Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Порошата, гоп до купи - 16

Re: Порошата, гоп до купи - 16

Де_ЗАРАЗ_ закуповує_вугілля_У країна ?
мирка, от корова - вона розумінша за тебе - здриснула. А ти гальмуєш  :D
Невже в Мотороли?
   
Re: Порошата, гоп до купи - 16

Невже в Мотороли?

Я хз - ти ж платіжки бачила. Розповідай !  B-)
   
Re: Порошата, гоп до купи - 16

Я хз - ти ж платіжки бачила. Розповідай !  B-)
Де я казала, що бачила платіжки?  ;o  Пальцем покажи!
   
Re: Порошата, гоп до купи - 16

Де я казала, що бачила платіжки?  ;o  Пальцем покажи!

А....тобто ось це: "Розплачується кешем, з Гіркіними-Моторолами безпосередньо?"  - було твоє невинно-безпідствне сьорєво ?  :D  ну ОК :)
   
Re: Порошата, гоп до купи - 16

То з якого приводу тоді всі ці свиноістерики, вистави, звезення людей до аеропортів та під суди?
Чому петро як законослухняному громадянинові не "пайєхалій*бтваюмать!", а прийняти повістку, піти до суду і в законному порядку не довести свою невинуватість?
тебе денег одолжить, шо бы мозг купила?
куриный тебе в самый раз подойдет и не дорого стоит :smile3:
   
Re: Порошата, гоп до купи - 16

Шота сдохла и корова и танюха  :(  А как резво начали забег !
   
Re: Порошата, гоп до купи - 16

А....тобто ось це: "Розплачується кешем, з Гіркіними-Моторолами безпосередньо?"  - було твоє невинно-безпідствне сьорєво ?  :D  ну ОК :)
Не хами, Бякусю.
Це, наскільки мені відомо, складова звинувачення петро.
Що вартує спростувати таке серйозне звинувачення?
тебе денег одолжить, шо бы мозг купила?
куриный тебе в самый раз подойдет и не дорого стоит
собі купи, півниковий
   
Re: Порошата, гоп до купи - 16

Не хами, Бякусю.
Це, наскільки мені відомо, складова звинувачення петро.
Що вартує спростувати таке серйозне звинувачення?
собі купи, півниковий
я же говорю, у тебя мозга нет. Нужно тебе его срочно купить.
1 - самого суда еще не было, а было только слушание. Весь цирк еще впереди.
2- даже у прокуроров на Пороха толком ничего нет, только домыслы.
3- мне моего мозга вполне хватает.
   
Re: Порошата, гоп до купи - 16

я же говорю, у тебя мозга нет. Нужно тебе его срочно купить.
1 - самого суда еще не было, а было только слушание. Весь цирк еще впереди.
2- даже у прокуроров на Пороха толком ничего нет, только домыслы.
3- мне моего мозга вполне хватает.

Зачєм єй моск - їй ЗЄля світить :)))
Мирка, ну то шо - ДЕ_ЗАРАЗ_УКРАЇНА_КУ ПУЄ_ВУГІЛЛЯ ? Тільки не вихляй дупою: просто дай відповідь.
   
Re: Порошата, гоп до купи - 16

я же говорю, у тебя мозга нет. Нужно тебе его срочно купить.
1 - самого суда еще не было, а было только слушание. Весь цирк еще впереди.
2- даже у прокуроров на Пороха толком ничего нет, только домыслы.
3- мне моего мозга вполне хватает.
У твоїй голові аж два пункти свиномантр вмістилося? Круто...
   
Re: Порошата, гоп до купи - 16

ось:


https://www.google.com/amp/s/suspilne.media/amp/135475-medvedcuk-moze-buti-pricetnij-do-zakupivli-vugilla-v-ordlo-rozsliduvanna/
И где там такое ,в статейки просто допускают что "Медведчук може бути причетний до закупівлі вугілля в ОРДЛО" а может и нет.
   
Re: Порошата, гоп до купи - 16

У твоїй голові аж два пункти свиномантр вмістилося? Круто...
а в твоей вообще ничего не вмещается - сплошной вакуум в голове :smile3:
   
Re: Порошата, гоп до купи - 16

Бякуся, отими своїми серливими плювками обригуй свого чоловіка у ліжку, коли йому підлапушуватимеш, а в цій гілці спілкуйся по суті поставленого запитання, а не ти як портова шлюха тут всіх обдристуєш. Не спроможна в силу свого недалекого виховання нормально вести дискусію, то заткнися і не гавкай.
   
Re: Порошата, гоп до купи - 16

Шота сдохла и корова и танюха  :(  А как резво начали забег !
ще одне на свого синка гріх накладає своїм смердючим гівняним ротом. Синкові своєму здохнути побажай, бидло гівнороте, щоб на тобі цей бидляцький рід і закінчився. Ти диви яке гівнороте створіння. Здохнути воно бажає. Ти скоріше здохнеш, лантух з гівном.
   
Re: Порошата, гоп до купи - 16

я же говорю, у тебя мозга нет. Нужно тебе его срочно купить.
1 - самого суда еще не было, а было только слушание. Весь цирк еще впереди.
2- даже у прокуроров на Пороха толком ничего нет, только домыслы.
3- мне моего мозга вполне хватает.
послухай, мнімий атошнік, прикрий свого смердючого рота, а краще полікуй свою психіку.
   
Re: Порошата, гоп до купи - 16

И где там такое ,в статейки просто допускают что "Медведчук може бути причетний до закупівлі вугілля в ОРДЛО" а может и нет.
там про готівку. Не вихляй дупою, а читай усе.
   
Re: Порошата, гоп до купи - 16

послухай, мнімий атошнік, прикрий свого смердючого рота, а краще полікуй свою психіку.
парнокопытная, ты лебеды обьелась сегодня, или вода в поилке заспиртованная была?
Тебе может фотку моего удостоверения УБДшника скинуть, шо бы не мычала?
И еще, по существу моего поста есть шо сказать?
   
Re: Порошата, гоп до купи - 16

парнокопытная, ты лебеды обьелась сегодня, или вода в поилке заспиртованная была?
Тебе может фотку моего удостоверения УБДшника скинуть, шо бы не мычала?
И еще, по существу моего поста есть шо сказать?
виплюнь гівно з рота і спілкуйся нормально з опонентами, а не ти як послєднє бидло ментовське сереш тут. Ну, розкажи мені, скільки днів ти там був. Хоч на отримання земельки 45 суток нашкребецця?

І да, парнокопитна тебе висрала. То нічого, шо я опустилася до твого рівня, щоб тобі доходчивіше було?
   
Re: Порошата, гоп до купи - 16

це ясно любій адекватній людині що якби зеленський був хоч на пів шишечки як педро хуйло б давно з ним про все добазарився, як це було по ґіркіну, по куму по трубі і так далі

але нічим  іншим уколову не залишається лошити петрів лохторат
   
Re: Порошата, гоп до купи - 16

Писи, своє убедешко засунь собі в сраку, якшо ти його отримав як силовик, не важно якої служби.
   
Re: Порошата, гоп до купи - 16

це ясно любій адекватній людині що якби зеленський був хоч на пів шишечки як педро хуйло б давно з ним про все добазарився, як це було по ґіркіну, по куму по трубі і так далі

але нічим  іншим уколову не залишається лошити петрів лохторат
люто плюсую. Все розклав по полочках.
   
Re: Порошата, гоп до купи - 16

виплюнь гівно з рота і спілкуйся нормально з опонентами, а не ти як послєднє бидло ментовське сереш тут. Ну, розкажи мені, скільки днів ти там був. Хоч на отримання земельки 45 суток нашкребецця?

І да, парнокопитна тебе висрала. То нічого, шо я опустилася до твого рівня, щоб тобі доходчивіше було?
ппц, первая начала а потом воет - а меня за шо.
Ты шо набухалась в стельку?
И по вопросу, а в АТО был с августа 14_го года и по январь 15_го.
Мой ответ тебя устроит?
   
Re: Порошата, гоп до купи - 16

це ясно любій адекватній людині що якби зеленський був хоч на пів шишечки як педро хуйло б давно з ним про все добазарився, як це було по ґіркіну, по куму по трубі і так далі

але нічим  іншим уколову не залишається лошити петрів лохторат
а ты знаешь все разговоры хуйла с главзебилом, шо так за него отчитываешься?
Я вот вижу совсем другую картину, в плане военных и оборонных действий.
А тебе видно из Австралии еще лучше все видно.
   
Re: Порошата, гоп до купи - 16

Зовсім недавно головним аргументом секти було начебто "сидіння під шконкою припетро" різної ПРдонської наволочі і Мудачука.
Довелося декілька разів кряду пояснити (до них дуже туго доходять навіть такі очевидні речі), що ПРдонській наволочі не було жодної причини подавати голос - петро цілком влаштовував не тільки їх, а й їхнього спільного хазяїна у Кремлі.
Про Мудачука взагалі мови нема - все отримував на тарілочці з блакитним обідком.

Як ти курво кремльовська поясниш , що Петра переслідує работнік Зеленського аппарату - Татаров, який є адвокатом Портнова, Новинського і прочіх ФСБшних ОПЗжистів??

Для тебе це нормально?? Да? стерва.. :butcher:

Таких гнид як ти, треба на передову посилати під рашаснайперів..
   
Re: Порошата, гоп до купи - 16

Як ти курво кремльовська поясниш , що Петра переслідує работнік Зеленського аппарату - Татаров, який є адвокатом Портнова, Новинського і прочіх ФСБшних ОПЗжистів??

Для тебе це нормально?? Да? стерва.. :butcher:

Таких гнид як ти, треба на передову посилати під рашаснайперів..
Дєрьмо кремлівсько-хуйловське, ти справді очікуєш на відповідь, брудна рашистська худобино?
   
Re: Порошата, гоп до купи - 16

ппц, первая начала а потом воет - а меня за шо.
Ты шо набухалась в стельку?
И по вопросу, а в АТО был с августа 14_го года и по январь 15_го.
Мой ответ тебя устроит?
не їбеть. Себе спочатку почитай, як ти тут серлив на адресу Мирослави, а вже потім попіздуй, шо тебе там хтось першим зачепив. Та нахуи ти кому всрався ще відволікатись на тебе, якби ти толерантно себе поводив.
   
Re: Порошата, гоп до купи - 16

це ясно любій адекватній людині що якби зеленський був хоч на пів шишечки як педро хуйло б давно з ним про все добазарився, як це було по ґіркіну, по куму по трубі і так далі

але нічим  іншим уколову не залишається лошити петрів лохторат

Так Хуйло вже домовилося з ГлавЗебілом, от він і виконує вказівки Рашафюрера - нейтралізує патріота Петра і одночасно, дестабілізує обстановку , як в Казахстані, щоб потів заволати - хуйло приди.. :bueee: 
   
Re: Порошата, гоп до купи - 16

Дєрьмо кремлівсько-хуйловське, ти справді очікуєш на відповідь, брудна рашистська худобино?

ПНХ кремлядь безголова, тупа куріца, нєвєдаєш, що твориш..

На пєрєдову іди говнометка..
   
Re: Порошата, гоп до купи - 16

ПНХ кремлядь безголова, тупа куріца, нєвєдаєш, що твориш..

На пєрєдову іди говнометка..
Ти з передової тут смердиш, свинохудобино дурноголова?
   
Re: Порошата, гоп до купи - 16

Бльо... Новий мемчик "Петро - патріот".  :facepalm: *прієхалійоптваюмать*
   
Re: Порошата, гоп до купи - 16

Бльо... Новий мемчик "Петро - патріот".  :facepalm:
Ага, я теж поржала
Цікаво, Кнурь став "патріотом" до чи після жмурукання з Хуйлом і скільки таких жмурукань було?
Ти вже чула нове свиногасло? "Віра, Мова, Ігарь"
   
Re: Порошата, гоп до купи - 16

Там хтось дуже хотів знати про вугілля, дик почитайте Продана в сусідній гілці. Ваш гівноПетро примусив відмовитися від африканського вугілля на користь лугандонського і про готівковий розрахунок він був вкурсі.
   
Re: Порошата, гоп до купи - 16

Ага, я теж поржала
Цікаво, Кнурь став "патріотом" до чи після жмурукання з Хуйлом і скільки таких жмурукань було?
Ти вже чула нове свиногасло? "Віра, Мова, Ігарь"
а ігарь хто у нас?
   
Re: Порошата, гоп до купи - 16

а ігарь хто у нас?
та якийсь охоронець Кнуря, якому предписано охороняти свинофасад
Ігарь десь забарився на виході з суду і Свин чистою масковською мовою заверещав, що нема охорони дорогоцінного свинофасаду
   
Re: Порошата, гоп до купи - 16

не їбеть. Себе спочатку почитай, як ти тут серлив на адресу Мирослави, а вже потім попіздуй, шо тебе там хтось першим зачепив. Та нахуи ти кому всрався ще відволікатись на тебе, якби ти толерантно себе поводив.
ппц, а ты уже адвокатом у маруськи заделалась?
Ты лучше ее посты почитай. Такое может только полностью тупой человек написать.
   
Re: Порошата, гоп до купи - 16

Там хтось дуже хотів знати про вугілля, дик почитайте Продана в сусідній гілці. Ваш гівноПетро примусив відмовитися від африканського вугілля на користь лугандонського і про готівковий розрахунок він був вкурсі.

Поясни, корова, чому Зеля не купує таке классне африканське вугілля  зараз, а купує у агресора - торгівля на крові..бля...

Чого ви хуйло соски не відповідаєте на питання??  :X
   
Re: Порошата, гоп до купи - 16

та якийсь охоронець Кнуря, якому предписано охороняти свинофасад
Ігарь десь забарився на виході з суду і Свин чистою масковською мовою заверещав, що нема охорони дорогоцінного свинофасаду

А Ігар - єто КалоМойський??
   
Re: Порошата, гоп до купи - 16

Так Хуйло вже домовилося з ГлавЗебілом, от він і виконує вказівки Рашафюрера - нейтралізує патріота Петра і одночасно, дестабілізує обстановку , як в Казахстані, щоб потів заволати - хуйло приди.. :bueee: 

 насправді хуйло домовися c зеленськиm щоб той його кума кошмарив, забрав заправки трубу медіа імперію, а тому що зеленський досі його не посадив почав шантаж військом біля кордонів  :laugh:
   
Re: Порошата, гоп до купи - 16

Поясни, корова, чому Зеля не купує таке классне африканське вугілля  зараз, а купує у агресора - торгівля на крові..бля...

Чого ви хуйло соски не відповідаєте на питання??  :X

можливо тому що в ПАР Україну посилають накуй після потужної співпраці з педром  :laugh:
   
Re: Порошата, гоп до купи - 16

ппц, а ты уже адвокатом у маруськи заделалась?
Ты лучше ее посты почитай. Такое может только полностью тупой человек написать.
Тобто поки Бякуська адвокатствувала тобі у цій гілці, тебе все цілком влаштовувало?
Але ти не перечитуй її постів - отупієш ще гірше ніж є
свиносектантство ще нічийому моску користі не принесло
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія