Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Проїзд на Бессарабці між ринком і Ареною звільнили від авто і зробили пішохідною зоною

При советской власти там тоннель планировали. Сверху пешеходнкю. Оставили только пешеходную, про тоннель забыли
тоннель есть, "метроград" называется  ;)
   
При советской власти там тоннель планировали. Сверху пешеходнкю. Оставили только пешеходную, про тоннель забыли

тонель там наxyй не потрібен.
тонель потрібен біля гуліверу, навіть два - один на еспланадну, другий на мечникова
   
зі Скоропадського направо буде постійний рух без обмеження світлофором, бо по Басейній в бік Лесі руху не буде взагалі 

то як це врятує чи допоможе від боттл неку ?
   
не розказюй - я кожного ранку їду з шевченка на лесі.
завжди повертаю з шевченка направо на васильківську під зелену стрілку, а не стою в центральній смузі чекаючи на зелений.
і далі наліво не скороадського три смуги і довгий зелений.
зі скоропадскього дві смуги направо на басейну під зелену стрілку.
і хоч під стрілку має їхати тільки одна смуга, але плавно сунуть обидві весь час.
і парковки на скоропадського хз скіко вже нема.
то ти шось плетеш з давно минулих часів.
ти ще згадай, що там лікарня була, я от пам'ятаю  B-)
А до ликарни там шо было - знаешь?
   
не розказюй - я кожного ранку їду з шевченка на лесі.
Специально засекал время и в час пик и в обычное время всегда через арену было быстрее выскочить на Леси
Но ты себя канечно можешь мысленно поддержать и думать что ты по скоропатського быстрее выскакивал...я даже спорить не буду :)
   
«Хто такі київські урбаністи?»

   
Специально засекал время и в час пик и в обычное время всегда через арену было быстрее выскочить на Леси
Но ты себя канечно можешь мысленно поддержать и думать что ты по скоропатського быстрее выскакивал...я даже спорить не буду :)

ще раз для тугих:
засєкі не з васильківської, а трохи вище - з шевченка, від прем'єр-палацу наприклад. постій в середній смузі, чекаючи на зелений, щоб проїхати прямо, чи поверни під зелену стрілку направо.

і в проїзді їде одна смуга - там все глухо напарковано.
а в рашаур та одна смуга стоїть. і з'їзджаєш з шевченка щоб їхати прямо, а їхати нема куди. і стоїш на перехресті.

ну і останній раз повторюю: я цією дорогою їду кожного ранку, тому знайди собі когось іншого і хай він тобі з сєкундамєром засєкаіть
   
Пішохідний Київ мрії: 5 вулиць в центрі, які варто перекрити для руху автівок

https://hmarochos.kiev.ua/2016/09/29/pishohidniy-kiyiv-mriyi-5-vulits-v-tsentri-yaki-varto-perekriti-dlya-ruhu-avtivok/

   
тоннель есть, "метроград" называется  ;)

є така ідея щоб там зробити тунель

   
тонель там наxyй не потрібен.
тонель потрібен біля гуліверу, навіть два - один на еспланадну, другий на мечникова
Шота Руставели и Эспланадную нужно поменять направления движения и Шовковычну сделать односторонней вверх.
   
Пішохідний Київ мрії: 5 вулиць в центрі, які варто перекрити для руху автівок
навіщо ці полумєри?
Беремо циркуль, ставимо на Хрещатику (Майдан) - й обводимо коло радіусом кілометрів з десять
Все, що туди попаде - хай буде пішохідною зоною!
Ніяких залізяк, обкласти бетонними блоками, щоб навіть дирчик не проїхав!

   
Автомобілісти постогнуть і звикнуть.такого шанхаю з авто,як в Києві, ніде більше в Україні не бачив
   
є така ідея щоб там зробити тунель

Показати зображення...
про ту ідею була інформація ще у паперових виданнях, і про паркінг, і про тоннель,  але є торговий центр
   
навіщо ці полумєри?
Беремо циркуль, ставимо на Хрещатику (Майдан) - й обводимо коло радіусом кілометрів з десять
Все, що туди попаде - хай буде пішохідною зоною!
Ніяких залізяк, обкласти бетонними блоками, щоб навіть дирчик не проїхав!
Люто підтримую.

І щоб ніякої колісної техніки, весь крам до гамазинів щоб на горбу перли.

Як і меблі до шикарних хватирок.
   
навіщо ці полумєри?
Беремо циркуль, ставимо на Хрещатику (Майдан) - й обводимо коло радіусом кілометрів з десять
Все, що туди попаде - хай буде пішохідною зоною!
Ніяких залізяк, обкласти бетонними блоками, щоб навіть дирчик не проїхав!
:( Я проти.... Тоді шмат набережного шосе попаде в те коло...
   
Люто підтримую.

І щоб ніякої колісної техніки, весь крам до гамазинів щоб на горбу перли.

Як і меблі до шикарних хватирок.
Які нах меблі?... Циновка на підлозі, гєйша в позі..тепле сакє....шмат сала в роллах
   
чудово,
от коли почнуть розбирати балкони та впорядковувати ті кляті кондиціонери то взагалі буде європейське місто  (tu)
   
Паркування треба було прибрати. Але проїзд залишити - це розвантажило би проблемне перехрестя. Навіть два перехрестя.
А так замість х..ні зробили ще більшу х..ню

Як залишити проїзд в таких місцях, коли там паркуються в 3 ряди?
   
:( Я проти.... Тоді шмат набережного шосе попаде в те коло...

нічо.
Дніпро забетонуємо.
   
При советской власти там тоннель планировали. Сверху пешеходнкю. Оставили только пешеходную, про тоннель забыли

не тільки при срср
я бачив макет у 1994 р. з три рівневими розв,язками та деревами.
а коли почали будувати магазини під землею - ну що поробиш?
бабло перемагає здоровий глузд.
   
Останні 5 років я в той проїзд не суюся з Шевченка, бо постійно хтось тупить-паркується і все стоїть, а їду направо
   
Потато, на втором фото действительно +2°С?

Верю... Как же...

згоден
це фото з наступного літа

думаю там все таке разіпашене авто за останні роки що соромно викласти як то зараз виглядає
   
Потому что,  картоха, второе фото - это тоже "было". Но такие,  как ты, тогда были слепые.

И так дне сегодня вы "не увидели " пробку на бульваре Шевченко при повороте направо.  Аж от Премьер Паласа.

Наделали, кривомозгие....
   
було

Показати зображення...
стало

Показати зображення...

  (tu)

Дорогу варто замостити тротуарною плиткою і гарні стовчики поставити - щоб ніяка бл@дь не сміла заїхати.
   
Потому что,  картоха, второе фото - это тоже "было". Но такие,  как ты, тогда были слепые.

И так дне сегодня вы "не увидели " пробку на бульваре Шевченко при повороте направо.  Аж от Премьер Паласа.

Наделали, кривомозгие....


так там затори і були
і будуть якщо не обмежити в'їзд для авто в центр міста
   
И так дне сегодня вы "не увидели " пробку на бульваре Шевченко при повороте направо.  Аж от Премьер Паласа.

Там всегда пробка. И часто аж от парка Университета, а не от Премьера.
   
Ща начнется рагульный перфоманс
   
в клячі на одне нормальне рішення - 5 нових жк по 25 поверхів  8-)
   
так там затори і були
і будуть якщо не обмежити в'їзд для авто в центр міста
Для начала нужно снести Гулливер и Парус ,гарантирую количество прбок в центре уменьшится.
   
Там всегда пробка. И часто аж от парка Университета, а не от Премьера.

 :facepalm1:

Дядя, ты дурак?

Давай, ставь 100 долларов, и я тебе выкладываю запись со своего регистратора позавчера, вчера и сегодня.
   
ько одна направо и та постоянно забита припаркованными машинами плюс вторая прямо и на право , и там два потока с красноармейской( б.вальковской поток) и с хрещатика, поэто когда с бульвара едешь всегда легче и быстре было поехать прямо , а не на право..всегда быстрее получалось..теперь писец.

А посмотри ка на это с другой стороны - пробка там образовывалась потому что два потока стыковались за ареной...
Теперь этого миксера не будет.
   
А посмотри ка на это с другой стороны - пробка там образовывалась потому что два потока стыковались за ареной...
Теперь этого миксера не будет.

Так 2+2 ряда стыковались в дорогу с 4 полосами. В чем проблема?
   
:facepalm1:

Дядя, ты дурак?

Давай, ставь 100 долларов, и я тебе выкладываю запись со своего регистратора позавчера, вчера и сегодня.

Та выкладывай  :weep:

Чего тебя муляют мои 100$ ?
   
Класно (tu)

Показати зображення...

а коли покладуть плітку, посадять дерева, лавки поставлять

буде взагалі супер
   
так Кеди мистецтвознавця.
винесуть літню площадку
можна буде сидіти на вулиці насолоджуватись пивним крафтом
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія