Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Отримав другу дозу Пфіцера вчора

Re: Отримав другу дозу Пфіцера вчора

То вже була друга (бустерна).
Інших наразі не планується.
Через 2 тижні імунна система зможе дати повний опір вірусу - така теорія.
===========================
The companies don’t mention booster doses in their press release, and Pfizer’s CEO, Albert Bourla, said in a statement that the doses “will help the U.S. government ensure broad vaccine access into next year.”

The U.S. government, however, has already bought 600 million doses from Pfizer and Moderna (MRNA) combined, enough to vaccine virtually the entire U.S. population. That suggests that the newly-purchased doses are likely being bought with a mind toward having doses on hand for a booster campaign, if regulators decide to approve one.

The developers of messenger RNA-based Covid-19 vaccines have been arguing for months that boosters doses will be necessary. The assumption of at least a short-term booster market is likely priced into the stocks of companies like Moderna and BioNTech.

 :super:


Останнє редагування: 24 липня 2021 19:48:09 від Blokh
   
Re: Отримав другу дозу Пфіцера вчора

==================
Та самі хоч 10 разів ходіть(можна подумати,ви вирішуєте щось самі,а не за вас це роблять) хоч з
вежі плигайте вниз головою, щоб застрахуватися від корони, але на інших людей не кидайтеся та не примушуйте їх
отримати "Стадний імунітет"(ц) бо вам сказали, що так треба зробити. :shuffle:

Без стадного імунітету в тебе є шанс померти з високо піднятою головою забитим катеторами писком, - а не  жити, як останній лох, отримуючи раз на 4 роки вакцину, від якої 4 години поболює голова!  B-)

Останнє редагування: 24 липня 2021 19:50:36 від GizmoGremlin
   
Re: Отримав другу дозу Пфіцера вчора

===========================
The companies don’t mention booster doses in their press release, and Pfizer’s CEO, Albert Bourla, said in a statement that the doses “will help the U.S. government ensure broad vaccine access into next year.”

The U.S. government, however, has already bought 600 million doses from Pfizer and Moderna (MRNA) combined, enough to vaccine virtually the entire U.S. population. That suggests that the newly-purchased doses are likely being bought with a mind toward having doses on hand for a booster campaign, if regulators decide to approve one.
The developers of messenger RNA-based Covid-19 vaccines have been arguing for months that boosters doses will be necessary. The assumption of at least a short-term booster market is likely priced into the stocks of companies like Moderna and BioNTech.

Ні в якому разі не вакцинуйся! Вимирання від хворіб як результат власного вибору має стати еволюційним поштовхом теорії Дарвіна в боротьбі з перенаселенням планети!  (tu)
   
Re: Отримав другу дозу Пфіцера вчора

Без стадного імунітету в тебе є шанс померти з високо піднятою головою забитим катеторами писком, - а не  жити, як останній лох, отримуючи раз на 4 роки вакцину, від якої 4 години поболює голова!  B-)
=======================

Ти матимеш точно таку ж можливість, дорогий товаришу,якщо не скопитишся трошки раніше. Вакциновані точно так же хворіють ковідом.
А деякі через пять-шість днів після вакцинації захворюють тим же ковідом,від якого щепилися.
Звісно, скопитишся не від вакцини, бо хто там вже через півроку доведе, що в тебе стався інсульт, або тромб перекрив артерію саме з-за вакцини.
Та й хто там буде цим займатися, кому це потрібно. Тим більше, що зараз пачками закривають гілки та канали, які про це сповіщають.
   
Re: Отримав другу дозу Пфіцера вчора

=======================

Ти матимеш точно таку ж можливість, дорогий товаришу,якщо не скопитишся трошки раніше. Вакциновані точно так же хворіють ковідом.
А деякі через пять-шість днів після вакцинації захворюють тим же ковідом,від якого щепилися.
Звісно, скопитишся не від вакцини, бо хто там вже через півроку доведе, що в тебе стався інсульт, або тромб перекрив артерію саме з-за вакцини.
Та й хто там буде цим займатися, кому це потрібно. Тим більше, що зараз пачками закривають гілки та канали, які про це сповіщають.

А що ти думаєш про факт, що у вакцині - наноботи, які керуються через 5G вишки, а гілки і канали, які про це сповіщають, закривають пачками?
   
Re: Отримав другу дозу Пфіцера вчора

Ні в якому разі не вакцинуйся! Вимирання від хворіб як результат власного вибору має стати еволюційним поштовхом теорії Дарвіна в боротьбі з перенаселенням планети!  (tu)
=====================
Не знаю,чи дуже тебе розчарую,але людство пройшло через три пандемії зовсім недавно.
Нагадати?
Пандемія свинячого грипу, пандемія атипової пневмонії,пандемія іспанки сто років тому... :shuffle:
Які там вакцини  використовували,щоб пройшли ці пандемії,нагадай!
Де ви,млять,були раніше ???
   
Re: Отримав другу дозу Пфіцера вчора

хто там вже через півроку доведе, що в тебе стався інсульт, або тромб перекрив артерію саме з-за вакцини.

А ще я нині з'їв яблуко. Переконаний: через пів року інсульт може статися саме від нього.
О! А вчора вперше в житті попробував устрицю. Пісєць мені тепер.
   
Re: Отримав другу дозу Пфіцера вчора

Які там вакцини  використовували,щоб пройшли ці пандемії,нагадай!

Яка ціль твоїх питань?
   
Re: Отримав другу дозу Пфіцера вчора

А що ти думаєш про факт, що у вакцині - наноботи, які керуються через 5G вишки, а гілки і канали, які про це сповіщають, закривають пачками?
=====================
Мляяя...
Ти ще про пласку Землю напиши!!
Я ж не приколююсь, а серйозно пишу .
Тим більше, якщо премєр країни,де я живу розповідає про плани якоїсь
 ревакцинації до 2024 року,не дивлячись на те, що в Канаді кількість інфікованих падає і досить мізерна?
Тобто у них є плани не дивлячись на те, що будь-яка пандемія ніколи не трималася більше півтора-два роки.
А вони вже спланували  на 4 роки.
   
Re: Отримав другу дозу Пфіцера вчора

Яка ціль твоїх питань?
===============

А яка ціль твоєї гілки ,скажи? :S
   
Re: Отримав другу дозу Пфіцера вчора

А ще я нині з'їв яблуко. Переконаний: через пів року інсульт може статися саме від нього.
О! А вчора вперше в житті попробував устрицю. Пісєць мені тепер.
====================

Коли ти писав про природний, чи Дарвінівський відбір, ти чомусь
 не подумав, що це може якраз твій випадок,розумієш? :shuffle:
   
Re: Отримав другу дозу Пфіцера вчора

Я ж не приколююсь, а серйозно пишу .

Та й я не жартую!! Вакцини потрібні для того, щоб наноботи в ній контролювали наші мозги через вишки 5G. Коли кожен буде "провакцинований", Білл Гейтс (рептилоїд) пішле через них сигал, щоб всі одночасно перднули в сторону Сонця. Створена таким чином реактивна тяга відштовхне Землю від Сонця, створивши на ній клімат, сприятливий для холоднокровних рептилоїдів, які почнутть масово сюди переселятися з планети Нубіру. А людство за той час вимре від інсультів і закупорок судин всяких.

Останнє редагування: 24 липня 2021 20:16:47 від GizmoGremlin
   
Re: Отримав другу дозу Пфіцера вчора

====================

Коли ти писав про природний, чи Дарвінівський відбір, ти чомусь
 не подумав, що це може якраз твій випадок,розумієш? :shuffle:

Я порівняв свій випадок поболювання голови з ось цими, і схиляюсь до деякого непогодження з твоєю точкою зору на дарвінівський відбір... Але - знову ж таки! - то ТВІЙ вибір! На жаль, обсудити його з тобою, коли тобі в писок запхають рурки, а до пальця на нозі прив'яжуть ярличок, в мене не вийде.



Останнє редагування: 24 липня 2021 20:23:44 від GizmoGremlin
   
Re: Отримав другу дозу Пфіцера вчора

Та й я не жартую!! Вакцини потрібні для того, щоб наноботи в ній контролювали наші мозги через вишки 5G. Коли кожен буде "провакцинований", Білл Гейтс (рептилоїд) пішле через них сигал, щоб всі одночасно перднули в сторону Сонця. Створена таким чином реактивна тяга відштовхне Землю від Сонця, створивши на ній клімат, сприятливий для холоднокровних рептилоїдів, які почнутть масово сюди переселятися з планети Нубіру. А людство за той час вимре від інсультів і закупорок судин всяких.
======================

 :facepalm1:
   
Re: Отримав другу дозу Пфіцера вчора

======================

 :facepalm1:

Прошу не влаштовувати театральних жестів, а докласти максимум зусиль, щоб унеможливити вимирання людства через вторгнення рептилоїдів шляхом введення вакцин!!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія