Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Полностью вакцинированная семейная пара умерла от COVID в один день

Там інтерв'ю:
https://galka.if.ua/chervona-zona-na-ivano-frankivshhyni-cze-pytannya-kilkoh-tyzhniv-ruslan-savchuk-golovnyj-derzhavnyj-sanitarnyj-likar-oblasti/?fbclid=IwAR0ZbfZ7uIJjN2p-lUmtBmdGtgJczg35KCWEBBJP1fzblhP8G2pmjxFBGOQ

Лише 26% вакциновано.

Цитувати
Поточна статистика по вакцинації на 26.09.2021 в Івано-Франківській обл.
...
Вакцинація від коронавірусу в Івано-Франківській обл.
Населення   1 355 тис.   
Кількість вакцинованих   172 272     -  12,71 %
Повністю вакциновано   121 713     -  8,98 %
Всього вакцинацій   293 985
   
Студент умер... сам виноват, не повезло, в данном случае опять 25 ... ну . то таке, бува.
 Вот она святая вера в телеящик.
   
Ну так а хто буде підтверджувати, як в когось то все експериментальне лайно з збігаючим терміном придатності треба виколоти.
Там навить якби масовий мор був - вдіті в намордник ЗМІ будуть мовчати.

У Вінницькій області за останні 3 дні  померла 1 особа від ковіду. Мабуть точно вакцинована.
   
Показати зображення...

Власне, тому Вікіпедія і банить бульварні джерела інформації, щоб бути більш достовірною.
   

Шо ти хош довести? Про 26% це слова їх санітарного лікаря:
Цитувати
– П’ять тисяч щеплень за попередню добу – ми вийшли на максимум вакцинації за добу?
– Не думаю. Хоча 26 % населення вакциновано, темпи наростають. Лише за вчора понад 5 тисяч вакцинували. Цифри вражаючі.
Може це в місті, а не області, хз.
   
Я кращу історію можу вигадати і більш правдоподібну))))  :weep:
   
Власне, тому Вікіпедія і банить бульварні джерела інформації, щоб бути більш достовірною.

Дейлімейл - бульварна?!!  ;o
   
А так в сухому рахунку - істеблішменту держав дороги назад нема. Визнати, що стратегія була хибною - буде дуууже боляче.
   
Власне, тому Вікіпедія і банить бульварні джерела інформації, щоб бути більш достовірною.
Першоджерело ось (з відео):
https://www.fox17online.com/news/coronavirus/grand-rapids-couple-dies-1-minute-apart-from-covid-19

Зверніть увагу на ось це:

Цитувати
Sarah takes some solace in knowing that just as in life, her parents were together in death too. But now, she says anger is setting in; anger over the knowing that people aren’t taking the virus that claimed both of her parents in a mere 60-seconds as seriously as they should.

“I’m angry because so many people are like, ‘if I catch COVID, I catch COVID that’s what it is.’ No, it’s not,” said Sarah. “It could be any person; it could be anybody. They did everything right, they did everything to protocol the way it should be done.”
   
Дейлімейл - бульварна?!!  ;o

Ще і яка!
   
А так в сухому рахунку - істеблішменту держав дороги назад нема. Визнати, що стратегія була хибною - буде дуууже боляче.

Вони роблять що їм кажуть. Ніякого самоуправства.
   
Власне, тому Вікіпедія і банить бульварні джерела інформації, щоб бути більш достовірною.

"Достовірна Вікіпедія" це вже більше ніж анегдот.  :laugh:

Це приблизно як "Вільний Ютюб"
   
Шо ти хош довести? Про 26% це слова їх санітарного лікаря:
Може це в місті, а не області, хз.

Якщо навіть у місті 26% то можливо це усіх вакцинованих а не лише повністю вакцинованих
   
як там в казках ... і померли в один день
щасливі люди, шо тут скажеш

   
якщо у них були сірі обличчя - значить, вакциновані (Петро Шаблезуб) B-)
   
В моєї сестри чоловік в четвер вмер. 69 років. 9 років тому ставили стенти на серці. Палив , випивав в міру. В четвер зранку разом з сестрою пішли вкололи астразенеку. До вечора з"явились болі в поясниці. Сильні. Приїхала швидк. Зробили кардіограму , нічого критичного не побачили. Через дві години почав втрачати свідомість. Приїхала ще швидка. Вкололи адреналін і на стадії ще однії кардіограми зупинка серця. Не відкачали. Довезли до лікарні, але й не занесли. В машині вмер. Паталогоанатом сказав що серце розірвало навпіл. В сестри жодних синптомів. Вона на 9 років молодша
   
В четвер зранку разом з сестрою пішли вкололи астразенеку.
А де це астрозенеку колять? :-o
Наче тотально або короновак або файзер.
   
не зміг пройти повз
 :weep:

Оля хоч і кацапка.
Але назва теми -  (tu)

Навіть не знаю, де б ця фраза виглядала краще
в кінці любовного роману чи на першій сторінці газети "Відкриття і сенсації"

магьотє
   
А де це астрозенеку колять? :-o
Наче тотально або короновак або файзер.

В Києві в "Епіцентрі" мені пропонували на вибір Файзер, Астрозенеку, Короновак. 
   
В Києві в "Епіцентрі" мені пропонували на вибір Файзер, Астрозенеку, Короновак.
"Жируют там в ваших киевах" (с)
   
Їпать,  ботяри там шмалять, слово в слово, те саме шо тут тупа Віяра заганяє:

Показати зображення...
Упорота антивакцинаторша Хєлєн-Всрай зі "правдивою статистикою" - "лікарі не будуть брехати" ))

Показати зображення...

Та це просто капець - видавати писанину якихось ботів за реальну інфу з Франика. Хто ті всі курки з коментів, я хз ... може то сама tom_cat і працює там "багатоверстатником", а потім себе ж і цитує, бо таке г. ще й відкопати треба
І остання картинка в тої ботярки в профілі - заклик на антиваксерську акцію  :weep: нє, ну чисто випадково так співпало  :lol:
   
"Жируют там в ваших киевах" (с)

 :D  так, залишилось померти з коханою в один день
   
так, залишилось померти з коханою в один день
або з коханкою :K
   
Власне, тому Вікіпедія і банить бульварні джерела інформації, щоб бути більш достовірною.

Они не банят джерела, вы не в курсе как это работает. Они могут ограничить доступ редакторам и авторам записей.

И когда они сами обьявят о том, что им можно доверять, вот тогда возможно на них можно и ссылаться.

Вот что пишет сооснователь Вики о том во что она превратилась: Инструмент пропаганды для левых.





Останнє редагування: 28 вересня 2021 17:53:52 від Valentyn
   
В моєї сестри чоловік в четвер вмер. 69 років. 9 років тому ставили стенти на серці. Палив , випивав в міру. В четвер зранку разом з сестрою пішли вкололи астразенеку. До вечора з"явились болі в поясниці. Сильні. Приїхала швидк. Зробили кардіограму , нічого критичного не побачили. Через дві години почав втрачати свідомість. Приїхала ще швидка. Вкололи адреналін і на стадії ще однії кардіограми зупинка серця. Не відкачали. Довезли до лікарні, але й не занесли. В машині вмер. Паталогоанатом сказав що серце розірвало навпіл. В сестри жодних синптомів. Вона на 9 років молодша
інфаркт
Або розрив аневризми серця після перенесеного раніше інфаркту.
   
інфаркт
Або розрив аневризми серця після перенесеного раніше інфаркту.

Та да. І стався в день вакцинації чисто випадково. Віримо!
   
Та да. І стався в день вакцинації чисто випадково. Віримо!
-----
"Це ніяк не пов'язане з  вакцинацією!"(ц)
"А вы докажите! Ваши доказательства-не доказательства!"(ц)
Це все одно що з  [KA]  про Крим сперечатися, чи про агресію Рашки проти України та їхтамнєтов. X(
   
Умерли с разницей в одну минуту.
А вони вакцинувались одночасно? Якщо разом ходили на вакцинацію, тримаючись за руки, то фсьо. Бракована партія чіпів.
   
А вони вакцинувались одночасно? Якщо разом ходили на вакцинацію, тримаючись за руки, то фсьо. Бракована партія чіпів.

Вас дивує, що літні пари разом ідуть на вкацинацію? Ви такого не спостерігали?
   
А вони вакцинувались одночасно? Якщо разом ходили на вакцинацію, тримаючись за руки, то фсьо. Бракована партія чіпів.
switch off через чіпи.
   
не зміг пройти повз
 :weep:

Оля хоч і кацапка.
Але назва теми -  (tu)

Навіть не знаю, де б ця фраза виглядала краще
в кінці любовного роману чи на першій сторінці газети "Відкриття і сенсації"

магьотє

Запомните придурок, кацап-малоросс это вы а я американка ляшского происхождения. :)
   
інфаркт
Або розрив аневризми серця після перенесеного раніше інфаркту.
Так. Інфаркт. Паталог сказав що був ще старенький рубець. Йому лікар, коли ставив стент 9 років тому, сказав що це на 10 років. Зять мій був , не знаю як українською, мнітєльний. І коли вакцина спричинила звичайний біль м'язів, він запанікував. Емоції спричинили інфаркт. Вакцина тут ні до чого, вірніше не вона причина смерті. Телевізора надивився і звичайну біль сприйняв як смертельну. І вмер
   
Кажуть що ця пара голосувала за Трампа, тому ліваки за Байдена , лікарі, так їх тровили вакциною... :gigi:
   
Кажуть що ця пара голосувала за Трампа, тому ліваки за Байдена , лікарі, так їх тровили вакциною... :gigi:

Тимми я знаю что вы идиот и мудак.  Лишний раз подтверждать было не обязательно.
   
:D  так, залишилось померти з коханою в один день

Як смишно. Окуеть. Друзья готовьтесь, через каждые полгода ширяться и бояться!!!!
   
В тексті ніпрощо новина... Ні числа ні хто ні як пітвердили, дуже нагадує що її виціцяла з пальця.
   
В тексті ніпрощо новина... Ні числа ні хто ні як пітвердили, дуже нагадує що її виціцяла з пальця.

Ну конечно, от вакцины никто не имеет права ласты склеить. Потому что в лабах пфайзеров и модерн сидят Боги? А знаете почему вы так уверенны в своей защите? Все просто. Нет никакой чипизации, есть просто бизнес. Сначала надо напугать, тем более есть все предпосылки. Болезнь действительно не простая, я сам две недели канал. Потом пошёл режим спасения, и уже нет разницы, что там вам колят, моча или солевой раствор или вакцина. Вера в спасение после долгого страха.
   
Запомните придурок, кацап-малоросс это вы а я американка ляшского происхождения. :)

Дурбецало ти кацапське, а ще й на ляхшське походження щось собі марить.
   
Запомните придурок, кацап-малоросс это вы а я американка ляшского происхождения. :)
Шось тревожная тенденция. Все больше персонажей не хочет быть козаченькивського происхождения. Косят то под евреев, то под ляхов.. То Вольтметр был,теперь вот Сидор. Типа быть ляхом - моднявей? 8-:
   
Ну конечно, от вакцины никто не имеет права ласты склеить. Потому что в лабах пфайзеров и модерн сидят Боги? А знаете почему вы так уверенны в своей защите? Все просто. Нет никакой чипизации, есть просто бизнес. Сначала надо напугать, тем более есть все предпосылки. Болезнь действительно не простая, я сам две недели канал. Потом пошёл режим спасения, и уже нет разницы, что там вам колят, моча или солевой раствор или вакцина. Вера в спасение после долгого страха.
У мене знайомі лікарі в ковідному робили, там стільки імітації хворих, стільки чіпів по навводили. І знайомі хворіли запаленням вірусним легень... :facepalm1:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія