Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

NFC. Help...

NFC. Help...

сьодні проапгрейдив приватівську карту. дісталася модна- з мікрухою та NFC. але мене тєрзают мутниє сомнєнья- чи варто озадачуватись екрануючим чохлом? хтось тут таке юзає?
   
Re: NFC. Help...

NFC хіба в картці? Я знаю що чіп в телефоні і чім в наручному фітнес браслеті з телефоном. Коли фітнес браслет редмі мі бенд 4 то він через інет має звязуватись для пітвердження ... Хіба ні?
   
Re: NFC. Help...

чи варто озадачуватись екрануючим чохлом?
у мене через прозорий силіконовий чохол від телефона не працювала, приходилось виймати
   
Re: NFC. Help...

NFC хіба в картці? Я знаю що чіп в телефоні і чім в наручному фітнес браслеті з телефоном. Коли фітнес браслет редмі мі бенд 4 то він через інет має звязуватись для пітвердження ... Хіба ні?
в нових є.
   
Re: NFC. Help...

 :umnik2:
А ну сфоткай будь ласка з двух сторін та виклади сюди свою картку.... Подивимось, поміркуємо, ...а там дивись і зробимо тобі добре...
   
Re: NFC. Help...

:umnik2:
А ну сфоткай будь ласка з двух сторін та виклади сюди свою картку.... Подивимось, поміркуємо, ...а там дивись і зробимо тобі добре...
[ua]
   
Re: NFC. Help...

:umnik2:
А ну сфоткай будь ласка з двух сторін та виклади сюди свою картку.... Подивимось, поміркуємо, ...а там дивись і зробимо тобі добре...
X(
   
Re: NFC. Help...

лошара
   
Re: NFC. Help...

з двух сторін та виклади
(tu) і ліміт кредитний нехай підніме)...
   
Re: NFC. Help...

(tu) і ліміт кредитний нехай підніме)...
з кредитом не склалось...  :( сказали- іді работай!
   
Re: NFC. Help...

(tu) і ліміт кредитний нехай підніме)...

И овердрафт можно увеличить...
Кстати, проблема чехла экранирующего отпадёт, ага  :blush2:
   
Re: NFC. Help...

:umnik2:
А ну сфоткай будь ласка з двух сторін та виклади сюди свою картку.... Подивимось, поміркуємо, ...а там дивись і зробимо тобі добре...
:lol:
   
Re: NFC. Help...

лошара
лошара ти 12345678
   
Re: NFC. Help...
N88

NFC хіба в картці? Я знаю що чіп в телефоні і чім в наручному фітнес браслеті з телефоном. Коли фітнес браслет редмі мі бенд 4 то він через інет має звязуватись для пітвердження ... Хіба ні?

Певні дані можна зчитати з картки NFC телефоном.
Можете поставити аплікуху з маркету погратись.
   
Re: NFC. Help...
N88

сьодні проапгрейдив приватівську карту. дісталася модна- з мікрухою та NFC. але мене тєрзают мутниє сомнєнья- чи варто озадачуватись екрануючим чохлом? хтось тут таке юзає?

В мене "холдер" з двох паралельних пластин з екраном.
Все добре, але нищить картки за кілька років.
   
Re: NFC. Help...

В мене "холдер" з двох паралельних пластин з екраном.
Все добре, але нищить картки за кілька років.
пофіг, валідність карти тих самих пару років
   
Re: NFC. Help...
PAL

сьодні проапгрейдив приватівську карту. дісталася модна- з мікрухою та NFC. але мене тєрзают мутниє сомнєнья- чи варто озадачуватись екрануючим чохлом? хтось тут таке юзає?

заспокойся щодо тих лякалок
у тебе ж картка не просто так у нагрудні кишені (чи, не приведи господи, у задній кишені джинс)? Десь у гаманці, так?
там відстань вимірюється сантиметрами, щоб воно спрацювало
а якщо ще поруч лежить щось безконтактне (по типу пропуску чи ключів) та металеви дріб'язок, то взагалі не переймайся
   
Re: NFC. Help...

А в чому проблема, я картками з пейпес користуюсь вже років 5, поки ніхто несанкціановано не зчитав.

https://ru.m.wikipedia.org/wiki/MasterCard_Contactless

Останнє редагування: 19 жовтня 2021 21:39:24 від Amid
   
Re: NFC. Help...
PAL

А в чому проблема, я картками з пейпес користуюсь вже років 5, поки ніхто несанкціановано не зчитав.

лякалки кацапські
типу у громадському транспорті їздять з терміналом та гроші крадуть з карток
   
Re: NFC. Help...
N88

пофіг, валідність карти тих самих пару років

В техпаспорту більше..
   
Re: NFC. Help...

заспокойся щодо тих лякалок
у тебе ж картка не просто так у нагрудні кишені (чи, не приведи господи, у задній кишені джинс)? Десь у гаманці, так?
там відстань вимірюється сантиметрами, щоб воно спрацювало
а якщо ще поруч лежить щось безконтактне (по типу пропуску чи ключів) та металеви дріб'язок, то взагалі не переймайся
а тепер увага!!! сідаю я в тролік-трамвай-маршрутку, підношу гаманець з проїзним до терміналу і..... ой бля... оплачую з кредитки по скаженій ціні та ще й двічі!  :lol:
   
Re: NFC. Help...
PAL

а тепер увага!!! сідаю я в тролік-трамвай-маршрутку, підношу гаманець з проїзним до терміналу і..... ой бля... оплачую з кредитки по скаженій ціні та ще й двічі!  :lol:

тоді бери захисного гаманця
Бо в нас такої проблеми немає - в нас маршрутки виключно за готівку  :gigi:
   
Re: NFC. Help...

а тепер увага!!! сідаю я в тролік-трамвай-маршрутку, підношу гаманець з проїзним до терміналу і..... ой бля... оплачую з кредитки по скаженій ціні та ще й двічі!  :lol:

ты не останавливайся. пока карточка не задымится - подноси и подноси к терминалу  :gigi:

Еестественное, почти половое влечение к кнопке F8 появилось в Кролике совершенно не внезапно.

Первый раз Кролик вспомнил про существование этой кнопки, когда кто-то из многочисленных используемых им утилит завопил про недостаток места на диске, и Кролик, недоуменно поводя ушами, раздумывал, как бы освободить хотя бы на мегабайт свой сорокамегабайтный винчестер. Он пошарил по мощной иерархической структуре директорий и обнаружил, что стирать абсолютно нечего. Кролик занервничал и стал запускать по очереди все то, что обнаруживает нехорошие кластеры и бедовые блоки. и тех ни других на винчестере не оказалось. Тогда Кролик остервенело рванул на себя клавиатуру и нажал на F8. Попавшийся под руку файл с неразгребенным новьем, только что закачанным глупым робким пользователем BBS в надежде на повышение уровня, был нещадно стерт. Кролик с удовлетворением обнаружил, что места прибавилось на двести-триста килобайт, и нажал на кнопку F8 еще сильнее...

Когда на винчестере было уже тридцать шесть мегабайт пустого места, Кролик перевел дух и вытер лапкой слезящиеся от терминала глаза. Он с уважением посмотрел на кнопку F8 и осторожно потрогал ее -- не горячая ли? Кнопка была холодна, как лед. Кролик удивился и потрогал ее посильнее. Он не заметил, как пустое место увеличилось до сорока мегабайт, а кнопка не разогревалась. "Обиделась, наверное", -- промелькнула в голове Кролика дурацкая мысль. Затем он подумал, что, если сейчас же не ляжет спать, то наверняка полностью сойдет с ума, а этого ему отчего-то не хотелось. Кролик выдернул из-под клавиатуры подушку и, зевая, направился к кровати. "Что-то юзеры не ломятся, уснули, что-ли?", -- подумалось ему сквозь сон, и через некоторое время в его норке, уютной маленькой норке, впервые за три последние недели послышалось сопение, которое заменяло Кролику храп.
   
Re: NFC. Help...

тоді бери захисного гаманця
Бо в нас такої проблеми немає - в нас маршрутки виключно за готівку  :gigi:
от же ж село неасфальтоване  :laugh:
   
Re: NFC. Help...

Чергова "шапочка з хвольги" ..?
   
Re: NFC. Help...

В теории снять можно, но на практике не реально. У каждого терминала есть владелец так, что вычислить кто снял не проблема. Ну то-есть это примерно как воровать и оставлять на месте кражи свои паспортные данные. Кроме того ограничение на операции без ПИНа 500грн.
   
Re: NFC. Help...

Про зчитування карток в гаманці ходять слухи, а на практиці про такі випадки невідомо. Так що забий.
І взагалі зручніше використовувати телефон з Google Pay замість картки.
   
Re: NFC. Help...

1) якщо є нфц телефон, то карту носити не потрібно
2) носіть телефон заблокованим, тоді з нього нічого не знімуть
3) перед прикладанням нфц картки чи телефону до терміналу ЗАВЖДИ перевіряйте суму яка на ньому світиться
   
Re: NFC. Help...

1) якщо є нфц телефон, то карту носити не потрібно

Треба мати мати на увазі що великі суми з телефону часто-густо не проплатиш. Деякі банки вимагають прикласти саме фізичну картку до терміналу, і просять ввести ПІН-код, але нігде про це не написано і навіть банківські працівники про це не знають.
   
Re: NFC. Help...

Треба мати мати на увазі що великі суми з телефону часто-густо не проплатиш. Деякі банки вимагають прикласти саме фізичну картку до терміналу, і просять ввести ПІН-код, але нігде про це не написано і навіть банківські працівники про це не знають.

А звідки така інформація?
Часто розраховуюсь на деятки тисяч грн (може це не вважаться великими сумами) і ніколи не мав проблем з оплатою з телефону.
   
Re: NFC. Help...

А звідки така інформація?
Часто розраховуюсь на деятки тисяч грн (може це не вважаться великими сумами) і ніколи не мав проблем з оплатою з телефону.

Різні банки вважають "велика сума" по-своєму :) Ну і мабуть залежить від клієнта. Але раджу мати карту при собі якщо сума овер десять тисяч. Хоча в мене, наприклад, працює телефон і при двадцяти п'яти. Але десь рік тому знайомий розказував, що телефон не спрацював три рази, приклав карту - всьо оk. Здається сума була тисяч вісім. У мене теж таке було, але сума побільше...

Хз. Поцікавивися якось у знайомого комп'ютерщика "наближеного до банку", - каже що запросто може таке бути таке обмеження. Хоча я не розумію, та й він не зміг пояснити, чим захист пальцем і віртуальний номер карти гірше ніж фізична карта і ПІН-код.
   
Re: NFC. Help...

Треба мати мати на увазі що великі суми з телефону часто-густо не проплатиш. Деякі банки вимагають прикласти саме фізичну картку до терміналу, і просять ввести ПІН-код, але нігде про це не написано і навіть банківські працівники про це не знають.
То обмеження не по телефону, а по безконтактних розрахунках.
Я особисто з таким стикався, вимагало засунути картку в термінал щоб розрахуватися.
   
Re: NFC. Help...

Вот что пишет монобанк для таких как тс

   
Re: NFC. Help...

Если бы случаи таких краж были, то интернет уже гудел бы.
А так, просто басни на уровне бреда.

Как выше правильно отметили - у каждого терминала есть владелец.
   
Re: NFC. Help...

Вот что пишет монобанк для таких как тс



легенда в том, что  у родыча стянули кошелек с картами
и через бесконтактную оплату без пина накупили сигарет блоками до 500грн в ларьках тыщ на 10 B-)
   
Re: NFC. Help...

(tu) і ліміт кредитний нехай підніме)...

це не його картка, це ЗРАЗОК !
   
Re: NFC. Help...

Автор такой нелепый
   
Re: NFC. Help...

легенда в том, что  у родыча стянули кошелек с картами
и через бесконтактную оплату без пина накупили сигарет блоками до 500грн в ларьках тыщ на 10 B-)
О, прикольно

Ну только так. И если он не заметил пропажи

Блокировать карту можно за 10 сек
   
Re: NFC. Help...

а тепер увага!!! сідаю я в тролік-трамвай-маршрутку, підношу гаманець з проїзним до терміналу і..... ой бля... оплачую з кредитки по скаженій ціні та ще й двічі!  :lol:

Там ліміти стоять, вище ліміту без вводу піна нічого не буде.
   
Re: NFC. Help...

Как вариант

Телефон с нфс

Карта дома всегда

В телефоне отключаем настройку "бесконтактная оплата" - дело 10 сек

Когда в магазине перед кассой - включаем оплату. Заплатили отключили

Таким образом, чтобы вор смог воспользоваться, ему нужно разблокировать телефон. А это долго

Сейчас сделаю

Потому как потеря или кража  телефона - вор будет тратить деньги, пока дозванивается в банк и блокируешь. А потерю можно не сразу обнаружить
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія