Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Цинизм Пороха и порохоботов состоит в том

Что получение Томоса они прямопропорциональн о экстраполируют на выьоры президента и утверждают, что это даст ему много плюсов

Зачем Пороху зарабатывать быллы на святом деле, чтобы удержать свой срандель на тубуретке???
   
Re: Цинизм Пороха и порохоботов состоит в том

ти всих втомив
ти не цікавий
 (td)
   
Re: Цинизм Пороха и порохоботов состоит в том

ти всих втомив
ти не цікавий
 (td)
І ти досі не на СУПі?!  :S
   
Что получение Томоса они прямопропорциональн о экстраполируют на выьоры президента и утверждают, что это даст ему много плюсов

Зачем Пороху зарабатывать быллы на святом деле, чтобы удержать свой срандель на тубуретке???
Та у пацанов эйфория, как у Допы от дозняка. Еще немного и они Педруху предложат вместо ленина в памятнике увековечить. На тракторе и с томосом.

Останнє редагування: 6 січня 2019 21:01:24 від SOUTH BLOOD
   
Та у пацанов эйфория, как у Допы от дозняка. Еще немного и они Педруху предложат вместо ленина в памятнике увековечить. На тракторе и с томосом.
То не надовго.
Я вже писав що томос зараз не принесе Педрі якісь голоси а скоріше відніме, бо томосом треба було займатися з самого початку... На разі в МП прошивають вірян проти томосу (читай проти Педра) а швидкість переходу в УПЦ поки що ніяка...
Лохторат вірян МП будуть підгребати ригі.
   
че тс так штырит?
дайте ему соли понюхать  B-)
   
че тс так штырит?
дайте ему соли понюхать  B-)

Свин с ботофермы, давай ты не будешь говорить, что мне делать и я не буду писать куда тебе писдовать?

   
Re: Цинизм Пороха и порохоботов состоит в том

Не сам Томос.
А реакция разных личностей на него.
Вскрывает консервы.
   
Re: Цинизм Пороха и порохоботов состоит в том

   
Свин с ботофермы, давай ты не будешь говорить, что мне делать и я не буду писать куда тебе писдовать?

давай без давай
   
То не надовго.
Я вже писав що томос зараз не принесе Педрі якісь голоси а скоріше відніме, бо томосом треба було займатися з самого початку... На разі в МП прошивають вірян проти томосу (читай проти Педра) а швидкість переходу в УПЦ поки що ніяка...
Лохторат вірян МП будуть підгребати ригі.
У них задача непростая-надо еще три месяца охмурять избирателя, а тарахтеть не о чем. Они уже даже на ФУПе выдыхаются, а в реале этот треск уже начинает надоедать телерителям. Эмоции нельзя держать на максимуме все время.  То ли рано стартовали, то ли пізно всралися.
   
У них задача непростая-надо еще три месяца охмурять избирателя, а тарахтеть не о чем. Они уже даже на ФУПе выдыхаются, а в реале этот треск уже начинает надоедать телерителям. Эмоции нельзя держать на максимуме все время.  То ли рано стартовали, то ли пізно всралися.

тарахтеть не о чем?
сделано больше чем за все время независимости
   
тарахтеть не о чем?
сделано больше чем за все время независимости
Ага. Єто оценнили. Антирейтинг - 70%
   
Ага. Єто оценнили. Антирейтинг - 70%

с учетом информационной войні и количества идиотов - не удивительно
но еще не вечер
   
володарі всю історію людства по всій Землі використовували релігії в своїх особистих інтересах. Той же Костянтин, наприклад. Що з цим можна зробити - навіть не уявляю
   
с учетом информационной войні и количества идиотов - не удивительно
но еще не вечер
Меня уговаривать не надо. Достаточно, что себя уговорил. :gigi:
   
с учетом информационной войні и количества идиотов - не удивительно
но еще не вечер
Ці дебіли таки допистяться  :facepalm1: Ти розумієш довбойобе що багато хто просто читає ФУП, а ти тут більшість українців назвав ідіотами  :facepalm: Рейтинг після такого в Педри сягне невиданих висот глибин...
   
У них задача непростая-надо еще три месяца охмурять избирателя, а тарахтеть не о чем. Они уже даже на ФУПе выдыхаются, а в реале этот треск уже начинает надоедать телерителям. Эмоции нельзя держать на максимуме все время.  То ли рано стартовали, то ли пізно всралися.

Прапорщик, тебе звідки в Україну завезли?
   
володарі всю історію людства по всій Землі використовували релігії в своїх особистих інтересах. Той же Костянтин, наприклад. Що з цим можна зробити - навіть не уявляю
Может просто выполнять Конституцию? Светское государство и все такое..
   


Андрей Парубий и Нарик (справа от спикера Рады)
   
Ці дебіли таки допистяться  :facepalm1: Ти розумієш довбойобе що багато хто просто читає ФУП, а ти тут більшість українців назвав ідіотами  :facepalm: Рейтинг після такого в Пери сягне невиданих висот глибин...

из песни слов не выбросишь
и идиоты сейчас жрут, а не форумы читают
   
Re: Цинизм Пороха и порохоботов состоит в том

володарі всю історію людства по всій Землі використовували релігії в своїх особистих інтересах. Той же Костянтин, наприклад. Що з цим можна зробити - навіть не уявляю

а навіщо щось РОБИТИ?
просто релігія - ЧАСТИНА політики
ось і ВСЕ
   
Прапорщик, тебе звідки в Україну завезли?
Вологда возбудился на ник. ШО у тебя с первой сигнальной системой? Боярышником попалил? :gigi:  И выучи устав - я для тебя господин майор.
   
из песни слов не выбросишь
и идиоты сейчас жрут, а не форумы читают
Нічого нічого... Їм передадуть твої вирази. А тобі мабуть премію зріжуть за такі закидони. Йди до куратора...
   
Цинизм  - це спочатку заважати отримати Україні томос, а потім примазуватися до перемоги зі своїми нещирими вітаннями. Це я про Шморклю.
   
Цинизм  - це спочатку заважати отримати Україні томос, а потім примазуватися до перемоги зі своїми нещирими вітаннями. Це я про Шморклю.
Ну там Педро з підсвинками теж не погано примазався...
   
Цинизм  - це спочатку заважати отримати Україні томос, а потім примазуватися до перемоги зі своїми нещирими вітаннями. Це я про Шморклю.

Про це Дрищ сказав?
   
Нічого нічого... Їм передадуть твої вирази. А тобі мабуть премію зріжуть за такі закидони. Йди до куратора...

ты мне сначала оклад назначь, и куратора  X(
   
Про це Дрищ сказав?
А хто ж. Он для старушки типа аятоллы.
   
Re: Цинизм Пороха и порохоботов состоит в том

Показати зображення...

 :lol:

Так не можна!
Юльку шляк трафить, або інфаркт!
   
Может просто выполнять Конституцию? Светское государство и все такое..
не працює, ніде і ніколи
   
ты мне сначала оклад назначь, и куратора  X(
Та то не до мене... Тебе вже вигнали після ідіотизму з ідотами?  :facepalm1: Швидко працює мінстець  :lol:
   
а навіщо щось РОБИТИ?
просто релігія - ЧАСТИНА політики
ось і ВСЕ
тому що богове Богу, а не кесарям
   
шо тут ?
опять у  соляного лишенца бомбезный приступ ? )) 
   
не працює, ніде і ніколи
Соблюдение конституции? У нас точно нэ працюе. А должно бы.
   
тому що богове Богу, а не кесарям
А шо, Бог тоже баллотируется? Под каким фамилием? Инкогнито?

Останнє редагування: 6 січня 2019 21:58:52 від SOUTH BLOOD
   
Та то не до мене... Тебе вже вигнали після ідіотизму з ідотами?  :facepalm1: Швидко працює мінстець  :lol:

ты веришь в действенность минстеця?
твой рейтинг среди идиотов стремительно растет  (tu)
   
ты веришь в действенность минстеця?
твой рейтинг среди идиотов стремительно растет  (tu)
Таки довбойоб... "Тузік" твоє всьо...

ЗІ Забирайте бота бо зламався...
   
Соблюдение конституции? У нас точно нэ працюе. А должно бы.
так, саме воно. Навіть там, де вона є
   
Re: Цинизм Пороха и порохоботов состоит в том

тарахтеть не о чем?
сделано больше чем за все время независимости
здуріти можна
і що ж саме зроблено?
те, що само йшло до рук, і вся справа була лише вхопити, а не відштовхнути?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія