Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Найважчою мовою в світі для вивчення

Найважчою мовою в світі для вивчення

 Є українська мова

 майже половина населення країни Не Може вивчити

А Дональд Туск говорив промову українською.

В чому загадка ? 

Туск - фантастично обдарований пасажир чи пів-населення України - розумово загальмовані ?

Не знаю що й гадати.
   
Re: Найважчою мовою в світі для вивчення

Є українська мова

 майже половина населення країни Не Може вивчити

А Дональд Туск говорив промову українською.

В чому загадка ? 

Туск - фантастично обдарований пасажир чи пів-населення України - розумово загальмовані ?

Не знаю що й гадати.


Тут і гадати нічого.
   
Re: Найважчою мовою в світі для вивчення

Тут і гадати нічого.

я в це не вірю, так не буває.

що 50% населення країни можуть бути люмпенізованим та байдужим, Немислячим серйозними категоріями -  вірю. В РФ таких 99%

а в те що дебіли - не вірю.

тут щось інше
   
Re: Найважчою мовою в світі для вивчення
nik

Є українська мова

 майже половина населення країни Не Може вивчити

А Дональд Туск говорив промову українською.

В чому загадка ? 

Туск - фантастично обдарований пасажир чи пів-населення України - розумово загальмовані ?

Не знаю що й гадати.


Це загадка світового масштабу. Тож будьте розважливі.
   
Re: Найважчою мовою в світі для вивчення

Є українська мова

 майже половина населення країни Не Може вивчити

А Дональд Туск говорив промову українською.

В чому загадка ? 

Туск - фантастично обдарований пасажир чи пів-населення України - розумово загальмовані ?

Не знаю що й гадати.

Тут все залежить від мотивації. У Туска і кого він представляє, вона є.
   
Re: Найважчою мовою в світі для вивчення

Тут все залежить від мотивації. У Туска і кого він представляє, вона є.

То розкажіть про мотивацію Туска вивчити не китайську а українську. Напевне Україна та її народ найважливіші та найвпливовіші в світі
   
Re: Найважчою мовою в світі для вивчення

   Цапчики пручаються.:D
   
То розкажіть про мотивацію Туска вивчити не китайську а українську. Напевне Україна та її народ найважливіші та найвпливовіші в світі


китайська складна і важка
китай далеко
   
Re: Найважчою мовою в світі для вивчення

Правильно кто-то в телевизоре сказал - все +/- прекрасно в Украине знают украинский язык. Нет проблем как в Прибалтике с тем, что одна часть общества не понимает, что говорит другая.  Все всех понимают и это самое главное, все институты страны способны нормально работать и обслуживать все ее население. Так что это все остатки мовной кацапоистерии на ровном месте, только в другую сторону. Просто должны смениться поколения и все будет как надо.

Останнє редагування: 20 лютого 2019 05:53:29 від Dimka
   
Re: Найважчою мовою в світі для вивчення

Тут все залежить від мотивації. У Туска і кого він представляє, вона є.

Мотивація у Туска - врятувати Україну, мотивація в майже половини - на ній паразитувати. Для останнього мова не суть важлива.
   
Re: Найважчою мовою в світі для вивчення

Правильно кто-то в телевизоре сказал - все +/- прекрасно в Украине знают украинский язык. Нет проблем как в Прибалтике с тем, что одна часть общества не понимает, что говорит другая.  Все всех понимают и это самое главное, все институты страны способны нормально работать и обслуживать все ее население. Так что это все остатки мовной кацапоистерии на ровном месте, только в другую сторону. Просто должны смениться поколения и все будет как надо.

Україні вже 27 років, а віз і нині там.

Тут ще про мотивацію згадував шановний дописувач. Але, перепрошую, «насильно мил не будеш». Якщо немає елементарного пошанування мови і традицій народу, де ти проживаєш, то і ковбасою їх купляти не потрібно. Бо, якщо це і не дебіли, то точно сторонні люди для української нації.
   
Re: Найважчою мовою в світі для вивчення

Є українська мова

 майже половина населення країни Не Може вивчити

А Дональд Туск говорив промову українською.

В чому загадка ? 

Туск - фантастично обдарований пасажир чи пів-населення України - розумово загальмовані ?

Не знаю що й гадати.

Взагалі-то, Туск читав з папірця. Між "читати з папірця" і "вільно розмовляти" - двє бальшиє разніци.
   
Re: Найважчою мовою в світі для вивчення

Навіщо вчити, якщо можна вибрати Зеленського в президенти
   
Re: Найважчою мовою в світі для вивчення

Навіщо вчити, якщо можна вибрати Зеленського в президенти

Тоді точно нічого вчити не треба.
   
Re: Найважчою мовою в світі для вивчення
lab

Нє раскачівай лодку, русская чєлюсть єто гєнєтіческая аномалія.
   
Re: Найважчою мовою в світі для вивчення

Чи порушує закон України Аваков, який на державних промовах виступає російською?
Чому на це порушення ніхто не реагує?

27 років йому було мало?

Туск може, а він і йому подібні не можуть.
   
Re: Найважчою мовою в світі для вивчення

Правильно кто-то в телевизоре сказал - все +/- прекрасно в Украине знают украинский язык. Нет проблем как в Прибалтике с тем, что одна часть общества не понимает, что говорит другая.  Все всех понимают и это самое главное, все институты страны способны нормально работать и обслуживать все ее население. Так что это все остатки мовной кацапоистерии на ровном месте, только в другую сторону. Просто должны смениться поколения и все будет как надо.
В Білорусі також немає проблем. Майже ніхто не спілкується білоруською, особливо молодь.
Україні такого точно не потрібно.
   
Re: Найважчою мовою в світі для вивчення

Взагалі-то, Туск читав з папірця. Між "читати з папірця" і "вільно розмовляти" - двє бальшиє разніци.
Нехай Аваков також читає з папірця.
   
Re: Найважчою мовою в світі для вивчення

Азіров і той вже там щось намагався бекати і мекати українською.
   
Re: Найважчою мовою в світі для вивчення

Правильно кто-то в телевизоре сказал - все +/- прекрасно в Украине знают украинский язык. Нет проблем как в Прибалтике с тем, что одна часть общества не понимает, что говорит другая.  Все всех понимают и это самое главное, все институты страны способны нормально работать и обслуживать все ее население. Так что это все остатки мовной кацапоистерии на ровном месте, только в другую сторону. Просто должны смениться поколения и все будет как надо.

27 років це вже більше ніж покоління. Ці умовляння просто розвод лохів. Так і через сто років будуть заклинання про насильницьку українізацію українців.
   
Re: Найважчою мовою в світі для вивчення

Нехай Аваков також читає з папірця.
так, це було б йому в плюс. а наразі маємо порушення закону.
   
Re: Найважчою мовою в світі для вивчення

Є українська мова

 майже половина населення країни Не Може вивчити

А Дональд Туск говорив промову українською.

В чому загадка ? 

Туск - фантастично обдарований пасажир чи пів-населення України - розумово загальмовані ?

Не знаю що й гадати.


 (tu) (tu) (tu)
   
Re: Найважчою мовою в світі для вивчення

Це загадка світового масштабу.

То не загадка, то світова закономірність - окупанти не асимілюються.
   
Re: Найважчою мовою в світі для вивчення

Україні вже 27 років, а віз і нині там.

Тут ще про мотивацію згадував шановний дописувач. Але, перепрошую, «насильно мил не будеш». Якщо немає елементарного пошанування мови і традицій народу, де ти проживаєш, то і ковбасою їх купляти не потрібно. Бо, якщо це і не дебіли, то точно сторонні люди для української нації.

3,14здьож і провокація. Таке можуть писати тільки ті хто не живе в Україні. Порівняти хоча б Київ 20 років назад і зараз.
   
Re: Найважчою мовою в світі для вивчення

Цитувати
Порівняти хоча б Київ 20 років назад і зараз.

Діти як спілкувались між собою кацапською, так і продовжують.
Навіть україномовні кияни починають розмову кацапською, а українською - тільки між своїми.
   
Re: Найважчою мовою в світі для вивчення

друге  :-G
   
Re: Найважчою мовою в світі для вивчення

Мотивація у Туска - врятувати Україну, мотивація в майже половини - на ній паразитувати. Для останнього мова не суть важлива.
Почему-то этот факт признается Вами только по отношению к мове.
На самом деле это утверждение еще более верно для всех политических и экономических проблем.
P.S. Мовою володію, але вона нажаль не є для мене native language.
   
Re: Найважчою мовою в світі для вивчення

коцапйо і укроси   мову вивчили і знають... але вони нею не користуються

тому всякі закиди  що вони не здатні вивчити мову є смішними і несерйозними - проблема не в незнанні а в невикористанні

невикористання йде в комплекті з типовими відмазками  - не хочу калічити, нема з ким, поки заставляють принципово не буду, поки не буде європейських доріг( зарплат, пенсій,..) не буду говорити українською

Останнє редагування: 20 лютого 2019 10:04:37 від Гонсалес
   
Re: Найважчою мовою в світі для вивчення

українська мова дійсно дуже складна. навіть така розумна людина, як наш майбутній проксі-президент нею не оволоділа. і схоже не збирається, адже "хочєт аставатся самім сабой".
   
Re: Найважчою мовою в світі для вивчення

Українську легко опанує тільки той, хто вважає себе нащадком корінного населення, та зрозуміє в якому боргу перед тими , хто ліг в цю землю не по своїй волі. Має бути набагато більша мотивація у заїжжих ерзь , мокш та хазар, бо зазвичай її просто немає. Ерзя чи бусурман задає собі питання , нахуя мені та хохляцька, і він абсолютно правий.
   
Re: Найважчою мовою в світі для вивчення

Українську легко опанує тільки той, хто вважає себе нащадком корінного населення, та зрозуміє в якому боргу перед тими , хто ліг в цю землю не по своїй волі. Має бути набагато більша мотивація у заїжжих ерзь , мокш та хазар, бо зазвичай її просто немає. Ерзя чи бусурман задає собі питання , нахуя мені та хохляцька, і він абсолютно правий.
Когда у Вас будет мотивация работать по белому, платить налоги и оплачивать услуги государства, тогда и у других появится стимул наступать себе на горло в чем-то другом. Или нащадкам все кроме мовы неважно?
А так по факту сейчас каждый делает только то, что ему выгодно и нравится. B-)
   
Re: Найважчою мовою в світі для вивчення

Когда у Вас будет мотивация работать по белому, платить налоги и оплачивать услуги государства, тогда и у других появится стимул наступать себе на горло в чем-то другом. Или нащадкам все кроме мовы неважно?
А так по факту сейчас каждый делает только то, что ему выгодно и нравится. B-)

Ну от і перший доказ. Ерзя , я ж сказав , що ти правий.
   
Re: Найважчою мовою в світі для вивчення Нове

Ну от і перший доказ. Ерзя , я ж сказав , що ти правий.
Начни с себя в важном для других, и остальные подтянутся в важном для тебя.
Только так и не иначе. B-)
Хотя конечно проще постоянно чего-то хотеть от остальных. Можете продолжать.

Останнє редагування: 20 лютого 2019 12:04:11 від Totenhead
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія