Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленский вручает награды

Re: Зеленский вручает награды

Пшел наxyй, свинья ебанутая
Іди цілуй портрет Зеленого Шостого щурика... Якраз по тобі...
   
Re: Зеленский вручает награды

А ты, оказывается,  просто підарас
не просто, а тупий
   
Re: Зеленский вручает награды

А як наивати людей, які приймають нагороди з рук людини якій байдуже що вони воювали вмирали? Бо Зеленські саме байдуже Україна і її герої і війна... Він це не раз показував... Люди які беруть у клоуна нагороди не варті поваги.
Це нагороди не Зеленського, а нагороди України, від того хто їх передає в руки героїв, вони не змінюють своєї цінності, ви ж не зебiл, думайте головою.
   
Re: Зеленский вручает награды

Издевается, малорос

Копирует Порошенко - думает, что єто придаст ему вес  :gigi:
   
Re: Зеленский вручает награды

Президент Володимир Зеленський підписав указ про встановлення 29 серпня Днем памяті захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність України.

Про це глава держави заявив під час Ходи Гідності на Майдані Незалежності у Києві.

Він зауважив, що на урочистостях присутні родини загиблих військових та учасників добровольчих формувань, які захищали Україну у війні проти Росії на Донбасі.

З метою гідного вшанування їх пам'яті, мною підписано указ про встановлення Дня пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України. Відзначення його – щорічно 29 серпня,
– наголосив Зеленський.


   
Re: Зеленский вручает награды

Це нагороди не Зеленського, а нагороди України, від того хто їх передає в руки героїх, вони не змінюють своєї цінності, ви ж не зебiл, думайте головою.

Фігасє у вас вєра в зебуїнів :)))
   
Re: Зеленский вручает награды

Це нагороди не Зеленського, а нагороди України, від того хто їх передає в руки героїх, вони не змінюють своєї цінності, ви ж не зебiл, думайте головою.
Ну де я думаю коли Гітлер нагороджував і Сталін всі хто приймали нагороди теж ними пишались? ТАК?
   
Re: Зеленский вручает награды

То цей малорос щей над покійниками знущається....
От реально привладнйи продажний зелений бот... Краще мовчи бо договоришся про мародерство і на крові торгівлю від Шостого.  :facepalm1:

:dopovid:
   
Re: Зеленский вручает награды

А як наивати людей, які приймають нагороди з рук людини якій байдуже що вони воювали вмирали? Бо Зеленські саме байдуже Україна і її герої і війна... Він це не раз показував... Люди які беруть у клоуна нагороди не варті поваги.

То це не просто малахольний, а справжній гівнюк
   
Re: Зеленский вручает награды

Кстатє, чи я прослухала, чи прихильники певної політсили не сказав, коли вже він закінчить війну ??
Шотакоє ? канцепція поменялась ? Теперь прихильники певної політсили прісєл на патокі ?
   
Re: Зеленский вручает награды

Президент Володимир Зеленський підписав указ про встановлення 29 серпня Днем памяті захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність України.

Про це глава держави заявив під час Ходи Гідності на Майдані Незалежності у Києві.

Він зауважив, що на урочистостях присутні родини загиблих військових та учасників добровольчих формувань, які захищали Україну у війні проти Росії на Донбасі.

З метою гідного вшанування їх пам'яті, мною підписано указ про встановлення Дня пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України. Відзначення його – щорічно 29 серпня,
– наголосив Зеленський.
ЙОМУ байдуже на цих загиблих... Просто байдуже... Ці браслетики всякі це просто лицемірство.
   
Re: Зеленский вручает награды

:dopovid:
От і пиши на Зеленого доповідь... Бо йому реально байдужі всі мертві і люди... Він це не раз показав...
   
Re: Зеленский вручает награды

Ну де я думаю коли Гітлер нагороджував і Сталін всі хто приймали нагороди теж ними пишались? ТАК?
Все залежить від того, за що нагороджено.
   
Re: Зеленский вручает награды

А як наивати людей, які приймають нагороди з рук людини якій байдуже що вони воювали вмирали? Бо Зеленські саме байдуже Україна і її герої і війна... Він це не раз показував... Люди які беруть у клоуна нагороди не варті поваги.

Вся суть педрильная

Воины сразу стали лошками, потому что барыга выборы проиграл

Гнидье
   
Re: Зеленский вручает награды

Це просто обовязок роздати цяцьки. Тому нікому не цікаво особливо зеленій сепарні ФУП.
Вперше нажала скаргу за цинізм, розпалювання ворожнечі.
Треба було ще про недоумкувасть дописати.
   
Re: Зеленский вручает награды

ЙОМУ байдуже на цих загиблих... Просто байдуже... Ці браслетики всякі це просто лицемірство.

Тіммі, нашо ви ото все пишете? На майдан ніхто не піде, в народі ЗЕ популярний.
   
Re: Зеленский вручает награды

Кстатє, чи я прослухала, чи Зе не сказав, коли вже він закінчить війну ??
Шотакоє ? канцепція поменялась ? Теперь Зе прісєл на патокі ?

А педро говорил когда закончит войну?

Парад в Севастополе принял?
   
Re: Зеленский вручает награды

Тіммі, нагороди  - від УКРАЇНИ !!! Яким боком до них прихильники певної політсили ??
   
Re: Зеленский вручает награды

Вся суть педрильная

Воины сразу стали лошками, потому что барыга выборы проиграл

Гнидье

 (tu)

Ещё и + знущання над загыблымы

Можно подумать,Пидр посмертно не награждал

 :X
   
Re: Зеленский вручает награды

не просто, а тупий

Нет,  именно тварь коеченая,  которая верещит про патриотизм,  но внутри просто уебан,  которого это не волнует никак

   
Re: Зеленский вручает награды

Ви божевільні тут не я, саме ви....

Зеленські надає нагороди воїнам АТО з яких ржав і від імені України яку максиму вважає територією...

Це всерівно що:

Гітлер дає нагороди Євреєм, дореч він їх нагороджував.
Сталін надає нагороди Репресинованим.
Янукович надає нагороди померлим на майдані протестувальникам.. .


Але вам цей сюр легко виправдати...

Взагалі коли відбувається якесь божевілля люди люблять виключати мозок, коли ми щось не готові сприймати пробуємо одіти окуляри рожеві...


 :facepalm1:
   
Re: Зеленский вручает награды

Нет,  именно тварь коеченая,  которая верещит про патриотизм,  но внутри просто уебан,  которого это не волнует никак
Як ти гарно описав Зеленські.


Те що Аваков знімає не лояльних керівників йому не муляє, щей назначать за провал у Рівному його віце премєром...


 :facepalm1:

   
Re: Зеленский вручает награды

Тіммі, нашо ви ото все пишете? На майдан ніхто не піде, в народі ЗЕ популярний.
Якому народі який популярний? Я уже не можу найти хто голосував за Шостого щура зеленого...

Що ви собі вигадуєте, люди вже почали задавати питання тупі, і вже плюстья, а ті хто голосував очі ховають.

 :facepalm1:

Якби трошки був розумний Щурик. То відмінив би реформу децентралізації бо не місцевих він пролітає...
   
Re: Зеленский вручает награды

порохоботи беснуються, ворожа колона
Да!!! І це є гут!!  (tu)
   
Re: Зеленский вручает награды

Вперше нажала скаргу за цинізм, розпалювання ворожнечі.
Треба було ще про недоумкувасть дописати.
Так що Веру розбанювати не будемо... Бачу Алієт правий....
   
Re: Зеленский вручает награды

А як наивати людей, які приймають нагороди з рук людини якій байдуже що вони воювали вмирали? Бо Зеленські саме байдуже Україна і її герої і війна... Він це не раз показував... Люди які беруть у клоуна нагороди не варті поваги.

Про це запитай у Лірника. І да, ти правильно сказав про повагу.
   
Re: Зеленский вручает награды

Про це запитай у Лірника. І да, ти правильно сказав про повагу.
Ненька це повія яка прийняла у любій позі у любій кількості...

ЗАБУЛА?


Тепер треба щоб Януоквич нагородив усіх хто в 2004 році був на майдані. або в 2014... Я не бачу різниці.
   
Re: Зеленский вручает награды

Інсталяція до майдану зараз? Вам докази що все це пустословство і що його дії вказують на зневагу до тих кого нагороджує.

   
Re: Зеленский вручает награды

Ненька це повія яка прийняла у любій позі у любій кількості...

ЗАБУЛА?


Тепер треба щоб Януоквич нагородив усіх хто в 2004 році був на майдані. або в 2014... Я не бачу різниці.
:gigi: Ти трішки не в той бік спрямував свої екстраполюції.

Як бе тобі так пояснити.... Можливо, в тому місці, в той момент той жарт і був дотепним. Але не варто його тягати ускрізь і причіплювати до всього. Можливо то був і не ЙОГО жарт - він лише його озвучив. Можливо, той жарт стосувався вищого керівництва держави, яке дуже полюбляло брати кредити в будь-якій позі, в будь-якому розмірі, за що тепер всі ми і розплачуємося. Тільки не кажи, що Порошенко ВЗАГАЛІ ніяких кредитів не брав. І якщо і справді Зеля доб*ється того, що Україна перестане брати міжнародні валютні кредити, я буду за нього галасувати і в наступні през. вибори. Але тільки за нього як за преза, а не і за його зелену соплю, що непонядно звідки поналазила у верховну зраду.
   
Re: Зеленский вручает награды

Так що Веру розбанювати не будемо... Бачу Алієт правий....
Ібо нєкуй безкарно с*ати людям на голову, тим більш в святковий день.
До того ж не бачу сенсу вступати в суперечки з телепнями, а'ля Аеліт.
   
Re: Зеленский вручает награды

Іди цілуй портрет Зеленого Шостого щурика... Якраз по тобі...

Смотрю, понравилось тебе,  уебан божевильный

Пшел наxyй еще раз,  падаль
   
Re: Зеленский вручает награды

Прошу сторонников Петра Алексеича Порошенко высказаться и поддержать своего духовного собрата уебана божевильного

А то как то никто не обсуждает ганьбу
   
Re: Зеленский вручает награды

Всі ми хворі... Дехто хворий на заперечення реальності, що Шостий всьоголиш злий заздрійсний щур клоун. Всі його дії вказують на це і на крохоборство.
Нащот клоуна- згоден! Але він й не каже що НЕ клоун. А от приклади крисячницітва- будь ласка в студію!
   
Re: Зеленский вручает награды

От і пиши на Зеленого доповідь... Бо йому реально байдужі всі мертві і люди... Він це не раз показав...
Коли показав? Де показав? Кому показав? Як показав? Здається мені, що Ви, міл чєловєк, просто порохолюб.
   
Re: Зеленский вручает награды

Прошу сторонников Петра Алексеича Порошенко высказаться и поддержать своего духовного собрата уебана божевильного

А то как то никто не обсуждает ганьбу
Що срача мало?
   
Re: Зеленский вручает награды

:gigi: Ти трішки не в той бік спрямував свої екстраполюції.

Як бе тобі так пояснити.... Можливо, в тому місці, в той момент той жарт і був дотепним. Але не варто його тягати ускрізь і причіплювати до всього. Можливо то був і не ЙОГО жарт - він лише його озвучив. Можливо, той жарт стосувався вищого керівництва держави, яке дуже полюбляло брати кредити в будь-якій позі, в будь-якому розмірі, за що тепер всі ми і розплачуємося. Тільки не кажи, що Порошенко ВЗАГАЛІ ніяких кредитів не брав. І якщо і справді Зеля доб*ється того, що Україна перестане брати міжнародні валютні кредити, я буду за нього галасувати і в наступні през. вибори. Але тільки за нього як за преза, а не і за його зелену соплю, що непонядно звідки поналазила у верховну зраду.
Бєсполєзно доказувать довбойобу що він довбойоб. він цього не зрозуміє тому, що ..... ну і далі по классику..
   
Re: Зеленский вручает награды

Якому народі який популярний? Я уже не можу найти хто голосував за Шостого щура зеленого...

Що ви собі вигадуєте, люди вже почали задавати питання тупі, і вже плюстья, а ті хто голосував очі ховають.

 :facepalm1:

Якби трошки був розумний Щурик. То відмінив би реформу децентралізації бо не місцевих він пролітає...

Поки що, він взяв усе - місцеві його не дуже і колишать. Це у вас іллюзії поки що, зара кабмін стане весь його, вр теж, конституційна більшість буде, весь типу опір передавлять за місяць
а ти все мрієшь про майдани...  смішно
   
Re: Зеленский вручает награды

Що срача мало?

Где срач?

Мудак сказал,  что воины,  сражавшиеся за Украину - лошки.

Потому что не тот Президент их награждал

Типичный педрильно-упоротый подход

Но остальные сторонники Петра  обходят ветку стороной

Хочется знать их мнение
   
Re: Зеленский вручает награды
mar

Він дав 11 людям громадянство. І не знає їх імен. Це все для нього тупо жарт, і на Україну байдуже...

Педальки роздав лохам ... От і все що він думає, клоуник.



Тварино, щоб ти здох!



   
Re: Зеленский вручает награды

Поки що, він взяв усе - місцеві його не дуже і колишать. Це у вас іллюзії поки що, зара кабмін стане весь його, вр теж, конституційна більшість буде, весь типу опір передавлять за місяць
а ти все мрієшь про майдани...  смішно
О у людині прокинулось Ригівське нутро.


Який майдан? Я чітко формулюю, ви мені присуєте невідомо що, Ви маєте платити за свій вибір... Те що буде потім це буде плата... Зробили дурість... Платіть... А тут прям як при Гітлері шукати винних Євреїв чи порохоботів... Самі вигрібайте плату.


Нвпаки має бути повна реальна дупа щоб прихильники Зеленські запомнили цю дупу... Януковича їм було понімаїшлі.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія