Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Марафон Президента [ua] (Все про анонсовану пресконференцію)

Я вибачився , Юрій Мірошниченко. Переплутав...
Ну й добре. (tu)
   
Бутусова тоже пригласили
   
Re: Наступ офіса Президента на свободу слова  :zrada:

Свинным лишь бы повижжать
Сєпар, ти своєю якоюсь патологічною ненавистю до прихильників Порошенка вже реально зай@буєш. У вас в окупації там у всіх дах їде? Що там з вашими главарями, чи хто там вами керує, не хочеш розповісти?
   
Фіглі до цього... Ходити і про щось питати. І так все зрозуміло. Вертольота не було, вагнерівців не було...
Кожне слово Зеленського - хуцпа і брехня. Поважаючі себе ЗМІ мають бойкотувати ці вправи з брехні.
   
Re: Наступ офіса Президента на свободу слова  :zrada:
ATF

Сєпар, ти своєю якоюсь патологічною ненавистю до прихильників Порошенка вже реально зай@буєш. У вас в окупації там у всіх дах їде? Що там з вашими главарями, чи хто там вами керує, не хочеш розповісти?
Та заігнор ольгінця. То не дончанін.
   
Все это действо называется:Шура,запускайте Берлагу!Недолугому дали текст чтобы вызубрил за ночь но сомневаюсь что он это сделает-айкосы,баба-да... и все такое
   
Все это действо называется:Шура,запускайте Берлагу!Недолугому дали текст чтобы вызубрил за ночь но сомневаюсь что он это сделает-айкосы,баба-да... и все такое

А журналістам тексти питань дали?
   
А журналістам тексти питань дали?

Дебілке навіть відповіді дали.
   
А журналістам тексти питань дали?
А якщо хтось буде не те питать. То покличуть друзів ЗЕ з "УкрЕксіму". Ті вміють журналюг крутити в пакувати. І флешки витирати. (tu)
Сука влада їх лупцює, а вони йдуть брати в них інтерв'ю.
   
Дебілке навіть відповіді дали.

І яку ж відповідь дали на питання від Бутусова?
   
Надеюсь, президент ответит завтра в том числе и на это.

   
Я вибачився , Юрій Мірошниченко. Переплутав...
ну таке, класична сектантська "какая разніца". в студію пришли колісніченко чи мірошниченко, один раз прийшли, чи поселилися, як в опі шурма, татаров, єрмак.
   
Надеюсь, президент ответит завтра в том числе и на это.

https://www.facebook.com/butusov.yuriy/posts/6730780633628842
не сумнівайся, заготовки варіантів відовідей вже написані і видані для завчення на пам'ять.
   
ну таке, класична сектантська "какая разніца". в студію пришли колісніченко чи мірошниченко, один раз прийшли, чи поселилися, як в опі шурма, татаров, єрмак.

І той і той були спікерами партії регіонів. Зайшов на сторінку фб Мірошниченко. Там декілька його анонсів походів на прямий...
   
. вони не заслужили.. Котили бочку на булочку, казали погане..., от булочка й пригласить тих хто харашо себе вів весь рік  8-)
   
3 години сцяння у очі
більше тільки бульбофюрер може у цій галактиці
   
когда этот эпик баттл ?
   
Хайп подіяв. ЗЕлепні ймовірно змінили концепцію.
Тут від Дубінського.


Зеленский согласовал с Ермаком, что тот уйдёт с должности на время расследования дела по "вагнеровцам".

Об этом объявят журналистам на пресс-марафоне.

По задумке технологов, такой широкий жест Президента покажет, что он делает все "по-справедливости" и снимет накал по ключевому направлению атаки на ЗеКо.

Но на самом деле, Ермак придумал такой ход чтобы месяц просидеть в отпуске где-то на островах, управляя Офисом Президента по скайпу.

Технология уже опробована на председателе правления Укрэксимбанка Мецгере, который продолжает ходить на работу и управлять банком после "отставки" за избиение журналистов.

Общество опять будет в дураках, а Зеленский красавчик. Технологи Офиса расчитывать, что это позволит поднять рейтинг Президента выше критических 20%.
   
Запросили, можливо, журналістів, а не запросили проросійських та проолігархичних писак.

серед запрошених:

Свобода слова Савіка Шустера
1+1
СТБ
ICTV
ТРК Україна,
оці всі зовсім не олігархічні
а КП в Україні - ну зовсім не проросійське видання


Останнє редагування: 26 листопада 2021 10:58:37 від Foxic
   
Хайп подіяв. ЗЕлепні ймовірно змінили концепцію.
Тут від Дубінського.

https://t.me/dark_k/4009
Зеленский согласовал с Ермаком, что тот уйдёт с должности на время расследования дела по "вагнеровцам".

Об этом объявят журналистам на пресс-марафоне.

По задумке технологов, такой широкий жест Президента покажет, что он делает все "по-справедливости" и снимет накал по ключевому направлению атаки на ЗеКо.

Но на самом деле, Ермак придумал такой ход чтобы месяц просидеть в отпуске где-то на островах, управляя Офисом Президента по скайпу.

Технология уже опробована на председателе правления Укрэксимбанка Мецгере, который продолжает ходить на работу и управлять банком после "отставки" за избиение журналистов.

Общество опять будет в дураках, а Зеленский красавчик. Технологи Офиса расчитывать, что это позволит поднять рейтинг Президента выше критических 20%.

А если у Ермака забрать скайп, что бы он не управлял зеленским, то тогда будет похоже на желание разобраться?
   
Савика Шустера позвали не просто так, Зеленский думает напомнить ему, как его выгнал Порошенко, который сейчас смело ходит к нему на эфиры.
   
Все это действо называется:Шура,запускайте Берлагу!Недолугому дали текст чтобы вызубрил за ночь но сомневаюсь что он это сделает-айкосы,баба-да... и все такое
Діджиталізіція допоможе, міні мікрофончик, і сценарісти кварталу у суфлерах , підкажуть, щоб не було накладок , ось список запитань, ось - відповідей :-).  Там , де це неможливо, наприклад, пресуха з Трампом, там було важко, нерви, забуті важкі терміни типу  ..ілекшенз.  :-)
   
Савика Шустера позвали не просто так, Зеленский думает напомнить ему, как его выгнал Порошенко, который сейчас смело ходит к нему на эфиры.

те, що сьогодні блазень багато разів згадає Порошенка, немає жодного сумніву
   
Савика Шустера позвали не просто так, Зеленский думает напомнить ему, как его выгнал Порошенко, который сейчас смело ходит к нему на эфиры.

+1. заготовочка для прихильники певної політсили.
   
Сьогодні буде хрипіть.... фу бля
   
серед запрошених:

Свобода слова Савіка Шустера
1+1
СТБ
ICTV
ТРК Україна,
оці всі зовсім не олігархічні
а КП в Україні - ну зовсім не проросійське видання

А как жэж карманный СвиннойАнал?

От бЯда
   
те, що сьогодні блазень багато разів згадає Порошенка, немає жодного сумніву

Якщо не згадає хоча б 5 разів, випиляєтесь з форуму?
   
Сьогодні буде хрипіть.... фу бля

обличчям пересолювати,
брови піднімати, носом крутити та всілякі рожи корчити, як зазвичай
   
Якщо не згадає хоча б 5 разів, випиляєтесь з форуму?
А якщо згадає - то випиляєтеся вже Ви? :)
   
Вы что хатити что би ему задалі нєсогласованиє вапроси?
   
А якщо згадає - то випиляєтеся вже Ви? :)

Я ж нічого не стверджував.
Звідки мені знати кого клован буде згадувати чи ні...
   
те, що сьогодні блазень багато разів згадає Порошенка, немає жодного сумніву

Скаже:

‐ Дякую за реформи, Петро Олексійович! Дуже дякую!

 :weep:
   
Прибыл на пресс конф .. Шавик Шустер.
Я хочу знать правду про вагнеровцев, заявил он журналистам девчаткам, которых не пускают.
Вот что волнует Шавика!
Болыть!
   
Я за нашого Президента Зеленського
   
Я ж нічого не стверджував.
Звідки мені знати кого клован буде згадувати чи ні...
Людина яка задає таке питання, як у Вас, що  дуже подібне на пропозицію, повинна розуміти що  обов'язково отримає у відповідь зустрічну.. :)
   
Я хочу знать правду про вагнеровцев, заявил он журналистам девчаткам

То есть Бурбы ему мало?  :laugh:
   
О-о, а Кривой утерся и показывает марафон . А мог бы и Лебединое озеро поставить .
   
Зеленский согласовал с Ермаком, что тот уйдёт с должности на время расследования дела по "вагнеровцам".
Не верю. Регенты не уходят.. :)
   
Я за нашого Президента Зеленського
вашего :)
   
Я за нашого Президента Зеленського

впізнаєш себе?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія