Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

як Порошенко відреагував на російські паспорти сім'ї Семочка?

Цікаво, до чого тут Тимошенко?

28.09.09 17:04 СМИ: Ющенко вывез в Канаду несколько самолетов с личными ценностями
Президент Украины Виктор Ющенко начал паковать чемоданы в прямом смысле этого слова.
Об этом пишет сайт ProUA  со ссылкой на собственные источники.
Оказывается, Виктор Ющенко уже летом просчитал свое будущее. Именно тогда американский вице-президент Джозеф Байден привез весть о том, что у Обамы в отличие от предыдущей администрации его уже не видят президентом Украины.

В конце лета с житомирского аэродрома отправилось несколько самолетов в Канаду.
По данным источника, приближенного к Секретариату президента,
было два или три «борта», под руководством первой леди увезших обширную коллекцию антиквариата, собранную Виктором Андреевичем за многие годы.

Тимошенко власник сайта Проюа  чи є головою  Секретаріата президента?

Ось так і маніпулює свиноферма...   :punish:
Всі бачили?

маккакович, щоб заплатити про-юа за розповсюдження інфи від невідомого джерела з адміністрації не треба бути власником.
за оббріхування Юща ваша маккака запість першого президенського отримала черговий тюремний срок.
що ця кремлівська підстилка отримає на оббріхування Пороха скоро побачимо.
   
Боголюбов, а не Боголюбський, їтітьвашумать
:D
   
Беня перекроет вам финансирование йульки :laugh:
   
Беня перекроет вам финансирование йульки :laugh:

 скоро прийде команда, і юльки будуть доводити, що Семочко справжній патріот і професіонал, якого барига Порошенко хоче вижити зі спецслужб підкилимними методами.
   
:D
А є ще Богуслаєв
   
скоро прийде команда, і юльки будуть доводити, що Семочко справжній патріот і професіонал, якого барига Порошенко хоче вижити зі спецслужб підкилимними методами.
по сути про семечкина вообще ничего непонятно

он у люкса паспорт мадьярских оккупантов, а он тут на фупе уважаемый зрадайоп
борец с шоколадным режимом
правда ему вообще дала эксклюзив тереть чужие посты
   
скоро прийде команда, і юльки будуть доводити, що Семочко справжній патріот і професіонал, якого барига Порошенко хоче вижити зі спецслужб підкилимними методами.

Сємачко піде в БПП
буде десь зразу за Трухановим
   
за оббріхування Юща ваша маккака запість першого президенського отримала черговий тюремний срок.
здуріти
і це після загальновизнаних лжесвідчень Дрищари у суді
   
Сємачко піде в БПП
буде десь зразу за Трухановим

та ні, думаю в "Слуга Народу". в першу десятку.
у Трухавнова взагалі своя партія. але якщо Гриценко запропонує об'єднатися, думаю Труханов погодиться. так що передайте Анатолію Степановичу хай не втрачає шанс. крім Балоги потрібні ще міцні господарники.
   
здуріти
і це після загальновизнаних лжесвідчень Дрищари у суді

ким загальновизнаних? маккаківцями?
   
та ні, думаю в "Слуга Народу". в першу десятку.
у Трухавнова взагалі своя партія. але якщо Гриценко запропонує об'єднатися, думаю Труханов погодиться. так що передайте Анатолію Степановичу хай не втрачає шанс. крім Балоги потрібні ще міцні господарники.
Поки що таланти Сємачка оцінив лише Петро.
   
У Семочка є російські паспорти? Навіщо ці тупі маніпуляції? Змініть назву гілки.
вистарчить що є в найближчих родичів
на таку посаду мають призначатись люди які проходять відповідну фільтрацію ,наявність російського громадянства в найближчих родичів є барєром який не можна перескакувати
тут система яка повинна фільтрувати людей дала збій ,а знаючи українські реалії просто не працює
порошенко звичайно винен в тому ібо нахер він нужен як не в стані контролювати органи які відповідальні за безпеку в державі
   
цІКАВО, ЯК БУДЕ ВІДМАЗУВАТИСЬ СВИНОФЕРМА,
якщо НАБУ чи САП зробить свої висновки ....  :pooh_lol:
   
ким загальновизнаних? маккаківцями?
Українцями
   
Українцями
Показати зображення...

яким чином, те що якийсь один божевільний маккаківець намалював дурнуватиго плаката підтверджує загальновизнаність лжесвідчень Ющенка в суді?
   
яким чином, те що якийсь один божевільний маккаківець намалював дурнуватиго плаката підтверджує загальновизнаність лжесвідчень Ющенка в суді?
скільки там Дрищара набрав на виборах-2010, не нагадаєте?
а щодо свого лжесвідчення у суді, сподіваюся, ще відповідатиме ганебний паскуда
   
скільки там Дрищара набрав на виборах-2010, не нагадаєте?
а щодо свого лжесвідчення у суді, сподіваюся, ще відповідатиме ганебний паскуда

Ваші сподівання це звичайно чудово. але чим підтверджується факт лжесвідчень? або хоча б загальновизнаність такого факту?
   
Семочко -класичний PEPS politically exposed person.В будь-якій поважаючий себе краіні його б на гарматний постріл не підпустили би до розвідки чи керівних посад коли у нього родичи з кацапськими паспортами лазять. Свиноботи, ви реально тупі чи методичка не дозволяє сірою речовиною керувати?
Тупий це ти. Я всього лиш прошу не маніпулювати з заголовком. Доречі автор вже виправив.
   
у хуйло старша дочка заміжня за громадянином Нідерландів. А кацапи збили Боїнг з голанцями і тупо морозяться.

у Лаврова (якщо що - куди вища посада в РФ ніж у Семочка в Україні) рідна дочка громадянка США і до всього там же й проживає.
Ви думаєте, що Лавром на США працює? чи що Лавров погано працює на хуйло і РФ?
Пуцло і Лавров працюють на Рашу і це видно за результатами.
Які результати у Семочка? Окрім мільйонних маєтків незрозумілого походження?
   
вистарчить що є в найближчих родичів
на таку посаду мають призначатись люди які проходять відповідну фільтрацію ,наявність російського громадянства в найближчих родичів є барєром який не можна перескакувати
тут система яка повинна фільтрувати людей дала збій ,а знаючи українські реалії просто не працює
порошенко звичайно винен в тому ібо нахер він нужен як не в стані контролювати органи які відповідальні за безпеку в державі
Плюсую.
Для порівняння.
Колись давненько моя донька збиралась вступати до Дон Академії Внутр справ.
Я пішов до знайомого мента підполковника Обл управління, щоб розпитати -- як воно все робиться. Адже установа не проста.
То він сказав, що документи треба подавати заздалегідь, бо приблизно рік йде перевірка. Не лише абітурієнта, але і родичів -- чи не мали судимостей.
То це абітурієнт і його родичі.
А тут -- вищий чин СБУ.
Про що прихильники певної політсили тут меле?
   
вистарчить що є в найближчих родичів
на таку посаду мають призначатись люди які проходять відповідну фільтрацію ,наявність російського громадянства в найближчих родичів є барєром який не можна перескакувати
тут система яка повинна фільтрувати людей дала збій ,а знаючи українські реалії просто не працює
порошенко звичайно винен в тому ібо нахер він нужен як не в стані контролювати органи які відповідальні за безпеку в державі
+100500!!
   
яким чином, те що якийсь один божевільний маккаківець намалював дурнуватиго плаката підтверджує загальновизнаність лжесвідчень Ющенка в суді?



Ти хоч знаєш з якої партіїї цей чолов'яга?  :fool:
   
Порохоботы, когда ваш Петро пролетит на выборах как фанера не спрашивайте кто виноват, потому как виноват он сам. Ну тяжело понимаете ли вменяемому человеку голосовать за президента который назначает в руководство разведки потенциального шпиона. Там ведь не родственники как вы, шаркая ножкой, пытаетесь сказать имеют рос паспорта, а члены семьи, и да человек отвечает за то, что делают его члены семьи. Ну и по "мелочи" имеются явные признаки коррупции в виде несоответствия расходов доходам.
   
Ви мабуть не сповна розуму.

у хуйло старша дочка заміжня за громадянином Нідерландів. А кацапи збили Боїнг з голанцями і тупо морозяться.

у Лаврова (якщо що - куди вища посада в РФ ніж у Семочка в Україні) рідна дочка громадянка США і до всього там же й проживає.
Ви думаєте, що Лавром на США працює? чи що Лавров погано працює на хуйло і РФ?

про дрібноту я і говорити не буду. там тисячі таких Семочок в РФ. і на повному серйозі вооють з заходом.
родичі Вам муляють...
А що Голандія загрожує існуванню кацапстана? Що не свинобот, то розумовий дибіл!
   
А що Голандія загрожує існуванню кацапстана? Що не свинобот, то розумовий дибіл!
Я би навіть не так сказав.
А що, хтось насправді може думати, що голландський зять перевербував хуйло?
Тільки розумово відсталі альтернативно обдаровані поросятники можуть робити такі порівняння.
Та той зять вже давно завербований хуйло.
   
якби голандського зятя Хуйла призначили керувати голандською розвідкю, ситуація була би схожою
   
У Семочка є російські паспорти? Навіщо ці тупі маніпуляції? Змініть назву гілки.
Ще невідомо, чи він Семочко, чи якийсь "Боширов-Чепіга".
   
Порохоботы, когда ваш Петро пролетит на выборах как фанера не спрашивайте кто виноват, потому как виноват он сам. Ну тяжело понимаете ли вменяемому человеку голосовать за президента который назначает в руководство разведки потенциального шпиона. Там ведь не родственники как вы, шаркая ножкой, пытаетесь сказать имеют рос паспорта, а члены семьи, и да человек отвечает за то, что делают его члены семьи. Ну и по "мелочи" имеются явные признаки коррупции в виде несоответствия расходов доходам.

Більшості порохоботів глибоко до лампочки хто виграє на виборах. Такі талановиті лизнем наступникам пригодяться.
   
тобто це навіть не рідна дочка?
то про що тоді взагалі мова? дружина і пасербниця намутили собі роспаспорти, коли в Криму почалася двіжуха і взагалі неясно було, чи Україна як така збережеться. сам Семочко паспорт собі не робив.

то про що говорити? ясно що тьотка собі і своїй дочці зробила паспорти, може для того щоб з власністю на землю в Ялті проблем не було.
у рідного сина Семочко паспорт РФ є? якщо нема - то там мабуть ще й сімейна сварка була на грунті тих паспортів.
Во, пля, виверт.
Значить, якщо пересічна людина не виїхала з окупованої території бо не може нормально продати там житло щоб купити тут,то вона, на думку свиноферми, колаборант, зрадник тощо.
А тут, свиноферма знайшла відмазку для отримання паспортів країни-агресора -- "щоб з власністю на землю в Ялті проблем не було", та "і взагалі неясно було, чи Україна як така збережеться".
Яка, пля, патріотична сім'я у керівника зовнішньої розвідки. Афігєть.
   
Прикольно наблюдать как свиноботы в очередной раз демонстратируют, что им абсолютно пох Украина и её будущее. Для них главное сейчас блаполучие их главсвина.

Интересно: несколько лет назад хама, азирова & Ко отбеливали на форумах эти же самые персонажи или то были другие? Методы и аргументы 1 в 1 :shuffle:
   
Во, пля, виверт.
Значить, якщо пересічна людина не виїхала з окупованої території бо не може нормально продати там житло щоб купити тут,то вона, на думку свиноферми, колаборант, зрадник тощо.
А тут, свиноферма знайшла відмазку для отримання паспортів країни-агресора -- "щоб з власністю на землю в Ялті проблем не було", та "і взагалі неясно було, чи Україна як така збережеться".
Яка, пля, патріотична сім'я у керівника зовнішньої розвідки. Афігєть.

1) я ніколи не називав тих хто лишився на окупованих територіях колабрантами.
2) я не казав, що сімя у Семочко - патріоти. булоб дивно, якби сестра дружини Боголюбова була патріоткою. багаті люди не дуже часто бувають патріотами, а частіше громадянами світу.
3) судячи з того що собі і своєму рідному сину Семочко паспорти РФ не зробив, то у нього з приводу паспортів не було спільної думки з дружиною.
4) мені байдуже до цього мутного Семочко. прости кричати, що пасторти РФ у родичів це капець яка зрада -  ідіотизм. кричати, що будинок в Козині, який належить сестрі дружини Боголюбова, куплений на гроші кацапів - ідіотизм.
5) очевидно що Семочко валять і ви би краще спробували розібратися хто і для чого.

   
Прикольно наблюдать как свиноботы в очередной раз демонстратируют, что им абсолютно пох Украина и её будущее. Для них главное сейчас блаполучие их главсвина.

Интересно: несколько лет назад хама, азирова & Ко отбеливали на форумах эти же самые персонажи или то были другие? Методы и аргументы 1 в 1 :shuffle:

я знаю на ФУПі одного покидька, який довго і наполегливо відбілював квартирку у клубному будинку Сірьожи Лєщенка, куплени зі скидкою в 30%, на бепроцентний кредит на 10 років і на гроші зняті зі сбербанка.
може ця потвора і хама з азіровим відбілювала?
   
так, всі спробували опанувати себе і заспокоїтися
Сама Анна Оскоміна все по поличках розклала, все роз"яснила щодо цього Семочка.
Ми всі тут - бруд під нігтями того величного Семочка. Оскоминій сам богоПедро особисто розказав, а вона вже донесла інфу до бидла.
Але не всю інфу, бо частина того, що їй довірив президент, є держтаємницею.
Отак.
   
Я би навіть не так сказав.
А що, хтось насправді може думати, що голландський зять перевербував хуйло?
Тільки розумово відсталі альтернативно обдаровані поросятники можуть робити такі порівняння.
Та той зять вже давно завербований хуйло.

а як щодо рідної американської дочки Лаврова? вона всі США завербувала? чи може таки її а через неї її тата ЦРУ завербувало?
   
1) я ніколи не називав тих хто лишився на окупованих територіях колабрантами.
2) я не казав, що сімя у Семочко - патріоти. булоб дивно, якби сестра дружини Боголюбова була патріоткою. багаті люди не дуже часто бувають патріотами, а частіше громадянами світу.
3) судячи з того що собі і своєму рідному сину Семочко паспорти РФ не зробив, то у нього з приводу паспортів не було спільної думки з дружиною.
4) мені байдуже до цього мутного Семочко. прости кричати, що пасторти РФ у родичів це капець яка зрада -  ідіотизм. кричати, що будинок в Козині, який належить сестрі дружини Боголюбова, куплений на гроші кацапів - ідіотизм
5) очевидно що Семочко валять і ви би краще спробували розібратися хто і для чого.

 :facepalm1:

Млять! Так его ещё оказывается и наградить надо!

П.С. А Азиров с Хамом когда сделали свои рашисткие паспорта?
П.С2. Откуда известно что "ценный" (в прямом и переносном смысле) кадр главсвина до сих пор не имеет рашистcкого паспорта? Журналисты не сообщили?
   
а як щодо рідної американської дочки Лаврова? вона всі США завербувала? чи може таки її а через неї її тата ЦРУ завербувало?
Вам поставили пряме запитання : американський зять Лаврова працює у Пентагоні чи ФБР?
   
А що Голандія загрожує існуванню кацапстана? Що не свинобот, то розумовий дибіл!

пане розумовий дебіл,
на думку жителів і керівництва РФ, США загрожують існуванню РФ.
але рідна дочка Лаврова, міністра іноземних справ РФ, є громадянкою США і постійно там проживає.
це не заважає Лаврову займати посаду міністра вже багато років і ефективно боротися зі США.

голандськи зять хуйла був згаданий просто щоб показати, що навіть хуйло свою рідну доцю не боїться довірити іноземцю, який може за нею як мінімум шпигувати. але навіть параноїк хуйло не настільки параноїк як тутешні зрадойопи.
   
я знаю на ФУПі одного покидька, який довго і наполегливо відбілював квартирку у клубному будинку Сірьожи Лєщенка, куплени зі скидкою в 30%, на бепроцентний кредит на 10 років і на гроші зняті зі сбербанка.
може ця потвора і хама з азіровим відбілювала?

И? Cвинобот, не стесняйся, продолжай! Классная возможность соскочить с темы о истинных намерениях главсвина   :pooh_lol:
   
Вам поставили пряме запитання : американський зять Лаврова працює у Пентагоні чи ФБР?

дурочку вмикаєте?
сам Лавров працює міністром іноземних справ. його рідна дочка (не пасербниця) громадянка США. це набагато більша залежність від США ніж у Семочка від РФ.
   
И? Cвинобот, не стесняйся, продолжай! Классная возможность соскочить с темы о истинных намерениях главсвина   :pooh_lol:

я не зіскакував. просто не тобі, чму зрадойопському, про відмазування говорити.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія