Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ. Нужна мед. помощь.

Re: ФЗВ. Нужна мед. помощь.

чому хвора не в стаціонарі у клінічній лікарні ?
39,5 два тижні можуть галюцинації початися. мозок при такі температурі пошкоджується.
везіть кудись.
викликаййте швидку і в найкращу лікарню Ужгорода.
   
Re: ФЗВ. Нужна мед. помощь.

Про серце вже писали, там все ок

Я теж вже писала - до сина, в такому стані як знайомий у ТС, приїхали на консультацію в відділення реанімації Феофанії головний реаніматолог і кардіолог України. Послухали, подивились кардіограмму і сказали "Серце працює як двигун у спортивного авто. Всім би так. Проблема в серці нема".

І якби нас не відправили помирати в Центр Сепсис на П.Запорожця, а там не працювала лікар, яка спец від Бога і яка реально боролась, наполягла на УЗІ серця, то так і вмер би і дігноз виявили б лише на розтині тіла.
   
Re: ФЗВ. Нужна мед. помощь.

Шоугора з такою температурою місяць лікували, які тіко діагнози не ставили, потім махнули рукою і сказали готуватись.., і це при тому що куча рідні і знайомих в медицині. Тоді сестра забрала його в Київ, зробили знову аналізи що показали зараження крові. Тому в мене таке сравлення до закарпатських терапевтів і заодно зрозуміло чого кожен раз вимагають нових аналізів.
   
Re: ФЗВ. Нужна мед. помощь.

Я теж вже писала - до сина, в такому стані як знайомий у ТС, приїхали на консультацію в відділення реанімації Феофанії головний реаніматолог і кардіолог України. Послухали, подивились кардіограмму і сказали "Серце працює як двигун у спортивного авто. Всім би так. Проблема в серці нема".

І якби нас не відправили помирати в Центр Сепсис на П.Запорожця, а там не працювала лікар, яка спец від Бога і яка реально боролась, наполягла на УЗІ серця, то так і вмер би і дігноз виявили б лише на розтині тіла.

Так а який був діагноз?
   
Re: ФЗВ. Нужна мед. помощь.

как давно начали искать причину? сколько дней прошло? как давно в стационаре?
   
Re: ФЗВ. Нужна мед. помощь.

как давно начали искать причину? сколько дней прошло? как давно в стационаре?

В стационаре была с 3.01 по вчера. До этого по предписанию сем. врача неделю кололись дома антибиотиком от кашля. При этом и обратили внимание на температуру.
   
Re: ФЗВ. Нужна мед. помощь.

чому хвора не в стаціонарі у клінічній лікарні ?
39,5 два тижні можуть галюцинації початися. мозок при такі температурі пошкоджується.
везіть кудись.
викликаййте швидку і в найкращу лікарню Ужгорода.
Так в стационаре и лечили...
   
Re: ФЗВ. Нужна мед. помощь.

УЗІ або мамографію грудей робили?

Нет, но осмотр делали.
   
Re: ФЗВ. Нужна мед. помощь.

А довго кашель був? Який кашель? із мокротами чи сухий?

Недели две. Сухой.
   
Re: ФЗВ. Нужна мед. помощь.

Так в стационаре и лечили...

і виписали з температурою 39,5 ?
шось ти Вася свистиш нам тут...
   
Re: ФЗВ. Нужна мед. помощь.

Я теж вже писала - до сина, в такому стані як знайомий у ТС, приїхали на консультацію в відділення реанімації Феофанії головний реаніматолог і кардіолог України. Послухали, подивились кардіограмму і сказали "Серце працює як двигун у спортивного авто. Всім би так. Проблема в серці нема".

І якби нас не відправили помирати в Центр Сепсис на П.Запорожця, а там не працювала лікар, яка спец від Бога і яка реально боролась, наполягла на УЗІ серця, то так і вмер би і дігноз виявили б лише на розтині тіла.

Люблю свистеть, но не люблю когда   больше меня.
1 - Феофания не является вообще никаким центром( связей на Ин.Сердца и Б.Тодурова не хватило. нет не денег)
2. Кардиология и реаниматология это две разных специальности
3 Главным  кардиологом Украины есть проф.  Ю.Сиренко, который работает в ин Стражеско
4. В Киеве в любых нормальных центрах уже фонендоскопы на шее никто не носит... - моментально УЗИ. Даже давление не меряют с фонендоскопами...пр осто проверенными электронными, не теми что по ТВ рекламируют
   
Re: ФЗВ. Нужна мед. помощь.

чому хвора не в стаціонарі у клінічній лікарні ?
39,5 два тижні можуть галюцинації початися. мозок при такі температурі пошкоджується.
везіть кудись.
викликаййте швидку і в найкращу лікарню Ужгорода.
ша. В стаціонарі вона, але ніяк нічого не знайдуть.
   
Re: ФЗВ. Нужна мед. помощь.

В стационаре была с 3.01 по вчера. До этого по предписанию сем. врача неделю кололись дома антибиотиком от кашля. При этом и обратили внимание на температуру.
а шо з учора? Чого сьогодні вдома сидить? З чим виписали? Динаміка позитивна хіба є? це 8 днів. Повинні були виписати аж у понеділок, і то не факт, якщо немає покращення - повинні були направити в якесь інше профільне відділення, але ТОЧНО не додому!
   
Re: ФЗВ. Нужна мед. помощь.

Так а який був діагноз?

Ускладнення після грипу на серце, ендокардит.
Рідина в серцевій сумці, серце було "волохате" від вiдкладання ниток фiбрину. Відмовили нирки, робили діаліз. Гемоглобін був 30 !!!!, а мітральний клапан вже був в такому стані, що Руденко Анатолій Вікторович, не давав гарантій що довезуть до операційної і казав що операції з АШК не роблять при гемоглобіні менше 50. Але ж молодий хлопець, 23 роки, спортсмен, треба спробувати врятувати.
І серце в ТАКОМУ стані давало нормальне ЕКГ і не "шуміло"!!! Я не знаю як таке може бути, але сина консультували і оглядали багато досвідчених і добросовісних лікарів і не чули проблем з сердцем!
Оперцію робив більше 7 годин, зміг навіть зберегти свій клапан, "заштопав" віртуозно, штучний не ставили і після операції, якби не шрам величезний, то ні прослухати ні побачити на ЕГК, що була операція на відкритому серці, було не можливо.

   
Re: ФЗВ. Нужна мед. помощь.

Недели две. Сухой.
сухий слабкий кашель наче аж свистящий - це серце.

Простуда перед цим якась була?


З чим і куди вас виписали?

   
Re: ФЗВ. Нужна мед. помощь.

Скан або фотку повністю










   
Re: ФЗВ. Нужна мед. помощь.

Бандеривец, вези на Киев, пока транспартабельна. Ищи концы куда положить
   
Re: ФЗВ. Нужна мед. помощь.

і виписали з температурою 39,5 ?
шось ти Вася свистиш нам тут...

Я не Вася. Со стационара дали выписку и направили в кардиодиспансер на консультацию. Там специалист подхватил. Направил на доп. обследования. В двух местах одновременно мы находиться не можем
   
Re: ФЗВ. Нужна мед. помощь.

а шо з учора? Чого сьогодні вдома сидить? З чим виписали? Динаміка позитивна хіба є? це 8 днів. Повинні були виписати аж у понеділок, і то не факт, якщо немає покращення - повинні були направити в якесь інше профільне відділення, але ТОЧНО не додому!

Коровка, уже много раз в теме писал, что проходим доп. обследования, на которые были направлены со стационара.
   
Re: ФЗВ. Нужна мед. помощь.

Прополис у медовика.
Тот мел шо "таблетки" продают - гимно.
   
Re: ФЗВ. Нужна мед. помощь.

Закарпатец, не хвылюйся. Все будет хорошо..  Договаривайся с киевскими ГОСУДАРСТВЕННЫМИ клиниками о госпитализации,  с частными НЕ  НАДО.
   
Re: ФЗВ. Нужна мед. помощь.

сухий слабкий кашель наче аж свистящий - це серце.

Простуда перед цим якась була?


З чим і куди вас виписали?

Кашель был неслабый... До рвоты... Вот это и всё проявление простуды.

И выписали нас в никуда... На дообследование у специалистов, коих поблизости от стационара нет.
   
Re: ФЗВ. Нужна мед. помощь.

якшо вже навіть у сечі лейкоцити зашкалюють...

Шо ви ждете?


Вас під яким предлогом виписали ДОДОМУ, а не у інше профільне відділення?

Чи вас таки виписали в однкодиспансер, а ви ще надієтеся, що то помилка?



Ну, ви дайотє.... У мене коли без обстеження на операційному столі у звичайній лікарні виявили онкологію, то лікар прямим текстом сказав: чуєш тІкає? То тІкають твої секунди. НЕГАЙНО біжи в онкодиспансер! То я в той же день була вже в другому диспансері в стаціонарі.


А ви ще щось ждете.
   
Re: ФЗВ. Нужна мед. помощь.

якшо вже навіть у сечі лейкоцити зашкалюють...

Шо ви ждете?


Вас під яким предлогом виписали ДОДОМУ, а не у інше профільне відділення?

Чи вас таки виписали в однкодиспансер, а ви ще надієтеся, що то помилка?



Ну, ви дайотє.... У мене коли без обстеження на операційному столі у звичайній лікарні виявили онкологію, то лікар прямим текстом сказав: чуєш тІкає? То тІкають твої секунди. НЕГАЙНО біжи в онкодиспансер! То я в той же день була вже в другому диспансері в стаціонарі.


А ви ще щось ждете.

В том то и дело, что нам такого врач НЕ СКАЗАЛ. Я выше приводил текст из выписки.
   
Re: ФЗВ. Нужна мед. помощь.

Кашель был неслабый... До рвоты... Вот это и всё проявление простуды.
простуда самим лише кашлем не проявляється. Шукайте ще щось. Лімфовузли, ще щось таке.


З чим вас виписали? з якими рекомендаціями?

Що ви тут чекаєте? Я як тільки зайвий раз чихну, так одразу ж лечу в онко, щоб виключити цей варіант. В цьому нічого страшного немає. То попервах здається що так дуже страшно. А зараз це як звичайна лікарня як і інші. Просто, в ній лікують більш серйозні хвороби, ніж в інших.
   
Re: ФЗВ. Нужна мед. помощь.

Бандеривец, вези на Киев, пока транспартабельна. Ищи концы куда положить

я би привіз.
Закарпатець шось мовчить...
   
Re: ФЗВ. Нужна мед. помощь.

Люблю свистеть, но не люблю когда   больше меня.
1 - Феофания не является вообще никаким центром( связей на Ин.Сердца и Б.Тодурова не хватило. нет не денег) Феофанія в 2000 році мала можливість викликати на консультації всіх головних спеців Мінздраву. А реанімація у них нормальна була, до речі, особливо по кардіологічній лінії - витягували інфарктників з ЦК КПУ і пр.
2. Кардиология и реаниматология это две разных специальности - так і приїхали ДВА спеціаліста. Я вже не пам'ятаю їх прізвищ, але вони, на наше щастя, привезли і Трещинського Анатолія Івановича і він сказав, що як треба, то прийме хлопця до себе в Центр интенсивної терапії сепсіса. Нас туди і відправили помирати. І там зробили діаліз, в Феофанії ще не було такого чуда техніки (сарказм) і врешті решт поставили правильний діагноз і відвезли в інститут Амосова до Руденка оперуватись.
3 Главным  кардиологом Украины есть проф.  Ю.Сиренко, который работает в ин Стражеско - я написала, не пам'ятаю хто саме був тими голов.спецами в 2000 році
4. В Киеве в любых нормальных центрах уже фонендоскопы на шее никто не носит... - моментально УЗИ. Даже давление не меряют с фонендоскопами...пр осто проверенными электронными, не теми что по ТВ рекламируют - ще раз, все відбувалось весною 2000 року.
   
Re: ФЗВ. Нужна мед. помощь.

Karoffka ненагнитай...
   
Re: ФЗВ. Нужна мед. помощь.

В том то и дело, что нам такого врач НЕ СКАЗАЛ. Я выше приводил текст из выписки.
Якшо кашель до рвоти, то то трішки не те. Кашель до рвоти може супроводжуватися десь якимись запаленими лімфовузлами на шиї, або якщо курила постійно....

А якщо це серце, то кашель повинен були свистящим, сухим, легким - наче щось заважає дихати.


Я б на вашому місці таки звернулася до онколога в індивідуальному порядку.


А на скільки і за який час вона втратила вагу? Приблизно.
   
Re: ФЗВ. Нужна мед. помощь.

Закарпатец мы с тобой, видно как ты переживаешь за близкого человека...Я не имею право ставить диагнозы и что то советовать по инету.. Пневмоцистную пневмонию(грибковую) исключили врачи?
   
Re: ФЗВ. Нужна мед. помощь.

це може бути : "серцевий кашель". раніше був вірусний. організм слабкий і боровся високою температурою.
наразі серце погано качає по малому колу кровообігу.
з часом в легені накопичується рідина.

так було із одним з наших охоронців...
але вилікувався.
вже поправився.
виздоровлюйте.
   
Re: ФЗВ. Нужна мед. помощь.

Кашель был неслабый... До рвоты... Вот это и всё проявление простуды.

Це взагалі на пневмонію схоже.
   
Re: ФЗВ. Нужна мед. помощь.

Karoffka ненагнитай...
та шо не нагнітай, як тут кожна секунда дорога!
   
Re: ФЗВ. Нужна мед. помощь.

Якшо кашель до рвоти, то то трішки не те. Кашель до рвоти може супроводжуватися десь якимись запаленими лімфовузлами на шиї, або якщо курила постійно....

А якщо це серце, то кашель повинен були свистящим, сухим, легким - наче щось заважає дихати.


Я б на вашому місці таки звернулася до онколога в індивідуальному порядку.


А на скільки і за який час вона втратила вагу? Приблизно.

Коровка перестань писать фигню, а то разлюблю... Женщина должна быть немножко дурочкой. но не полной дурой
   
Re: ФЗВ. Нужна мед. помощь.

Це взагалі на пневмонію схоже.

нє. певне же нє.
то новий вірус такий.
купа людей хворіє...
   
Re: ФЗВ. Нужна мед. помощь.

Закарпатец мы с тобой, видно как ты переживаешь за близкого человека...Я не имею право ставить диагнозы и что то советовать по инету.. Пневмоцистную пневмонию(грибковую) исключили врачи?

Не могу сказать... Снимки делались дважды... Смотрели их несколько терапевтов. В выписке дигноз пневмония отсутствует.

п.с. на данный момент кашель практически отсутствует.
   
Re: ФЗВ. Нужна мед. помощь.

Це взагалі на пневмонію схоже.
легені чисті - каже. В тому то і проблема!
   
Re: ФЗВ. Нужна мед. помощь.

серце серце серце....підтримува ти !!!
   
Re: ФЗВ. Нужна мед. помощь.

может и правда осложнение на сердце. в понедельник наверное определят
   
Re: ФЗВ. Нужна мед. помощь.

легені чисті - каже. В тому то і проблема!

Да вот же ж...((
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія