Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чи хочете ви побачити на відео мармизу крокодила? :read:

:) я і на ішака восточного підписався, і на пахудєніє!

 :-B

Ішака не буде, не пішов, а вот похудєніє...
як викладу всі міфи - дам схему. Точніш - кілька різних, на вибір. Сам до діабету мєтод улучшал, і щє багато людей поскидали :)
Хоч вкрокодила і нема бомашки о висшем врачєбном образованіі. Семінари вести нізя. А по відео - можна ;)
   
крокодайл, зніміть масочку, будь ласка, а то тут молоденькі газельки в нашому лісі бажають підписатись. Личко бачити бажають))))
   
крокодайл, зніміть масочку, будь ласка, а то тут молоденькі газельки в нашому лісі бажають підписатись. Личко бачити бажають))))

коли включать монетизацію (буде 100+ підписок) - зніму :) і навіть викладу відео, як мій кіт сре :)
   
Актівнєє підписуємося на канал крокодила: https://www.youtube.com/user/misterix1974/videos, браття і криси! Я на останні вебмані щє розшарювання включив - вже 49 - тре" 100!!!

і тоді зелений діждецця КРИСИ!!! X(

   
а до понєдєльніка буде щє 2-3 нових відео!
   
Крокі, +1!
Будєм всі худимі і стройнимі :D
(пора економити...а то розжиріли капєц як)
Я завжди дивуюсь, як ото правітєльство бдіт, "какбымылучшежитьнес тали"!
І чомусь про те, що "уже все добре було" завжди розумієш постфактум :D
Ну але..коли все добре, то теж...нудно

п.с. а тема похудіння - дуже перспективна. Якщо буде результат - вистрілить однозначно!
Удачі, зелений! :)
   
коли включать монетизацію (буде 100+ підписок) - зніму :) і навіть викладу відео, як мій кіт сре :)
та в нашому лісі всі бачили, як всі сруть. І пісяють. Нічого нового. Це ж ліс :)
   
підписавсь на похудєнія :pleasantr:
   
Крокі, +1!
Будєм всі худимі і стройнимі :D
(пора економити...а то розжиріли капєц як)
Я завжди дивуюсь, як ото правітєльство бдіт, "какбымылучшежитьнес тали"!
І чомусь про те, що "уже все добре було" завжди розумієш постфактум :D
Ну але..коли все добре, то теж...нудно

п.с. а тема похудіння - дуже перспективна. Якщо буде результат - вистрілить однозначно!
Удачі, зелений! :)

дячки, соннечко  :kiss3:
спробую :)
   
та в нашому лісі всі бачили, як всі сруть. І пісяють. Нічого нового. Це ж ліс :)

як мый кіт сре - це тре" бачить :)
він дуже це не любить, кусає всіх, нявчить і псіхує. То ціла вистава - посрати кота :)
   
Йопт, знайшов забитоє відео, зараз буду залівать-залінковивать, після цього викладу  :-B
   
як мый кіт сре - це тре" бачить :)
він дуже це не любить, кусає всіх, нявчить і псіхує. То ціла вистава - посрати кота :)
підписались всі газельки. Чекають з нетерпінням  :dance:
   
Я изиняюсь, но можно ссылку на youtube, так как у меня вставленное видео не идёт  :shuffle:
   
Крокі ти вроді програмер, зможеш на юніті5 зробити щось подібне до Dungeon Heros5? Можу вкластись як інвестор, якщо потянеш в пм обкашляєм :)Dungeon Hunter 5,пардон трохи туплю з бодуна :)

Останнє редагування: 22 квітня 2015 09:47:01 від Merhn
   
підписались всі газельки. Чекають з нетерпінням  :dance:

соромно спитати..  :blush2:  а газелькі - це такі молоді криси, чи може некриси а якесь монро  ;o
я тогда нєсагласін!!! :(
   
Я изиняюсь, но можно ссылку на youtube, так как у меня вставленное видео не идёт  :shuffle:

є  :-B
   
э....у миня всьо равно - картинка...
А можно в личку ссылку ?:)
   
Крокі ти вроді програмер, зможеш на юніті5 зробити щось подібне до Dungeon Heros5? Можу вкластись як інвестор, якщо потянеш в пм обкашляєм :)Dungeon Hunter 5,пардон трохи туплю з бодуна :)

Та от проблєма, шо зовсім не програмер - повний гуманітарій, іначє проблєми би не було :(
По матєматікє і інформатікє та іншим фізікам було круглоє 2, а мої твори посилалі на олімпіади.
Хотів навчитись, та моск не робить - потолок був кілька простих програмок на бейсікє та прості хтмл-сайти на Дрімвівєрє.
Для мене добре - писати сценаріі, сінопсіси, слогани, генерувати ідеї. Та безстразєкі воно зараз нікому ненужно(( В 2003 році мене міжнародна фірма з вулиці підібрала, та не вдержавсь навіть мєсіц - розругавсь с гєндірєктором вщєнт. Самоє хріновоє, шо розругав я його рекламу (він в креатора грався) і він мені не простив. Після цього роботи не було)))
   
э....у миня всьо равно - картинка...
А можно в личку ссылку ?:)

чічас :)
   
В 2003 році мене міжнародна фірма з вулиці підібрала, та не вдержавсь навіть мєсіц *** Після цього роботи не було)))

Це якийсь п***а, перепрошую
   
Це якийсь п***а, перепрошую

Та був такий п***а :)
Фірма БАДов "Наше Наслєдіє", Донецькь з виходом на Ізраіль, СНГ, Балтію. Гєндірєктор - злобний в"єдлівий єврей в очках. От зним ми і паругалісь...
   
Лади, як ігрового сценариста можна звертатись?  Просто хочу на європу в один проект вкластись щоб за 1-2 роки відбити, майл. Сру тупо корейський треш товкає, я сам геймер зі стажем , тому думаю програмерів кікастер  і т.д. щось толкове на європу орієнтоване, без китайшини як під копірку.
   
Може знаєш CrowFall,  вклався бо перспективна гра,  ше придивляюсь до Албіон онлайн, я хоч майстер-ломайстер але люблю в шось толкове вкласти ,покраше дипозитів в банку :)

Останнє редагування: 22 квітня 2015 11:15:49 від Merhn
   
Може знаєш CrowFall,  аклався бо перспективна гра,  ше придивляюсь до Албіон онлайн, я хоч майстер-ломайстер але люблю в шось толкове вкласти ,покраше дипозитів в банку :)

Не бачив :)
В мене є готовий сценарій хіта фізпазл-ігри (флеш, нєонлайн) з інтересними пєрсонажамі - один на Гітлера пахож))), якшо інтересує вихлоп-пєнсіонний фонд (сплеш - портал - реклама), то пиши :)
   
Бррррррррррррр....
Крокодил замерз.
Навулиці сонечко буяє, а в хаті холод сабачій.
Тре" погрітися в сквєріку, бо змерзли нетіки лапкі а щє й ніс, хоч шарфік одєвай...

***крокодил вбіжав намотувати на черевце одяг, шоб побіжать погрітися***
   
Не, тоді не сходится феншуй, попробуй карточні ігри андроїд або квест новели, зараз аактуальний треш :) доречі сталкер, зомбі постапокаліпс остані треши в гуглі маркеті, і сандбокс онлайн ігри,  люди хочуть цикавинку і азарт пвп, :) але останій трешак корейсьй в гівно на ніц зводить,  була надія на А.Р.Е.А.Л. від пару рощрабі сталкера але це розвод, я знаю можливості юніті, його максимум заруби 100х100 на одній карті, ссесіоне двігло. Хочца по типу 4к студії з її метро2033-2034 :)
   
Буде бажання і хотіння розвитку щертайсящось зможу проспонсуровати як побачу перспективу, або до до якоїсь ігрової студії пристроїти :)
   
Не, тоді не сходится феншуй, попробуй карточні ігри андроїд або квест новели, зараз аактуальний треш :) доречі сталкер, зомбі постапокаліпс остані треши в гуглі маркеті, і сандбокс онлайн ігри,  люди хочуть цикавинку і азарт пвп, :) але останій трешак корейсьй в гівно на ніц зводить,  була надія на А.Р.Е.А.Л. від пару рощрабі сталкера але це розвод, я знаю можливості юніті, його максимум заруби 100х100 на одній карті, ссесіоне двігло. Хочца по типу 4к студії з її метро2033-2034 :)

Нє, треш зараз неактуальний, нажаль. Наїлися.
Я написав кілька сценаріів (пєрєстроїлся) під мобілки - хтмл5, шоб на ейр робить -... так 2 мої майбутні партнери теж пішли лісом. Один - добра душа, підігрів стразєкамі, сказав, заробиш - віддаси. Ми повинні були начать робить ці ігри щє в грудні. Я так розумію, шо вже ніяк - робота "на дядю" дає йому досить, він відказався.
Для мобілок є класні заготовкі на основі матч3 - з екшнсамі. Це мабуть навіть дешевше вийде заказать, ніж флеш. Та розкручувати мобілки я не можу - там настіки заморочена гусіная хуйня - ніяк не обійдеш (установкі, увєлічєніє кожен тиждень, рейтінг). Ізучіл - нє, не потягну. Це в ФЛЕШ я більшу половину продвігаємих ігр виводіл на побєду в конкурсах. Ігри всє билі говно, тож тіки нєдєльниє - 150-250 баксів. А Мєсячниє - до 1.500.
   
Буде бажання і хотіння розвитку щертайсящось зможу проспонсуровати як побачу перспективу, або до до якоїсь ігрової студії пристроїти :)

СПСБ :-B
Я в Морєуполь навіть не перетягнув свій пакет. Покажу сценарій флешігри, розпишу бізнесплан.
Якшо тре" ігри на мобілки - буде дешевше, може це кращ? Сценаріі - БОМБА, Спілгеймс купить ажбєгом.
Но ігру зробити тре, а цеж стразєкі...
   
Підписався. До вечора підпишуться ще декілька моїх знайомих.
   
Підписався. До вечора підпишуться ще декілька моїх знайомих.

Дяки, брате!!! X(
Хочецця не тіки віддавати за квартиру, а і віддавати свої борги, на няшки для АТО.
ВІРЮ, ВСЕ ПОЛУЧИЦЦЯ!!! X(

ЗИ: а хто має лішній вєс - дождітєсь появлєнія плейліста "Похудєніє по мєтоду Х". Шоб не мати дієт і прочєго ізвращєнія, тре" діяти комплєксно. Як викладу усі міфи і хітрості - напишу схєму.
   
Народ, ПІДПИСУМОСЯ!
Після того, як мене всі партнери кинули,  відео - єдине можливе реальне джерело прибутку. Я хочу заробити ПЛЮС, шоб вже лєтом купляти няшки для АТО.
А поки стражаюсь за хату, с которой, якшо небуде доходів, мене через пару мєсіцев викинуть в дНР.

ДАВАЙТЕ СПРОБУЙМО... ТРЕБА 100 ПОДПІСЧІКОВ...
   
хрррррррррр... хр........... хр-ххр... хррррррррррррррр... ..

***крокодил спить***
   
У вечері підпишусь. Крокі, кинь пліз сцилку у приват. Дякі.
   
После таких тем ФУП становиться читать противно.
   
У вечері підпишусь. Крокі, кинь пліз сцилку у приват. Дякі.

 :-B
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія