Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Я таки зрозумів, чому майж всі кацапи підтримують геноцид українців :umnik2:

Якшо думати звичайними людськими наративами, то в моск пхаецця: «ну неможна ж так», «вони ж люде», «купа родствєнніков там» чи навіть «браццкіє нороди», етк.

Сам часом так думав. Як завжди в купі справ – дуж допомагає лісточок бумагі, або мікрософт, де можна чотко викласть хто і чому єсть ху.

ШО МАЄМО:
1.
   У кацапів був імперський комплекс щодо українців. З 1992 року він почав роздмухуватись в СМІ, де українців гнобили, але без ненависті (окрім кількох фріков).
2.   З 2004 року включились СМІ-говномети на ненависть до України і українців. І ця ненависть труїла кацапів майж 10 років.
3.   З 2013 року % ненависті в СМІ різко підвищився. Просто до опі3дєнєнія. І массованість пропаганди ненависті різко зросла – по всім каналам, круглосуточно.
І усе це жахіття до гарячої фази війни продовжувалось білше 8 років(!!!).

Розумієте – аналогів отакому пи3децю в історіі НЕМА.
Геноциди в світі робили набагато менш та раніш зомбовані абізяни.
Така массована ненависть, яку пропагандують купу років – тут навіть у частини розумних притомних людей і то моск потече.
Тож шо з кацапів ізза притомних залишилось десь 5% - шо удівляцця….
Щ раз наголошую – аналогів НЄТ. Якшо десь пропаганди було менше – то не стіке років…
   
Але є і добра новина: «розчаклувати» їх буде набагато простіше і швидче.
Кацапи мають рабський менталітет. Як і японці свого часу, доречі.
Після явной поразки такі склонні КОРИТИСЯ.
Головне – не сильно вийобувацця з їхнімі правамі чєловєка, як ото в Авганістані.


Ну, надіюсь, наші не будуть з ними такі тупі ліві гамни.


Слава Україні! [ua]
Смерть ворогам! [ua]
Скоро прибудуть літачки і врешті таки Почнецця дике Муженко яке ми очІкуєм [ua]  [ua]
   
На додаток: шоб кацапяча свідомість почала сипатись - не обовязково їх одразу шосили перемагати.
Досить просто влупити кількаразів ПИ3ДИ. Відібрати той же Херсон вже досить. Далі піде ДОМІНО.

Тож, народ, давайте не депресувати -
наші неїжпапи чекають більше пушок і таки  [ua] літачків 
   
і от тоді усім зроблять зле/харашо [ua]

Наші військові розумники е РОЗУМНІ і ЛИХІ. Якшо чекають на ВПИ3ДЯЧИНГ більше ніж капець початку осені - значить так ТРЕ.
   
СТОП ЗРАДА!!!!
Давайте трішечки підождем.

Все добре.
Навіть якшо часом погано.
ВСЕ ДОБРЕ. Кацапи не вистоять.
Це показує УСЕ, обєктивно.
Но хочицця позрадити. Трішки можна. Але осторожно :friends:

   
Але є і добра новина: «розчаклувати» їх буде набагато простіше і швидче.
Кацапи мають рабський менталітет. Як і японці свого часу, доречі.
Після явной поразки такі склонні КОРИТИСЯ.
Головне – не сильно вийобувацця з їхнімі правамі чєловєка, як ото в Авганістані.


Ну, надіюсь, наші не будуть з ними такі тупі ліві гамни.


Слава Україні! [ua]
Смерть ворогам! [ua]
Скоро прибудуть літачки і врешті таки Почнецця дике Муженко яке ми очІкуєм [ua]  [ua]
(tu)  :-B
   
слушні роздуми, як на мене  (tu)
   
Проблема в тому, що ця пропаганда подіяла і на лднр - скільки цих баранів з нами зараз воює? Тисяч 30-40, а скільки вже не воює? Тисяч 10? Це ж саме вони хочуть зробити на захоплених територіях, якщо за рік два ми їх не відвоюємо через 8 років кацапи отримають нове гарматне м’ясо
   
На додаток: шоб кацапяча свідомість почала сипатись - не обовязково їх одразу шосили перемагати.
Досить просто влупити кількаразів ПИ3ДИ. Відібрати той же Херсон вже досить. Далі піде ДОМІНО.

Тож, народ, давайте не депресувати -
наші неїжпапи чекають більше пушок і таки  [ua] літачків 

Саме тому за Херсон вони чиплятимуттся зубами.
   
Проблема в тому, що ця пропаганда подіяла і на лднр - скільки цих баранів з нами зараз воює?

Про домбас - отдєльная пєсня.
Вони воюють НАСІЛЬНО.
Навіть в 2014 ніхто не хтів воювати. А зарз просто ЗАСТАВІЛІ.
   
Саме тому за Херсон вони чиплятимуттся зубами.

але якраз там зубів у ніх майж нєт :)
бо всє зуби лишили на домбасі. Останні.

ЗИ: Давайте давіть ЗРАДу шо е позітівом.
Вот нарешті Arch Enemy разроділісь новим албумом.
Думав шо  іспісалісь, но нічо албум. Алісса красуня (хоча в етом кліпі вигляда на всі свої 36):




Останнє редагування: 19 серпня 2022 04:09:08 від Зєльоний крокоділ
   
слушні роздуми, як на мене  (tu)
Ну Крокодил завжди був розумним хлопцем  . (tu)
   
Саме тому за Херсон вони чиплятимуттся зубами.
Там их и оставят, вместе с черепами!
   
Щ РАЗ:

на величезний контрнаступ (нє клін"ямі, а так, як робили в 29014 році) усе давно вже є.
Усе є, шоб за місяць кацапи побіжали нах (бо більшість з їх - мобіки і не будуть шалено упірацця).
Була мисль закінчити все до осені, інакш всє завязнут, але чому? Знов - це про танкові клін"я.

Наші мудрі Муженки слинять карандаш, і коли явно побачать лендліз + придуть літачкиии - от тоді і скажуть... Мабуть все буде ПОЗДНЄЙ ОСЄННЮ.

А до цього часу давайте любити каровок і еЛОк без ЗРАДИ :drinks:
Не буде СУПЕРКОНТРНАСТУПУ в августі. Не тому, шо не можна, а тому ШО...
   
ЗИ: надто хітровиєбанно опісано. Але крокодил не бухав.
Іноді і бєз водкі шалено накриває шо розумом, шо ЗРАДОЙ. Просто так, якшо домбасюрі давно не прилітає)))
а воно прилітає - не кажний раз в подвалі води раз в 3 суток набереш + електрічєство постійно ламається (від годин до 3 суток по всьому району).

Слава Україні! [ua]
Бєйтє 4-10 - нєжалєйтє огня!(с) [ua]
   
Вони воюють НАСІЛЬНО.
Навіть в 2014 ніхто не хтів воювати. А зарз просто ЗАСТАВІЛ

брехня
   
брехня

чим брехня?

вони підтримують війну, але самі воювати НЕ ХОЧУТЬ.
   
Розумні пєльмєні їсть Зєльоний  (tu)
   
Будет как будет, а будет неизбежное и обязательное освобождение всей территории Украины от оккупантов!
А что будет потом- подождём и увидим.
 Насчёт "поддержки геноцида", так насркакать, что они там поддерживают или не поддерживают! Есть закономерности протекания исторических процессов, сейчас происходит агония последнего осколка бывшей РИ, сохранившей имперскую идеологи. Агония в попытке сохранить и расширить своё существование военным образом. Оно исторически обречено на поражение. А выполнить эту закономерность выпало Украине.
Кацапы- по менталитету- рабы и будут подчиняться силе и власти, а что они будут ворчать на кухнях, действием за дверь не выйдет.
   
За 8 років хуйло довів окуповану частину до повних злиднів і тепер сєпари воюють за бабло. Це нещодавне перехоплення срачу Губарьова. Може половину і примусили, але половина точно за бабло воює. Війна — це очищення донбасу від сепарського лайна, це те,  що мали би почати ми самі, якби не йобані мінські угоди, але першим почав хуйло.
   
Ну проста річ. Якщо "нещасних" мобіків примусили і погнали на забій кляті кацапи, то де масова здача в полон до ЗСУ цих мобіків ? Її нема, воюють пiдараси донецькі. То ж не треба казочок що когось там примусили.
   
Ну проста річ. Якщо "нещасних" мобіків примусили і погнали на забій кляті кацапи, то де масова здача в полон до ЗСУ цих мобіків ? Її нема, воюють пiдараси донецькі. То ж не треба казочок що когось там примусили.

А какая разница???Принудительно или за деньги?
 Украинская мясорубка мелет не только мясо, а и имперскую идеологию вместе с головами с этой идеологией! Имперская идеология геноцида украинцем вымирает ФИЗИЧЕСКИ, а не идеологически!  Оставшимся жителям послевоенной территории бывшей РФ будет не до имперства и геноцида украинцев! Их главной и основной задачей будет выжить в новых условиях их существования и приспособиться к ним!
   
Про домбас - отдєльная пєсня.
Вони воюють НАСІЛЬНО.
Навіть в 2014 ніхто не хтів воювати. А зарз просто ЗАСТАВІЛІ.
Щось я не бачу їх масової здачі в полон, так що не треба - там 50 на 50
   
Про домбас - отдєльная пєсня.
Вони воюють НАСІЛЬНО.
Навіть в 2014 ніхто не хтів воювати. А зарз просто ЗАСТАВІЛІ.
==============================
 Та судячи з усього- орки з ДЛНР іноді гірші за кацапів. Ще й молодняк підростили-ті зовсім нічого не знають та не розуміють. Та що там вже безповоротно. Нищити їх тільки залишилося. Вороги вони нам.
   
А какая разница???Принудительно или за деньги?

в тому, свідомо вони це роблять, чи ні. Ворог вони, чи жертва. Вони —  ворог. Відповідно звільняючи ордло не треба перейматися здоров'ям і гарним настроєм цих людей.

Щодо рашки, то нічого там не відбудеться. Буде щось подібне Ірану — бідно, брудно, але з голоду не здохнуть.
   
==============================
 Та судячи з усього- орки з ДЛНР іноді гірші за кацапів. Ще й молодняк підростили-ті зовсім нічого не знають та не розуміють. Та що там вже безповоротно. Нищити їх тільки залишилося. Вороги вони нам.

Волтер, ну яж, кракаділ, торохиж  кращій за кацапів? :drinks:
Візьмеш мене після війни досебе нароботу?
Охуєнно продвіну шо тре, є новий незапатентований від реклями шо собі назвав "лайв фешн" :-B

ЗИ: якшо виживу, канєшно. Зовсім зліг. Зарз встав - сили внєзапно зявились, кайф ухопив як ото воткі напився, а скоро явно знов в койку без сил.
Якшо я як тварина таки є помру, то дуже прошу тебе передати Аллаху шо він - ХУЙ. Нехай ця паскуда обідицця :)   
   
==============================
 Та судячи з усього- орки з ДЛНР іноді гірші за кацапів. Ще й молодняк підростили-ті зовсім нічого не знають та не розуміють. Та що там вже безповоротно. Нищити їх тільки залишилося. Вороги вони нам.

Всі , хто вернувся з полону, розказують , що орки із лнр/днр набагато жорстокіші за кацапів.
   
зарз пішло все на сон - просто лежати, неїсти. Їбацця ну зовсім ніхочецця :)
Тож якшо наші муженки трішки забаряться, то крокодил їх трохи недіжде.
Нуішо [ua]
   
в тому, свідомо вони це роблять, чи ні. Ворог вони, чи жертва. Вони —  ворог. Відповідно звільняючи ордло не треба перейматися здоров'ям і гарним настроєм цих людей.

Щодо рашки, то нічого там не відбудеться. Буде щось подібне Ірану — бідно, брудно, але з голоду не здохнуть.
Таки да!
На параше временно живут наши враги.И единственная наша будущая забота- создать на территории бывшей параши такие условия. чтобы долгие годы шли суммы контрибуций. А значит там должны жить и работать жители послевоенной параши.
 Насчёт жителей ОРДЛО...." бытие определяет сознание". без оружия-живи дальше  и работай на себя и Украину. С оружием- умри и в этом тебе поможет ВСУ.
   
Волтер, ну яж, кракаділ, торохиж  кращій за кацапів? :drinks:
Візьмеш мене після війни досебе нароботу?
Охуєнно продвіну шо тре, є новий незапатентований від реклями шо собі назвав "лайв фешн" :-B

ЗИ: якшо виживу, канєшно. Зовсім зліг. Зарз встав - сили внєзапно зявились, кайф ухопив як ото воткі напився, а скоро явно знов в койку без сил.
Якшо я як тварина таки є помру, то дуже прошу тебе передати Аллаху шо він - ХУЙ. Нехай ця паскуда обідицця :)
========================
 Краще вилікуйся, повертай здоров'я. Бо в тебе будуть проблеми з візами навіть в забуте царствіє якогось язицького ідола. Не приткнешся. Лише в пекло й то в єбеня. Ми тебе любимо та турбуємся! (tu)
   
Всі , хто вернувся з полону, розказують , що орки із лнр/днр набагато жорстокіші за кацапів.

це ти брешиш.
99%+ мобілізованих з ЛДНР - насільствєнно білізованниє.
Абичьниє люде, яких ухватілі на вулиці і погналі (чи схопили з установ - у брата полінститут погналі).
Вони ніхєра неможуть бути маняками. Манячити зрідка можуть, але просто як нещасні насільно білізованиє підєраси.
   
це ти брешиш.
99%+ мобілізованих з ЛДНР - насільствєнно білізованниє.
Абичьниє люде, яких ухватілі на вулиці і погналі (чи схопили з установ - у брата полінститут погналі).
Вони ніхєра неможуть бути маняками. Манячити зрідка можуть, але просто як нещасні насільно білізованиє підєраси.
==================================
 Та мені начхать які вони там нещасні! З них все почалося. Вони були й є за х...уйла, буцім-то ми счасливі від їх зради. Нах за поребрик!
   
Краще вилікуйся, повертай здоров'я.

 то е шось в відє чудєс, бо 100 разів покишо невдавалось :drinks:
ЗИ: якшо виживу - даси мені образци реклямних матеріялів? Я їх улутшу + дам свої. Якшо буде добр - то інш запропоную. Зароблю тобі стразєкі :-B
   
Ну от такого крокодила- і нормально читати та сприймати. на відміну від  "запхав би Асті"
   
Та мені начхать які вони там нещасні!

так мені теж начхать. Я є домбасюра і готов, шо українці на мою голову вивалять тонну снарядів і сотруть в парашок. Якшо тре - значить тре [ua]  :-B  Страшно, жахливо, але шоподєлаєш...
   
Ну от такого крокодила- і нормально читати та сприймати. на відміну від  "запхав би Асті"

Asti :(
   
Погоджуюся, що це дійсно щось безпрецедентне. Тут ще й ФБ підкинув спогад про те як мені на канал під уривок з «Моонзунда» прийшло оце і видало висер такого плану лише через те, що я згадав про етнічну українськість Пікуля. Серпень 2020, ще не всі танки з конвеєра зійшли, а в головах уже було таке:
   
З 15 сторіччя, як тільки з'явилася кацапія, козаки їх п***а доки папірець з катькою не підписали, от тому й ненавидять та брешуть. Знає собака чиє сало вкрала.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія