Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Євробачення 2022. 14 травня. Перемога України.

Re: Євробачення 2022. 14 травня. Перемога України.

уці-пуці - воно абідилося
бо реп для нього то музика криміналу

це теж кримінал?
яке ж недолуге  :facepalm1:

https://www.youtube.com/watch?v=pHCdS7O248g
https://www.youtube.com/watch?v=JWsRz3TJDEY

це не реп
яке ж недолуге  :facepalm1:
   
Re: Євробачення 2022. 14 травня. Перемога України.

Шо?

рускій шансон чи реп не має для тебе стосунку до криміналу?
   
рускій шансон чи реп не має для тебе стосунку до криміналу?

Багато є реперів, які стосунку до криміналу не мають (Каньє Вест, Кендрік Ламар, Дрейк - це з сучасних популярних). А російський шансон кримінальний повністю
   
рускій шансон чи реп не має для тебе стосунку до криміналу?

Русский шансон я не слышал лет 20... И ничего про него не знаю...

Рэп очень полюбляю... С преступностью особо связи не вижу... Хип-хоп как культура, конечно, вышел из гетто, со всеми вытекающими... Рэп - только часть этой культуры, давно комерциализированна я...

   
Re: Євробачення 2022. 14 травня. Перемога України.

Багато є реперів, які стосунку до криміналу не мають (Каньє Вест, Кендрік Ламар, Дрейк - це з сучасних популярних). А російський шансон кримінальний повністю

Та я розумію це, просто у нас в ЛА постійно їде якесь чмо і реп з машини на хз скільки децебелів...... дратує мене не меньше чим вас рускій шансон.
Мелодія Стефанія класна, але стиль ...... самі розумієте
   




Багато реперів роблять темою не кримінал, а расові проблеми
   
Та я розумію це, просто у нас в ЛА постійно їде якесь чмо і реп з машини на хз скільки децебелів...


В ЛА не езжу... А в лимерике это очень даже могу быть я... Когда один в тачке...  :D
   
Re: Євробачення 2022. 14 травня. Перемога України.

https://www.youtube.com/watch?v=VYOjWnS4cMY
https://www.youtube.com/watch?v=RM7lw0Ovzq0
Багато реперів роблять темою не кримінал, а расові проблеми

Воно там все переплітається..... Чайлдіш гамбіно талановитий чувак. він різними стилями експерементував.... ...
   
Re: Євробачення 2022. 14 травня. Перемога України.

В ЛА не езжу... А в лимерике это очень даже могу быть я... Когда один в тачке...  :D

Думаю був час коли ти рускій шансон в тачкі мав на всю катушку.......
   
Думаю був час коли ти рускій шансон в тачкі мав на всю катушку.......

Рок.. И то редко... Сейчас главным образом My Chemical Romace..

Особенно вот ета:



Старый я ужо..
   
Re: Євробачення 2022. 14 травня. Перемога України.

Я якщо музон то лише джаз........ Але рідко, в основному аудіокниги
Музон мені син гра.... його гра ок, інші не подобаються
   
Я якщо музон то лише джаз........ Але рідко, в основному аудіокниги

Окей...
   
Я якщо музон то лише джаз........ Але рідко, в основному аудіокниги
Музон мені син гра.... його гра ок, інші не подобаються

Кого іпуть твої вподобання? Хулі ти тут нав'язуєш свою думку?
Ти якийсь музичний авторитет, чи харизматичний ЛОМ?
Так отож.
Без тебе розберуться.
   
Ще один дятел фріландер раз 5 в цій гілці заявив, що пісня - лайно.  Плять, та після такого самообісралова як він тут роками іспалнял, треба сидіти тихо та не відсвічувати.
Я би з сорому згорів.

Але теж роздає тут оцінки.
   
У Алінки теж є патріотичний репчик  :facepalm:

   
Re: Євробачення 2022. 14 травня. Перемога України.

Кого іпуть твої вподобання? Хулі ти тут нав'язуєш свою думку?
Ти якийсь музичний авторитет, чи харизматичний ЛОМ?
Так отож.
Без тебе розберуться.

Звичайно без мене розберуться....
просто висловлюю свою думку...... маю право.....
люди повинні усвідомлювати просто що реп має те саме походження що і рускій шансон............. в англомовному світі......
   
Та тут покуй, шо ти там вважаєш.
Саме нав'язуєш. Довбиш, як довбень.
Бо повторюєш, як папуга одне й те ж по пять-шість разів.
Не віриш?
То порахуй.

Люди радіють, що Україна перемогла, але вилазять пару ковбасних ідіотів і починають тупо срати в каментах. Насправді, срати людям в душу. Яка й без вашого лайна в багатьох - поранена.

Просто заліпи жало.
   
Нове плять ?  :weep:

Я скільки себе пам'ятаю його чую всюди

Чому рускій шансон був такий популярний в Україні донедавна?
Ну різниця є - шансон в основному слухав середній вік, їм вже п***а, а реп діти і підлітки, підростуть перейдуть на більш якісне
   
люди повинні усвідомлювати просто що реп має те саме походження що і рускій шансон............. в англомовному світі...

Нет...

Rap as a genre began at block parties in New York City in the early 1970s, when DJs began isolating the percussion breaks of funk, soul, and disco songs and extending them. MCs tasked with introducing the DJs and keeping the crowd energized would talk between songs, joking and generally interacting with the audience. Over time, it became common for the MCs (or rappers, as they soon became known) to talk and rhyme over and in sync with the music. Initially dismissed as a fad, rap music proved its commercial viability in 1979 with the release of The Sugarhill Gang's "Rapper's Delight," and then again in 1980 with Kurtis Blow's "The Breaks," a Top 5 hit that eventually went gold.

https://www.npr.org/2007/02/22/7550286/the-birth-of-rap-a-look-back
   
Я якщо музон то лише джаз........ Але рідко, в основному аудіокниги
Музон мені син гра.... його гра ок, інші не подобаються
Джаз це добре - і скільки в світі слухають джаз? Ви хоч різницю між популярною музикою і наприклад класичною розумієте? А чому аудіокниги? Це ж для дебілів що читати не вміють?)
   
Джаз це добре - і скільки в світі слухають джаз?

Jazz originated in New Orleans in the second half of the 19th century. A port city, New Orleans had people coming in from around the world, socializing, and sharing their music. Music from all over the world could be heard in the streets of New Orleans. New Orleans was also one of the only places in America that permitted slaves to own drums.

 :)
   
Jazz originated in New Orleans in the second half of the 19th century. A port city, New Orleans had people coming in from around the world, socializing, and sharing their music. Music from all over the world could be heard in the streets of New Orleans. New Orleans was also one of the only places in America that permitted slaves to own drums.

 :)
Зрозуміло - шансон для негрів)
   
Зрозуміло - шансон для негрів)

Корни джаза, рока, блюза и хипхопа практически одни и те же. Никакой привязки к криминалу у рэпа нет.
   
Корни джаза, рока, блюза и хипхопа практически одни и те же. Никакой привязки к криминалу у рэпа нет.
Я це знаю - просто до тупого канадійця це не до йде - аудіокниги бля)
   
Re: Євробачення 2022. 14 травня. Перемога України.

Нет...

Rap as a genre began at block parties in New York City in the early 1970s, when DJs began isolating the percussion breaks of funk, soul, and disco songs and extending them. MCs tasked with introducing the DJs and keeping the crowd energized would talk between songs, joking and generally interacting with the audience. Over time, it became common for the MCs (or rappers, as they soon became known) to talk and rhyme over and in sync with the music. Initially dismissed as a fad, rap music proved its commercial viability in 1979 with the release of The Sugarhill Gang's "Rapper's Delight," and then again in 1980 with Kurtis Blow's "The Breaks," a Top 5 hit that eventually went gold.

https://www.npr.org/2007/02/22/7550286/the-birth-of-rap-a-look-back

Думаю у вікі багато чого почистили...... Реп - це музон криміналітету ...... це американський варіант руского шансону..........
   
Re: Євробачення 2022. 14 травня. Перемога України.

Зрозуміло - шансон для негрів)

Відмінність від шансону в тому що там мало повторень
   
Думаю у вікі багато чого почистили...... Реп - це музон криміналітету ...... це американський варіант руского шансону..........

В какой вики? При чем здесь вики?

   
рускій шансон чи реп не має для тебе стосунку до криміналу?

а блюз - це музика рабів
   
Re: Євробачення 2022. 14 травня. Перемога України.

В какой вики? При чем здесь вики?

При тому...... Як ти думаєш оця культура приспущених штанів звідки йде? З нюйоркських block parties?
   
Відмінність від шансону в тому що там мало повторень

   
Re: Євробачення 2022. 14 травня. Перемога України.

а блюз - це музика рабів

Колишніх рабів..... тих що здобули свободу
   
При тому...... Як ти думаєш оця культура приспущених штанів звідки йде? З нюйоркських block parties?

Приспущеных штанов? Культура? У вас там какой год сейчас?

И с каких пор преспущенные штаны стали криминалом?
   
Колишніх рабів..... тих що здобули свободу

НЕ тупи...
Коріння будь-якої музики - у фолку, в народі, в різних групах та кластерах.
Але то заготовка.
А потім музиканти роблять з цієї заготовки музику, яка вже не має прямого зв'язку із тим кластером.
То живий організм, який у зрілому віці може бути зовсім не схожим на себе ж у зародку.
   
Re: Євробачення 2022. 14 травня. Перемога України.

Приспущеных штанов? Культура? У вас там какой год сейчас?

И с каких пор преспущенные штаны стали криминалом?

Десь в 90х..... приспущені штани це символ криміналу бо у в'язниці забирають ремні.......
Приспущені штані - це так, символ криміналу......  вчити та вчити цих довбанутих переїхавших в європу совків .......
   
Re: Євробачення 2022. 14 травня. Перемога України.

НЕ тупи...
Коріння будь-якої музики - у фолку, в народі, в різних групах та кластерах.
Але то заготовка.
А потім музиканти роблять з цієї заготовки музику, яка вже не має прямого зв'язку із тим кластером.
То живий організм, який у зрілому віці може бути зовсім не схожим на себе ж у зародку.

Мурка - гарна пісенька... Але коли знаєш оригінал цього стилю то якось не дуже гарною вона здається....
Мелодія стефанії мені подобається, і те як східноєвропейці роблять реп також..... але є свій осадок
   
Десь в 90х..... приспущені штани це символ криміналу бо у в'язниці забирають ремні.......
Приспущені штані - це так, символ криміналу......  вчити та вчити цих довбанутих переїхавших в європу совків .......

Sagging has murky origins, with some claiming it comes from the U.S. prison system, where belts aren't allowed, while others say it was born out of improvisation, since kids couldn't afford tailors.

Это раз...

А татуировки тоже связь с криминалом?

Ладно... Ломает продолжать этот пустой базар...

На тебе в подарок ещё одну версию и гуд найт..

   
Re: Євробачення 2022. 14 травня. Перемога України.

Ну нарешті розібрався з приспущеними штаньми та репом......... вітаю
   
Тепер я розумію чому американці вважають канадійців як би по толерантніше сказати …)
   
Re: Євробачення 2022. 14 травня. Перемога України.

Тільки що додивився.( на Ютубчику)
Тому й не висловлював авторитетну думку про реп))
Калуш——переможці.
В них було все щоб перемогти——в форматі цього конкурсу вони використали все що було потрібно——
І самобутність, і фольк мотиви, і сучасний репчик, і цікаві інструменти.
Не зрозумів чому у бритів друге місце——але то таке——ніби чувак нормально і співав і перфоманс був непоганий.
Сподобалися іспанки та підтанцьовка у румунів))
Здоб ші здуб——теж прикольно і у форматі конкурсу.( бачив іх у трійці)
Серби——
Спочатку здаються дивними))( жінка моя весь вечір жартувала про справки з психушки))——
Але це нова тєма——стьоб))
Нормально постібалися——і жести ці іхні зараз будуть повторювати багато де))
Ну і ще декілька виконавців будуть крутити на дискотеках))

пс. Німець до речі був не найгірший))——
Але з гумором сприйняв поразку.

І ще разочок——

Калуш—— заслужено вибороли Перемогу.
( я цю Стефанію вже місяць як співаю на будові))
   
Re: Євробачення 2022. 14 травня. Перемога України.

Самый сок 2
Самый сок 2
23 години тому
Участник Евровидения от россии
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія