Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Побили догхантера

Re: Побили догхантера

то не для таких тупих як ти, дрищиха  :weep:
Це вже неприкриті вбивці.
   
Re: Побили догхантера

не бігають бо вимерли вже давно, я про це й кажу.
Не бегают, бо не выпускают. Бо хто будет отвечать, если собака покусает человека, приют собачий?
   
Re: Побили догхантера

то не для таких тупих як ти, дрищиха  :weep:

Ой, жульок висрався :)0 какая ніажіданнасть :)
Тоесть связная речь тебе нідаступна ? Ну иди прими таблеточку, может попустит :)
   
Re: Побили догхантера

Якщо труїти не гуманно то можно вивозити в днр або на кордон кацапський. Хоча це зайві витрати.
Труїти це повна хєрня, воно здохне потім буде валятися, смердіти, розводити антисанітарію.
Повинна бути служба по відлову собак, це може бути доволі прибутковим бізнесом навіть.
Піймали собаку, потримали два тижні, ніхто не звернувся забрати, усипили.
Хто бажає забрати собаку до того як її усиплять, платить за відлов і утримання і забирає.
Все нормально і цивілізовано. Також є шанс хазяївам своїх собак, якщо вони їх втратили, знайти свого пса і повернути його назад. 
   
Re: Побили догхантера

В 2018 и на 2019 годы властями выделено по 199 000 грн на стерилку собак.
В 2018 году гос. лечебницей простерилено 15 собак, списано 30 000 грн...
Это при том, что в частной клинике мы стерилим суку за 650 грн !!!!! И что же сделала власть ?? Она обвинила нас, волонтеров в том, что мы их не снабжаем собаками ! Короче, Соломаху с кодлой на фонарь !  :vinsent:
   
Re: Побили догхантера

Труїти це повна хєрня, воно здохне потім буде валятися, смердіти, розводити антисанітарію.
Повинна бути служба по відлову собак, це може бути доволі прибутковим бізнесом навіть.
Піймали собаку, потримали два тижні, ніхто не звернувся забрати, усипили.
Хто бажає забрати собаку до того як її усиплять, платить за відлов і утримання і забирає.
Все нормально і цивілізовано. Також є шанс хазяївам своїх собак, якщо вони їх втратили, знайти свого пса і повернути його назад. 
Гіцелі нужны.
Опять же мыло, мех.
   
Re: Побили догхантера

Труїти це повна хєрня, воно здохне потім буде валятися, смердіти, розводити антисанітарію.
Повинна бути служба по відлову собак, це може бути доволі прибутковим бізнесом навіть.
Піймали собаку, потримали два тижні, ніхто не звернувся забрати, усипили.
Хто бажає забрати собаку до того як її усиплять, платить за відлов і утримання і забирає.
Все нормально і цивілізовано. Також є шанс хазяївам своїх собак, якщо вони їх втратили, знайти свого пса і повернути його назад. 

А якщо знайдуться якісь товариства собакофілів, що будуть їх забирати і випускати?
   
Re: Побили догхантера

Гіцелі нужны.
Опять же мыло, мех.

Начнем с тебя - на мыло.
   
Re: Побили догхантера

А якщо знайдуться якісь товариства собакофілів, що будуть їх забирати і випускати?

Они ж чипированные  - и сразу можно установить что за собака и кто её брал.
   
Re: Побили догхантера

Начнем с тебя - на мыло.
Не, меня лучше на абажур, с меня мыла не получится.
   
Re: Побили догхантера

Не, меня лучше на абажур, с меня мыла не получится.

Как скажешь.
   
Re: Побили догхантера

А якщо знайдуться якісь товариства собакофілів, що будуть їх забирати і випускати?
Ну так щоб забрати, треба заплатити за відлів і утримання плюс маржа, щоб прибуток якийсь був.
Нехай платять і відпускають, собаку знову піймають, і знову доведеться роскошелюватися, або забезпечити щоб тварина не бігала вулицями.
   
Re: Побили догхантера

В 2018 и на 2019 годы властями выделено по 199 000 грн на стерилку собак.
В 2018 году гос. лечебницей простерилено 15 собак, списано 30 000 грн...
Бугога! Приїждайте до Вінниці забирайте, тут їх сотні )))
   
Re: Побили догхантера

Как скажешь.
Просто я худой, как спортивный велосипед.
Мыло, ну никак.

А ты мясо ешь, кстати?
   
Re: Побили догхантера

Бугога! Приїждайте до Вінниці забирайте, тут їх сотні )))

Це ваші проблеми. Ми наших відловлюємо, тічки розформовуємо, собак стало на 2 роки НАБАГАТО менше.
Це всі відмічають - лаври, звичайно, владі, але нам це до жопи.
Так шо контролюйте - шо там в тих пафосних притулках. Бо ми без притулків - все самі, самі на "консперативних квартирах".
   
Re: Побили догхантера

Просто я худой, как спортивный велосипед.
Мыло, ну никак.

А ты мясо ешь, кстати?

Да, ем. Но работаю над собой. Когда-то ела конину, телятину. Сейчас не понимаю, как могла...Пока ем птицу - но тоже все меньше и меньше.
А шо ? Собак - не, не ем. А ты ?
   
Re: Побили догхантера

то не для таких тупих як ти, дрищиха  :weep:

Шановний, а Вам не здається, що ось це ""Він просто відпустив із повідка і сказав "рвати". Потім розвернувся і пішов додому." - ключове?
1. Собака не була бродяча.
2. Вона була хазяйська і чітко виконала команду, подану хазяїном.

Так що в мене до собаки питання нема. А є питання до господаря. Чи якщо б він ту дівчину сокирою порубав - Ви б виступали за заборону продажу сокир?
   
Re: Побили догхантера

В ПОлтаве отличный приют. Тоже Майя Кадыровна постаралась.
В Миргороде - пока воюем...И все, блин, за свои деньги. Даже стерилка арматурных собак - за свои....
рад, что есть кроме Одессы ещё. Плохо, что в Киеве такого нет. Очень много бродячих собак. Это опасно, если стая.
   
Re: Побили догхантера

Да, ем. Но работаю над собой. Когда-то ела конину, телятину. Сейчас не понимаю, как могла...Пока ем птицу - но тоже все меньше и меньше.
А шо ? Собак - не, не ем. А ты ?
Конину люблю.
Жалко, шо в Украине её продают только в виде махана.

Курицу не ешь, то злой яд по нынешним временам.
   
Re: Побили догхантера

Конину люблю.
Жалко, шо в Украине её продают только в виде махана.

Курицу не ешь, то злой яд по нынешним временам.

Я ем кур, которые гуляют на свободном выгуле в с. Вовнянка, что под Миргородом. Так что там все норм. с нормами...
Уточки оттуда же....Просто дома мужчины - они без мяса не могут. Ну иногда и я соблазняюсь. А так мне и кефира хватает....
   
Re: Побили догхантера

рад, что есть кроме Одессы ещё. Плохо, что в Киеве такого нет. Очень много бродячих собак. Это опасно, если стая.

В Киеве нужно киздить владельцев собак, которые тупо выбрасыват ПОРОДИСТЫХ даже !!!! В общем, проблема - колоссальная.
И пока не будет законодательно закреплено: регистрация и обязательное чипирование домашних - ничего не будет.
Мы, волонтеры, просто разгребаем последствия. А с причиной никто не борется. А причина - непизженные люди.
   
Re: Побили догхантера

то не для таких тупих як ти, дрищиха  :weep:
это, билиать, интеллигент, доктор медицины. Юлькизм головного мозга в чистом виде. Подкорка уже затронута. Не стыдно вам? Впрочем, дурацкий вопрос. Вам не стыдно.
   
Re: Побили догхантера

Я ем кур, которые гуляют на свободном выгуле в с. Вовнянка,
Так их есть невозможно, они же жёсткие!
   
Re: Побили догхантера

это, билиать, интеллигент, доктор медицины. Юлькизм головного мозга в чистом виде. Подкорка уже затронута. Не стыдно вам? Впрочем, дурацкий вопрос. Вам не стыдно.

Блин, да какой он доктор....ну украл халат - сегодня доктор, завтра не успел - кто-то другой :))
Какой доктор с утра до ночи на ФУПе торчит ???
   
Re: Побили догхантера

Так их есть невозможно, они же жёсткие!

Драсти :))) Так породы ж разные ! Несушки - да, жесткие, зато бульон божественный. Бройлеры - мясо. Но это же не значит, что бройлеров сразу надо лютой химией кормить. А какого гуся мне на НГ привезли - ой....Все, не вводите меня в грех ! :)
Я в Киеве тупо не знаю, чем семью кормить....Одна химия...Зато в Киеве выбор рыбы отличный.
   
Re: Побили догхантера

В Киеве нужно киздить владельцев собак, которые тупо выбрасыват ПОРОДИСТЫХ даже !!!! В общем, проблема - колоссальная.
И пока не будет законодательно закреплено: регистрация и обязательное чипирование домашних - ничего не будет.
Мы, волонтеры, просто разгребаем последствия. А с причиной никто не борется. А причина - непизженные люди.
ваша правда. Не добавить, ни убавить.
   
Re: Побили догхантера

Зато в Киеве выбор рыбы отличный.
Та ладно...
Простого пиленгаса не купить.
   
Re: Побили догхантера

Блин, да какой он доктор....ну украл халат - сегодня доктор, завтра не успел - кто-то другой :))
Какой доктор с утра до ночи на ФУПе торчит ???
Бяка, несколько раз всплывало, он доктор. Узбекской медицины. Я тоже немного пиэйчди, доктор, в отдаленном смысле и тоже дофига тут времени трачу. Не показатель. Голову менять надо.
   
Re: Побили догхантера

у Львові місто(мерія) займаються безпритульними собаками.
Їх ловлять чіпують стерилізують і відпускають.
   
Re: Побили догхантера

Їх ловлять чіпують стерилізують і відпускають.
Выгоняют собак из питомника на улицу?

Негуманно.
   
Re: Побили догхантера

Це ваші проблеми. Ми наших відловлюємо, тічки розформовуємо, собак стало на 2 роки НАБАГАТО менше.
Це всі відмічають - лаври, звичайно, владі, але нам це до жопи.
Так шо контролюйте - шо там в тих пафосних притулках. Бо ми без притулків - все самі, самі на "консперативних квартирах".

оо та ви теж волонтерка ?
маю подругу волонтерку у Львові.
їх там ціла банда. прайд цілий.
рятують собак.
лікують стерилізують перетримують прилаштовують.
дай Бог вам усім здоровя і сил рятувати тваринок !
   
Re: Побили догхантера

Так хто такі догхантери, є визначення?
   
Re: Побили догхантера

Выгоняют собак из питомника на улицу?

Негуманно.

якого пітомніка ?
в сосну вдарився чи бухнув з нагоди праздніка ?
   
Re: Побили догхантера

   
Re: Побили догхантера

якого пітомніка ?
в сосну вдарився чи бухнув з нагоди праздніка ?
Так, а где собак стерилизуют, в Оперном?
   
Re: Побили догхантера

Так, а где собак стерилизуют, в Оперном?

відео подивись.
   
Re: Побили догхантера

відео подивись.
Может расскажешь коротко, тезисно, бо з телевизором как дискутировать?
   
Re: Побили догхантера

Я хочу подивитися, що буде з паном у Європі, коли він там потравить собак. Особливо в Німеччині.

ЗІ: до речі, не треба натягувати чисто германські національні звички до орднунг на всю Єврому. Прочитайте про бездомних тварин в Іспанії чи Італії напр. Греція також. Ну і ти ди.

Але в будб-якій з цих країн за пропоновані дії людина сяде.

В Німеччині ти якщо не підпишеш дозвіл у всього будинку і заведеш собачку розміром навіть з болонку не кажучи
вже про теля як в нас полюбляють, ти захекєшься штрафи сплачувати. А не підкоришься громадскості, готуйся
бути відселеним з будинку в примусовому порядку. Тому пхатись із своїми "знаннями" я тобі не раджу.
В Британіі приблизно стан справ такий самий. В Франціі трохи легше, але орднунг в містах пристуній і круги
зграї навіть кастрованих псів навкруги ейфелової вежі не нарізають.
Так що так звані "пропоновані діі" в цивілізованих країнах неможливі з за відсутності суб*єктів діі.
І не треба тут лити лицемірні ханжеські слізки і казати правильні слова.
   
Re: Побили догхантера

https://www.youtube.com/watch?v=N-6kwd6ESEk

Нещира посмішка лицемірної грантожерки в превью відео.
Що значить Якщо не знайдеться хазяін, випускаємо назад на вулицю...?
І яку проблему це вирішує окрім того що баришні з грошами можуть
погратись в доброту і поразважатись заради підняття особистої значущості?

Останнє редагування: 22 лютого 2019 15:56:50 від б_а_р_с
   
Re: Побили догхантера

В Німеччині ти якщо не підпишеш дозвіл у всього будинку і заведеш собачку розміром навіть з болонку не кажучи
вже про теля як в нас полюбляють, ти захекєшься штрафи сплачувати. А не підкоришься громадскості, готуйся
бути відселеним з будинку в примусовому порядку. Тому пхатись із своїми "знаннями" я тобі не раджу.
В Британіі приблизно стан справ такий самий.

нам так не буде. бо це буде трактуватися, як наступ на свободу лічності і падіння рейтинга не кого-небудь, а самого президента :zrada: .
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія