Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Українці не готові до Європи – висновок після року перебування за кордоном.

цікаво,португальців би взяли в євросоюз,якби географічно там не опинилися?
хто був чи є той бачив розвиток португальців...
   
2foxic: а ви не українець чи також не готові?
   
люди хотят иметь как в Европе
а делать как в Украине

а вотхуй
напевно  Ви з них  ?
   
Да можно поменять

Посмотрите на Румынию сейчас и 20 лет назад
   
На жаль це не писаки не змінилися. :(
Старша донька три тижні була у Японії, по приїзду мала
точно такі ж думки.
Японию вы сюда не ровняйте, там ПРИНЦИПИАЛЬНО другой менталитет. Превалирование общественно важного над личностно важным. Путь сегуна, путь чиновника... это все тысячелетиями воспитано, они просто другие. Нам если сравниваться, то только с Европой. Так как правило у славян - такой же бардак. Я давно не был именно в Польше, но автор сам пишет про Чехию. В Болгарии - еще похлеще. Так что не все так плохо у нас и хорошо у них ;)
   
напевно  Ви з них  ?

напевно Вам повилазило?
   
цікаво,португальців би взяли в євросоюз,якби географічно там не опинилися?
хто був чи є той бачив розвиток португальців...


НМД, та ж Італія була б  найбільш червоною республікою СРСР, якби була ближче до Москви.
Вони до сих пір п***а з червоними прапорами по вулицях і мають мерів комуністів.
І що ?
   
Да можно поменять

Посмотрите на Румынию сейчас и 20 лет назад

+1
Теж гарний приклад.
Я був там у 1988 . Телебачення було тільки у великих містах.
А на вокзалах юрба смаглявих дітей зайопувала туристів , вимагаючи гроші.
   
цікаво,португальців би взяли в євросоюз,якби географічно там не опинилися?
хто був чи є той бачив розвиток португальців...

Я там был,практически жил месяцами (подруга была оттуда),что не так с развитием Португалии?
   
В Польщі гарна медицина?
Приходите ви до терапевта, кашляєте, чхаєте.
Сідаєте на стільця, лікар слухає вашу розповідь і паралельно забиває симптоми в програму спеціальну. Яка за хвилину призначає ліки.
Все, встав і пішов по ліки, ніяких бесід і припущень. Я грав такі варіанти.

Щодо Італії. .. Вся соціальна хуйня (податки, смердюча мерзотна чорна маса, йопнуті закони, бюрократія, тощо) нівелюється природою та кліматом.
Краще там дійсно в селах жити. Люди напрочуд душевні та прості (не плутати з простуватими) здебільшого.


Останнє редагування: 25 вересня 2016 12:02:28 від LampoGaz
   
В Польщі гарна медицина?
Приходите ви до терапевта, кашляєте, чхаєте.
Сідаєте на стільця, лікар слухає вашу розповідь і паралельно забиває симптоми в програму спеціальну. Яка за хвилину призначає ліки.
Все, встав і пішов по ліки, ніяких бесід і припущень.

Я грав такі варіанти.
програму и самому можно скачать. :D
   
2foxic: а ви не українець чи також не готові?

українка,
вважаю, що готова, як і більшість на фупі,
але як я вже писала вище, нас таких поки що меншість в країні,
але я вірю, що згодом нас таки стане більшість,
тому що в нашому народові є головні риси, які дозволили нам вижити в найскрутніші часи, і, до речі, я вважаю, що не кожен європейський народ зміг би все те витримати та вижити,
а всі ті риси, що перераховані в старт пості, привнесені радянщиною і тільки нею, від якої ми та наші діти обов'язково звільнимося,
я й тому навела цю статтю, щоб ми вчилися дивитися на себе збоку та вели себе вдома, як в Європі, в тих речах, де ми ще не вміємо або не звикли цього робити,
тому що в головному ми дамо цій Європі сто очок фори, а в дрібницях якось вже підтягнемося
   
вышивата ничем не отличается от расовых кацапов, когда их в гавно макают

таки один народ (С) :weep:
   
Все это соплежуйство розовых соплей. Я не превышаю скорость, разделяю мусор, не ворую, абсолютно довольна своей не супер-пупер профессией домохозяйки-менеджера-рекламиста и прочего в одном лице в своей маленькой конторке, от государства не получила ни копейки за последние 20 лет, на собрания жильцов подъезда ходила - отремонтировали подъезд после пожара, все плитккой уложили + цветочк + консьержа и палисадник. И шо ? Ото воно мені помогло ? Это как-то изменило мою страну ?
через что прошли Нидерланды, прежде чем получии эту картину ?
Когда у нас судей будут сажать ?
Пока не будет ответа на последний вопрос - ничего в этой стране не будет.
   
"Перший випадок. Швеція. У шведів нема злочинності, тому там поліція працює тільки с понеділка по середу. А на виклики прижає тільки в середу. Це, звісно, трошечки абсурдно, якщо твій дім пограбували в четвер, то треба тиждень чекати на них. Але я не про те. Дорога через майже тайгу. На знаках 90, всі їдуть 100. У них можна плюс 10 по правилах. Я підкреслюю - нема ні камер ні поліції. Україна, біле село на знаках 60. Всі їдуть 130! Тільки-но прибрали мєнтів з радарами,   тобто прибрали кнут - все, роби, що хочеш. Те, що може вискочити на дорогу дитина чи тварина – не хвилює. Раби не звикли думати самі, бо завжди за них все вирішували інші. "


Швеция вышла на второе место по изнасилованиям на душу населения в мире. Согласно опросу, проведенному в 2010 году, Швеция с 53,2 изнасилованиями на 100 000 человек населения, уступает лишь маленькому южноафриканскому государству Лесото, где на 100 000 человек приходится 91,6 изнасилования.
https://www.gatestoneinstitute.org/6477/shvetsiya-iznasilovanie

У них згвалтуванням вважається секс без презервативу.
   
напевно Вам повилазило?
  Ні , прекрасно  бачу Порошенко  та магазини  Рошен  повсюди .  А що ? Де повилазило  :D ?
   
українка,
вважаю, що готова, як і більшість на фупі,
але як я вже писала вище, нас таких поки що меншість в країні,
але я вірю, що згодом нас таки стане більшість,
тому що в нашому народові є головні риси, які дозволили нам вижити в найскрутніші часи, і, до речі, я вважаю, що не кожен європейський народ зміг би все те витримати та вижити,
а всі ті риси, що перераховані в старт пості, привнесені радянщиною і тільки нею, від якої ми та наші діти обов'язково звільнимося,
я й тому навела цю статтю, щоб ми вчилися дивитися на себе збоку та вели себе вдома, як в Європі, в тих речах, де ми ще не вміємо або не звикли цього робити,
тому що в головному ми дамо цій Європі сто очок фори, а в дрібницях якось вже підтягнемося
Ви не відповіли на запитання
П.с. Я два роки був в австрії, в червні вернувся
   
Все это соплежуйство розовых соплей. Я не превышаю скорость, разделяю мусор, не ворую, абсолютно довольна своей не супер-пупер профессией домохозяйки-менеджера-рекламиста и прочего в одном лице в своей маленькой конторке, от государства не получила ни копейки за последние 20 лет, на собрания жильцов подъезда ходила - отремонтировали подъезд после пожара, все плитккой уложили + цветочк + консьержа и палисадник. И шо ? Ото воно мені помогло ? Это как-то изменило мою страну ?
через что прошли Нидерланды, прежде чем получии эту картину ?
Когда у нас судей будут сажать ?
Пока не будет ответа на последний вопрос - ничего в этой стране не будет.

+багато
   
Когда у нас судей будут сажать ?
Пока не будет ответа на последний вопрос - ничего в этой стране не будет.
(tu) Вот именно. А все остальное про "не готовы" - тупая чухня в стиле "народ куевый, поэтому и живем плохо".
   
где-то так

тут рядом есть тема об иностранцах в Украине

тот немец, в ивано-франковском селе. там все ему завидуют. есть даже сравнение владельца лесопилки (украинца) и немца

так вот, если б "голова селыщнои рады" всячески ставил немца в пример, дал бы ему в аренду тот кусок земли, стимулировал его развитие дальше, глядишь и другие подтягивались до его уровня (это сама простая бытовая мотивация)

а ели сам голова, фактически местная власть в селе, делает все, чтобы урвать у немца кусок его благосостояния, то конечно, все жители села хотят ощутить себя на месте комнезамов 17 года и мечтают раскуркулить немца

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=938047.new#new
   
Приходите ви до терапевта, кашляєте, чхаєте.
Сідаєте на стільця, лікар слухає вашу розповідь і паралельно забиває симптоми в програму спеціальну. Яка за хвилину призначає ліки.

 Де  це було  ?   Мали страховку ? Ходили  до  безплатної  клініки , чи до  приватного  лікаря .
 Приватного ?  Скільки коштує  консультація  ( перевірка )?
   
Я там был,практически жил месяцами (подруга была оттуда),что не так с развитием Португалии?
був в 90х?
   
У них згвалтуванням вважається секс без презервативу.

Як про це взнає поліція якщо це за взаємної згоди ?
   
Де  це було  ?   Мали страховку ? Ходили  до  безплатної  клініки , чи до  приватного  лікаря .
 Приватного ?  Скільки коштує  консультація  ( перевірка )?
В австрії ходили. З крутою страховкою. Було весело
   
В Швеції, наче я чув за останні 10 років в 15 разів збільшився рейп-показник.
На зауваження не смітити можна від мусліма отримати балончиком в обличчя. 
Зато 90+ 10 їздять, хулє

Останнє редагування: 25 вересня 2016 12:16:53 від LampoGaz
   
був в 90х?

В 200х был

Напомню что украинцы бежали в Португалию именно в 90х-поэтому эти байки тут неуместны

Там всегда было на порядок лучше чем где либо в восточной европе
   
Ви не відповіли на запитання
П.с. Я два роки був в австрії, в червні вернувся

я відповіла на Ваше запитання в перших двох строках свого посту
   
Де  це було  ?   Мали страховку ? Ходили  до  безплатної  клініки , чи до  приватного  лікаря .
 Приватного ?  Скільки коштує  консультація  ( перевірка )?
Острув Вєлькопольски.  Приятелька з Рівного розповідала. До клініки безплатної.
На інші ваші питання відповісти не можу, не пам, ятаю.
   
я відповіла на Ваше запитання в перших двох строках свого посту
Тоді у вас проблеми з логікою. Або емоції забивають логіку
   
(tu) Вот именно. А все остальное про "не готовы" - тупая чухня в стиле "народ куевый, поэтому и живем плохо".

А цей тренд все більш помітний в ЗМІ теж.

Це так працює мінстець. Не про війну ж писати..
   
До клініки безплатної.
З паспортом поляка ? Чи ото так  ?   Хоча  якраз  до безплатного  хірурга там  потрапити нееереееааальноооо ! 
   
Ні, з картою поляка.
А що, якби я зайшов, не маючи польських бамажок, то відношення б змінилося?
   
В 200х был

Напомню что украинцы бежали в Португалию именно в 90х-поэтому эти байки тут неуместны

Там всегда было на порядок лучше чем где либо в восточной европе
і шо рівень чого був більший? науки? чи чого?
їздили на фірах на осликах
5 на 5 множили на калькуляторі
якби європа не дала грошей то їздили би далі на осликах
і були б на рівні Бразилії
українці нє бєжалі тоді,а їхали на заробітки...
   
українка,
вважаю, що готова, як і більшість на фупі,
але як я вже писала вище, нас таких поки що меншість в країні,
але я вірю, що згодом нас таки стане більшість,
1)
тому що в нашому народові є головні риси, які дозволили нам вижити в найскрутніші часи, і, до речі, я вважаю, що не кожен європейський народ зміг би все те витримати та вижити,
а всі ті риси, що перераховані в старт пості, привнесені радянщиною і тільки нею, від якої ми та наші діти обов'язково звільнимося,
я й тому навела цю статтю, щоб ми вчилися дивитися на себе збоку та вели себе вдома, як в Європі, в тих речах, де ми ще не вміємо або не звикли цього робити,
2)
тому що в головному ми дамо цій Європі сто очок фори, а в дрібницях якось вже підтягнемося
1)Вижити дозволила одна характерна риса - уміння пристосовуватись. Австріяка так автріяка,поляк то поляк,москаль то москаль. А Європейські народи  якраз і були першопрохідцями,задавали тон,та направляли розвиток світу.
2) ану-ну,детальніше якщо можна.
   
і шо рівень чого був більший? науки? чи чого?
їздили на фірах на осликах
5 на 5 множили на калькуляторі
якби європа не дала грошей то їздили би далі на осликах
і були б на рівні Бразилії
українці нє бєжалі тоді,а їхали на заробітки...

ВВП на душу населения 1989 год

Португалия  11,408
Бразилия  7,076

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_past_and_projected_GDP_(PPP)_per_capita
   
  Ні , прекрасно  бачу Порошенко  та магазини  Рошен  повсюди .  А що ? Де повилазило  :D ?

яке я маю відношення до Порошенко  та магазини  Рошен  повсюди?  :facepalm1:

то Вам дійсно повилазило
   
Тоді у вас проблеми з логікою. Або емоції забивають логіку

так я ж не писала, що абсолютно у всьому згодна з автором тексту,
трохи вище теж з ним сперечаюся,
але в основному він правий - нам, як народу, треба ще пройти свій шлях до цивілізації по-європейськи
   
ВВП на душу населения 1989 год

Португалия  11,408
Бразилия  7,076

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_past_and_projected_GDP_(PPP)_per_capita
х з того ввп?
в соєзі теж було ввп і шо?
не дали б грошей їздили б на осликах
про інтелектуальний розвиток мовчу...
   
так я ж не писала, що абсолютно у всьому згодна з автором тексту,
трохи вище теж з ним сперечаюся,
але в основному він правий - нам, як народу, треба ще пройти свій шлях до цивілізації по-європейськи
Та нормальний у нас народ. А кияшам-алі-гопникам треба відмазувати владу
   
які люди – така і країна

Аминь.

Остальные буквы лишние.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія