Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Европу на карантине (Видео)

Re: В Европу на карантине (Видео)

Я коли все починалось думав, от тепер подивлюсь серіальчики які давно збирався.
Ага, дві серії і торба, сил немає. Я б головні симптоми описав як постійний біль всього тіла та шалена втома.
Так буцімто ти розвантажив вагон, а потім тебе відпиздили за це.
 :laugh:
І в такому стані ще й пертися до лікаря.
   
Re: В Европу на карантине (Видео)

Я коли все починалось думав, от тепер подивлюсь серіальчики які давно збирався.
Ага, дві серії і торба, сил немає. Я б головні симптоми описав як постійний біль всього тіла та шалена втома.
Так буцімто ти розвантажив вагон, а потім тебе відпиздили за це.
 :laugh:

Оно перетекает из одного в другое. Сначала адски болит голова, при том что у меня практически не бывает головных болей. Потом голова проходит, начинается ломка спины, так ломает что не знаешь какую позу занять, не можешь спать, потом проходит спина и начинается вялотекущее температуривание, медленно, монотонно, не приятно. Сегодня первый день легче стало
   
Re: В Европу на карантине (Видео)

Я думал ошибка теста! 5 дней назад сдавал - Негатив, через 5 дней - позитив  :weep:

ну ви розумієте що ковід заразніший за грип, а британський штам ще більш заразніший? Саме тому хворіють сім"ями, і навіть ті хто вже перехворів... :(
   
Re: В Европу на карантине (Видео)

ну ви розумієте що ковід заразніший за грип, а британський штам ще більш заразніший? Саме тому хворіють сім"ями, і навіть ті хто вже перехворів... :(

Говорят британский более молодое поколение поражает.
   
Re: В Европу на карантине (Видео)

І в такому стані ще й пертися до лікаря.

до якого лікаря? Навіщо?
Я ходив за день до появи симптомів, тому потрапив в коло контактних персон.
Підійшов в названий час у внутрішній дворик, лікар вийшов і швидко зробив тести, нас було десь чоловік 10.
Наступного дня мене накрило, а ще через 2 дні подзвонив лікар і сказав що тест позитивний. Я сказав - дякую хер доктор, я вже в курсі
   
Re: В Европу на карантине (Видео)

до якого лікаря? Навіщо?
Я ходив за день до появи симптомів, тому потрапив в коло контактних персон.
Підійшов в названий час у внутрішній дворик, лікар вийшов і швидко зробив тести, нас було десь чоловік 10.
Наступного дня мене накрило, а ще через 2 дні подзвонив лікар і сказав що тест позитивний. Я сказав - дякую хер доктор, я вже в курсі

а ліки які прописали вам?
   
Re: В Европу на карантине (Видео)

Оно перетекает из одного в другое. Сначала адски болит голова, при том что у меня практически не бывает головных болей. Потом голова проходит, начинается ломка спины, так ломает что не знаешь какую позу занять, не можешь спать, потом проходит спина и начинается вялотекущее температуривание, медленно, монотонно, не приятно. Сегодня первый день легче стало

у мене трохи не так. Голова не боліла взагалі.
Почалося з болю спини, шкіра боліла як від опіку, тягнуло так, що кожен рух був болісним.
Потім як клацнуло тумблером - температура 37,5-38, біоль у всьому тілі і кашель. Хоча кашель був не такий вже що взагалі жахливий. Нападами, але бувало і гірше.
1-2 дні так палило, що думав поїду в лікарню. Сатурація не падала менше 94, пульс мантулив 90+ постійно
   
Re: В Европу на карантине (Видео)

В масках наступні 20 років і срати у калісони коли сусід чхне?

там (в Австралії) ковідний оазіс, то які маски? мораль одна - люди обрали розумних у владу, тому здорові і багаті (австралійській бакс круто пішов вгору).
   
Re: В Европу на карантине (Видео)

у мене трохи не так. Голова не боліла взагалі.
Почалося з болю спини, шкіра боліла як від опіку, тягнуло так, що кожен рух був болісним.
Потім як клацнуло тумблером - температура 37,5-38, біоль у всьому тілі і кашель. Хоча кашель був не такий вже що взагалі жахливий. Нападами, але бувало і гірше.
1-2 дні так палило, що думав поїду в лікарню. Сатурація не падала менше 94, пульс мантулив 90+ постійно

У меня сатурация 97. У жены не был кашля, сделала КТ -5% поражение, у ее подруги 25% у той вообще ничего не болело, пархала как бабочка
   
Re: В Европу на карантине (Видео)

а ліки які прописали вам?

ніяких.

Лікар сказав, якщо через 10 днів температура не спаде, буде кашель, важке дихання то подзвони і нехай хтось заскоче до нього за антибіотиками.
А поки все протікає в стандартному режимі вірусної інфекції
   
Re: В Европу на карантине (Видео)

Репортаж интересный. Выздоровления скорейшего тебе, Турч. Я такой же безпечный что меня не возьмет
   
Re: В Европу на карантине (Видео)

у мене трохи не так. Голова не боліла взагалі.
Почалося з болю спини, шкіра боліла як від опіку, тягнуло так, що кожен рух був болісним.
Потім як клацнуло тумблером - температура 37,5-38, біоль у всьому тілі і кашель. Хоча кашель був не такий вже що взагалі жахливий. Нападами, але бувало і гірше.
1-2 дні так палило, що думав поїду в лікарню. Сатурація не падала менше 94, пульс мантулив 90+ постійно

ну так це і є британський штам від якого німці не вспіли закритися.
   
Re: В Европу на карантине (Видео)

Репортаж интересный. Выздоровления скорейшего тебе, Турч. Я такой же безпечный что меня не возьмет

У меня жена и много людей вокруг меня болело во вторую волну. Я думал что меня не возьмет
   
Re: В Европу на карантине (Видео)

Говорят британский более молодое поколение поражает.

навіть дітей...  :(
   
Re: В Европу на карантине (Видео)

Через 0 днів і справді знов клацнуло тумблером і температура прийшла в норму.
Кашель періодично нападав ще днів 5. Невелика втома тривала ще приблизно 2 тижні.

Але все індивідуально.
У дружини весь час хвороби температура була 35-35.5, сухий кашель і легко хворобливий стан.
   
Re: В Европу на карантине (Видео)

Через 10 днів, не можу редагувати
   
Re: В Европу на карантине (Видео)

Через 0 днів і справді знов клацнуло тумблером і температура прийшла в норму.
Кашель періодично нападав ще днів 5. Невелика втома тривала ще приблизно 2 тижні.

Але все індивідуально.
У дружини весь час хвороби температура була 35-35.5, сухий кашель і легко хворобливий стан.

Сколько дней температура? У меня уже 7 дней
   
Re: В Европу на карантине (Видео)

Сколько дней температура? У меня уже 7 дней

у мене чітко 10. Може бути до 14 днів. Якщо більше то треба піднімати алярм
   
Re: В Европу на карантине (Видео)

у мене чітко 10. Може бути до 14 днів. Якщо більше то треба піднімати алярм

На связи с врачем
   
Re: В Европу на карантине (Видео)

На тобі маєш, проїхався в ЄС :(

Шось аж сумно.
   
Re: В Европу на карантине (Видео)

Да, забув, два рази таки випив парацетамол. Температура на вечір брала планку 38,5.
І ще напився чаїв на все подальше життя  :weep:

А після них в туалет ганяє, а воно все болить коли йдеш.
 :weep:
   
Re: В Европу на карантине (Видео)

На тобі маєш, проїхався в ЄС :(

Шось аж сумно.

Мероприятий нужно сделать просто немеренно, потом когда туда прорываешься, а там делать особо нечего - все закрыто. В общем Кирилооууукка 2021  :laugh:
   
Re: В Европу на карантине (Видео)

А что с нюхом и вкусом?
   
Re: В Европу на карантине (Видео)

Да, забув, два рази таки випив парацетамол. Температура на вечір брала планку 38,5.
І ще напився чаїв на все подальше життя  :weep:

А після них в туалет ганяє, а воно все болить коли йдеш.
 :weep:

Пил что бы боль в спине снять - помогало
   
Re: В Европу на карантине (Видео)

На связи с врачем

треба чітко розуміти, що перша стадія, скажимо до 10 днів це чисте буйство віруса.
Вестися на пропозиції пити антибіотики категорично не раджу.

А от якщо все перетиче в постковідне ускладнення, коли головну роль візьме вже бактерія - от тоді треба таки пити.

Хто порушує цей таймінг часто наносить шкоди більше ніж користі
   
Re: В Европу на карантине (Видео)

А что с нюхом и вкусом?

Не пропадали
   
Re: В Европу на карантине (Видео)

треба чітко розуміти, що перша стадія, скажимо до 10 днів це чисте буйство віруса.
Вестися на пропозиції пити антибіотики категорично не раджу.

А от якщо все перетиче в постковідне ускладнення, коли головну роль візьме вже бактерія - от тоді треба таки пити.

Хто порушує цей таймінг часто наносить шкоди більше ніж користі

Жесть
   
Re: В Европу на карантине (Видео)

Пил что бы боль в спине снять - помогало

я болі глушу тільки в екстрених випадках, в інших навпаки хочу тримати симптоматику під контролем.
Дружина ібупрофен підсовувала, але я був неприступний
   
Re: В Европу на карантине (Видео)

Не пропадали
значит это уже другой штамм... Выздаравливай! Те! :)
   
Re: В Европу на карантине (Видео)

значит это уже другой штамм... Выздаравливай! Те! :)

Спасибо большое
   
Re: В Европу на карантине (Видео)

то які маски?
Бугага!
   
 (tu) (tu) (tu)  Re: В Европу на карантине (Видео)

В общем Кирилооууукка 2021
Короновірусні паті  (tu)
   
Re: В Европу на карантине (Видео)

Польша это такая же Европа как Украина. Обидно только, что эти мрази весь мусор из Кукурузии пропускают дальше в ЕС. Нахлебнику -бучие...
   
Re: В Европу на карантине (Видео)

Ну і хто тепер малохольний, Турч?  :laugh:

Виздоровлюй, одним словом, пане Блохєр  :acute:
Тобі ще в реґґату скоро змагатися з вітром та хвилями та знімати переможний репортаж  (tu)
   
Re: В Европу на карантине (Видео)

А что с нюхом и вкусом?

от з цим у мене прикол.

Десь під цінець активнох фази бац і все пропало.
Через день смак з'явився, але трошки скорегований.
А запахи по цей день чую але притуплені, як здалеку. Тестую на пачці кави, я ж пам'ятаю як вона пахла. Зараз як з кількох метрів від неї.

У дружини запахи тільки міцні відчуваються - духи, ацетон. Інші ні.
Чекаємо, в середньому 6 місяців така байда тягнеться
   
Re: В Европу на карантине (Видео)

Ну і хто тепер малохольний, Турч?  :laugh:

Виздоровлюй, одним словом, пане Блохєр  :acute:
Тобі ще в реґґату скоро змагатися з вітром та хвилями та знімати переможний репортаж  (tu)

Спасибо
   
Re: В Европу на карантине (Видео)

ЖешУв
   
 X(  X(  X(  X(  X(  X(  X(  X(  X(  X(  X(  X(  X(  X(  X(  X(  X(  X(  X(  X(  X(  X(  X(  X(  X(

Короновірусні паті
Доречі, звернув увагу що при цитуванн/редагуванні можна міняти назву теми
   
Re: В Европу на карантине (Видео)

Тестую на пачці кави, я ж пам'ятаю як вона пахла
Я теж тестую щодня запах і смак.Шоб добре запамятати.
як так довше буде ця епідемія,то мені не легені,а печінка відмовить першою.

но і,Турч,видужуй.
   
Re:  X(  X(  X(  X(  X(  X(  X(  X(  X(  X(  X(  X(  X(  X(  X(  X(  X(  X(  X(  X(  X(  X(  X(  X(

Доречі, звернув увагу що при цитуванн/редагуванні можна міняти назву теми

Ого!! Так это ж теперь гадостей можно написать  :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія