Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Величезна помилка радянських москалів

Величезна помилка радянських москалів

Вони недооцінили силу Шевченка.
Слова "кохайтеся чорнобриві та не з москалями, бо москалі чужі люди роблять лихо з вами" з дитинства вкарбовувалися в кожного українця.
Вони можуть скільки завгодно вихваляти Пушкіна, Лермонтова, Толстого та інших своїх класиків, але вони не писали для народа.
Кобзар в Україні був практично наряду з Біблією. Портрети Шевченка висіли по сільських хатах.
Коли дід з бабою продали будинок в Києві і переїхали в село, то взяли з собою ікони, великий поясний портрет Тараса і Кобзар.
Так, були Франко, Леся Українка, Котляревський та інші, але саме Шевченко був тим, хто стояв у витоків української нації і відторгнення рускаго міра.
   
Re: Величезна помилка радянських москалів

І ще, більшість європейських державних націй сформувалися в середині 19-го століття. Тому формування української нації відбувалося в загальноєвропейсько му руслі, що б там не казали москалі.
   
Re: Величезна помилка радянських москалів

так, москалі перетворюють дітей в узькоязичних потвор
коли один з батьків кац- то дитина вже 100% кац- такий механізм русифікації працює тепер в україні безвідмовно
   
так, москалі перетворюють дітей в узькоязичних потвор
коли один з батьків кац- то дитина вже 100% кац- такий механізм русифікації працює тепер в україні безвідмовно

не завжди. знаю інші приклади
   
Re: Величезна помилка радянських москалів

Так, з раннього дитинства пам'ятаю, Біблії дома не було але Кобзарів декілька було. Я в школі один загубив, так батьки мене троху не лінчевали.

Останнє редагування: 22 серпня 2017 12:40:02 від Plzen
   
Re: Величезна помилка радянських москалів

це не помилка, а тактична поступка українцям
все таки кацапи створили нам усср, де дали кормушку елітам
   
Re: Величезна помилка радянських москалів

так, москалі перетворюють дітей в узькоязичних потвор
коли один з батьків кац- то дитина вже 100% кац- такий механізм русифікації працює тепер в україні безвідмовно

Не скажи. Україномовна мама - практично гарантовано україномовна дитина.
Ну і українська школа реально працює. Діти навіть в російськомовних родинах починають між собою спілкуватися українською
   
Не скажи. Україномовна мама - практично гарантовано україномовна дитина.
Ну і українська школа реально працює. Діти навіть в російськомовних родинах починають між собою спілкуватися українською

а хтось каже зневажливо - "офісний планктон"...
оті субтильні і іноді не дуже швидкі розумом на вирішення математичних/інженерних задач створіння і є спражній стрижень будь-якого народу... Берегині джерел через тисячоріччя...

хоч у нас, хоч у московітів (уявляєте які жахітливо-уродливі створіння там жіночки всередині....), що у арабів і іранців....
   
Re: Величезна помилка радянських москалів

Не скажи. Україномовна мама - практично гарантовано україномовна дитина.
Ну і українська школа реально працює. Діти навіть в російськомовних родинах починають між собою спілкуватися українською

це міф, або окремі випадки
коли двое знають російську мову, і один з них україномовний, україномовному в подружжі легше говорити російською ніж кацязичному переходити на українську (ми тут на форумі бачимо які ломки відчувають навіть цілком добросовісні кацязичні українці коли переходять на нібито рідну для них мову), а йти на принципи і руйнувати сім'ю ніхто не буде
це психологічний механізм, і як розмовляють між собою батьки, так і розмовлятиме дитина
тому моє імхо без надзусиль (яких конкретно вже важко сказати), українська мова перейде з часом, кілька десятків років, в статус ірландської
з часом запал окремих ентузіастів пропаде, на закони покладуть як завжди, і все повернеться на круги своя
студенти вже вимагають від викладача читати кацмовою, а не навпаки
   
Re: Величезна помилка радянських москалів

Коли я навчався в Університеті (давно дуже) викладач читав тією мовою, якою хотів.
У нас читали українською вищу математику, фізику, хімію.
Цікаво було дивитися на узбечок, які сиділи і ніфуя не розуміли. :gigi:
   
Re: Величезна помилка радянських москалів

Коли я навчався в Університеті (давно дуже) викладач читав тією мовою, якою хотів.
У нас читали українською вищу математику, фізику, хімію.
Цікаво було дивитися на узбечок, які сиділи і ніфуя не розуміли. :gigi:

в кпі такий викладач парився б на нарах
коли я вчився українська ще була наскільки я знаю в кду, можливо в деяких провінційних педінститутах і в львівському універі
я пригадую ще коли я ходив в початкову школу українці, як і євреї, були ксенофобами, тобто тільки дуже просунути російськомовні українці вступали в шлюб з кацами, для сільських українців це все ще був бар'єр, сусідні кацапські  і українські села які є на півночі вони наскільки я чув не змішувалися, між ними існувала стійка неприязнь навіть в відносно недавні часи, тому що вони були культурно несумісні
тепер цих бар'єрів майже немає, ліберальне суспільство не дає шансів країні яка не встигла стати національною, прогнози деяких національних теоретиків справдилися
   
Re: Величезна помилка радянських москалів

Коли я навчався в Університеті (давно дуже) викладач читав тією мовою, якою хотів.
У нас читали українською вищу математику, фізику, хімію.
Цікаво було дивитися на узбечок, які сиділи і ніфуя не розуміли. :gigi:

У нас на геофаку в групі був грузин з Абхазії. Теж офігівав :D
   
Re: Величезна помилка радянських москалів

У нас на геофаку в групі був грузин з Абхазії. Теж офігівав :D

в нас на факу було два азербайджанці
один був з баку, другий з азербайджанського села, поступив по якійсь квоті
так другий не розумів ні української звичайно, ні російської (другий фактор для мене був дивиною- я вперше побачив людину в ссср яка не розуміла практично ні слова російською )- і мав великі проблеми, але швидко, за півроку пристосувався
тепер я на це дивлюсь трохи іншими очима, і другому азербайджанцю вчитися в турції було б набагато легше, як молдавану в румунії
з другого боку ми маємо негрів, індійців, арабів які приїжджають до нас і не просто за півроку чирікають як горобці, поки що на жаль російською, але і вчаться,
також ми маємо купу липових українців (деякі з них вважають себе інтелектуалами) які стогнуть, плачуть і жаліються на некомфорт, і тримаються за узький як клоп за дворнягу при всій своїй любові до україни
   
Re: Величезна помилка радянських москалів

Сильний поет. А ще сильнішим треба бути, щоб читати його вірші. З самого веселого - довго, довго кров полям текла  червоніла.

Останнє редагування: 22 серпня 2017 15:40:52 від gorboy
   
Re: Величезна помилка радянських москалів

Вони недооцінили силу Шевченка.
Слова "кохайтеся чорнобриві та не з москалями, бо москалі чужі люди роблять лихо з вами" з дитинства вкарбовувалися в кожного українця.
Вони можуть скільки завгодно вихваляти Пушкіна, Лермонтова, Толстого та інших своїх класиків, але вони не писали для народа.
Кобзар в Україні був практично наряду з Біблією. Портрети Шевченка висіли по сільських хатах.
Коли дід з бабою продали будинок в Києві і переїхали в село, то взяли з собою ікони, великий поясний портрет Тараса і Кобзар.
Так, були Франко, Леся Українка, Котляревський та інші, але саме Шевченко був тим, хто стояв у витоків української нації і відторгнення рускаго міра.
Это полная шароварная чушь ! Шевченко тут ваше ни каким боком .
Рим колонизировал мир  мечем и лопатой ( военной силой (прижимая властьпридержащих на колонизируемой територии , это меч , и лопатой (культурой , давай что-то большее и власть придержащим на той же территории , и простым людям ))) . Тоже самое сейчас делает Америка.
Кацапы воторого просто не умели  , а их вожди тянулись к ЧУЖОЙ культуре.
Да, а господа Пушкін, Лермонтов, Толстой -как раз и были прямо или косвенно  в опозиции к реальной кацапской власти . Они были зрадойобами ))) .
Вспомним историю, и дадим праху Шевченка почивать с миром... Нормальный поет был.... Тут не причем .


   
Re: Величезна помилка радянських москалів

смішно коли кацап каже на когось кацапи
а шева так, перевів українство із фольклору в політичну сферу і написав українську біблію
практично український мойсей
   
Re: Величезна помилка радянських москалів

смішно коли кацап каже на когось кацапи
а шева так, перевів українство із фольклору в політичну сферу і написав українську біблію
практично український мойсей
ты такое НЕ СОТВОРИ СЕБЕ КУМИРА  слышал ? где-тобыло написано , в какой-то из них , да , хахол ?
   
Re: Величезна помилка радянських москалів

У нас на геофаку в групі був грузин з Абхазії. Теж офігівав :D

Комарик, а ти коли вчилася? У мене однокласниця не геофаку навчалася в 1973-1978 році, і дівчина тоді була з геофаку. Я мало не одружився. Передумав в останній момент.
   
Re: Величезна помилка радянських москалів

[
[/quote]
це міф, або окремі випадки
коли двое знають російську мову, і один з них україномовний, україномовному в подружжі легше говорити російською ніж кацязичному переходити на українську (ми тут на форумі бачимо які ломки відчувають навіть цілком добросовісні кацязичні українці коли переходять на нібито рідну для них мову), а йти на принципи і руйнувати сім'ю ніхто не буде
це психологічний механізм, і як розмовляють між собою батьки, так і розмовлятиме дитина
тому моє імхо без надзусиль (яких конкретно вже важко сказати), українська мова перейде з часом, кілька десятків років, в статус ірландської
з часом запал окремих ентузіастів пропаде, на закони покладуть як завжди, і все повернеться на круги своя
студенти вже вимагають від викладача читати кацмовою, а не навпаки
[/quote]

Ні. інакше б у Канаді, приміром, діти ніколи б не заговорили англійською чи французькою. І тут діти таки спілкуються між собою англійською навіть у сім"ї. Батьки продовжують тією, яку привезли, а діти "привезену" мову забувають, а там вже й батьки вдома переходять на мову дитини. Дитсадок та школа роблять свою справу. Я вже не кажу про телебачення та кіно.
   
Вони недооцінили силу Шевченка.
Слова "кохайтеся чорнобриві та не з москалями, бо москалі чужі люди роблять лихо з вами" з дитинства вкарбовувалися в кожного українця.
Вони можуть скільки завгодно вихваляти Пушкіна, Лермонтова, Толстого та інших своїх класиків, але вони не писали для народа.
Кобзар в Україні був практично наряду з Біблією. Портрети Шевченка висіли по сільських хатах.
Коли дід з бабою продали будинок в Києві і переїхали в село, то взяли з собою ікони, великий поясний портрет Тараса і Кобзар.
Так, були Франко, Леся Українка, Котляревський та інші, але саме Шевченко був тим, хто стояв у витоків української нації і відторгнення рускаго міра.

це працювало  поки не було телевізора, бо про телевізор Шевченко нічого не написав і узкий мірок вліз з телевізора і продовжує лізти
   
в кпі такий викладач парився б на нарах
коли я вчився українська ще була наскільки я знаю в кду, можливо в деяких провінційних педінститутах і в львівському універі

ну не тільки в львівському, була  ще в чернівецькому ( ідеологічно не могли з румунської  університет перевести на коцапську,)   ужгородському   з ідентичних міркувань.
   
Re: Величезна помилка радянських москалів

Степан Руданський набагато більше зробив для становлення української політичної нації та українського буржуазного націоналізма.
А Шевченко, так собі, східноєвропейский поет- романтик, славянофіл і талановитий аквареліст.
   
Re: Величезна помилка радянських москалів

Степан Руданський набагато більше зробив для становлення української політичної нації та українського буржуазного націоналізма.
А Шевченко, так собі, східноєвропейский поет- романтик, славянофіл і талановитий аквареліст.
Руданський - класний літератор
Але...він був після Шевченка
   
Re: Величезна помилка радянських москалів

Та ладна... На початку 80-х у нас політекономія (!) викладалася українською. КДПІ ім. Койкого.
   
Re: Величезна помилка радянських москалів

[
це міф, або окремі випадки
коли двое знають російську мову, і один з них україномовний, україномовному в подружжі легше говорити російською ніж кацязичному переходити на українську (ми тут на форумі бачимо які ломки відчувають навіть цілком добросовісні кацязичні українці коли переходять на нібито рідну для них мову), а йти на принципи і руйнувати сім'ю ніхто не буде
це психологічний механізм, і як розмовляють між собою батьки, так і розмовлятиме дитина
тому моє імхо без надзусиль (яких конкретно вже важко сказати), українська мова перейде з часом, кілька десятків років, в статус ірландської
з часом запал окремих ентузіастів пропаде, на закони покладуть як завжди, і все повернеться на круги своя
студенти вже вимагають від викладача читати кацмовою, а не навпаки
[/quote]
Ні. інакше б у Канаді, приміром, діти ніколи б не заговорили англійською чи французькою. І тут діти таки спілкуються між собою англійською навіть у сім"ї. Батьки продовжують тією, яку привезли, а діти "привезену" мову забувають, а там вже й батьки вдома переходять на мову дитини. Дитсадок та школа роблять свою справу. Я вже не кажу про телебачення та кіно.
[/quote]

я мав на увазі наші, українські умови
коли батьки розмовляють українською мовою між собою і дитиною- більше шансів що вона розмовлятиме рідною мовою в середовищі де переважає кацапомова, в усякому разі вона боротиметься і в неї буде мотивація і навичка
коли батьки не розмовляють українською мовою, і соціальне середовище кацапомовне- друзі, двір, вулиця, магазини, транспорт, медія і тп, далі робота- то не допоможуть ні україномовна школа ні інститут
в нас про україномовне соціальне середовище і мови не йде, якби так було, я б був спокійний, нехай в сім'ї хоч на китайськії розмовляють- соціум перемеле
   
Re: Величезна помилка радянських москалів

Без Шевченка не було б і Степана Руданського, і Навіть Іллі Ріпина, який до своєї смерті саме так писав своє прізвище,
хоча й нині його знають як "русскага художніка Рєпіна", а також багато інших українських художників та митців.
Хоча Микола Гоголь ревно ставився до Тараса, але все ж навіть їх відстороненість та ізоляція, не дозволила всьому вилитись у відкриту неприязнь.
Це  також ні того - ні іншого не вберегло від передчасної смерті.
Ми завше знали, що вся література кацапська вийшла із гоголівської "Шинелі", але мало хто знає, що також із шевченкової "Вєсталкі" (надпопулярної у той час), а також серії Шевченкових кацапомовних оповідань... 
Порівнювати Шевченка й Руданського - абсурд...
Шевченко входить у "Десятку геніїв світу"...
І цю десятку сформували і обоснували досить солідні кола, які й досі лишились анонімними.
Ні Пушкін, ні Лєрмонтов у цю когорту не входять...

 
 

Останнє редагування: 22 серпня 2017 19:25:59 від naturalist
   
Re: Величезна помилка радянських москалів

Руданський - класний літератор
Але...він був після Шевченка

САМЕ ТАК!
І він вже був далеко не один, як Тарас - єдиний у свій буремний час, відданй до скону своєму народу - лицар.
Ніхто ж з інтелектуалів Тараса не підтримав. Всі злякалися і приншкли. Очікували, що далі буде.
А коли вже вся Вкраїна заспівала - тоді у нього з'явилось імя.
І то - завдяки поліції, бо почали складати списки творів, які не можна співати.
Чиї ще твори народ співав, а лірники, бандуристи, кобзарі - розносили його
етно-соціально наповлену енергію по всій Вкраїні?!
Недаремно ж його й назвали КОБЗАРЕМ.
Недаремно ж більшовики у Харкові всіх кобзарів зібрали на "Зїзд кобзарів" із єдиною метою
- заткнути рота Тарасові, якого вже давно не було на світі, вбивши усіх одразу, а тих, хто лишився - залякати.
Радіо ж ще не було.
   
Re: Величезна помилка радянських москалів

Руданський - класний літератор
Але...він був після Шевченка

А Шевченко після Котляревського.
   
Re: Величезна помилка радянських москалів

Без Шевченка не було б і Степана Руданського, і Навіть Іллі Ріпина, який до своєї смерті саме так писав своє прізвище,
хоча й нині його знають як "русскага художніка Рєпіна", а також багато інших українських художників та митців.
Хоча Микола Гоголь ревно ставився до Тараса, але все ж навіть їх відстороненість та ізоляція, не дозволила всьому вилитись у відкриту неприязнь.
Це  також ні того - ні іншого не вберегло від передчасної смерті.
Ми завше знали, що вся література кацапська вийшла із гоголівської "Шинелі", але мало хто знає, що також із шевченкової "Вєсталкі" (надпопулярної у той час), а також серії Шевченкових кацапомовних оповідань... 
Порівнювати Шевченка й Руданського - абсурд...
Шевченко входить у "Десятку геніїв світу"...
І цю десятку сформували і обоснували досить солідні кола, які й досі лишились анонімними.
Ні Пушкін, ні Лєрмонтов у цю когорту не входять...

Байрон, Міцкєвіч, Шіллєр, Кольрідж, Лєрмонтов, такі Пушкін і т.і.
   
Re: Величезна помилка радянських москалів

Байрон, Міцкєвіч, Шіллєр, Кольрідж, Лєрмонтов, такі Пушкін і т.і.

Селяни, городяни, ремісники Великобританії, Польщі та Московщини не співали МАСОВО на гуляннях
за столами перелічених Вами великих поетів. У них не тікли при цьому по щоках сльози...
Це були літератори високого, можливо найвищого рівня, але не загальнонародного.
Пісні жодного із них не співав народ, до якого вони належали і були його часткою - плоть від плоті.
   
Re: Величезна помилка радянських москалів

Пушкін - це взагалі поет дуже обмеженого кола вищого світу.
Кого торкають його "как денди лондонский одет, поклонник Канта і поет"? Для російського простолюдина із зрозумлих слів тут тільки одєт.
Головна заслуга Пушкіна в заснуванні першого російського літературного журналу, який дав поштовх розвитку класичної російської літератури.
   
Re: Величезна помилка радянських москалів

Да, а господа Пушкін, Лермонтов, Толстой -как раз и были прямо или косвенно  в опозиции к реальной кацапской власти . Они были зрадойобами ))) .

при этом были теми же имперцами
прочитайте к примеру "клеветникам россии" пушкина
   
Re: Величезна помилка радянських москалів

при этом были теми же имперцами
прочитайте к примеру "клеветникам россии" пушкина

Ну да, на дворе был 19 век , одни империи вокруг. Имперцами , а кем же еще они могли быть .
Но для России были людьми прогрессивных взглядов .
   
Re: Величезна помилка радянських москалів

Ну да, на дворе был 19 век , одни империи вокруг. Имперцами , а кем же еще они могли быть .
Но для России были людьми прогрессивных взглядов .
кацап,для тебе то прогрєсівние взляди,для нас,звичайний шовінізм узкого міра.
   
Re: Величезна помилка радянських москалів

Ну да, на дворе был 19 век , одни империи вокруг. Имперцами , а кем же еще они могли быть .
Но для России были людьми прогрессивных взглядов .

Ага. Пушкін про Ніколая І (палкіна) :D
Нет, я не льстец, когда Царю
Хвалу свободную слагаю:
Я смело чувства выражаю,
Языком сердца говорю.
Его я просто полюбил:
Он бодро, честно правит нами;
Россию вдруг он оживил
Войной, надеждами, трудами.
О нет, хоть юность в нем кипит,
Но не жесток в нем дух державный.
Тому, кого карает явно,
Он тайно милости творит…

Ну просто зараз можна під портретом Хуйла записувати.

Згадався анекдот.
Заходить Калінін в кабінет Берії, а там на стіні портрет Пушкіна.
К: Лаврєнтій Павловіч, Пушкіна любітє?
Б: Конєчно люблю, ведь он пєрвий сказал "Душі прєкрасниє пориви".
   
Re: Величезна помилка радянських москалів

якби во времена Пушкіна були камери

   
Re: Величезна помилка радянських москалів

Pадник  , cynic

ну , там если покопть то на любую тему мона найти )  до шовинизма , ИМХО , там далеко .
даже Петр Алексеич , недавно , кой-кого цитировал . мог бы и больше )

   
Re: Величезна помилка радянських москалів

До речі, потім москалі схаменулися і 9 березня в'язали людей біля пам'ятника перед Університетом.
   
Re: Величезна помилка радянських москалів

Ага. Пушкін про Ніколая І (палкіна) :D
Нет, я не льстец, когда Царю
Хвалу свободную слагаю:
Я смело чувства выражаю,
Языком сердца говорю.
Его я просто полюбил:
Он бодро, честно правит нами;
Россию вдруг он оживил
Войной, надеждами, трудами.
О нет, хоть юность в нем кипит,
Но не жесток в нем дух державный.
Тому, кого карает явно,
Он тайно милости творит…

Ну просто зараз можна під портретом Хуйла записувати.

Згадався анекдот.
Заходить Калінін в кабінет Берії, а там на стіні портрет Пушкіна.
К: Лаврєнтій Павловіч, Пушкіна любітє?
Б: Конєчно люблю, ведь он пєрвий сказал "Душі прєкрасниє пориви".

Интересно, Пушкин написал это до или после дуэли с Дантесом? Что-то мне подсказывает, что уже после.
   
Интересно, Пушкин написал это до или после дуэли с Дантесом? Что-то мне подсказывает, что уже после.

 :lol:  :weep:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія