Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Двом куйлам привіт від НК B-)

Re: Двом куйлам привіт від НК B-)

Який накуй українофоб? Всі свої косяки він вже компенсував допомогою в Ато, яка була в самий важкий час. Розумієш ...є ступінь тяжкості злочину. Його дії є мерзотними та дурними, але не більше. Дії пороха енд ко є важкими кримінальними злочинами та по деяких епізодах і прямою держ.зрадою. зважаючи на це, коли поряд дурачок, який не фільтрує базар і лідер кримінальної організації, який ворує під час війни у народа та армії...то я вибираю дурбелика...із якого, я в це вірю, ще можливо зробити нормальну людину. Така моя думка. Ну а порох це вже все...пздц. бєзнадьога.
А чому ж ви такі націоналісти Кошулинського не підтримали?
Одного не допетраю, ви російські чи єврейські націоналісти?
То що не українські вже зрозуміло.
   
Re: Двом куйлам привіт від НК B-)

Чекає їх доля хунвейбінів.
Беня з Авакяном їх використають і зіллють в унітаз.
не хочеться в це вірити, але розумніший завжди буде керувати дурнішим.
хоч президентом його назви.
   
Re: Двом куйлам привіт від НК B-)

Чекає їх доля хунвейбінів.
Беня з Авакяном їх використають і зіллють в унітаз.

Доречі - так. То є судьбінушка всіх хунвейбінів у всі часи.
   
Re: Двом куйлам привіт від НК B-)

Який накуй українофоб? Всі свої косяки він вже компенсував допомогою в Ато, яка була в самий важкий час. Розумієш ...є ступінь тяжкості злочину. Його дії є мерзотними та дурними, але не більше. Дії пороха енд ко є важкими кримінальними злочинами та по деяких епізодах і прямою держ.зрадою. зважаючи на це, коли поряд дурачок, який не фільтрує базар і лідер кримінальної організації, який ворує під час війни у народа та армії...то я вибираю дурбелика...із якого, я в це вірю, ще можливо зробити нормальну людину. Така моя думка. Ну а порох це вже все...пздц. бєзнадьога.
У мене є знайомий, такий ватнік, що пісєц, він між іншим теж давав, коли волонтерством займалися,
грошенят для нашої армії, як кажуть кацапи, для подстраховочки...
Але наскільки я знаю, прийде расейський мірок, він перший буде його зустрічати.
Я таким людям не вірю і вірити не буду...
Дай Бог щоб я помилявся, а це  -"ще можливо зробити нормальну людину", із мясоїда, травоїдного не зробиш...
Та і не він там буде вирішувати, а це саме небезпечне для держави.
Ви як ті сліпі котенята, але час розставить все на свої місця, головне , щоб пізно не було...
   
Re: Двом куйлам привіт від НК B-)
fam

президент Украины, страны, системно противостоящей российским интересам на всех уровнях

не хочется долго и нудно, спрошу лишь о последних уровнях - снятие санкций с усмановских и проч. предприятий - это из какой системности и кого кому противостояния?
   
Re: Двом куйлам привіт від НК B-)

може скинуть потім того кловуна, та влаштують справжній заколот та хунту

Да они без команды мухи не обидят.

Вот где они до выборов были? Строем ходили, форму показывали. Сказали фас - свора побежала. Скажут сидеть- будут сидеть (какой каламбур!)
   
Re: Двом куйлам привіт від НК B-)

А чому ж ви такі націоналісти Кошулинського не підтримали?
Одного не допетраю, ви російські чи єврейські націоналісти?
То що не українські вже зрозуміло.

колушинского сдали как стеклотару .... декларирующие себя как свободовцы. знаете за кого они поставили в первом туре? на петю.

те кто бил себя пяткой  в грудь и рассказывал какой он стойкий сторонник свободы. поэтому у кошулинского такой процент.

   
Re: Двом куйлам привіт від НК B-)

Буде вам вступ до нато. НК те ж за нато. І за ядерну зброю.
За Україну повію з Зеленського спрос буде? За вибачення перед Кадировим? За ебонітови палички,  коли наших побратимів вбивала беркутня - спрос буде?
Якщо ні, то які ж ви націоналісти?
   
Re: Двом куйлам привіт від НК B-)

У мене є знайомий, такий ватнік, що пісєц, він між іншим теж давав, коли волонтерством займалися,
грошенят для нашої армії, як кажуть кацапи, для подстраховочки...
Але наскільки я знаю, прийде расейський мірок, він перший буде його зустрічати.
Я таким людям не вірю і вірити не буду...
Дай Бог щоб я помилявся, а це  -"ще можливо зробити нормальну людину", із мясоїда, травоїдного не зробиш...
Та і не він там буде вирішувати, а це саме небезпечне для держави.
Ви як ті сліпі котенята, але час розставить все на свої місця, головне , щоб пізно не було...
Ну от і побачимо.
   
Re: Двом куйлам привіт від НК B-)

дурачок, який не фільтрує базар і лідер кримінальної організації, який ворує під час війни у народа та армії...то я вибираю дурбелика...

Как вам приятно ощущать себя умнее президента!

Ну где-то так я и представлял уровень аналитиков НК.

Останнє редагування: 10 квітня 2019 22:31:08 від Billi
   
Re: Двом куйлам привіт від НК B-)

що ми влаштуємо на стадіо під час дебатів?  :gigi: вся ультра України вже готується до цієї епохальної події.
*уйло якраз цього й чекає.
навіщо йому посилати своїх, коли і в Україні дебілів повно?
Дебіл це ти. Дебіл "диванний", одна штука.

При чому дебіл достатньо "свіжий".

Ім'я користувача: тясмин
Дата реєстрації: 5 лютого 2019 17:14:10
Повідомлень: 1 310 (~20 в день)
Вік:не зазначений

Чергова "радіо-точка" створена під вибори.


А ультра в більшості має бойовий досвід та захищала Україну.

   
Re: Двом куйлам привіт від НК B-)

Как вам приятно ощущать себя умнее президента!

Ну где-то так я и представлял уровень аналитиков НК.
це мнєніє рядового, який не знає нащо воно то все робиться, але для себе якось пояснювати треба
   
Re: Двом куйлам привіт від НК B-)

Да каких там аналитиков?
Это тупое мясо, которым крутят вертухаи.

Это то, что им вкладывают в головы. И говорит о аналитиках НК  :D
   
Re: Двом куйлам привіт від НК B-)

И вообще.
Порошенко - за НАТО иЕС, хуйло - враждует с НАТО и ЕС.
Порошенко ни на кого не напал,  хуйло напал в Украину.
Какой знак равенства между хуйло и Порошенко ?

Дивно щоб порохоботська "радіо-точка" щось побачила.
Але ось же "Прямий канал", а там така пропаганда та гоніво йде що мало чим відрізніється від "60 мінут" Скабєєвої. :facepalm:
Обидва "хуйла" будують свій деспотичний бантустан східного типу.
А в НАТО та ЄС ми звичайно підемо, для цього кнур-мародер та його злодійська шобла нам не потрібні.
   
Re: Двом куйлам привіт від НК B-)

Дивно щоб порохоботська "радіо-точка" щось побачила.
Але ось же "Прямий канал", а там така пропаганда та гоніво йде що мало чим відрізніється від "60 мінут" Скабєєвої. :facepalm:
Обидва "хуйла" будують свій деспотичний бантустан східного типу.
А в НАТО та ЄС ми звичайно підемо, для цього  -мародер та його злодійська шобла нам не потрібні.
вибач, а хто нас туди поведе? Зеленський каже, що без запрошення в гості не ходить.
   
Re: Двом куйлам привіт від НК B-)

вибач, а хто нас туди поведе? Зеленський каже, що без запрошення в гості не ходить.
А НАТО в курсі що ми туди збираємося? Щось за 5 років від Кнура ніякої заявки на вступ до НАТО ніхто не побачив чи від Клімкєнда, чому так?
А ще в НАТО не беруть з такими крадійськими структурами як МінОборони та УкрОборонПром.
Спочатку треба рубати щупальця цього крадунського "Спрута", а потім НАТО само буде стояти на порозі грюкаючи дверима.
   
Re: Двом куйлам привіт від НК B-)

А НАТО в курсі що ми туди збираємося? Щось за 5 років від Кнура ніякої заявки на вступ до НАТО ніхто не побачив чи від Клімкєнда, чому так?
А ще в НАТО не беруть з такими крадійськими структурами як МінОборони та УкрОборонПром.
Спочатку треба рубати щупальця цього крадунського "Спрута", а потім НАТО само буде стояти на порозі грюкаючи дверима.
це більш виглядає як відмазки від тих, хто насправді ні про яке нато й не думає. звісно це не про тебе або мене, а про потенційних керманичів.
   
Re: Двом куйлам привіт від НК B-)

Дебіл це ти. Дебіл "диванний", одна штука.

При чому дебіл достатньо "свіжий".

Ім'я користувача: тясмин
Дата реєстрації: 5 лютого 2019 17:14:10
Повідомлень: 1 310 (~20 в день)
Вік:не зазначений

Чергова "радіо-точка" створена під вибори.


А ультра в більшості має бойовий досвід та захищала Україну.

Откуда дровішкі, о прємудрєйший?
Скіко в Україні ультрасів?
Скіко з них були на фронті?
Чи не бачили ми в новинах, як ДЕХТО ПОДЕКУДИ втікав від воєнкоматівців напередодні матчей?

Ото не п.зді, Мічі.

Звичайно, що БУЛИ серед бійців ултраси, звичайно що дехто з ультрасів ДІЙСНО пішов і залишився на передовій, але для твого твердження нема в тебе фактів, як не крути.
   
Re: Двом куйлам привіт від НК B-)

А НАТО в курсі що ми туди збираємося? Щось за 5 років від Кнура ніякої заявки на вступ до НАТО ніхто не побачив чи від Клімкєнда, чому так?
А ще в НАТО не беруть з такими крадійськими структурами як МінОборони та УкрОборонПром.
Спочатку треба рубати щупальця цього крадунського "Спрута", а потім НАТО само буде стояти на порозі грюкаючи дверима.
Бгггг... :laugh:  На кого розрахований цей кацапський пронос? :weep: 
   
Re: Двом куйлам привіт від НК B-)

Бгггг... :laugh:  На кого розрахований цей кацапський пронос? :weep: 

Ну звісно на кого: на зрадойопів і петрохейтерів. Мічі полюбляє переробляти лайно Кремля, його пережовуючи і потім висираючи заново тут на форумі. Ням-ням, Мічі, правда?
   
Re: Двом куйлам привіт від НК B-)

Ну от і побачимо.
Так не вирішуються питання...
У вас збирався ПУН, чи вам дають просто вказівки...?
Якщо ви Українські націоналісти, то повинні відповідно діяти, але я цього не бачу...
Зараз питання, не в тому, щоб "понти "поганяти на стадіоні, чи походити строєм,
зараз буде вирішуватись , або буде Україна держава , або зникне.
Тому на першому місці, повинна бути держава, а все інше відходить на другий план.
Та і порох теж , на армію багато відстігнув, це не захист, його, а просто та сама відмазка, яку ти написав...
У своїй державі ви зможете , "ганяти" пороха, чи хто б там не був президентом, а якщо ми будемо під московитами,
то вас будуть ганяти , просто знищать.
Якщо ви націоналісти, то повинні це розуміти, а якщо ви так, бригада, якої говорять що робити, то тоді все і зрозуміло.
І чому у вашого "побачимо", головний консультант ригонал, він повинен від початку бути чистеньким, чому не здасть ті кляті аналізи,
які сам запропонував, тут дуже багато, чому, а він ще навіть не президент.
А уже бреше...
Чи ти думаєш, що ви йому зможете щось, зробити, якщо його виберуть, самому не смішно...
Потрібно зразу на випередження працювати, а ви мабуть працюєте, коли, хтось, що скаже робити.
Не бачу я у вас нічого від Українських націоналістів, може я помиляюсь, але навряд чи...
Порох  то уже минуле, а є майбутнє в України, потрібно дивитися вперед...

Останнє редагування: 10 квітня 2019 22:59:09 від Ант13
   
Re: Двом куйлам привіт від НК B-)

Моя перша думка, коли побачив цей плакат, що треба домалювати знак =.
   
Re: Двом куйлам привіт від НК B-)

Та вже Пороха попередили, він зара домовляется с ZE чтобы съехать с темы стадика
Анаебут, и по понятиям
   
Re: Двом куйлам привіт від НК B-)

Так не вирішуються питання...
У вас збирався ПУН, чи вам дають просто вказівки...?
Якщо ви Українські націоналісти, то повинні відповідно діяти, але я цього не бачу...
Зараз питання, не в тому, щоб "понти "поганяти на стадіоні, чи походити строєм,
зараз буде вирішуватись , або буде Україна держава , або зникне.
Тому на першому місці, повинна бути держава, а все інше відходить на другий план.
Та і порох теж , на армію багато відстігнув, це не захист, його, а просто та сама відмазка, яку ти написав...
У своїй державі ви зможете , "ганяти" пороха, чи хто б там не був президентом, а якщо ми будемо під московитами,
то вас будуть ганяти , просто знищать.
Якщо ви націоналісти, то повинні це розуміти, а якщо ви так, бригада, якої говорять що робити, то тоді все і зрозуміло.
І чому у вашого "побачимо", головний консультант ригонал, він повинен від початку бути чистеньким, чому не здасть ті кляті аналізи,
які сам запропонував, тут дуже багато, чому, а він ще навіть не президент.
А уже бреше...
Чи ти думаєш, що ви йому зможете щось, зробити, якщо його виберуть, самому не смішно...
Потрібно зразу на випередження працювати, а ви мабуть працюєте, коли, хтось, що скаже робити.
Не бачу я у вас нічого від Українських націоналістів, може я помиляюсь, але навряд чи...
Порох  то уже минуле, а є майбутнє в України, потрібно дивитися вперед...
Слухай...харе нудіти...молодь хоче зєлю? Хоче. Порох мародер? Мародер. Брехло? Брехло. З ахмєтовим та мєдвечуком крутить дєлішкі? Крутить. Вбивць майдану покриває? Покриває. Корупцію покриває? Покриває. Ось і все. Ми з молоддю. Ми їх вибір готові захистити. І Україну готові захистити. 
   
Re: Двом куйлам привіт від НК B-)

Кста...порохоботи взагалі розуміють що ми влаштуємо на стадіо під час дебатів?  :gigi: вся ультра України вже готується до цієї епохальної події.

Фся... Ваша движуха интересна только вам и Арсену Борисычу, ультра так шквариться вряд ли будет

Останнє редагування: 10 квітня 2019 23:30:05 від Полярная лисичка
   
Re: Двом куйлам привіт від НК B-)

Кста...порохоботи взагалі розуміють що ми влаштуємо на стадіо під час дебатів?   вся ультра України вже готується до цієї епохальної події.
Звiсно розумiють. Тому й не буде нiякого стадiону.
   
Re: Двом куйлам привіт від НК B-)

Звiсно розумiють. Тому й не буде нiякого стадiону.

Тому що ви хочте перетворити серйозні речі на БАЛАГАН.
   
Re: Двом куйлам привіт від НК B-)

Слухай...харе нудіти...молодь хоче зєлю? Хоче. Порох мародер? Мародер. Брехло? Брехло. З ахмєтовим та мєдвечуком крутить дєлішкі? Крутить. Вбивць майдану покриває? Покриває. Корупцію покриває? Покриває. Ось і все. Ми з молоддю. Ми їх вибір готові захистити. І Україну готові захистити. 
По перше, не вся мододь хоче клоуна, це повна дурня...
По друге, молодь захоче , топитися, то потрібно топитися...
Чи ви повинні думати за Україну, чи за чиїсь хотілки..?
Що це взагалі за такі дурні розмови, я в шоці, повзрослійте сперва...
   
Re: Двом куйлам привіт від НК B-)

Тому що ви хочте перетворити серйозні речі на БАЛАГАН.
в чому серйозність? Що Порошенко відповість, як він не знав ні про які корупційні схемі всі 5 років президентства? Так стадіон буде реготати над цим блазнем
   
Re: Двом куйлам привіт від НК B-)

Слухай...харе нудіти...молодь хоче зєлю? Хоче. Порох мародер? Мародер. Брехло? Брехло. З ахмєтовим та мєдвечуком крутить дєлішкі? Крутить. Вбивць майдану покриває? Покриває. Корупцію покриває? Покриває. Ось і все. Ми з молоддю. Ми їх вибір готові захистити. І Україну готові захистити. 

А давай продовжимо логічний ряд? (Я навіть не буду коментувати твій традиційний висєр про "барига, мародер, абирвалг").

Зєля Україну гівнецом поливав ВСЮ СВОЮ КАР'ЄРУ, з младих ногтєй? Поливав. Для нього це - місце обітанія.
Зєля етнічно споріднений з Україною? Ні. Він єврей, причому з тих, кому реально начхати на країну їхнього проживання. До того ж виріс в індустріальному анклаві кацапстану-совка. (Я навмисно на цьому загострюю увагу, бо сам знаю євреєв, що є реально патріотами України, включно з поетами, які вірші українською писали ще за совкових часів).
Зєля хоча б українською володіє? Ніт.
А англійською? Ніт. (Ну хіба що на рівні русо-туристо).
Зєля хоч ЩОСЬ розуміє у державництві? Ніт.
Зєля СЦИКЛО? Так.
Зєля незалежний? Ні - маріонетка Бєні, чия рука в нього в дупі стирчить по самі гланди.

Ну і так далі і тому подібне.
   
Re: Двом куйлам привіт від НК B-)

Зєля етнічно споріднений з Україною? Ні. Він єврей, причому з тих, кому реально начхати на країну їхнього проживання.
от ви начхали на Україну, щоб стати американцем
   
Re: Двом куйлам привіт від НК B-)

Який накуй українофоб? Всі свої косяки він вже компенсував допомогою в Ато, яка була в самий важкий час. Розумієш ...є ступінь тяжкості злочину. Його дії є мерзотними та дурними, але не більше. Дії пороха енд ко є важкими кримінальними злочинами та по деяких епізодах і прямою держ.зрадою. зважаючи на це, коли поряд дурачок, який не фільтрує базар і лідер кримінальної організації, який ворує під час війни у народа та армії...то я вибираю дурбелика...із якого, я в це вірю, ще можливо зробити нормальну людину. Така моя думка. Ну а порох це вже все...пздц. бєзнадьога.
В жопу всунь его допомогу... Одни его Сваты принесли вреда несравненно больше, чем все Свинарчуки в совокупности.
Есть хорошая поговорка: лучше с умным потерять, чем с дураком найти.
Можу все це повторити українською мовою, якщо що.
   
Re: Двом куйлам привіт від НК B-)

лучше с умным потерять
розумний, про якого ви кажете, брехливий крадій
   
Re: Двом куйлам привіт від НК B-)

В жопу всунь его допомогу... Одни его Сваты принесли вреда несравненно больше, чем все Свинарчуки в совокупности.
Есть хорошая поговорка: лучше с умным потерять, чем с дураком найти.
Можу все це повторити українською мовою, якщо що.
Це як?
   
Re: Двом куйлам привіт від НК B-)

вы, прихильники певної політсили, через полгода уже у хуйло лично отсасывать будете, прямо тут, в Киеве
во главе со своим клованом-наркоманом
кацапа зразу видно - він завжди має в своєму вокабулярі сленг - "сосать", "жопы", "члены" й щось подібне
Ну тобто порошкову мразоту вже від ватників не відрізнити, а може це й є ватники, які "заховалися" до певного часу?
   
Re: Двом куйлам привіт від НК B-)

В жопу всунь его допомогу... Одни его Сваты принесли вреда несравненно больше, чем все Свинарчуки в совокупности.
Есть хорошая поговорка: лучше с умным потерять, чем с дураком найти.
Можу все це повторити українською мовою, якщо що.
Цікаво що ти знаєш по Свинарчукам, бо вхопили їх тільки за "один епізод", а там ще багато чого.
Наприклад контрабанда російських запчастин до "Лад" які збирає Богдан. Та багато чого іншого.
У піздюка молодшого фазенда як у Пабло Ескобара, колумбійського наркобарона, але це ми намагаємося не помічати, так?
   
Re: Двом куйлам привіт від НК B-)

Кста...порохоботи взагалі розуміють що ми влаштуємо на стадіо під час дебатів?  :gigi: вся ультра України вже готується до цієї епохальної події.

Для цього зелений і спланував дебати на стадіоні, щоб порошенка перекричати?
   
Re: Двом куйлам привіт від НК B-)

Дуже цікавий фільм Темне Зеркало,другий сезон 3 серія,про ведмедика Уолдо.Як він дебільним хайпом виграє вибори.Коли віртуальний образ заміняє демократію.Для покоління молоді демократія не має ніякого значення,і в кінці серіалу автора бють бандюки з фашистських банд типу нацжон-коли вам плювати на демократію,то і рідна країна насре на вас.Нацжони-це страшна небезпека для України.От зараз,я не бачив ніякої активностіна фронті в зоні активності Азова-там явно якийсь договорняк з сепарами.Азов в любий момент може вдарити в тил армії і перейти на бік сепарні
   
Re: Двом куйлам привіт від НК B-)

Дуже цікавий фільм Темне Зеркало,другий сезон 3 серія,про ведмедика Уолдо.Як він дебільним хайпом виграє вибори.Коли віртуальний образ заміняє демократію.Для покоління молоді демократія не має ніякого значення,і в кінці серіалу автора бють бандюки з фашистських банд типу нацжон-коли вам плювати на демократію,то і рідна країна насре на вас.Нацжони-це страшна небезпека для України.От зараз,я не бачив ніякої активностіна фронті в зоні активності Азова-там явно якийсь договорняк з сепарами.Азов в любий момент може вдарити в тил армії і перейти на бік сепарні
повна маячня та дурний наклеп. такого не може бути ніколи і ні за яких умов.
   
Re: Двом куйлам привіт від НК B-)

Я спеціально перевірив статистику по втратах на передовій.Ні одного загиблого,ні одного пораненого в Азові.Вони що,уклали якийсь договорняк?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія