?
Ахмєткє чи Пєдрє?
Пєдра зараз розвів весь цей "схематоз" бо знає що вік президента "дуже короткий" - треба наскирдувати бабла.
Я ніколи не розумів людей які люблять гроші заради самих грошей, це якесь психологічне збочення важкого дитинства.
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

субсидии не просто мешают зарабатывать больше, они стимулируют уход в тень и декларацию низких доходов. что тянет за собой потери бюджета.
Ну, багато що стимулює уход в тєнь. При будь-якому найдосконалішому і найліберальнішому законодавстві любителі тіні не переводяться.
Так, субсидії по факту - зло. Але, думаю, менше із зол, як то часто буває в Україні.
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Пока что Европа продаёт в Украину газ.
Сходи до психолога! Почитай фізику. Який трубопровід перекачує газ з Європи в Україну?
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

кому ти пропонуєш думати?

Зубожілим працездатним долб-бам.
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Сходи до психолога! Почитай фізику. Який трубопровід перекачує газ з Європи в Україну?
Есть перемычки на границе. Но если бы не ебанутость кацапов, то и перемычек не надо. Европейское законодательство, позволяет транспортировать газ по одной трубе в обоих направлениях.
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Брехня . Не будуть.

Гілка поряд.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1019196.0

А ось кільіксть отримувачів субсидій збільшиться.

практично всі люди з нормальними доходами платять і намагаються економити
тому економічний смисл реальних цін на газ і соціальної підтримки є
ТС тут пукнув в калюжу, захищає те що не захищається
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія