Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Washington Post стверджує про 120 тис загиблих і поранених

Логічно
Але ж гординя
Абідєлся

Воювати з погано навченими бійцями не хоче.
Добра вчити новобранців не хоче.
Хоче давати інтерв‘ю журналістам коли хоче!
   
Ну тоді війну треба припиняти. Бо ніхто такий наказ в трьох екземплярах з печатками та підписами завіреними в штабі бригади видавати не буде

якщо накази не фіксуються то це махновщина, а нам потрібна петлюрівщина з бандерівськім присмаком.
   
якщо накази не фіксуються то це махновщина, а нам потрібна петлюрівщина з бандерівськім присмаком.

Тобі нічого не потрібно крім срати на ЗСУ постійно. Пливи за руським кораблем нах —->
   
якщо накази не фіксуються то це махновщина, а нам потрібна петлюрівщина з бандерівськім присмаком.
Вчіться як розвивати армію та організовувати оборону: https://www.youtube.com/watch?v=2P8hAblxn_A
 (tu)
   
УП: "Ми не в рашці. Ми не будемо мовчати". Військовослужбовці захищають комбата "Купола".
   
УП: "Ми не в рашці. Ми не будемо мовчати". Військовослужбовці захищають комбата "Купола".
не УП, а фейсбук.
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid036jSd9Te4FshPV1DCb5fHCJabMNSkszYMECV8yhJPCDTdd5HKJJntJ4aAdj3nsRtml&id=100005171170342

Цитувати
Колонка – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст колонки не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ній піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора колонки.
 
   
а УП, нмд, вже вдруге стрибає по тих самих граблях, у намаганні підтримувати імідж об"єктивного незалежного майданчику - мовляв, ось вам дві точки зору, а ми "над схваткою".

тільки гірше роблять.
бо це не "дамо право слова кожній стороні", а шось типу накидування на вентилятор. Війна у нас блєт, може непомітно? І тут або вірити в зсу, або гратися в об"єктивність. Бо захищають нас зараз саме зсу, а не журналісти. Тут як з вагітнію: не можна бути "трошки вагітною", або-або.

Або приймаєш ВСЕ, що роблять збройні сили. або НІ. все просто
а тут полізла блєт окопна правда з усіх шпарин, шкандали інтриги розслідування... НУЙОМАЙО. Де воєнна цензура, а?
   
а УП, нмд, вже вдруге стрибає по тих самих граблях, у намаганні піримувати імідж об"єктивного незалежного майданчику - мовляв, ось вам дві точки зору, а ми "над схваткою".

тільки гірше роблять.
бо це не "дамо право слова кожній стороні", а шось типу накидування на вентилятор. Війна у нас блєт, може непомітно? І тут або вірити в зсу, або гратися в об"єктивність. Бо захищають нас зараз саме зсу, а не журналісти. Тут як з вагітнію: не можна бути "трошки вагітною", або-або.

Або приймаєш ВСЕ, що роблять збройні сили. або НІ. все просто

Особливо, що автор посту в фб з іншої частини зсу.
   
Почитав про Купола і ситуацію

Думаю, він розумів що його інтерв'ю це ШКОДА державі

Але мабуть, тільки так міг привернути увагу до проблеми, яка скоріш за все є

Думаю, його командир Миргородський це дійсно гнила людина (те що про нього пишуть)

Тепер все залежить від того, яким чином розрулять ситуацію

Я би зняв Миргородського і поставив на його місце Купола.
   
Почитав про Купола і ситуацію

Думаю, він розумів що його інтерв'ю це ШКОДА державі

Але мабуть, тільки так міг привернути увагу до проблеми, яка скоріш за все є

Думаю, його командир Миргородський це дійсно гнила людина (те що про нього пишуть)

Тепер все залежить від того, яким чином розрулять ситуацію

Я би зняв Миргородського і поставив на його місце Купола.

В армію за критику керівництва не підвищують
   
а УП, нмд, вже вдруге стрибає по тих самих граблях, у намаганні підтримувати імідж об"єктивного незалежного майданчику - мовляв, ось вам дві точки зору, а ми "над схваткою".

тільки гірше роблять.
бо це не "дамо право слова кожній стороні", а шось типу накидування на вентилятор. Війна у нас блєт, може непомітно? І тут або вірити в зсу, або гратися в об"єктивність. Бо захищають нас зараз саме зсу, а не журналісти. Тут як з вагітнію: не можна бути "трошки вагітною", або-або.

Або приймаєш ВСЕ, що роблять збройні сили. або НІ. все просто
а тут полізла блєт окопна правда з усіх шпарин, шкандали інтриги розслідування... НУЙОМАЙО. Де воєнна цензура, а?
В Рашці.
   
Почитав про Купола і ситуацію

Думаю, він розумів що його інтерв'ю це ШКОДА державі

Але мабуть, тільки так міг привернути увагу до проблеми, яка скоріш за все є

Думаю, його командир Миргородський це дійсно гнила людина (те що про нього пишуть)

Тепер все залежить від того, яким чином розрулять ситуацію

Я би зняв Миргородського і поставив на його місце Купола.

не буду никак оценивать позиции обеих сторон, но предлагаю экспресс вместе с тобой решение поднятых куполом проблем. давайте вы и я сейчас их решим просто и быстро.
1) потери.... в такой войне.  предложите решение, как их избежать. Насчет того что их не публикуют ... я за то чтобы не публиковали. Вы?
2) замена квалифициарованных и опытных солдат после ранений или не дай бог смерти. быстрая и равнозначная ( еще и в дшв).... предложи вариант идеальный решения этой проблемы. ну кроме существующий учебок, тренировок за границей, формирования добровольцами гвардии наступу  и так далее...  плюс с учетом существующий мобилизационных реалий.

как твое предложение заменить одним другого решит данные 2 проблемы.  ну и подскажи как их решить по твоему. Ну и да....  если каждый на фупе про эти проблемы знает и без купола....  но вряд ли знает как эти проблемы решить... то что ты думаешь про них не знает руководство армии?  и как озвучка этих проблем в вашингтон пост поможет их решить?   
   
В Рашці.
а, ну ок.
я здригаюсь, коли згадую 14й рік, з безкінечними воплями з усіх усюд. Командували та знали як краще - сука тупо ВСІ.
Зараз цей ад проходить якраз кацапія. Я жеру попкорн і аплодую

а на війні і в армії мусить бути сувора цензура. Як в ізраїлі або штатах. І буде все гуд.
   
а, ну ок.
я здригаюсь, коли згадую 14й рік, з безкінечними воплями з усіх усюд. Командували та знали як краще - сука тупо ВСІ.
Зараз цей ад проходить якраз кацапія. Я жеру попкорн і аплодую

а на війні і в армії мусить бути сувора цензура. Як в ізраїлі або штатах. І буде все гуд.

Я вважаю, що вчинили правильно: перевели на ту ділянку, яку він критикував, хай покаже результат.
   
не УП, а фейсбук.
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid036jSd9Te4FshPV1DCb5fHCJabMNSkszYMECV8yhJPCDTdd5HKJJntJ4aAdj3nsRtml&id=100005171170342

 

перепрошую, хіба це важливо де військовослужбовці висловили свою позицію?

Головне вірити ЗСУ і не вірити корупціонерам.
   
не буду никак оценивать позиции обеих сторон, но предлагаю экспресс вместе с тобой решение поднятых куполом проблем. давайте вы и я сейчас их решим просто и быстро.
1) потери.... в такой войне.  предложите решение, как их избежать. Насчет того что их не публикуют ... я за то чтобы не публиковали. Вы?
2) замена квалифициарованных и опытных солдат после ранений или не дай бог смерти. быстрая и равнозначная ( еще и в дшв).... предложи вариант идеальный решения этой проблемы. ну кроме существующий учебок, тренировок за границей, формирования добровольцами гвардии наступу  и так далее...  плюс с учетом существующий мобилизационных реалий.

как твое предложение заменить одним другого решит данные 2 проблемы.  ну и подскажи как их решить по твоему. Ну и да....  если каждый на фупе про эти проблемы знает и без купола....  но вряд ли знает как эти проблемы решить... то что ты думаешь про них не знает руководство армии?  и как озвучка этих проблем в вашингтон пост поможет их решить? 

Все десь так і є, але питань до деяких в військовому керівництві накопичується все більше і прориває час від часу і буде ще. Бо проблеми є системні, які не можна вирішити чиїмось бажанням чи просто наявністю політичної волі бо для їх вирішення потрібні роки і це всі розуміють. А є проблеми з конкретними персонами, які на загальному фоні дуже виділяються. Про Миргородського я чув негатив від бійців 80ки і 95ки ще з минулого літа. І так, все це озвучувати треба дуже обережно.
   
В армію за критику керівництва не підвищують
І за погані новини з фронту теж.
   
Все десь так і є, але питань до деяких в військовому керівництві накопичується все більше і прориває час від часу і буде ще. Бо проблеми є системні, які не можна вирішити чиїмось бажанням чи просто наявністю політичної волі бо для їх вирішення потрібні роки і це всі розуміють. А є проблеми з конкретними персонами, які на загальному фоні дуже виділяються. Про Миргородського я чув негатив від бійців 80ки і 95ки ще з минулого літа. І так, все це озвучувати треба дуже обережно.
Миргородський вже не такий?

25 квітня 2015 року був нагороджений орденом Богдана Хмельницького I ступеня, таким чином ставши першим з учасників АТО повним лицарем цього ордену

Станом на грудень 2018 року — командир 95-ї окремої десантно-штурмової бригади

9 серпня 2021 року був призначений командувачем Десантно-штурмових військ Збройних Сил України
   
перепрошую, хіба це важливо де військовослужбовці висловили свою позицію?

Головне вірити ЗСУ і не вірити корупціонерам.

Важливо. Особливо, коли москалям
   
Все десь так і є, але питань до деяких в військовому керівництві накопичується все більше і прориває час від часу і буде ще. Бо проблеми є системні, які не можна вирішити чиїмось бажанням чи просто наявністю політичної волі бо для їх вирішення потрібні роки і це всі розуміють. А є проблеми з конкретними персонами, які на загальному фоні дуже виділяються. Про Миргородського я чув негатив від бійців 80ки і 95ки ще з минулого літа. І так, все це озвучувати треба дуже обережно.

Ну ти ж бачив, як ця журналістка подала інформацію у Washington Post? Теж треба думати, що говорити.
   
У України нема часу перемагати кацапію по підсумкам двох ігор, треба беззаперечно перемагати зараз.
Якщо комадуванню враховувати і всю критику, і статистику втрат від своїх підлеглих і диванних полководців, то що- тоді треба капітулювати?
Позасумнівом, метою України в цій війні є перемога, але як її здобути без втрат?
От я і вважаю вірним рішенням перевести Кумпола в учєбку, бо хто як не він розуміє чому має бути навчений новобранець для зменшення тих же втрат на шляху до перемоги.
   
Насправді грамотних інструкторів в учєбках дійсно не вистачає, але не кожен воїн, який навчився ефективно знищувати ворога зможе стати гарним інструктором.
   
Насправді грамотних інструкторів в учєбках дійсно не вистачає, але не кожен воїн, який навчився ефективно знищувати ворога зможе стати гарним інструктором.

А тому що невдячна справа: людей із цивільних, що можуть швидко навчитися, обмаль, багато хто тупо забиває на все навчання.
   
вже і в новинах це

   
вже і в новинах це

https://youtu.be/pbGowWjnwYc

Это не новости. Это помойка для упоротых.
   
ЗСУ - це єдина родина

   
Хоче давати інтерв‘ю журналістам коли хоче!
почитала я отрывки из его  интервью
Похоже, у него нервный срыв
ну, или решил стать политиком
   
Re: Washington Post стверджує про 120 тис загиблих і поранених

Тобто в наказі командира «висунутись на позицію Х,У і зайняти там оборону» нема печатки і регістрації в штабі?
Дійсно це величезна проблема… ;o
Накази, навіть усні, реєструються в журналі. Є реєстраційний номер, дата та інфо про те, хто отримав, передав, короткий зміст наказу. Це мова про усні накази, що передаються голосом за допомогою засобів зв'язку. У нас від роти є спеціально навчена людина при штабі, що цим займається. Якщо висуваємося на нові позиції, штурми або ще щось, навіть обладнувати позиції в якійсь Кацапетівці, бо виписується документ, де зазначається все нообхідне інфо, включно з переліком осіб, які виконуватимуть завдання. І це реєструється в бойовому журналі!
   
Re: Washington Post стверджує про 120 тис загиблих і поранених

Якщо цивілам вивалити інфу про те, як ми воюємо, як нас готують, забезпечують, організовують побут та інше, то буде шок і не розуміння того, як ми ще тримаємося та нищимо ворога.

Інфо від комбата з 46 бригади давно відома всім, хто воює.
   
   
Є результат: наступ кацапів загальмував. Так що не знаю, про що там розповідає Бутусов, коли каже, що погані новини нагору не доповідають... До речі, це вже обговорювали.
   
Накази, навіть усні, реєструються в журналі. Є реєстраційний номер, дата та інфо про те, хто отримав, передав, короткий зміст наказу. Це мова про усні накази, що передаються голосом за допомогою засобів зв'язку. У нас від роти є спеціально навчена людина при штабі, що цим займається. Якщо висуваємося на нові позиції, штурми або ще щось, навіть обладнувати позиції в якійсь Кацапетівці, бо виписується документ, де зазначається все нообхідне інфо, включно з переліком осіб, які виконуватимуть завдання. І це реєструється в бойовому журналі!

Так це робиться зараз чи ні? Бо раніше ви написали « От якраз саме з цим величезна проблема. Повторююся. Величезна!»

   
Є результат: наступ кацапів загальмував. Так що не знаю, про що там розповідає Бутусов, коли каже, що погані новини нагору не доповідають... До речі, це вже обговорювали.

Бутусов в свойому стилі - берете краплину дійсної інформації і роздуває з неї систематичну зраду.
Звичайно є проблеми з своєчасною доповіддю про деякі відступи і поразки. Але це трапляється в кожній армії світу.
   
Re: Washington Post стверджує про 120 тис загиблих і поранених

Так це робиться зараз чи ні? Бо раніше ви написали « От якраз саме з цим величезна проблема. Повторююся. Величезна!»
В різних підрозділах по-різному. І дуже часто визначеного порядку керівництво не дотримується. Накази віддаються усно без реєстрації. Якщо коротко, то з документообігом бардак.
   
Майже всі ті, в кого родичі на фронті, знають, що і Купол, і Бутусов кажуть правду.
Я не знаю, що та кому треба робити, щоб покращати тренування тих сугубо цивільних людей, які зараз потрапляють на фронт по мобілізації,
як зробити так, щоб на бойову ділянку фронту не направляли одразу тих, хто не пройшов бойове злагодження, хто не звик до бойових умов, хто втрачає розумові здібності при свисті куль та снарядів.
Купол та Бутусов вважають, що коли вони про це говорять, то привертають увагу до цих питань і тому це питання має вирішуватись та ситуація має покращуватись.

до речі, Купол теж міг попросити журналіста не озвучувати його ім'я, як це зробив якийсь чиновник з міністерства в тому ж інтерв'ю,
але він виступив під своїм ім'ям...

Останнє редагування: 18 березня 2023 15:10:51 від Foxic
   
Re: Washington Post стверджує про 120 тис загиблих і поранених

Купол сказав тільки маленьку частину правди, дуже маленьку. І якщо Залужний не зробить висновки то після перемоги він залишиться з совковими кадрами, не по віку, а стилю керування . Але це його вибір і його підлеглі.
   
Майже всі ті, в кого родичі на фронті, знають, що і Купол, і Бутусов кажуть правду.
Я не знаю, що та кому треба робити, щоб покращати тренування тих сугубо цивільних людей, які зараз потрапляють на фронт по мобілізації,
як зробити так, щоб на бойову ділянку фронту не направляли одразу тих, хто не пройшов бойове злагодження, хто не звик до бойових умов, хто втрачає розумові здібності при свисті пуль та снарядів.
Купол та Бутусов вважають, що коли вони про це говорять, то привертають увагу до цих питань і тому це питання має вирішуватись та ситуація має покращуватись.

до речі, Купол теж міг попросити журналіста не озвучувати його ім'я, як це зробив якийсь чиновник з міністерства в тому ж інтерв'ю,
але він виступив під своїм ім'ям...

Ніяк, ніщо не може підготувати до реальних куль та снарядів
   
і ще одне, хоч мене і заклюють
від того що проблема викладається в пресі, вона не вирішиться
і так звана "суспільна думка" теж не здатна вирішувати проблеми

варто вже це зрозуміти
   
Re: Washington Post стверджує про 120 тис загиблих і поранених

і ще одне, хоч мене і заклюють
від того що проблема викладається в пресі, вона не вирішиться
і так звана "суспільна думка" теж не здатна вирішувати проблеми

варто вже це зрозуміти
Та ти шо. Тобто ВСУ це безправні раби які іпашаться на арені щоб мирняк насолоджувався життям? Охуєнно. ВСУ дякує за суспільну підтримку !!!!
   
Та ти шо. Тобто ВСУ це безправні раби які іпашаться на арені щоб мирняк насолоджувався життям? Охуєнно. ВСУ дякує за суспільну підтримку !!!!

а що, після інтерв`ю, навчання покращилося?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія