Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленский предложил хуйло встретиться на Донбассе

Re: Зеленский предложил хуйло встретиться на Донбассе

Це в стилі дебатів на стадіоні. Певно сценаристи 95-го думають що це дуже круто і все таке.

Ну хоть паржом (с)
   
Не стоит этому придавать никакого значения. Ни положительного, ни отрицательного. Это скорее для Запада.  Мы то за мир. Но... не лебезил и то хорошо.
   
"Зеленский, у тебя в стране внутренний конфликт, гражданская война. Ты мне предлагаешь приехать туда, где украинцы стреляют в украинцев, чтобы посмотреть на тебя, дурака? Спасибо, но нет, я лучше "Папика" по телику посмотрю."
   
Re: Зеленский предложил хуйло встретиться на Донбассе

На самом деле это уже истерика и это фуево

Схоже ходи вичерпано, шахматна партія близька до програшу
   
Не стоит этому придавать никакого значения. Ни положительного, ни отрицательного. Это скорее для Запада.  Мы то за мир. Но... не лебезил и то хорошо.

Пан Патриарх начал что-то подозревать :)
   
Re: Зеленский предложил хуйло встретиться на Донбассе

Спроба перехопити ініціативу. Правильна дія. Як Скабєєва з Соловйовим працюють на рашапубліку, цей хід розрахований на євроглядача. Єдине що мені незрозуміло - місце зустрічі. Взагалі не тулиться нікуди.
ну всьо типерь хуйлу точно свифт отрубят
   
в сєвєродонєцку в ДК Ілліча?
   
кацапы даже внимания не обратят, максимум оборжут у соловьева

Ну як сказати...

   
Re: Зеленский предложил хуйло встретиться на Донбассе

Вперше за 2 роки підтримую рішення Бубочки. Сильний крок.
   
Re: Зеленский предложил хуйло встретиться на Донбассе

Хоча може бути підготовка до капітуляції.

Побачимо...
   
Re: Зеленский предложил хуйло встретиться на Донбассе

Даю приблизно 20-відсоткову вирогідність що справжні правителі раіссі (товстосуми) дадуть путєну під зад і скажуть їхати домовлятись з bubaleh «десь посередині»
   
Re: Зеленский предложил хуйло встретиться на Донбассе

"Зеленский, у тебя в стране внутренний конфликт, гражданская война. Ты мне предлагаешь приехать туда, где украинцы стреляют в украинцев, чтобы посмотреть на тебя, дурака? Спасибо, но нет, я лучше "Папика" по телику посмотрю."
всю свою каденцию зеленский боялся назвать россию стороной конфликта а теперь позвал хуйло на фронт. Хуйло готов будет с ним через пару месяцев в Киеве встретится если Вовик к тому времени не сдрыснет
   
цей хід розрахований на євроглядача

мені теж так здалося.

бо меседжів євровірхівці було набагато більше і змістовніше.
а хуйлу так - наостанок...стрєла на донбасі.

взагалі, слова були гарні сказані вцілому.

я думаю, в кацапії буде істерика в змі.

а от єврогеям то до дупи. нажаль
   
Пусть сразу в Москву едет. Постоит у Кремлевских ворот, может пустят
Хто б сумнівався що свині і xyйловці є ворогами України
   
Слабоуміє і отвага
   
В пятнадцатиминутку кокаинового прихода сумел забацать видосик на радость зеббилам.
   
Re: Зеленский предложил хуйло встретиться на Донбассе

Ну як сказати...

https://twitter.com/view/status/1384596815828426753https://twitter.com/view/status/1384591203015045121https://twitter.com/view/status/1384589242232410113
я только "за" пусть встречаются, если это остановит войну и российские хотелки по Украине. Но не встретятся и не остановит
   
Это не уверенность в своих силах. Это уверенность, что сумеет свалить в жидостан до того, как хуйло с танками придет.
   
Це в стилі дебатів на стадіоні. Певно сценаристи 95-го думають що це дуже круто і все таке.

В банки ссать будут?  :laugh:
   
Re: Зеленский предложил хуйло встретиться на Донбассе

В Донецком аэропорту в актовом зале)
   
Треба розуміти, що таке хуйло. Це свого роду голова злочинного симбіозу криміналітету, МВД, ФСБ і ГРУ. Капо де тутті капо. В його системі координат - він пуп землі.
Він посадив Трампа в крісло президента США. Він труїть, і підриває пів європи. Його тролі і тітушки можуть спровокувати будь-які "жовті жилети" і БЛМ. Він контролює наркотьрафік і торгівлю зброєю. Він миє гроші по всьому світу.
І тут... Таке запрошення. Від найвеличнішого президента сучасності!
В мене питання. Про що там ще можна балакати?

Останнє редагування: 20 квітня 2021 23:27:00 від ATF
   
Хоча може бути підготовка до капітуляції.

Побачимо...
=====================================
 ЧОТКО! Щось одне з двох:або сильний крок,як ти кажеш,або підготовка к капітуляції,як ти теж кажеш. Яка СОЧНА аналітіка!  :facepalm:  :D  X(
   
В банки ссать будут?  :laugh:
Срать, если прилетит неподалёку.
   
Re: Зеленский предложил хуйло встретиться на Донбассе

А фуршет в кафе ,,сепар,,))
   
Пусть сразу в Москву едет. Постоит у Кремлевских ворот, может пустят
Поро так би і зробив  :laugh:
   
Re: Зеленский предложил хуйло встретиться на Донбассе

Продукт скисання молока:  «Ви всі зрадники і московські бендеровці. Я вас ненавиджу за те що ви виношуєте ненависть до настільки мого дорого украінського припиздент що міцно тримає кордон донбабве в рамках Мінську 2»
   
Підрараси
   
Re: Зеленский предложил хуйло встретиться на Донбассе

Ні, ну кластер про автономію донбасяцькоі ради, міліції, прокуратури і суда хуйло точно приїде підписувати
   
сметанам понравится
   
Ні, ну кластер про автономію донбасяцькоі ради, міліції, прокуратури і суда хуйло точно приїде підписувати

І про водичку в Крим.
   
Поро так би і зробив  :laugh:
==============================
І коли ж таке Порох робив,гидото срата? Тупорила ЗЕлене ніщобродина. Це твоя бубочка все здала. :facepalm:  :D  X(
   
Ні, ну кластер про автономію донбасяцькоі ради, міліції, прокуратури і суда хуйло точно приїде підписувати
Хоч у Львів
   
А чого так гучно? Треба знову мотнутись на день-два в Оман. І там з ким треба зустрітися. Тишком-нишком.
   
І коли ж таке Порох робив,гидото срата?
уже наэбенився, рамолік?  :laugh:
"так би зробив" - це про який час мова, ольгінець?
   
Это очень сильный спич.. Лучше сказать было невозможно
   
Это очень сильный спич.. Лучше сказать было невозможно
от якби ще от цього спіча був толк
   
Re: Зеленский предложил хуйло встретиться на Донбассе

Картина маслом: встречаются на донбасе два Владимира и наш ихнему на чисторусском: мне 43 года. Я ж не лох какой то
   
от якби ще от цього спіча був толк
будет .. Такие слова просто так в космос не улетают
   
Это очень сильный спич.. Лучше сказать было невозможно

а що він сказав?
схоже на виступ генсека на партзборах

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія