Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

торець який? вужчий чи ширший? той, шо в стіну іде, чи той, шо із стіни буде виглядати.

Чи ти не про дюбель?  :blush2:
Мова про сверло.

Дубель точно під 6.

6 на 4 він.
   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

;o а шо, і таке є? В Черкасах такого немає.
есть .. люди любят по районам общаться.. решают территориальные проблемы
   
да .. секс это напряги совсем не обязательные))
Е, Вовачька, у мене і мертвий встане. То тоді будеш мені платити, бо у мене на місяць секса з тобою - стіке роботи по хаті не буде - я вже майже всю переробила.
   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

все будет оч печально .. Каровка решит что все .. пора сверлить.. включит перф, но так как старое отверстие где то оч рядом, то бур туда соскочит и разворотит кучу штукатурки .. эх..
та ти вже мав прямувати в Черкаси, а все тут переймаєшся.
   
ага. а потом будет еще тема - хелп, как заделать трещины и щели)
 
школа ремонта)
Не, це все вже задєлано - вже ж до вішання карнизів дійшла.
   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

та ти вже мав прямувати в Черкаси, а все тут переймаєшся.
ага .. конечно.. ищи дураков)) . она там меня изнасилует  :shuffle: и как потом жить
   
1. Дюбель від дюбель-цвяха. Гівно, а не дюбель.
2. Свердлити бетон не перфоратором - ще те задоволення. Удачі!
та перфоратор. Не пугайся. :kez_04:
   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

ага .. конечно.. ищи дураков)) . она там меня изнасилует  :shuffle: и как потом жить
ти ж обіцяв не довго жити, то яка різниця)
   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

ти ж обіцяв не довго жити, то яка різниця)
:laugh:
   
хи хи .. кто его довел до конуса?.. Бур меряют по кончику (его максимальной ширине).. а вообще делай как я говорю... пробей любое отверстие а дюбель потом подберешь под полученный размер ..
ти про бур, а я про дюбель.  :weep:
   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

;o а шо, і таке є? В Черкасах такого немає.

сайт Метнись Кабанчиком есть. посмотри, как там по твоему региону движуха. может, и найдешь мастера для мелких работ по дому поблизости. нафига ж самой так уродоваться.
   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

ти про бур, а я про дюбель.  :weep:
бачу з сексом у вас з Вочіком непорозуміння )))
   
а, вижу, материал стен написала.

ну ты блин даешь. табуретку хоть есть кому подержать, чтоб не навернулась?
:gigi: Зі столу кухонного штукатурила і стіну і стелю. Я ж коротишка. Я зі стільця ще й не дістану туди руками.
   
ладно .. пойду муки куплю.. буду мойву жарить снова
фу, Вовачька, вона ж вонюча.  Тим більше, на нічь. Краще купи товстолоба і пожарь. Вкустна вєсчь.
   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

:gigi: Зі столу кухонного штукатурила і стіну і стелю. Я ж коротишка. Я зі стільця ще й не дістану туди руками.
ну кто-то для подстраховки должен стоять и ловить тебя, если что. потому что если наткнешься на камешек или арматуру в бетоне - труханет отдача
   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

Давай, Каровка, я не тебе женюсь.. все равно помирать скоро
Цуко, аж черешней поперхнулся...
   
А може там жаданні 20 см? То можна і потерпіти :D .
Заінтригував... Но я ж нє такая - я жду трамвая. Не буду ж я каждого, хто погодиться повісити мені карниза, запитувати: "а у тебе є 20 сантиметрів - покажи чим ти мені дюбеля забиватимеш?".
   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі
PAL

ВОТ!! Саме про це і тема: Який саме розмір треба підібрати свердла під саме ЦЕЙ дюбель???

під бетонну стіну дюбель підійде
Розмір - 6мм
дриль обов'язково ударний, звичайним ти бетон не просвердлиш
   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

все будет оч печально .. Каровка решит что все .. пора сверлить.. включит перф, но так как старое отверстие где то оч рядом, то бур туда соскочит и разворотит кучу штукатурки .. эх..
...це як я недавно свій телефон ремонтував, всього лише кнопку збоку хотів вставить, розкрутив та шкрябнув екран всередині і телефону пісец...довелося новий редмі куплять...а вся інформація накрилася, бо не читається...:)))
   
8-) ффэээ... она ж воняет...
:gigi:  во, і я о том же.
   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

Цуко, аж черешней поперхнулся...
в чергу, за магістром будеш)
   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі
PAL

6 міліметрів видно по лінійці... Торець ставиш на папір і потім міряєш діаметр.
НЕВІРНО!
Діаметр напайки й хвостовика свердла гарантовано відрізняються!
   
Мамчурь строителем был в прошлом месяце

В этом он то ли космонавт, то ли инженер

Шиза штука такая - сегодня один глюк завтра другой!
коцмонавт, кажеш?
То це мені шо, бистренько треба заводить тему про вішання люстри? До полуночі ще встигну?  :umnik2:
   
ото шо в стену начинает погружаться)) ото и меряешь
пластиковий дюбель, шолє? Ти про те, шо ДО ілі про те, шо вже ПОСЛЄ?
   
та подивись, налетів що коршун. Рєвнівєц)
Та я бачу, шо шось над головою літає - тіке встигаю прихилятися. То я подумала, шо то він своєму Вовчіку роботу шукає. Шось я їх не пойму - він сватає чи заробітки шукає.
   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

Та я бачу, шо шось над головою літає - тіке встигаю прихилятися. То я подумала, шо то він своєму Вовчіку роботу шукає. Шось я їх не пойму - він сватає чи заробітки шукає.
територію мітить скоріш
   
все будет оч печально .. Каровка решит что все .. пора сверлить.. включит перф, но так как старое отверстие где то оч рядом, то бур туда соскочит и разворотит кучу штукатурки .. эх..
Я про це вже теж думала - завтра шилом або викруткою чи гострим ножем ще більший центральний отвір у шуткатурці розворочу - саме на місці нього повиннен бути новий, бо він якраз симетрично правому ото розміщений.
   
Мова про сверло.

Дубель точно під 6.

6 на 4 він.
Да? щя подивлюся із підсвіткою, чи є на моїх свердлах ще маркіровка.
   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

н-да, кароффка з перфоратором напереваги...  :laugh:
   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

пластиковий дюбель, шолє? Ти про те, шо ДО ілі про те, шо вже ПОСЛЄ?
на Буре кончик меряешь)
   
есть .. люди любят по районам общаться.. решают территориальные проблемы
Та немає в нас такого. Я навіть у будинку не можу нікого попросити, бо всі знають, що Я сама вирішу всі свої проблеми, навіть і сусідські.
   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

Да? щя подивлюся із підсвіткою, чи є на моїх свердлах ще маркіровка.
нихера там нет.. они СДС, а гавно обычное
   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

Та немає в нас такого. Я навіть у будинку не можу нікого попросити, бо всі знають, що Я сама вирішу всі свої проблеми, навіть і сусідські.
навчила на свою голову!
   
та ти вже мав прямувати в Черкаси, а все тут переймаєшся.
Дик, отож... я вже піджидаю стук у двері, а він ще йдосі труси у себе вдома шукає.
   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

Та немає в нас такого. Я навіть у будинку не можу нікого попросити, бо всі знають, що Я сама вирішу всі свої проблеми, навіть і сусідські.
ну смотри сама.. я пошел жарить моооойву)
   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

Согласитесь/, что все очя и оч недолуго))
   
сайт Метнись Кабанчиком есть. посмотри, как там по твоему региону движуха. может, и найдешь мастера для мелких работ по дому поблизости. нафига ж самой так уродоваться.
:gigi: я і сама люблю сусідам на мозги жужжать - якраз повод буде. Завтра вранці. о 7:30.
   
бачу з сексом у вас з Вочіком непорозуміння )))
я бачу, шо прийдецця мені все брать у свої руки, бо і Вовчікового роя не вийде...
   
ну кто-то для подстраховки должен стоять и ловить тебя, если что. потому что если наткнешься на камешек или арматуру в бетоне - труханет отдача
:gigi: не, не трухане. Я помню, раз була наткнулася на камінець, як хотіла повісить лапу для телевізора, то я його 2 доби свердлила - так і не подужала - то заштукатурила обратно.
   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

пппц.. и эти люди называют нас козлами))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія