Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Раньше в Америке умели строить

Re: Раньше в Америке умели строить

Воздушное отопление, одно из самый куевейших которые я только видел.
ЦА, европейское водяное (батареи) это самое крутое на сегодня. В этом плане Европа рулит.
Проперти такс, не дает вам расслабить булки. Поэтому если вы к статрости не заработали приличную сумму, то придется дом выставить на продажу, а самому переехать либо в жилье попроще, либо в трейлер.
В отличии от козаченькив, которые могут забаррикадироваться в довольно качественном жилье и не выходить оттуда годами, никому ни чего не оплачивая  (P)

В мене є і повітряне і водяне. Не бачу у повітряного великих недоліків. Самий швидкий нагрів. Економніше за батареї, які гріють стелю. І водяна тепла підлога краще батарей...
   
Re: Раньше в Америке умели строить

Так что , 3-4 процента в год налога в Америках на недвижку? Что, правда? Или по сабжу какойта  каунти дорогущий?
Школы 5-6,  НОЕ нет ... откуда такие проценты?

Залежить від штата та каунті. У нас в Каліфорнії річний податок на нерухомість звичайно десь ~1%, але є подоходний податок штату, в Техасі наприклад високий податок на нерухомість але не мають подоходного прдатку. Схоже така сама ситуація в NJ де цей будинок.
   
Re: Раньше в Америке умели строить

Там де центральниий вход, ступеньки, схоже просів фундамент, скоріше просіло те чого немає. Вибрали вдале місце це несідає земля.

Я не думаю що там щось просіло, інакше його неможливо було би продати, бо під такий будинок банк не дасть займ.
   
Re: Раньше в Америке умели строить

Зараз якраз і провіряють. Банк робить свої провірки з інженерними інспекторами, покупець свої.

Якщо в процесі епрайзалу банк підтвердить що хата варта тих грошей, то їм байдуже чи там є яма під сходами чи ні.

Це одне, але будинки часто купують за кеш. Тоді банк не гравець.


Я не думаю що там щось просіло, інакше його неможливо було би продати, бо під такий будинок банк не дасть займ.


Останнє редагування: 11 лютого 2021 19:13:22 від Islander
   
Re: Раньше в Америке умели строить

байдуже чи там є яма під сходами чи ні.

Якщо сходи сполучаються з будинком, то це майже гарантовано червоний прапор щодо структурної цілостності будівлі.

По друге, ти можеш обійти втручання банку не беручи займ, але тоді постає питання як ти застрахуєш цей будинок, чи страхувати покупець теж не буде?
   
Re: Раньше в Америке умели строить

Ну і для порівняння будинок ( і побут)  в Японії  :gigi:



Останнє редагування: 11 лютого 2021 23:30:57 від ценительница алей
   
Re: Раньше в Америке умели строить



пипл, если не в состоянии платить такие проперти тэксы, обычно переделывают часть дома под аппартмент. Вот как здесь , это первый этаж, с отдельным входом, здесь он какбы бейзмент законченый.
ставят кухню , еще один душ туалет , и получается такая метров 80 студия.  Сдают от 600 до 1000 долларов в месяц.


   
Re: Раньше в Америке умели строить



пипл, если не в состоянии платить такие проперти тэксы, обычно переделывают часть дома под аппартмент. Вот как здесь , это первый этаж, с отдельным входом, здесь он какбы бейзмент законченый.
ставят кухню , еще один душ туалет , и получается такая метров 80 студия.  Сдают от 600 до 1000 долларов в месяц.


Показати зображення...
Оце млять щастя, щоб у мене хтось шаройобився у дворі, щоб мені звплатити проперті такс.
   
Re: Раньше в Америке умели строить

Я не думаю що там щось просіло, інакше його неможливо було би продати, бо під такий будинок банк не дасть займ.

З того що я чув від американців, ще як можна продати. І по фото просіло...

У них взагалі з фундаментами проблема, якщо це не багатоповерхівка.
   
Re: Раньше в Америке умели строить

Место хорошее, дом хлипкий какой-то
Дом должен быть из бетона или хотя бы в 2,5 кирпича. С бетонными плитами. А уже сверху теплоизозяция...
 :laugh:
А это... перднешь - и стены трясутся
   
Re: Раньше в Америке умели строить

Место хорошее, дом хлипкий какой-то
Дом должен быть из бетона или хотя бы в 2,5 кирпича. С бетонными плитами. А уже сверху теплоизозяция...
 :laugh:
А это... перднешь - и стены трясутся
тим більше, в ньюджерсійщині..  :laugh:
   
Re: Раньше в Америке умели строить

Оце млять щастя, щоб у мене хтось шаройобився у дворі, щоб мені звплатити проперті такс.

да , много больших старых домов так перестраивают .
Наследники не в состоянии платить за дом доставшийся от деда, скажем в Хаддонфилде, красивые во французском стиле 3х этажные дома, поделены на аппартменты.
   
Re: Раньше в Америке умели строить

З того що я чув від американців, ще як можна продати. І по фото просіло...

У них взагалі з фундаментами проблема, якщо це не багатоповерхівка.

Можливо десь і просідає, я про таке особисто не чув ще, так само як про проблеми з фундаментами. Тобто я не заперечую що таке може бути, але це винятки з якими більшість ніколи не зіштовхується. Я не знаю як ви по фото розгледіли що просіло.

Продати можна, якщо покупець погодиться, але сховати недоліки майже неможливо, бо вони будуть виявлені на момент інспекції будинку. Якщо недоліки структурні, то це буде перепоною не тільки отримати займ в банку під такий будинок, чи застрахувати його, але в залежності від місцевого законодавства отримати на нього папери як на житловий будинок.

   
Re: Раньше в Америке умели строить

Место хорошее, дом хлипкий какой-то
Дом должен быть из бетона или хотя бы в 2,5 кирпича. С бетонными плитами. А уже сверху теплоизозяция...
 :laugh:
А это... перднешь - и стены трясутся

Мене завжди веселить коли західні пуштуни мають свою особливу думку як правільно будувати, проектувати машини, писати код, вести бізнес, вести фінанси, тощо.

І все це вони роблять з пуштунського коміблоку де вода по графіку, під вікном поміш нечистот викинутих з вікна, собачого гівна та дедопалків, закутавшись в 20 річний дірявий ватник.
   
Re: Раньше в Америке умели строить

Место хорошее, дом хлипкий какой-то
Дом должен быть из бетона или хотя бы в 2,5 кирпича. С бетонными плитами. А уже сверху теплоизозяция...
 :laugh:
А это... перднешь - и стены трясутся
Ну ти й пердиш...

До речі, скажи свою цінну думку ще скандінавам, вони поки що будують як в америці, але може з твою допомогою виправлять це
   
Re: Раньше в Америке умели строить

это 60-х годов постройка
Сколько стоит сейчас такая?
   
Re: Раньше в Америке умели строить

Сколько стоит сейчас такая?


сейчас 260
получается цены на дома выросли в 20ть раз , а зарплаты меньше чем в 10-ть .
   
Re: Раньше в Америке умели строить

Та как-то не очень. Ну архитектурно,может и ничего. А вот в остальном-как жить в магазине. Типично протестатский стиль. "Мы открыты для нашей общины! Скрывать нечего!". А то,что такой домик стоил 15 000,то так и есть. Зарплата была ниже, конечно, но при двух работающих на него можно было за год накопить БЕЗ КРЕДИТУ! И оставалось бы на что жить. Вот как всё изменилось. Сейчас  260 000 ? Ну-ну. А в 1970 зарплаты были не в 10 раз ниже. Ну семья из 2 работающих как минимум 1800 имела, может и больше, смотря кем работали.

Останнє редагування: 14 лютого 2021 09:40:07 від Wolter
   
Re: Раньше в Америке умели строить

Та как-то не очень. Ну архитектурно,может и ничего. А вот в остальном-как жить в магазине. Типично протестатский стиль. "Мы открыты для нашей общины! Скрывать нечего!". А то,что такой домик стоил 15 000,то так и есть. Зарплата была ниже, конечно, но при двух работающих на него можно было за год накопить БЕЗ КРЕДИТУ! И оставалось бы на что жить. Вот как всё изменилось. Сейчас  260 000 ? Ну-ну. А в 1970 зарплаты были не в 10 раз ниже. Ну семья из 2 работающих как минимум 1800 имела, может и больше, смотря кем работали.

7400 в год имела белая семья, 4500 черная , так гугл пишет
   
Re: Раньше в Америке умели строить

В ходе торга, цена поднялась с 240 до 311. Сейчас оценка 328 тысяч. Скоко времени прошло с открытия ветки?
   
Re: Раньше в Америке умели строить

В ходе торга, цена поднялась с 240 до 311. Сейчас оценка 328 тысяч. Скоко времени прошло с открытия ветки?

То инфляционно  доллар разогнали
   
Re: Раньше в Америке умели строить

В ходе торга, цена поднялась с 240 до 311. Сейчас оценка 328 тысяч. Скоко времени прошло с открытия ветки?
півроку, і півроку ця нерухомість стояла мертвим вантажем
   
Re: Раньше в Америке умели строить

півроку, і півроку ця нерухомість стояла мертвим вантажем

Ага..за 240 не купили, поэтому надо «разогнать» до 311  :laugh:
   
Re: Раньше в Америке умели строить

Ага..за 240 не купили, поэтому надо «разогнать» до 311  :laugh:

уже продано за 311
   
Re: Раньше в Америке умели строить

уже продано за 311

Ок.
   
Re: Раньше в Америке умели строить

щоб фуп зрозумів яка інфляційна срака насувається в америці, цей будиночок 60х років з довоєної теплої лампової гілки 10.02.2021 вже оцінюють у 404 тисячі і це ніяка не каліфорнія, це нью джєрзі
 з 300 до 400 стрибок
   
Re: Раньше в Америке умели строить

щоб фуп зрозумів яка інфляційна срака насувається в америці, цей будиночок 60х років з довоєної теплої лампової гілки 10.02.2021 вже оцінюють у 404 тисячі і це ніяка не каліфорнія, це нью джєрзі
 з 300 до 400 стрибок
розігрітий "інвесторами" ринок... нічо дивного
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія