Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Послухав сьогодні ..

Re: Послухав сьогодні ..

Савченко про "якщо війна і якою вона буде".

З 2:22


   
Re: Послухав сьогодні ..

В середньому я витрачаю 5-7 000 гривень своїх коштів в міс на волонтерство.
Вчора оформила купівлю на хату під Миргородом за 5000$для притулку тварин.
А ти , голубий варішка, скільки вкрав? Надиаилося воно , падло з липкими ручками  і такими ж липкими думками - всіх по собі міряєш ? Ну то ясно  weep:

Великий респект Вам, Бяка!
   
Re: Послухав сьогодні ..

хуйла все більше костерять в самій рашці.
За те, що погано писдить офуєвших хохлов?
Вірю.
Дивився вчора репортаж радіо свобода з тих місць, де кацапи розгорнули військові табори. Варонєж, здається. Аборигени неловольні, вояки, мол, ведуть себе безцеремонно.
Запитують якусь обдристану стару кошолку, котра, видно по ній, останній хер без солі доїдає - то шо, буде війна?
Тьотка не задумуючись - ну, зєлжнскій же сказал, что нє лох? Ну вот, єслі будєт нє лох, війни не буде, інакше - канєшно!
   
Re: Послухав сьогодні ..

etochtod, cьогодні в 10:37
хуйла все більше костерять в самій рашці.
За те, що погано писдить офуєвших хохлов?

ціни ростуть, податки ростуть, маразм влади збільшується.
   
Re: Послухав сьогодні ..

Великий респект Вам, Бяка!

 :heart:
Сусіди у захваті - вже строчать в міськраду (а село це вже увійшло в межі міста) тєлєгу: пратістуєм протів пріюта  :weep:  Як вони, цуко, так всеж швидко дізнаються..... А мені там ще землю приватизувати - того, власне й ціна такая смішна, що без землі. Отака кото-васія :) Чоловік дивиться на мене як на ненормальну, але підтримує. Він у мене найкращий  :love:
   
Re: Послухав сьогодні ..

одне питання мене тільки хвилює
як буде рятувати 1,8 млрд. гривень налом Порошенко?
кацапи переведуть йому в рублі?
сумніваюсь я...
   
Re: Послухав сьогодні ..

одне питання мене тільки хвилює
як буде рятувати 1,8 млрд. гривень налом Порошенко?
кацапи переведуть йому в рублі?
сумніваюсь я...

А тобі не пох ? мені ,напр. пох - нехай хуч і згорять  B-)
А ти біжи - переводи свої гривні в труплі, ще встигнеш  :D
   
Re: Послухав сьогодні ..
LAR

:heart:
Сусіди у захваті - вже строчать в міськраду (а село це вже увійшло в межі міста) тєлєгу: пратістуєм протів пріюта  :weep:  Як вони, цуко, так всеж швидко дізнаються..... А мені там ще землю приватизувати - того, власне й ціна такая смішна, що без землі. Отака кото-васія :) Чоловік дивиться на мене як на ненормальну, але підтримує. Він у мене найкращий  :love:

По отношению к животным это гуманно и хорошо , но по отношению к людям это очень не хорошо. Я бы тоже не хотела , что бы у меня через забор был притулок для животных.  Там наверное санитарные нормы должны быть соблюдены. Потом жилье необходимо выводить из жилого фонда.


Вот нашла положение про притулки в Украине  так там вот такое написано - "4. Притулок розташовують від житлових  будинків  та  будівель іншого  призначення  на  відстані  не  менше ніж 300 м.   "  И вообще как в хате можно притулок размещать? Нужен целый комплекс помещений для животных. От изолятора, медпомещений, помещений для ухода за животными, приготовления пищи и самих вольеров с зимним и летним содержанием животных.


Останнє редагування: 13 квітня 2021 15:49:33 від LAR
   
Re: Послухав сьогодні ..

Згадалось про Англію, Теж казали що острів паде і німці їх побють, Черчіль поміняв командувача.

Хто виграв війну?
---
Америка!  :super:  Всі ж знають! :-)o
   
Re: Послухав сьогодні ..

:heart:
Сусіди у захваті - вже строчать в міськраду (а село це вже увійшло в межі міста) тєлєгу: пратістуєм протів пріюта  :weep:  Як вони, цуко, так всеж швидко дізнаються..... А мені там ще землю приватизувати - того, власне й ціна такая смішна, що без землі. Отака кото-васія :) Чоловік дивиться на мене як на ненормальну, але підтримує. Він у мене найкращий  :love:
----
Клятий Зє! :pleasantr:
Тьфу ти,"Гівно,а не люди!"(ц) B-)
   
Re: Послухав сьогодні ..
Ali

Послухав сьогодні ..


 :pofig:
   
Re: Послухав сьогодні ..

По отношению к животным это гуманно и хорошо , но по отношению к людям это очень не хорошо. Я бы тоже не хотела , что бы у меня через забор был притулок для животных.  Там наверное санитарные нормы должны быть соблюдены. Потом жилье необходимо выводить из жилого фонда.


Вот нашла положение про притулки в Украине  так там вот такое написано - "4. Притулок розташовують від житлових  будинків  та  будівель іншого  призначення  на  відстані  не  менше ніж 300 м.   "  И вообще как в хате можно притулок размещать? Нужен целый комплекс помещений для животных. От изолятора, медпомещений, помещений для ухода за животными, приготовления пищи и самих вольеров с зимним и летним содержанием животных.

Если в хате будет жить пять котов и пять собак старых доживать - это не смертельно. Также в хате на 3-4 дня будут оставаться животные после стерилки, которые затем выпускаются обратно на улицу. Я ж не "Сириус" там построю.
   
Re: Послухав сьогодні ..
LAR

Если в хате будет жить пять котов и пять собак старых доживать - это не смертельно. Также в хате на 3-4 дня будут оставаться животные после стерилки, которые затем выпускаются обратно на улицу. Я ж не "Сириус" там построю.


Если притулком назовете, то к вам применять будут требования по всем санитарным нормам, даже если вы там одну кошку будете содержать. Вы наверное в какой-то программе городских денег участвуете?
   
Re: Послухав сьогодні ..

що при Трампі хуйло боявся тут кашлянути, а при старому маразматику він веселиться від душі


при трампі карлик ще мав якусь надію.
при байдені, одержавши на лоба тавро вбивці, карлик оскаженів і почав демонструвати свою велич, бряцаючи зброєю.
і що - він уже когось переміг?
чи, може, когось переможе?
:fuck:
   
Re: Послухав сьогодні ..

  Футбольний матч між українською командою та німецькою. Наші програть.  :(
  Болільник на трибуні задумливо: - А у 45му ми їх до Берліна гнали...
  Сусід повчально: - Ну, так у наших тоді інший тренер був...  :gigi:
   
Re: Послухав сьогодні ..
VYR

Ні. Але зараз я тупо вжахнувся ,що нам повний капець. Повний.

Ви є справіжній йолоп.
Це вам капець, а справжні українці стануть на звхист рідної землі.
Второпали, бевзю?
   
Re: Послухав сьогодні ..

Порохоботи не ржуть, а разом з кацапами розхитують ситуацію. На ФУПі теж.
Типові корисні ідіоти хуйла.
Нє шатайтє піаніну хрєн Зєбіла в апаснтсте  :weep:
   
Re: Послухав сьогодні ..

Если притулком назовете, то к вам применять будут требования по всем санитарным нормам, даже если вы там одну кошку будете содержать. Вы наверное в какой-то программе городских денег участвуете?

Нет, конечно: вытащила из кармата свои деньги и купила хату для передержки. Там будут совсем уже непристраиваемые собаки доживать - или инвалиды или старые слепые-глухие которые на 10000% никто не усыновит. Таких у волонтеров на данный момент 5-7 душ собак. И, как я уже написала - для передержки простерилизованных собак, которым нужно через день еще уколоть антибиотик и затем выпустить на улицу. Нельзя же их с операционного стола на асфальт выпереть...
А назвать можете как угодно. Мы назвали это "Вулик" :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія