Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

як Порошенко відреагував на російські паспорти сім'ї Семочка?

И? Cвинобот, не стесняйся, продолжай! Классная возможность соскочить с темы о истинных намерениях главсвина   :pooh_lol:

я не зіскакував. просто не тобі, чму зрадойопському, про відмазування говорити.
   
на думку жителів і керівництва РФ, США загрожують існуванню РФ.
але рідна дочка Лаврова, міністра іноземних справ РФ, є громадянкою США і постійно там проживає.
це не заважає Лаврову займати посаду міністра вже багато років і ефективно боротися зі США.
це говорить (зрозуміло, що тільки мислячі розуміють) лише про одне : Лавров чудово знає, що ніякі США і ніякі Нідерланди Хуйлостанові нічим не загрожують.
Та й до чого тут Хуйлостан взагалі? Ви що, намагаєтеся провести паралель аналогій між цією сраною недоімперією і цивілізованими країнами?
Ще раз - зятья Путєна і Лаврова допущені до держтаємниці у своїй країнах?
   
1) я ніколи не називав тих хто лишився на окупованих територіях колабрантами.
2) я не казав, що сімя у Семочко - патріоти. булоб дивно, якби сестра дружини Боголюбова була патріоткою. багаті люди не дуже часто бувають патріотами, а частіше громадянами світу.
3) судячи з того що собі і своєму рідному сину Семочко паспорти РФ не зробив, то у нього з приводу паспортів не було спільної думки з дружиною.
4) мені байдуже до цього мутного Семочко. прости кричати, що пасторти РФ у родичів це капець яка зрада -  ідіотизм. кричати, що будинок в Козині, який належить сестрі дружини Боголюбова, куплений на гроші кацапів - ідіотизм.
5) очевидно що Семочко валять і ви би краще спробували розібратися хто і для чого.
Опа.
Пішло -- "я ніколи не називав", "я не казав". Свиноферма називала.
" цього мутного Семочко". Не може керівник зовнішньої розвідки бути мутним.
Не може на такій посаді бути людина, члени сім'ї якої діють виходячи  з того, що "і взагалі неясно було, чи Україна як така збережеться", та "щоб з власністю на землю в Ялті проблем не було". Тим більше, що та власність у них не остання.
Невже це так важко зрозуміти.
І ще одне.
100%, що ФСБ знає про ту власність і її власників. І їх та власність не чіпають.
Правда цікаво?
Поросятники зараз скажуть -- це, щоб зкомпрометувати Семочка.
А я скажу відповідь --а він сам розуміє, що це компрометація? Чи він дурник?
РОзуміє, що ворог може використати це проти нього?
Якщо дійсно патріот і розуміє, то мав б плюнути на ту власність, і  думати про свої державницькі обов'язки. Але для нього пріоритет -- нерухомість в Ялті. А ту він на заробітках.
   
це говорить (зрозуміло, що тільки мислячі розуміють) лише про одне : Лавров чудово знає, що ніякі США і ніякі Нідерланди Хуйлостанові нічим не загрожують.
Та й до чого тут Хуйлостан взагалі? Ви що, намагаєтеся провести паралель аналогій між цією сраною недоімперією і цивілізованими країнами?
Ще раз - зятья Путєна і Лаврова допущені до держтаємниці у своїй країнах?

знову дурепу ввімкнула?
Лавров допущений! доця Лаврова в лапах ЦРУ з громадянством США!
у Семочка жінка і пасербниця хоча б в Україні знаходяться і до них ФСБ добратися досить непросто.
   
я не зіскакував. просто не тобі, чму зрадойопському, про відмазування говорити.

В отличие от тебя, ботяра, я отмазываю любого, кто работает в Украину и кошмарит твоего ненасытного панамского идола, гадящего украинскому народу 
   
Опа.
Пішло -- "я ніколи не називав", "я не казав". Свиноферма називала.
" цього мутного Семочко". Не може керівник зовнішньої розвідки бути мутним.
Не може на такій посаді бути людина, члени сім'ї якої діють виходячи  з того, що "і взагалі неясно було, чи Україна як така збережеться", та "щоб з власністю на землю в Ялті проблем не було". Тим більше, що та власність у них не остання.
Невже це так важко зрозуміти.
І ще одне.
100%, що ФСБ знає про ту власність і її власників. І їх та власність не чіпають.
Правда цікаво?
Поросятники зараз скажуть -- це, щоб зкомпрометувати Семочка.
А я скажу відповідь --а він сам розуміє, що це компрометація? Чи він дурник?
РОзуміє, що ворог може використати це проти нього?
Якщо дійсно патріот і розуміє, то мав б плюнути на ту власність, і  думати про свої державницькі обов'язки. Але для нього пріоритет -- нерухомість в Ялті. А ту він на заробітках.

про якісь міфічну свиноферму будеш своєму куратору розповідати. ти коментував мій пост і я відповідаю за свої слова. за інших я на цьому форумі не відповідаю.

власність належить дружині. дружина в нього дуже непроста. що там до чого хай розбирається внутрішнє розслідування. наскільки гарно працює Семочко і наскільки він убезпечений від впливу ФСБ - хай розбирається внутрішнє розслідування.
ні я ні Ви не знаємо багатьох деталей і подробиць щоб робити висновки. це все що я хочу сказати.
але ІМХО - паспорти РФ пасербниці і дружини не є вагомим компроматом.
   
знову дурепу ввімкнула?
Лавров допущений! доця Лаврова в лапах ЦРУ з громадянством США!
у Семочка жінка і пасербниця хоча б в Україні знаходяться і до них ФСБ добратися досить непросто.
Це ти схоже дурня увімкнув
Ще раз. Ти усвідомлюєш, що зараз пропонуєш нам брати приклад саме з Хуйлостану?
   
ІМХО - паспорти РФ пасербниці і дружини не є вагомим компроматом.
ІМХО, не тільки є вагомим компроматом. а й взагалі унеможливлюють Семочкові займати посаду вищу за швейцара на дверях СБУ.
   
дурочку вмикаєте?
сам Лавров працює міністром іноземних справ. його рідна дочка (не пасербниця) громадянка США. це набагато більша залежність від США ніж у Семочка від РФ.
Яка залежність у ГРОМАДЯНКИ США? Ви про що? І Лавров і хуйло впевнені, що США - правова країна. Жодних незаконних дій проти доньки Лаврова не буде. А якщо на чомусь піймають, то вже буде інша мова. А працювати американським шпигуном вона не буде. ДО того ж, гадаю, кремлівські спецслужби не залишають всі ці речі поза увагою. Як у нас.
І по-друге, невже ви гадаєте, що хуйло, якби мав хоч найменші підозри щодо Лаврова, то не викинув би його?
   
В отличие от тебя, ботяра, я отмазываю любого, кто работает в Украину и кошмарит твоего ненасытного панамского идола, гадящего украинскому народу 

бачиш, тут все суб'єктивно.
на мій погляд, ти відмазував брехуна, який гадив і гадить українському народу за малий прайс, одружився на сепаратистці і купив квартиру за корупційною схемою.
і разом з тим покидьком оббріхуєш Пороха, який ефективно парцює на Україну і українскьий народ.
   
про якісь міфічну свиноферму будеш своєму куратору розповідати. ти коментував мій пост і я відповідаю за свої слова. за інших я на цьому форумі не відповідаю.

власність належить дружині. дружина в нього дуже непроста. що там до чого хай розбирається внутрішнє розслідування. наскільки гарно працює Семочко і наскільки він убезпечений від впливу ФСБ - хай розбирається внутрішнє розслідування.
ні я ні Ви не знаємо багатьох деталей і подробиць щоб робити висновки. це все що я хочу сказати.
але ІМХО - паспорти РФ пасербниці і дружини не є вагомим компроматом.
НАфіга мені подробиці. Я вже все вище написав. Повторювати не буду. Виділю болдом.
   
Це ти схоже дурня увімкнув
Ще раз. Ти усвідомлюєш, що зараз пропонуєш нам брати приклад саме з Хуйлостану?

я не пропоную брати приклад з хуйлостану. я просто кажу, що навіть в хуйлостані параноя не доходить до такого рівня, який ви тут намагаєтеся навязати.
паспорт США у дочки ключового міністра ніяк хуйла не хвилює, бо наявність цього паспорту ніяк не може впливати на діяльність міністра. от і все.
   
ІМХО, не тільки є вагомим компроматом. а й взагалі унеможливлюють Семочкові займати посаду вищу за швейцара на дверях СБУ.

це Ваша думка. станене головою СБУ - втілите у життя.
   
бачиш, тут все суб'єктивно.
на мій погляд, ти відмазував брехуна, який гадив і гадить українському народу за малий прайс, одружився на сепаратистці і купив квартиру за корупційною схемою.
і разом з тим покидьком оббріхуєш Пороха, який ефективно парцює на Україну і українскьий народ.

Бот, не юли! Ты готов пойти в бан, если не предоставишь доказательства своей брехни по Лещенко? Не забывай, администрация форума поменялась. Если предоставишь, то я первый перед тобой извинюсь. Кум главсвина, тебе за это выделит побольше чем бочку шоколада. А пока этого не будет, пожалуйста, не ровняй других по своему панамскому чму  ;)
   
Яка залежність у ГРОМАДЯНКИ США? Ви про що? І Лавров і хуйло впевнені, що США - правова країна. Жодних незаконних дій проти доньки Лаврова не буде. А якщо на чомусь піймають, то вже буде інша мова. А працювати американським шпигуном вона не буде. ДО того ж, гадаю, кремлівські спецслужби не залишають всі ці речі поза увагою. Як у нас.
І по-друге, невже ви гадаєте, що хуйло, якби мав хоч найменші підозри щодо Лаврова, то не викинув би його?

звичайно залежності у Лаврова нема. але у Семочка залежності ще менше, бо його дружина і пасербниця взагалі на території РФ не живуть (думаю і не бувають).
і звичайно хуйло викинув би Лаврова при найменших підозрах. так само вчинив би Порох з Семочком.

тепер Ви зрозуміли хід моїх думок?
   
Та киньте ви того карубі - туди жодна розумна думка не сягне
Ви подивіться як попалила Педра вірнопіддана Оскоміна : Педро не кається що допустив людину з дуууууже сумнівним шлейфом до вищої держтаємниці, Педрові байдуже хто там з родини "розвідника" (а може й без лапок...я хз..як подивитися ?) має добровільні нещодавно отримані громадянства країни, що погрожує існуванню України
   
Бот, не юли! Ты готов пойти в бан, если не предоставишь доказательства своей брехни по Лещенко? Не забывай, администрация форума поменялась. Если предоставишь, то я первый перед тобой извинюсь. Кум главсвина, тебе за это выделит побольше чем бочку шоколада. А пока этого не будет, пожалуйста, не ровняй других по своему панамскому чму  ;)

яке юління? ти притомний? і де я збрехав про Лєщєка?
з Григоришиним Сірьожа не вечеряв? чи жінка його емпатію до загиблих воєнних кацапів не проявляла? чи кредит у нього не безпроцентний і не на 10 років? чи скидки, дуже дивної, на 30% не було?

давай, розкажи де я збрехав. 
   
його дружина і пасербниця взагалі на території РФ не живуть (думаю і не бувають)
тоді навіщо їм знадобилося громадянство країни, яка веде війну проти країни де вони фактично прожавають?
Та ще й за умов, що цей момент може якось зашкодити їхньому семочкові, коли про нього дізнаються пронирливі журналісти
Власність у Криму як аргумент не пропонувати - не канає.
   
звичайно залежності у Лаврова нема. але у Семочка залежності ще менше, бо його дружина і пасербниця взагалі на території РФ не живуть (думаю і не бувають).
і звичайно хуйло викинув би Лаврова при найменших підозрах. так само вчинив би Порох з Семочком.

тепер Ви зрозуміли хід моїх думок?
1. Бувають в Криму.
2. Так у Пороха теж сім'я пов'язана з громадянами Московії. ВІн такий самий як Семочко. КІлька років фінансував армію агресора. І гріха в цьому не бачив.

"Яке їхало -- таке й здибало".
Президент Порошенко - це заслуга "мудрого українського народу", який вигнав злочинного Хряка  і обрав президентом міністра злочинного уряду, у якого бізнес в країні-агресорі і близькі родичі -- громадяни країни-агресора. Ще й дяка МП-ФСБ.
Якщо президент -- дяк МП-ФСБ, то який у нього буде керівник зовнішньої розвідки?
 "мутний Семочко".
   
тоді навіщо їм знадобилося громадянство країни, яка веде війну проти країни де вони фактично прожавають?
Та ще й за умов, що цей момент може якось зашкодити їхньому семочкові, коли про нього дізнаються пронирливі журналісти
Власність у Криму як аргумент не пропонувати - не канає.

що значить не канає? дуже навіть канає.
вони тоді жили і були прописані в Криму, в Ялті. після зохоплення паспорти РФ могли легко отримати всі. багато СБУшників до речі отримали і перейшли на службу хуйлу.
отримати паспорт для того, щоб зменшити головняк з нерухомістю - для таких людей як дружина Семочка то думаю взагалі не питання.

   
власність належить дружині.
Значить це їхня спільна власність.
   
що значить не канає? дуже навіть канає.
вони тоді жили і були прописані в Криму, в Ялті. після зохоплення паспорти РФ могли легко отримати всі. багато СБУшників до речі отримали і перейшли на службу хуйлу.
отримати паспорт для того, щоб зменшити головняк з нерухомістю - для таких людей як дружина Семочка то думаю взагалі не питання.
А для нього?
А що нього за дружина така?
   
вони тоді жили і були прописані в Криму
Тобто, він з тих СБУшників, які здали Крим.
   
Тобто, він з тих СБУшників, які здали Крим.
Нет на них Аэлита. :D
   
1. Бувають в Криму.
2. Так у Пороха теж сім'я пов'язана з громадянами Московії. ВІн такий самий як Семочко. КІлька років фінансував армію агресора. І гріха в цьому не бачив.

"Яке їхало -- таке й здибало".
Президент Порошенко - це заслуга "мудрого українського народу", який вигнав злочинного Хряка  і обрав президентом міністра злочинного уряду, у якого бізнес в країні-агресорі і близькі родичі -- громадяни країни-агресора. Ще й дяка МП-ФСБ.
Якщо президент -- дяк МП-ФСБ, то який у нього буде керівник зовнішньої розвідки?
 "мутний Семочко".


Голандський зять хуйла? так хуйло його завербував. це ж очевидно.
Російська невістка Пороха - на Порошека має вплив Московія, це ж очевидно.

дочка Лаврова громадянка США і проживає у США - так це ніяк не створює залежності Лаврова від США і взагалі, його б хуйло вигнав якби щось було не так.
пасербниця і дружина Семочка мають паспорт РФ і бувають в Криму - очевидно Семочко завербований і Порох теж завербований, бо до сих пір не вигнав Семочко.


ок, більше з Вами сперечатися не буду. марна справа.
у Вас просто подвійні стандарти і упередженість щодо Порошенка.
   
отримати паспорт для того, щоб зменшити головняк з нерухомістю - для таких людей як дружина Семочка то думаю взагалі не питання.
Бля піпєц! Звідки така впевненість що як буде паспорт то не буде головняк з нерухомістю? Ти шо наївний мальчик? ФСБ до жопи той паспорт, вони організують головняк з паспортом і без, якщо буде треба. Карпоч гнилі відмазки.
   
що значить не канає? дуже навіть канає.
вони тоді жили і були прописані в Криму, в Ялті. після зохоплення паспорти РФ могли легко отримати всі. багато СБУшників до речі отримали і перейшли на службу хуйлу.
отримати паспорт для того, щоб зменшити головняк з нерухомістю - для таких людей як дружина Семочка то думаю взагалі не питання.
:facepalm:  :facepalm1:
маєте докази, що цього не зробив Семочко?
маєте докази що паспорти РФ отримали тільки дружина і пасербиця Семочка, а він сам утримався? (бо якщо слідувати вашій "логіці" цілком вистачило би одного паспорта)
   
Голандський зять хуйла? так хуйло його завербував. це ж очевидно.
Російська невістка Пороха - на Порошека має вплив Московія, це ж очевидно.

дочка Лаврова громадянка США і проживає у США - так це ніяк не створює залежності Лаврова від США і взагалі, його б хуйло вигнав якби щось було не так.
пасербниця і дружина Семочка мають паспорт РФ і бувають в Криму - очевидно Семочко завербований і Порох теж завербований, бо до сих пір не вигнав Семочко.


ок, більше з Вами сперечатися не буду. марна справа.
у Вас просто подвійні стандарти і упередженість щодо Порошенка.
Ні. Я дивлюсь реально на речі, а у Вас очі і вуха шоколадом заліплені.
І ще раз про хуйло. Заміжня донька -- це інша сім'я. І навіть смішно говорити, що зять може мати вплив на хуйло.
Так само донька Лаврова.
А тут -- дружина. Сім'я і спільна власність.
   
Бля піпєц! Звідки така впевненість що як буде паспорт то не буде головняк з нерухомістю? Ти шо наївний мальчик? ФСБ до жопи той паспорт, вони організують головняк з паспортом і без, якщо буде треба. Карпоч гнилі відмазки.
Це не впевненість. Це слабкі спроби пошуку відмазок.
Все він розуміє.
"Служба такая" (ци)
   
:facepalm:  :facepalm1:
маєте докази, що цього не зробив Семочко?
маєте докази що паспорти РФ отримали тільки дружина і пасербиця Семочка, а він сам утримався? (бо якщо слідувати вашій "логіці" цілком вистачило би одного паспорта)

я не маю доказів, що Ви наприклад не офіцер ФСБ. але стверджувате зворотнє бездоказово не стану.
а Ви щодо Семочка презумпцію невинуватості повністю відкидаєте.
   
Ні. Я дивлюсь реально на речі, а у Вас очі і вуха шоколадом заліплені.
І ще раз про хуйло. Заміжня донька -- це інша сім'я. І навіть смішно говорити, що зять може мати вплив на хуйло.
Так само донька Лаврова.
А тут -- дружина. Сім'я і спільна власність.

ок, Ви думаєте що в мене очі і вуха зіліплені шоколадом, а я думаю що у Вас очі і вуха заліплені зрадойопським лайном, яким кацапи і корисні ідіоти щедро заливають Україну.
до спільної думки ми не дійдемо.

можете вважати мої аргументи слабкими і нелогічними. я такими ж вважаю Ваші аргументи.
всього найкращого.
   
я не маю доказів, що Ви наприклад не офіцер ФСБ. але стверджувате зворотнє бездоказово не стану.
а Ви щодо Семочка презумпцію невинуватості повністю відкидаєте.
Презумпція тут абсолютно "не в тему".
НАгадаю про що мова -- людина з таким шлейфом не може бути на такій посаді.
   
можете вважати мої аргументи слабкими і нелогічними
ВАші аргументи взагалі такими не є. Це просто спроба "відмазати" Педру.

У самого Педри аргументи відсутні.
   
ВАші аргументи взагалі такими не є. Це просто спроба "відмазати" Педру.

У самого Педри аргументи відсутні.

ок. можу те саме сказати про Вас.
Ваші аргументи такими не є. Ви просто намагаєтеся "замазати" Порошенка.

Аргументи Порошенка - ненависть з боку хуйла і вже оголошене кацапами очікування зміні влади в Україні.
   
яке юління? ти притомний? і де я збрехав про Лєщєка?

"купив квартиру за корупційною схемою."

Кум главсвина с нетерпением ждёт новых подробностей, чтобы наказать ненавистного коррупционера. Помоги своим! ;)

з Григоришиним Сірьожа не вечеряв? чи жінка його емпатію до загиблих воєнних кацапів не проявляла?

давай, розкажи де я збрехав.

 :facepalm1:

Подозреваю, что он лично общался даже с панамским, который не понятно по какой причине дал Григоришину украинское гражданство. Что из этого следует? Что Лещенко также с кумом хуйло мутин потоки и наживается на войне?  :X

чи кредит у нього не безпроцентний і не на 10 років? чи скидки, дуже дивної, на 30% не було?

Бот, что ты бредишь? Какой кредит? Немедледленно к генклоуну и накажи коррупционера по самое немогу!
   
Ви щодо Семочка презумпцію невинуватості повністю відкидаєте.
:facepalm1:  :facepalm:
все. я більше не можу
голова-залізобетон
   
ок. можу те саме сказати про Вас.
Ваші аргументи такими не є. Ви просто намагаєтеся "замазати" Порошенка.

Аргументи Порошенка - ненависть з боку хуйла і вже оголошене кацапами очікування зміні влади в Україні.
Так у мене факти -- у керівника зовнішньої розвідки члени сім'ї мають паспорти країни-агресора заради (на ВАшу думку) збереження нерухомості в Криму.
А де пояснення ГЕтьмана? Хтось їх чув?

Це Вам сам хуйло сказав?
   
це Ваша думка. станене головою СБУ - втілите у життя.
ну твою думку ми вже почули “ще невідомо чи була б Украіна». Що тебе можна за пачку фублей купити, свиноботе? Я думав що ти розумово неповноцінний, а ти просто продажний шмат лайна! Перестане свиноферма «Пєтькіно» башляти то ти тут на Тхуя перетворишься?
   
ДАВАЙТЕ ДИВИТИСЯ ПРАВДІ В ОЧІ - УКРАЇНА НАРАЗІ МАЙЖЕ ПОВНІСТЮ ЗНАХОДИТЬСЯ ПІД  РОСІЙСЬКИМ УПРАВЛІННЯМ.

Скандал з першим заступником Голови Служби зовнішньої розвідки, Сергієм Семочко, 8 родичів якого, включаючи дружину, мають російське громадянство, тобто, громадянство агресора, знову змушує мене узагальнити наявну інформацію щодо зв'язків наших владних персоналій з Росією і з її терористичними угрупованнями в ОРДЛО, аби прийти до сумного висновку - Україна наразі знаходиться під жорстким російським впливом і фактичним російським управлінням.

Отже, давайте разом дивитися на ці зв'язки, які діюча влада з певним умислом приховувала в одних випадках і продовжує приховувати в інших.

Президент Порошенко. Випускник радянського кдбешного вишу. Дружина його сина, народного депутата України, Олексія Порошенко - Юлія Аліханова, є громадянкою Росії. Скрін 1.
Цей факт Петро і Олексій Порошенки весь час приховували і він став відомий лише завдяки журналістам.

Міністр закордонних справ України, Павло Клімкін. Народився і виріс в Росії. Закінчив московський ВНЗ, який знаходився під щільним контролем КДБ. Дружина Клімкіна, Марія Михайленко,теж займає відповідальну посаду у владі і є заступником керівника Головного департаменту зовнішньої політики і європейської інтеграції Адміністрації президента,

Натомість, батько Марії Михайленко - генерал-майор Юрій Михайленко, є зрадником України, проживає в окупованому Росією Севастополі, має російське громадянство і був нагороджений російською владою медаллю “За возвращение Крыма”.
Скрін 2.

Звісно, що про зраду і службу Росії тестя Павла Клімкіна ми теж дізналися не від фігурантів скандальної інформації - міністра закордонних справ і його дружини, а від незалежних блогерів. Причому, пані Марія спочатку крутила сракою і розповідала про якусь “інформаційну війну” проти її чоловіка і лише згодом була вимушена підтвердити факт зради її батька на користь Росії.

Голова Вищої ради правосуддя, Ігор Бенедисюк. Громадянин Росії.  Це підтверджується його службою в 1991 - 1994 роках суддею російського військового суду. Зрозуміло, що на такій посаді можуть працювати лише громадяни Росії.

Втім, на будь-які запитання і запити щодо свого російського громадянства, пан Бенедисюк відповідає тупим мовчанням. Незрозуміло також, яким чином, у 1994 році, пан Бенедисюк цілих два місяці поєднував посаду судді 37-го військового суду Далекосхідного військового округу в Росії з посадою військового судді Київського гарнізону в Україні.
Скрін 3.

Виходить так, що Ігор Бенедисюк взагалі отримав громадянство України незаконно, бо згідно закону “Про громадянство України”, громадянами України є особи, які не перебувають у громадянстві інших держав. Але ж, про вихід з російського громадянства пан Бенедисюк ніяких документів вперто не надає.

Розумієте, що ми маємо? Керівник ключового органу в суддівській системі України є громадянином Росії! І особисто я впевнений, що формування суддівського корпусу в Україні відбувається під наглядом ФСБ.
І ось, деякі приклади. 

Суддя господарського суду Київської області, Світлана Чонгова - громадянка Росії. Скрін 4. До того ж, пані Світлана постійно відвідує Крим, де працювала суддею раніше. Проте, в цьому році, Вища кваліфікаційна комісія суддів визнала Свєту такою, що відповідає посаді українського судді.

Суддя Київського апеляційного адмінсуду, колишній російський офіцер, (чи, дійсно, колишній?), Ігор Федотов.
Згідно з його ж біографією, громадянином України він став лише у 2001 році. При цьому, до 2002 року він служив у російській армії та був суддею військового суду Білогірського гарнізону Далекосхідного військового округу (м. Білогірськ Амурської області).
Скрін 5.

Тобто, знову брехня, знову незаконне отримання громадянства України (бо, до 2002 року,  Ігор Федотов ще був російським військовим і однозначно громадянином Росії) і знову військовий суддя Далекосхідного гарнізону. Прям, кузня кадрів для українських судів, цей Далекосхідний гарнізон російської армії!.
Про втрату російського громадянства Федотовим ніяких реальних даних на сьогодні також не існує, що дає привід наразі теж вважати його громадянином Росії.

.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія