Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Посполиті смакують двіжняк

Re: Посполиті  смакують двіжняк

голодомор результат дій не "коцапьйо" а більшовиків.

українців серед більшовиків було не менше ніж серед росіян, і репресії стосувались росіян не менше ніж українців

виник голодомор в процесі штурмових темпів індустріалізації.  тобто на кістках загиблих пробивались якраз до цивілізації. І найбільше було вкладено саме в індустріалізацію України.

а в процесі війни буде зруйнована промисловість та інфраструктура, яку уже ніхто не відновить. Це буде процес втечі від цивілізації знову ж таки на кістках. на власних кістках українці тікатимуть від цивілізації

тобто порівняно із голодомором це буде голодомор у квадраті.  це уже я не кажу про очікувані масштаби і якість еміграції в такому випадку
   
Re: Посполиті  смакують двіжняк

голодомор результат дій не "коцапьйо" а більшовиків.

українців серед більшовиків було не менше ніж серед росіян, і репресії стосувались росіян не менше ніж українців

виник голодомор в процесі штурмових темпів індустріалізації.  тобто на кістках загиблих пробивались якраз до цивілізації. І найбільше було вкладено саме в індустріалізацію України.

а в процесі війни буде зруйнована промисловість та інфраструктура, яку уже ніхто не відновить. Це буде процес втечі від цивілізації знову ж таки на кістках

тобто порівняно із голодомором це буде голодомор у квадраті.  це уже я не кажу про очікувані масштаби і якість еміграції в такому випадку


не п***и жидок бухарский
нп было украинцев среди большевиков
   
Re: Посполиті  смакують двіжняк

голодомор результат дій не "коцапьйо" а більшовиків.

українців серед більшовиків було не менше ніж серед росіян, і репресії стосувались росіян не менше ніж українців

виник голодомор в процесі штурмових темпів індустріалізації.  тобто на кістках загиблих пробивались якраз до цивілізації

а в процесі війни буде зруйнована промисловість та інфраструктура, яку уже ніхто не відновить. Це буде процес втечі від цивілізації знову ж таки на кістках

тобто порівняно із голодомором це буде голодомор у квадраті.  це уже я не кажу про очікувані масштаби і якість еміграції в такому випадку

це результат дій тих хто виступав за колонізацію України і знищення її незалежності
назвати їх українцями - значить просто довести ситуацію до абсурду - не думаю що вони і самі ідентифікували себе як українці
   
Re: Посполиті  смакують двіжняк

це результат дій тих хто виступав за колонізацію України і знищення її незалежності
назвати їх українцями - значить просто довести ситуацію до абсурду - не думаю що вони і самі ідентифікували себе як українці


тоді дуже мало хто себе ідентифікував як українці
втім як і росіяни
   
Re: Посполиті  смакують двіжняк

тоді дуже мало хто себе ідентифікував як українці
втім як і росіяни

але факт в тому шо в результаті утворилась держава, Радянський Союз, яка є частиною історичної Росії, а не України
і ті хто сьогодні ідентифікують себе як росіяни - ідентифікують себе з цією державою
і ззовні ідентифікують Радянський Союз як історичну Росію

по великому рахунку ні у кого немає ілюзій на цей рахунок
тільки коли коцапам вигідно ізолювати Україну і підкреслити слабкість її історичної традиції - вони затягують цю пісню - шо ж дєскать то були етнічні українці

ну так я тобі скажу у султана в охороні, яничари теж були етнічні серби, і болгари, і хто тільки не був
це не робить Османську імперію імперією болгар, або греків або сербів - як ти не перекручуй факти навиворіт
   
Re: Посполиті  смакують двіжняк

як же вийшло так, що саме в СССР відбулось становлення української ідентифікації, завдяки чому?
   
Re: Посполиті  смакують двіжняк

як же вийшло так, що саме в СССР відбулось становлення української ідентифікації, завдяки чому?

те що воно співпало в часі - не означає що то відбулось "завдяки"
і в Російські Імперії йшли ці процеси, не дивлячись на те що їх намагались придавити
це об'єктивні процеси, з ними важко боротись навіть великим імперіям
і це ніяк не заслуга коцапів і більшовиків і не тому що вони хотіли досягти цих цілей

так само як нацисти не ставили за мету підвищити національну свідомість євреїв проводячи Голокост (а це один з наслідків і одна з причин появи Ізраілю)
   
Re: Посполиті  смакують двіжняк

ну так я ж і питаю завдяки чому
от на Кубані не відбулось а в УССР відбулось
   
Re: Посполиті  смакують двіжняк

ну так я ж і питаю завдяки чому

причини посилення національної ідентифікації
- Голодомор
- опір УПА
- існуючий прецедент незалежності УНР
- економічна катастрофа соціалістичної моделі і моделі в якій інтереси російського ВПК домінували над всім іншим - бо Холодна Війна і поразка в ній - були результатом йобнутих російських імперіалістичних ідей по розповсюдженню свого впливу по всьому світу
   
Re: Посполиті  смакують двіжняк

ну так я ж і питаю завдяки чому
от на Кубані не відбулось а в УССР відбулось

багато де не відбулось, в тому числі і в межах УРСР
в тому то і проблема
   
Re: Посполиті  смакують двіжняк

це не питання інтерпретації
це уроки історії

ну не знаю...
уроки історії говорять якраз про те, що коли охлос приходить до прийняття рішень, він приводить за собою жопу... хоча народники були інакшої думки
   
Re: Посполиті  смакують двіжняк

ну не знаю...
уроки історії говорять якраз про те, що коли охлос приходить до прийняття рішень, він приводить за собою жопу... хоча народники були інакшої думки

та попустись уже нарешті
ти і є охлос, в самому найгіршому варіанті - бо думаєш що ппц який розумний
   
Re: Посполиті  смакують двіжняк

але факт в тому шо в результаті утворилась держава, Радянський Союз, яка є частиною історичної Росії, а не України
і ті хто сьогодні ідентифікують себе як росіяни - ідентифікують себе з цією державою
і ззовні ідентифікують Радянський Союз як історичну Росію

по великому рахунку ні у кого немає ілюзій на цей рахунок
тільки коли коцапам вигідно ізолювати Україну і підкреслити слабкість її історичної традиції - вони затягують цю пісню - шо ж дєскать то були етнічні українці

ну так я тобі скажу у султана в охороні, яничари теж були етнічні серби, і болгари, і хто тільки не був
це не робить Османську імперію імперією болгар, або греків або сербів - як ти не перекручуй факти навиворіт

вау... пан хоче поговорити про самоідентифікацію османів?  це можна.
   
Re: Посполиті  смакують двіжняк

та попустись уже нарешті
ти і є охлос, в самому найгіршому варіанті - бо думаєш що ппц який розумний

я хоч не лізу в теми, де не орієнтуюсь
   
Re: Посполиті  смакують двіжняк

причини посилення національної ідентифікації
- Голодомор
- опір УПА
- існуючий прецедент незалежності УНР
- економічна катастрофа соціалістичної моделі і моделі в якій інтереси російського ВПК домінували над всім іншим - бо Холодна Війна і поразка в ній - були результатом йобнутих російських імперіалістичних ідей по розповсюдженню свого впливу по всьому світу


не зміг осилити логічний зв'язок ні по одному із перелічених факторів  :(

я виріс у селі де згадували голод і ні разу не чув, що в цьому винні росіяни. а галичан усі називали "бендери" і робили це скажімо так не дуже приязно
при цьому всі прекрасно знали що вони українці і російську можна було почути хіба по телевізору.
   
Re: Посполиті  смакують двіжняк

до речі, один із спогадів дитинства
у сільському магазині завжди у продажу серед книжок лежав Кобзар. іноді бувало що один тираж іще не спродували а уже лежав новий.

Шевченка масовою іконою зробили саме комуністи, акцентуючи на рясно у нього присутніх пасажах про поганих царів і панів.

так же як і козаччину популяризували у якості боротьби простого люду проти панів поневолювачів

я уже не кажу про якість сільської бібліотеки, особливо світової класики в українських перекладах.
   
Re: Посполиті  смакують двіжняк

не зміг осилити логічний зв'язок ні по одному із перелічених факторів  :(

я виріс у селі де згадували голод і ні разу не чув, що в цьому винні росіяни. а галичан усі називали "бендери" і робили це скажімо так не дуже приязно
при цьому всі прекрасно знали що вони українці і російську можна було почути хіба по телевізору.

ну так коли ти виріс ніякої ідентифікації і не було
сиділи тихо під коцапами і робили що скажуть
   
Re: Посполиті  смакують двіжняк

я хоч не лізу в теми, де не орієнтуюсь

ну от і не лізь
   
Re: Посполиті  смакують двіжняк

ну от і не лізь
але прикол в чому, що концепти то якраз моя фішка... в чтому числі історіографічні концепти, методологічні концепти...  а в цій сфері багато укропсевдоісториків просто перестають бути істориками і перетворюються на пропагандистів... напевне  кон"юнктурщики а не науковці...  ну або упороті
   
Re: Посполиті  смакують двіжняк

Трошки позитиву :

   
Re: Посполиті  смакують двіжняк

Трошки позитиву :

https://www.youtube.com/watch?v=xodwjzHhqQw

то не позитив, то упоротість...
позитив може бути тільки в відкаті на позиції 2002 року... все решта падіння
   
Re: Посполиті  смакують двіжняк

ну так коли ти виріс ніякої ідентифікації і не було
сиділи тихо під коцапами і робили що скажуть


якщо зараз сидіти тихо під американцями, то значить немає ніякої ідентифікації?

не треба плутати грішне із праведним

мова про те, що насправді ні українську мову, ні бігання у вишиванці з голим задом ніхто ніколи не забороняв
   
Re: Посполиті  смакують двіжняк

українців серед більшовиків було не менше ніж серед росіян

цікава думка...
   
Re: Посполиті  смакують двіжняк

то не позитив, то упоротість...
позитив може бути тільки в відкаті на позиції 2002 року... все решта падіння

 :laugh:  машину часу не вигадали ще
   
Re: Посполиті  смакують двіжняк

цікава думка...

це не думка а факт
по відсотку на сто тисяч більше в УССР ніж в РСФСР
зустрічав стату
   
Re: Посполиті  смакують двіжняк

це не думка а факт

ти сказав що українців серед більшовиків було не менше ніж українців серед росіян

кто на ком стоял? (с)
   
Re: Посполиті  смакують двіжняк

відкаті на позиції 2002 року

з якого ще xyя 2002-го???
   
Re: Посполиті  смакують двіжняк

ти сказав що українців серед більшовиків було не менше ніж українців серед росіян

кто на ком стоял? (с)

ти так пишеш, що нібито українці то не національність а ідеологія
   
Re: Посполиті  смакують двіжняк

з якого ще xyя 2002-го???
а сам подумай.
   
Re: Посполиті  смакують двіжняк

ти так пишеш, що нібито українці то не національність а ідеологія

нє то ВІН так пише нібито українці були СЕРЕД РОСІЯН

я розумію помилився
ну так виправся і весь xyй...
   
Re: Посполиті  смакують двіжняк

це якась дуже вибіркова логіка
коли коцапйо влаштувало Голодомор - це не було хрест в цивілізаційному плані
а тепер коли Україна захищає себе - це раптом хрест

дуже зручно

то дивно що голодомор розглядають як боротьбу проти українців. на мою думку то були іздєржкі совкового пафосу довбойебізма і некомпетентності; і знову ж таки неправильної розстановки пріорітетів
   
Re: Посполиті  смакують двіжняк

Тим так кажеш, ніби все життя вокруг курса гривні. Прямо як наш ідіот президент. Йому то зрозуміло навіщо - як омога дешевше скупати валюту за напиляні на крадівництві гроші і виводити в офшори.

А тобі це навіщо?

Ну буде то й буде. Значить так треба. Я навпаки зрадію коли укропіраміда рухне, гетьманцовим дадуть підсрачника, фінмоніторінги скасують, а бджілок що заробляють гроші і тримають на собі економіку держава почне цінити, а не шугати й принижувати.
   
Re: Посполиті  смакують двіжняк

я виріс у селі де згадували голод і ні разу не чув, що в цьому винні росіяни.

А кого вважали винними?
   
Re: Посполиті  смакують двіжняк

А кого вважали винними?


та посуті нікого персоналізовано.
голод і війна як певні цілісні образи напівмістичні.  які можуть прийти а можуть не прийти.

загальне традиційне міркування: хай буде як буде, все переживемо, аби тільки не голод чи война.
   
Re: Посполиті  смакують двіжняк

ТС - бовдур.
Двіжняку раді і "смакують" його саме тому, що кожен додатковий снаряд і ракета знижують шанси на те, що ними доведеться скористатись.
+
кожен транспортний літак зі зброєю від заходу - це ще зростає ймовірність що кремль не нападе.
   
Re: Посполиті  смакують двіжняк

+
кожен транспортний літак зі зброєю від заходу - це ще зростає ймовірність що кремль не нападе.

а в тих літаках більше ніж на українських складах?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія