Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Смотрю кино "Бойцовский клуб"... Похоже у главного героя в голове шарик как и у меня..... давит на Э

Могу сутками не спать..... МРТ показало шарик 1 см давящий на Эпифиз... как-то приспособился....но иногда просто хочется поспать....
   
мелатонін, Почитай, що це,
В аптеці коштує копійки
   
мелатонін, Почитай, що це,
В аптеці коштує копійки

спасибо...
   
мелатонін, Почитай, що це,
В аптеці коштує копійки
мелатонін БАД. немає доказів щодо його ефективності.
ТС, звернись у "лабораторію сна".
   
На видео МРТ шарик четко давит на Эпифиз.... а там кроме гормонов регулирующих сон и бодрствование, пишут находится гормон души...
   
"Я вижу в бойцовском клубе самых сильных мужчин на свете, огромный потенциал... черт возьми мы вкалываем в ресторанах и на фабриках, гнем спины в офисах... наз дразнят рекламируя нам одежду... мы работаем в дерьме чтобы купить дерьмо нам не нужное.... мы пасынки истории ребята мы не востребованы... ни тебе великой войны ни тебе великой депрессии... наша война война духовная, наша депрессия наша судьба....... Телевидение внушило нам веру в то, что мы станем миллионерами звездами кино и рокенрола ..... Все вранье, и вы начали это осознавать....и это приводит всех в ярость..." (с) Брэд Питт

Останнє редагування: 25 грудня 2018 13:22:35 від BackUp
   
А тиск який? В мене якщо не посплю, чи посплю пару годин, то  на ранок 155/105
   
А тиск який? В мене якщо не посплю на ранок 155/105

тиск норм...90-110...
   
мелатонін БАД. немає доказів щодо його ефективності.
ТС, звернись у "лабораторію сна".

ти зжери не одну, а дві таблетки і я подивлюся на тебе засинаючого через 10 хвилин
бад, б***ь  :weep: 
   
ти зжери не одну, а дві таблетки і я подивлюся на тебе засинаючого через 10 хвилин
бад, б***ь  :weep: 
Наскільки я зрозумів, це курс пігулок перед сном, для врегулювання сну, ефект видно через тиждень-десять днів.
Перші дні взагалі можна ніякого ефекту не помітити.
   
ти зжери не одну, а дві таблетки і я подивлюся на тебе засинаючого через 10 хвилин
бад, б***ь  :weep: 
Яка кількість діючої речовин не питаєте?
"Пєтька,прібор!"(с) :D
От у мене шаріка в голові, мабуть, немає, але мелатонін  у дозі 6мгм якось не дуже діє. Вірніше, часто діє, що я засинаю, але через півгодини просинаюсь  :(
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія