Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пан Кноп - не бот а реально людина

Re: Пан Кноп - не бот а реально людина

Ніколи б не міг собі уявити нічого подібного.
Особа, яка це зробила, зовсім не орієнтується у ФУПівських реаліях.
Вимагаю терміново скасувати безпідставний бан дописувача кнопа
   
Re: Пан Кноп - не бот а реально людина

Але в нового адміна є відчуття гумору.

Болукан і Ладзіо - серуть по форуму,
а одного з найбільш проукраїнських дописувача забанили в ніколи  :D

ПС: Після бану маджесті, і коли я прочитав пояснення БАНу, в мене на короткий час промайнула думка, що "кнопку" віддали Слав-у... Але недовго я так думав :lol:
   
Re: Пан Кноп - не бот а реально людина

ви цікава.
ви не розумієте, хто б не був кноп, він не порушив правил фуп. жодного.

писати в адмінці на захист забаненого, а хоч і бота, не є порушенням правил.
кноп не мав отримати і 1 дня бану -бо немає за що згідно правил фупу.

а йому причепом дали довічне.

уявіть, що ви потрапили в тотожню ситуацію. а я б "посміялась з цієї ситуації" (с)
Так вам щось про нього відомо? З кимось дружить, має людські контакти, крім політики так званої?
Я знаю що крім форуму існує реальне життя. І колись доволі спокійно пережила втрату (вимкнення адміністрацією) живого форуму. А тут твориться ще той безлад, дехто вважає дозволеним/виправданими діями мазати когось дермом, принижувати людину за те що вона іншої так би мовити політичної орієнтації. І вже не пам'ятають що опонент жива людина, свій українець. Кноп за цим мною не помічений. Але маджесті гівно справжнє і захищати подібне, як те зробив кноп- ким повинно бути? І для чого взагалі?
   
Re: Пан Кноп - не бот а реально людина

Вимагаю терміново скасувати безпідставний бан дописувача кнопа
А то шо?
Ввічливість - велика сила. Ні що не дається так просто і не ціниться так високо як ввічливість.
   
Re: Пан Кноп - не бот а реально людина

Але в нового адміна є відчуття гумору.

Болукан і Ладзіо - серуть по форуму,
а одного з найбільш проукраїнських дописувача забанили в ніколи  :D

ПС: Після бану маджесті, і коли я прочитав пояснення БАНу, в мене на короткий час промайнула думка, що "кнопку" віддали Слав-у... Але недовго я так думав :lol:

Думки в тебе дурні
   
Re: Пан Кноп - не бот а реально людина

Але в нового адміна є відчуття гумору.

Болукан і Ладзіо - серуть по форуму,
а одного з найбільш проукраїнських дописувача забанили в ніколи  :D

ПС: Після бану маджесті, і коли я прочитав пояснення БАНу, в мене на короткий час промайнула думка, що "кнопку" віддали Слав-у... Але недовго я так думав :lol:

Гон,була б кнопка в Слава балукан би був першим на черзі і далі інших пару які типу нього є. Ніки не пам'ятаю точно.


Доречі оцініть красоту ситуації. Адміністрація змоделювала модель нашої держави у мініатюрі. Провели вибори, трохи нарід відволікли на народного модера і вставили по самі ...  Красави)
   
Re: Пан Кноп - не бот а реально людина

Думки в тебе дурні

Придурок здесь один - и это именно ты. Говнопи..др.
По теме.
1. Хамство в адрес юзера или даже намек на это со стороны модератора - совершенно недопустимы. Это как раз то что позволял себе говнопидор Слав. Но он болезный тупой. Он этого не понимает ничего.
Комментарий к бану кнопа  - попахивает хамством. Чего уж там. Это лишнее.
2. Кноп совершенно точно не мой герой - но я представить себе не могу, чего такого он должен был здесь написать, чтобы влететь в НИКОЛЫ.
3. Настаиваю, что для таких случаев нужно жюри из трех незаинтересованных юзеров и их вердикт должен иметь значение.

Как то так.
   
Re: Пан Кноп - не бот а реально людина

Придурок здесь один - и это именно ты. Говнопи..др.
По теме.
1. Хамство в адрес юзера или даже намек на это со стороны модератора - совершенно недопустимы. Это как раз то что позволял себе говнопидор Слав. Но он болезный тупой. Он этого не понимает ничего.
Комментарий к бану кнопа  - попахивает хамством. Чего уж там. Это лишнее.
2. Кноп совершенно точно не мой герой - но я представить себе не могу, чего такого он должен был здесь написать, чтобы влететь в НИКОЛЫ.
3. Настаиваю, что для таких случаев нужно жюри из трех незаинтересованных юзеров и их вердикт должен иметь значение.

Как то так.


Дивно зовсім не чіпав тут цього сєпара ))))
Але в нього бомбить
   
Re: Пан Кноп - не бот а реально людина

Дивно зовсім не чіпав тут цього сєпара ))))
Але в нього бомбить

слышь, говнопидар - ты хоть эту ветку своим хамством не засирай. Единственный сепар здесь это ты уебище недоделанное.
   
Re: Пан Кноп - не бот а реально людина

слышь, говнопидар - ты хоть эту ветку своим хамством не засирай. Единственный сепар здесь это ты уебище недоделанное.

Ну хамиш тут тільки ти .
В тебе   істерика походу
   
Re: Пан Кноп - не бот а реально людина

слышь, говнопидар - ты хоть эту ветку своим хамством не засирай. Единственный сепар здесь это ты уебище недоделанное.

Не схоже на толстолобіка. Швидше за все хтось привласнив або вкрав його аккаунт.

Потім скажуть - ФУП зламали ото й усі вибачення.
   
Re: Пан Кноп - не бот а реально людина

От і вибрали модератора

Здається, з мікрояйцями

   
Re: Пан Кноп - не бот а реально людина

Не схоже на толстолобіка. Швидше за все хтось привласнив або вкрав його аккаунт.

Потім скажуть - ФУП зламали ото й усі вибачення.

То хочеш сказати що коли він злорадствував обстрілам ? Що ми це заслужили , то був не той житель Криму ? А якийсь інший кацап ?
   
Re: Пан Кноп - не бот а реально людина

До речі, лексика толстолобіка, як я памʼятаю, зовсім інакша

Він ще писав досить вдалі оповідання

Чи він був вата - хз, мабуть ні, просто кримчанин

   
Re: Пан Кноп - не бот а реально людина

Коротше, порохоботам тут знову не раді

Всього чотири дні витримали

Блядство всюди- і на фупі теж

На всякий випадок- всім цьом, Слава Героям!
   
Re: Пан Кноп - не бот а реально людина

слышь, говнопидар - ты хоть эту ветку своим хамством не засирай. Единственный сепар здесь это ты уебище недоделанное.
да нет мил человек. Ты оправдывал ракетные налеты на энергоструктуру с сотнями жертв, тем что Украина отключила Крым после отказа последнего подписать договор на поставку.
   
То хочеш сказати що коли він злорадствував обстрілам ? Що ми це заслужили , то був не той житель Криму ? А якийсь інший кацап ?

Говнопидар. Давай я тебе и здесь скажу то, что уже говорил. Три уважаемых фупчега - они читают тот текст где ты уебище недоделанное вычитал радость по поводу бомбежек и глумление над украинцами. Если они там находят такое - я виноват. Если ты все это выдумал и там такого нет - то на каком основании ты ушлепок позволял себе обращаться ко мне с использованием слов гавно и пид..рас.Я хоть когда нибудь хоть к кому нибудь так обращался? Так я простите на кнопке и не был никогда. Так что всю эту говнокашу заварил именно ты. Хлебай.
   
Re: Пан Кноп - не бот а реально людина

Спецом для Слава та його бригади:
1.У мене нік не Лазар (типу Каганович), а лазер (погугліть в інтернеті, що це таке).
2.Я відмовився  від пропозиції бути модером публічно (у мене немає синдрома "вахтера").
3. Мене не "випускали" під час "різдвяної" амністії, бо я не був забанений .
   
да нет мил человек. Ты оправдывал ракетные налеты на энергоструктуру с сотнями жертв, тем что Украина отключила Крым после отказа последнего подписать договор на поставку.

Да нет мил человек. Там ничего такого и в помине нет. Этот текст разобрали не на слова - на молекулы. Там говорилось прямо противоположное. Но ты просто у слава на подтанцовке - поэтому твои высеры, а точнее его, но ты их зачем то во рту таскаешь - тоже неинтересны. Три уважаемых, незаинтересованных в этом деле фупчика читают этот текст и отвечают на вопрос: а есть ли там радость по поводу бомбежек и глумление над украинцами.
Если скажут что есть - я виноват. Если нет - то слав объясняет что это было все. Вот и все. Все просто.
 
   
Re: Пан Кноп - не бот а реально людина

Да нет мил человек. Там ничего такого и в помине нет. Этот текст разобрали не на слова - на молекулы. Там говорилось прямо противоположное. Но ты просто у слава на подтанцовке - поэтому твои высеры, а точнее его, но ты их зачем то во рту таскаешь - тоже неинтересны. Три уважаемых, незаинтересованных в этом деле фупчика читают этот текст и отвечают на вопрос: а есть ли там радость по поводу бомбежек и глумление над украинцами.
Если скажут что есть - я виноват. Если нет - то слав объясняет что это было все. Вот и все. Все просто.
 

Ну використовуються терміни кацапсткі  .

Дрібний маніпулятор  прикривається тим що його тему знесли в смітник )))
Але ж люди пам'ятають
   
Ну використовуються терміни кацапсткі  .

Дрібний маніпулятор  прикривається тим що його тему знесли в смітник )))
Але ж люди пам'ятають

Достань член изо рта - придурок. Смитник. Если бы ты в своей никчемной жизни продвинулся в освоении текстов хотя бы дальше сказки про Колобка, то знал бы что рукописи не горят. Давай определяем трех цензоров - и они получат тексты  и скрины со всеми комментариями. Чучело - 21 ый век на дворе. Смитник. Обтекай уже молча лучше. 
   
Re: Пан Кноп - не бот а реально людина

Таке враження, що на кнопці сидить якась геть ліва людина, щт фупу ніколи в очі не бачтла. Випустіть кнопа, ви там геть здуріли?
Маджесті  - істеричне хамло, але в ніколи  - це перебор.
Зато Болукан сере як навіжений, і то ОК
   
Re: Пан Кноп - не бот а реально людина

Да нет мил человек. Там ничего такого и в помине нет. Этот текст разобрали не на слова - на молекулы. Там говорилось прямо противоположное. Но ты просто у слава на подтанцовке - поэтому твои высеры, а точнее его, но ты их зачем то во рту таскаешь - тоже неинтересны. Три уважаемых, незаинтересованных в этом деле фупчика читают этот текст и отвечают на вопрос: а есть ли там радость по поводу бомбежек и глумление над украинцами.
Если скажут что есть - я виноват. Если нет - то слав объясняет что это было все. Вот и все. Все просто.
 

Толстолобік, в тебе цікаві літературні тексти, чіпляли.
А українські і фупівські реалії це вже не твоє.
Зааспокойся і іди з богом
   
Толстолобік, в тебе цікаві літературні тексти, чіпляли.
А українські і фупівські реалії це вже не твоє.
Зааспокойся і іди з богом

Да я спокоен как удав. Мне одно непонятно - откуда такое самомнение? Это же его сейчас хоть как то попустило. На кнопке сидел - он же ко мне например иначе как с использованием слов гавно и пидо..рас не обращался.
Это нормально? Да ладно были бы основания. Так их же и нет. И не было. И этот презерватив это знает. И ссыт теперь. Что то блеет про смитник. Как будто нет копий текста и всех комментариев. Я уже тоже было дело засомневался. Но потом нет - слава Богу есть вменяемые люди. Перечитали по предложениям. По буквам. Ничего криминального там не обнаружили. Обнаружили большие проблемы с головой у того кто там такие глупости понаходил. Вот и все. Да насрать. Действительно. Тут реальные бомбы летают...
   
Re: Пан Кноп - не бот а реально людина

Да нет мил человек. Там ничего такого и в помине нет. Этот текст разобрали не на слова - на молекулы. Там говорилось прямо противоположное. Но ты просто у слава на подтанцовке - поэтому твои высеры, а точнее его, но ты их зачем то во рту таскаешь - тоже неинтересны. Три уважаемых, незаинтересованных в этом деле фупчика читают этот текст и отвечают на вопрос: а есть ли там радость по поводу бомбежек и глумление над украинцами.
Если скажут что есть - я виноват. Если нет - то слав объясняет что это было все. Вот и все. Все просто.
 
во-первых я не на подтанцовке.
Во-вторых давай текст. Я утверждаю, что ты связывал ситуацию в Украине в 2022 году  с ситуацией в Крымув 2014-15 году
Ни один нормальный человек, даже гражданин России этого не сделал бы. Адекватным ответом было бы отключить энергию или газ Украине.

Останнє редагування: 2 січня 2024 18:54:41 від Вело
   
Re: Пан Кноп - не бот а реально людина

Думки в тебе дурні

Чого дурні?
Що тут дурного?:
Я реально подумав, що тебе модератором зробили, бо за тебе і проголосували найбільше.
Понадіявся що зараз і Блювокана забаниш і іншу людожерську писдоту. Після "кноп-а" сам в шоці.

Не гони...
   
Re: Пан Кноп - не бот а реально людина

Написать чувакам что они боты чуть ли не с рождения ФУПа. Конгениально
   
во-первых я не на подтанцовке.
Во-вторых давай текст. Я утверждаю, что ты связывал ситуацию в Украине в 2022 году  с ситуацией в Крымув 2014-15 году
Ни один нормальный человек, даже гражданин России этого не сделал бы.
Слышь ты. Радиоточка. Ты шо ле "уважаемый фупчик" который может авторитетно судить об этом тексте? Да ты точно больной. Да насрать что ты там утверждаешь. И не надо теперь жопой вилять. Сказано было конкретно - действия россии оправдывает, над пострадавшими украинцами глумился. И вот именно это якобы давало право на применение такой лексики. Так вот я не знаю какой жопой ты там читал о каком связывании придурок - но там есть осуждение действий россии и даже намека на глумление над пострадавшими нет. Единственное что я сказал - что Крыму тоже устроили блекаут. Тупо взорвали опоры. А что - их ветром повалило? И тоже пострадали совершенно мирные люди. И что было это сделано зря. По многим причинам. Так я и теперь так считаю. А что - не так? Но вот дальше простите - я прямо говорю что действия Кремля  это преступление. А насчет глумления над украинцами - то это нужно быть ишаком вроде слава, чтобы такое понавыдумывать. Вот и все.   
   
Re: Пан Кноп - не бот а реально людина

Слышь ты. Радиоточка. Ты шо ле "уважаемый фупчик" который может авторитетно судить об этом тексте? Да ты точно больной. Да насрать что ты там утверждаешь. И не надо теперь жопой вилять. Сказано было конкретно - действия россии оправдывает, над пострадавшими украинцами глумился. И вот именно это якобы давало право на применение такой лексики. Так вот я не знаю какой жопой ты там читал о каком связывании придурок - но там есть осуждение действий россии и даже намека на глумление над пострадавшими нет. Единственное что я сказал - что Крыму тоже устроили блекаут. Тупо взорвали опоры. А что - их ветром повалило? И тоже пострадали совершенно мирные люди. И что было это сделано зря. По многим причинам. Так я и теперь так считаю. А что - не так? Но вот дальше простите - я прямо говорю что действия Кремля  это преступление. А насчет глумления над украинцами - то это нужно быть ишаком вроде слава, чтобы такое понавыдумывать. Вот и все. 
а я тебе підару гнойному говорю, что опоры взорвала не Украина. Год поставляла по договору где Крым признавался российским. Договор где Крым был украинским вы подписывать не захотели , нет договора нет поставок. Так што завали своё гнусное ебало.
   
 :Re: Пан Кноп - не бот а реально людина

Я , коли побачив тему про вибори мрдера , прдумав що  КНОП , був би норм кандидат , а тут бачу що він вже в ніколи ..

Модер, ти  що , взагалі  троху не того ..
   
Re: Пан Кноп - не бот а реально людина

Хлопці, залиште свої розборки на потім.
Давайте витягнем Маджесті та Кнопа з банів.
   
Re: Пан Кноп - не бот а реально людина

Дзвонив Кноп.
Поспілкувались.
Він в шоці від такого.
20 років хлоп на ФУПі.
Як і я.
Який він бот?

Адміністрація, не закопуйтесь  все глибше. Ви вже повипускали без розбору купу антиукраїнської гидоти.
Поприбирайте ту нечисть та скасуйте бан Кнопу, а маджесті хоча б скоротіть до місяця.
   
Re: Пан Кноп - не бот а реально людина

   
Re: Пан Кноп - не бот а реально людина

О тема є ахаха
Ну що сєпар виляй хвостом
у передбаннику. Нажаль гості не можуть ознайомитись. Але тут це дійсно оффтоп.

 
   
Re: Пан Кноп - не бот а реально людина

у передбаннику. Нажаль гості не можуть ознайомитись.

Шкода
   
Re: Пан Кноп - не бот а реально людина

Дзвонив Кноп.
Поспілкувались.
Він в шоці від такого.
Кнопе, не переживай, така несправедливість не може бути довго.
   
Re: Пан Кноп - не бот а реально людина

Прошу розбанити і маджесті і кнопа.
Що той що той не є і ніколи не були ботами.
В нас могли не співпадати політичні погляди, проте банити їх в ніколи - перебір явний.
Причому маджесті був правий на 100 відсотків в темі про службу молоді.

   
Re: Пан Кноп - не бот а реально людина

кнопа в ніколи - що за куйня
нова модерація якась...
   
Re: Пан Кноп - не бот а реально людина

Коротше, порохоботам тут знову не раді

Всього чотири дні витримали

Блядство всюди- і на фупі теж

На всякий випадок- всім цьом, Слава Героям!
:-B
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія