Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

1 ша доза модерни

1 ша доза модерни

Бо мушу треба іноді виїжджати з країни
   
Re: 1 ша доза модерни

На здоров'я, звісно.
Але подія пц, безумовно варта теми на хвупі. (tu)
   
Re: 1 ша доза модерни

На здоров'я, звісно.
Але подія пц, безумовно варта теми на хвупі. (tu)
ну так я позицінував себе як ковідоскептик повинен був якось виправдовуватись
   
Re: 1 ша доза модерни

1 ша доза модерни
рука болела?
у моих знакомых и близких, кто модернулся, болела
   
Re: 1 ша доза модерни

рука болела?
у моих знакомых и близких, кто модернулся, болела
десь півчасу в області ін'єкції
   
Re: 1 ша доза модерни

Слухай, у мене була така цікава реакція на першу дозу модерни
ну там трохи пару днів поболіла рука після уколу - і все пройшло, ні сліду не залишилося на руці
і раптом через 8 днів стало несильно чесатися місце уколу, а за пару годин проявилася така досить велика червона пляма на тому місці, яка чесалася значно сильніше, була гарячою на дотик, і як наче трохи затверділа...Добу помазала якоюсь старою маззю з холодильника і зараз вже пляма ледь помітна, холодна і не чешеться
   
Re: 1 ша доза модерни

І як? Бо моя співробітниця трохи потемпературила після модерни (теж 1 доза), але за день прошло.
   
Re: 1 ша доза модерни

А є така вакцина аби кожен не створював теми про себе коханого, як він вколовся?
   
Re: 1 ша доза модерни

Медсестра дуже професійна під час ін'єкціїї нічого не відчув через десять хвилин почався ноющий біль через півчаса всьо
   
Re: 1 ша доза модерни

рука болела?
у моих знакомых и близких, кто модернулся, болела
В мене боліла і від пфайзера, а у сестри від ковишилда здоровений синяк був. Мені здаться що марка вакцини на це не впливає. Впливає майстерність медсестри.
   
Re: 1 ша доза модерни

Бо мушу треба іноді виїжджати з країни

Цікаво, чи до другої дози ще залишиться модерна, бо лише 2 млн прийшло і більше не передбачається?
   
Re: 1 ша доза модерни

Бо мушу треба іноді виїжджати з країни

Дєржітє нас в курсє.
Bowel movement рєгулярно?
   
Re: 1 ша доза модерни

В мене боліла і від пфайзера, а у сестри від ковишилда здоровений синяк був. Мені здаться що марка вакцини на це не впливає
Влияет. Поэтому модерну колют не в рабочую руку
Некоторые на следующее утро руку поднять не могли - мыщцы болели
   
Re: 1 ша доза модерни

Дєржітє нас в курсє.
Bowel movement рєгулярно?
та в мене все регулярно здоровий як бик сабака канцеру боюсь що піздець бо мої всі від нього померли а до того теж були здорові що бики
   
Re: 1 ша доза модерни

Слухай, у мене була така цікава реакція на першу дозу модерни
ну там трохи пару днів поболіла рука після уколу - і все пройшло, ні сліду не залишилося на руці
і раптом через 8 днів стало несильно чесатися місце уколу, а за пару годин проявилася така досить велика червона пляма на тому місці, яка чесалася значно сильніше, була гарячою на дотик, і як наче трохи затверділа...Добу помазала якоюсь старою маззю з холодильника і зараз вже пляма ледь помітна, холодна і не чешеться
Це була зелена мазь ?
   
Re: 1 ша доза модерни

Це була зелена мазь ?
а ти нуттелою користуєшся чи якимось аналогом рашен?
   
Re: 1 ша доза модерни

А є така вакцина аби кожен не створював теми про себе коханого, як він вколовся?
та да, чего я не створила тему как модерной кольнулась удивляюсь  8-)
   
Re: 1 ша доза модерни

Це була зелена мазь ?
біла
вашу іронію я зрозуміла, але трохи недоречно
я справді не пам"ятаю що то за мазь, колись багато років тому брали на роботі потрошку вскладчину, всім з тюбика по кубику у шприц
щось таке дуже дороге, здається швейцарське, багато років провалялося без потреби у холодильнику, вже стократ прострочене
а я позавчора навіть трохи злякалася, коли отаке раптом червоне затвердіння на місці уколу
   
Re: 1 ша доза модерни

а ти нуттелою користуєшся чи якимось аналогом рашен?
сказала би я, чим він користується...)))
   
Re: 1 ша доза модерни
abg

А є така вакцина аби кожен не створював теми про себе коханого, як він вколовся?


Тоді втратиться весь сенс „політичного“ форуму, пардон, клюбу.     :laugh:
   
Re: 1 ша доза модерни

А є така вакцина аби кожен не створював теми про себе коханого, як він вколовся?
Є, називається "Пфайзер-еатанайзер". :K
   
Re: 1 ша доза модерни

Слухай, у мене була така цікава реакція на першу дозу модерни
ну там трохи пару днів поболіла рука після уколу - і все пройшло, ні сліду не залишилося на руці
і раптом через 8 днів стало несильно чесатися місце уколу, а за пару годин проявилася така досить велика червона пляма на тому місці, яка чесалася значно сильніше, була гарячою на дотик, і як наче трохи затверділа...Добу помазала якоюсь старою маззю з холодильника і зараз вже пляма ледь помітна, холодна і не чешеться
У мене було те ж саме :super:
Я також злякалася.
   
Re: 1 ша доза модерни
abg

здоровий як бик сабака


Бикувата сабака, це як?     :S
   
Re: 1 ша доза модерни

Вакцина Spikevax (Moderna) може бути ефективніша за Comirnaty (Pfizer-BioNTech) проти дельта-штаму коронавірусу. Такий попередній висновок зроблено в препринті від компанії nferencе, яка аналізувала дані понад 50 000 пацієнтів зі штатів Міннесота, Вісконсин, Аризона, Флорида та Айова в системі охорони здоров'я Mayo Clinic.

Поширеність дельти в Міннесоті, наприклад, збільшилася з 0,7% в травні до понад 70% у липні, тоді як поширеність альфа-варіанту знизилася з 85% до 13% за той же період.

Дослідники виявили, що ефективність вакцини Moderna проти зараження впала з 86% на початку року до 76% в липні; для Pfizer цифри – 76% і 42% відповідно.

https://news.liga.net/ua/world/news/moderna-ili-pfizer-chto-luchshe-pervoe-sravnenie-effektivnosti-protiv-delta-shtamma
   
Re: 1 ша доза модерни

а ти нуттелою користуєшся чи якимось аналогом рашен?
Ти що , користуватись не можна , я на неї молюсь !
   
Re: 1 ша доза модерни

Бикувата сабака, це як?     :S
   
Re: 1 ша доза модерни

біла
вашу іронію я зрозуміла, але трохи недоречно
я справді не пам"ятаю що то за мазь, колись багато років тому брали на роботі потрошку вскладчину, всім з тюбика по кубику у шприц
щось таке дуже дороге, здається швейцарське, багато років провалялося без потреби у холодильнику, вже стократ прострочене
а я позавчора навіть трохи злякалася, коли отаке раптом червоне затвердіння на місці уколу
Самонавіювання .Думаю ,що мазь тут ні до чого .
   
Re: 1 ша доза модерни

рука болела?
у моих знакомых и близких, кто модернулся, болела

Після модерни #1 рука боліла 3 дні, нога  (інший бік, що цікаво, ліва) розпухла та була вдвічі більша за іншу рівно тиждень. Потім про все забув, ніяких наслідків не відчуваю.
   
Re: 1 ша доза модерни

Слухай, у мене була така цікава реакція на першу дозу модерни
ну там трохи пару днів поболіла рука після уколу - і все пройшло, ні сліду не залишилося на руці
і раптом через 8 днів стало несильно чесатися місце уколу, а за пару годин проявилася така досить велика червона пляма на тому місці, яка чесалася значно сильніше, була гарячою на дотик, і як наче трохи затверділа...Добу помазала якоюсь старою маззю з холодильника і зараз вже пляма ледь помітна, холодна і не чешеться

То замість 5дж блютус активувався. Будеш мелодіями мобільними барижити.
   
Re: 1 ша доза модерни

чесалася
свербіла
   
Re: 1 ша доза модерни

свербіла
ну кому як  :gigi:
   
Re: 1 ша доза модерни

та да, чего я не створила тему как модерной кольнулась удивляюсь  8-)
я теж дуже хотів похвалитися,
але було соромно створювати тему, тому написав про це в якійсь гілці загальній по Модерні
 :gigi:
   
Re: 1 ша доза модерни

Я теж уколовся. десь тиждень назад.
Але я не про те.

Після другої привики мож буде взяти у сімейного лікаря папірець про вакцинацію. Чи годиться той папірець для поїздик за кордон, а саме в ЄС ?
Може хто в курсі?
Буду вдячний за інформацію
   
Re: 1 ша доза модерни

Вакцина Spikevax (Moderna) може бути ефективніша за Comirnaty (Pfizer-BioNTech) проти дельта-штаму коронавірусу. Такий попередній висновок зроблено в препринті від компанії nferencе, яка аналізувала дані понад 50 000 пацієнтів зі штатів Міннесота, Вісконсин, Аризона, Флорида та Айова в системі охорони здоров'я Mayo Clinic.

Поширеність дельти в Міннесоті, наприклад, збільшилася з 0,7% в травні до понад 70% у липні, тоді як поширеність альфа-варіанту знизилася з 85% до 13% за той же період.

Дослідники виявили, що ефективність вакцини Moderna проти зараження впала з 86% на початку року до 76% в липні; для Pfizer цифри – 76% і 42% відповідно.

https://news.liga.net/ua/world/news/moderna-ili-pfizer-chto-luchshe-pervoe-sravnenie-effektivnosti-protiv-delta-shtamma
... то треба другу дозу робити Модерною... перша у мене Пфайзер, нічого абсолютно не відчув, але, що дивно,  бронхіт пройшов...:)))
   
Re: 1 ша доза модерни

Я теж уколовся. десь тиждень назад.
Але я не про те.

Після другої привики мож буде взяти у сімейного лікаря папірець про вакцинацію. Чи годиться той папірець для поїздик за кордон, а саме в ЄС ?
Може хто в курсі?
Буду вдячний за інформацію
=========================
Якщо дадуть справку,або занесуть у Хелсі (прослідкуй), то тобі випишуть вже сертифікат. НА ВИМОГУ. Сімейний лікар.
   
Re: 1 ша доза модерни

Цікаво, чи до другої дози ще залишиться модерна, бо лише 2 млн прийшло і більше не передбачається?
Оце й мене турбує. Бо в хелсі кумедні такі примітки в багатьох випадках - "при нявності вакцини".
Хз, що то значить, при наявності в закладі, чи "якщо свою принесеш".. :shuffle:
   
Re: 1 ша доза модерни

Оце й мене турбує. Бо в хелсі кумедні такі примітки в багатьох випадках - "при нявності вакцини".
Хз, що то значить, при наявності в закладі, чи "якщо свою принесеш".. :shuffle:
...друга доза не обов'язково повинна бути тою, що й перша...:)))
   
Re: 1 ша доза модерни

Re: 1 ша доза модерни

о, убер-важлива інформація  (tu)

скіко раз стаєте серед ночі попісАти
   
Re: 1 ша доза модерни

9. Чи можна вакцинуватися вакцинами різних типів?

    Вакцини різних типів не є взаємозамінними. Тобто людей, які отримали першу дозу векторної вакцини AstraZeneca/Covishield, не можна щепити другою дозою вакцини іншого типу, наприклад, мРНК-вакциною Pfizer-Biontech або інактивованою вакциною CoronaVac/Sinovac, бо ці препарати використовують різні принципи роботи й мають різний склад.
...я збрехав...:)))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія