Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Формула Штайнмаєра

Re: Формула Штайнмаєра

А Зе казав, що хуйло від переговорів відмовлявся поки Україна не прийме ф-ли Штайнмаєра.
І чому вона так важлива для хуйло?
візьми текст пропозиції Штайнмайєра і текст мінської капітуляції-2. Альтернативи яким нема, за словами свина. Як порівняєш, скажи, що побачив
   
Re: Формула Штайнмаєра

Хочете покроково? Будь-ласка.

1. Слід нарешті привселюдно визнати: нам потрібні не люди а території. Всі ці популістичні слюні Зеленський має залишити при собі - населення окупованих територій з кожним днем ставатиме більш антиукраїнським і буде тягарем для розвитку України.

2. З огляду на п.1, відсутнісь протекторату над окупованими територіями сьогодні дуже вигідне Україні - ми позбавляємося великої частини антиукраїнського електорату і заощаджуємо на дотаціях в регіони, які завжди були дотаційними. Тимчасова відсутнсть двох якорів під назвою Лугандон і Крим дає нам шанс побудувати цивілізовану державу і ми маємо скористатися цим по повній.
Тож нехай цю хвору корову якнайдовше годує циган, який її вкрав - ось наша тактична задача. Адже будь-яке прискорення реінтеграції цих територій буде нам тільки шкодити.
На долю колаборантів і свідомих українофобів нам має бути начхати з лаврської дзвіниці, а українським патріотам, яких певні обставини досі утримують в окупації, ми повинні запропонувати реальну програму переселення за державний кошт.

3. Але ми маємо зберегти юридичне право на ці території для повернення їх в майбутньому. Саме в цьому полягає найбільша складність: беззаперечність цього права регулярно ставитиметься світом під сумнів і доводити його ми зможемо тільки в один спосіб - постінийм військовим протистоянням, реальною стрільбою протягом десятків років. Якщо зараз на Донбасі виникне стабільне перемир'я, то коли ми наважимося на військову операцію по його звільненню, світ сприйматиме нас агресором попри всї наші права на цю територію.

4. Теж саме з Кримом - за будь-якою нагоди ми маємо затіяти довготривалий збройний кофлікт на межі з півостровом. Ніщо інше не буде підтверджувати наші права на цю територію - тільки регулярна стрелянинина на межі.
Звісно, це дуже складно затіяти, бо кацапія сприйматиме це як посягання на їхню територію і може вдатися до широкомастабної війни. Але шанси є - в момент реальної (не бутафорної) зміни кремлівської влади, можуть виникнути сприятливі умови для проведення такої спецоперації. А це означає, що ця спецоперація має бути підготовлена вже сьогодні, адже хуйло влада може впасти як через 20 років, так і сьогодні ввечері.

5. Повернути території можливо буде тільки у військовий спосіб - тут не повинно бути ілюзій. Навіть якщо Росія розвалиться на дрібні шматки, ніякий Крим і Лугандон до нас автоматично не приєднається - вони прагнитимуть незалежності, або несподівано інші держави заявлять права на них. В певний сприятливий момент довготривале локальне військове протистояння на межі з окупованими територіями має перерости у визволньну військову операцію. А сприятливим слід вважати той момент, коли виникне розуміння, що більш сприятливого вже ніколи не буде.

6. Вся ця стратегія вимагає від нашого суспільства і нашої влади тільки одного: навчитися жити в умовах постійної війни з мінімальними втратами на фронті. Якщо ми прагнемо зберегти суверенітет і повернути території, ми приречені на масштабну мілітарізацію економіки, гуманітарної політики і суспільства в цілому.

Іншого шляху не існує.
   
Re: Формула Штайнмаєра

візьми текст пропозиції Штайнмайєра і текст мінської капітуляції-2. Альтернативи яким нема, за словами свина. Як порівняєш, скажи, що побачив

За Штайнмаєром закон про особливий статус лугандону вступає в силу в день виборів.

А за мінськом не ясно коли. На постійній основі десь аж в кінці. Можна сперечатись.

Тобто, прийнявши Штайнмаєра головний тиск на Україну буде про дату виборів.

А умови, при яких вибори можуть відбутись відходять на задній план.
   
Re: Формула Штайнмаєра

За Штайнмаєром закон про особливий статус лугандону вступає в силу в день виборів.

А за мінськом не ясно коли. На постійній основі десь аж в кінці. Можна сперечатись.

Тобто, прийнявши Штайнмаєра головний тиск на Україну буде про дату виборів.

А умови, при яких вибори можуть відбутись відходять на задній план.
незарах. От тобі текст мінської капітуляції-2 https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1056751. Давай текст Штайнмайєра
   
Re: Формула Штайнмаєра

Давай текст Штайнмайєра

Давайте 5 копійок. Що я Вас даром обслуговувати маю?

Те, що підписали звучить так:
Закон (про особливий статус) тимчасово вступає в силу з 20 години в день виборів.
А коли ОБСЄ визнає вибори дійсними, починає діяти на постійній основі.
   
Re: Формула Штайнмаєра

Давайте 5 копійок. Що я Вас даром обслуговувати маю?

Те, що підписали звучить так:
Закон (про особливий статус) тимчасово вступає в силу з 20 години в день виборів.
А коли ОБСЄ визнає вибори дійсними, починає діяти на постійній основі.
ну порівняй
   
Re: Формула Штайнмаєра

ну порівняй
Вже порівняв. Див. вище.
   
Re: Формула Штайнмаєра

Вже порівняв. Див. вище.
вище брехня. Див п. 11 мінської капітуляції-2, якій, за свином, альтернативи немає
   
Re: Формула Штайнмаєра

вище брехня. Див п. 11 мінської капітуляції-2, якій, за свином, альтернативи немає
Брехнею є те, що ця формула чимсь покращує ситуацію для України.

Що є суттю капітуляції?
Особливий статус.

Формула Ш. конкретизує вступ в силу закону про особливий статус.
Привязує його до дати виборів (а не до умов).

Чим зменшує невизначеності і неоднозначності в мінських текстах.
Які дозволяли Україні сперечатись про послідовність дій і тягнути кота за хвоста.

Це по суті.
А опосередкованим, додатковим  свідченням, що вона вигідна Росії, а не Україні є вимога Росії, щоб Україна її прийняла.
   
Re: Формула Штайнмаєра

Брехнею є те, що ця формула чимсь покращує ситуацію для України.

Що є суттю капітуляції?
Особливий статус.

Формула Ш. конкретизує вступ в силу закону про особливий статус.
Привязує його до дати виборів (а не до умов).

Чим зменшує невизначеності і неоднозначності в мінських текстах.
Які дозволяли Україні сперечатись про послідовність дій і тягнути кота за хвоста.

Це по суті.
А опосередкованим, додатковим  свідченням, що вона вигідна Росії, а не Україні є вимога Росії, щоб Україна її прийняла.
порівнюй
Цитата: Мінськ-2
9. Відновлення повного контролю над державним кордоном з боку уряду України у всій зоні конфлікту, яке має розпочатися в перший день після місцевих виборів і завершитися після всеосяжного політичного врегулювання (місцеві вибори в окремих районах Донецької та Луганської областей на підставі Закону України та конституційна реформа) до кінця 2015 року за умови виконання пункту 11 - в консультаціях і за погодженням з представниками окремих районів Донецької та Луганської областей в рамках Тристоронньої контактної групи.

11. Проведення конституційної реформи в Україні з набуттям чинності до кінця 2015 року нової Конституції, яка передбачає ключовим елементом децентралізацію (з урахуванням особливостей окремих районів Донецької та Луганської областей, узгоджених з представниками цих районів), а також прийняття постійного законодавства про особливий статус окремих районів Донецької та Луганської областей відповідно до заходів, зазначеними в примітці, до кінця 2015 року.
Цитата: Штайнтайєр
Закон (про особливий статус) тимчасово вступає в силу з 20 години в день виборів.
А коли ОБСЄ визнає вибори дійсними, починає діяти на постійній основі.
   
Re: Формула Штайнмаєра

порівнюй

Я вже порівняв і написав свої висновки.
Ви можете написати свої.
Чим вона краща для України.
І чому Росія нагинала Зе її прийняти.
   
Re: Формула Штайнмаєра

Чим вона краща для України.
тим що за мінськом закон постійний ще до виборів, а за штайнмаєром після їх визнання ОБСЄ. Пруф вище
   
Re: Формула Штайнмаєра

Я спогади написав про своє життя при совку, про сибірські табори та життя в сучасній Україні.
Скажу коротко: Краще б мене у тих сибірських таборах убили... :(
Ніж мені, колишньому політвязню, лежати сьогодні на шконці і полькій квартирі а з понеділка знову іпошити за 12зл/год. на пана.
А тому, що дома я ніхто і звати мене ніяк.  8-:
   
Re: Формула Штайнмаєра

тим що за мінськом закон постійний ще до виборів, а за штайнмаєром після їх визнання ОБСЄ. Пруф вище

Там якраз протилежне.
В пункті 9 взагалі не говориться про закон про особливий статус (там мова про закон про вибори).

А в пункті 11 говориться, що закон про особливий статус на постійній основі приймається аж в кінці процесу врегулювання.
В кінці 2015 року.
   
Re: Формула Штайнмаєра

Там якраз протилежне.
В пункті 9 взагалі не говориться про закон про особливий статус (там мова про закон про вибори).

А в пункті 11 говориться, що закон про особливий статус на постійній основі приймається аж в кінці процесу врегулювання.
В кінці 2015 року.
я спеціально виділив слова "за умови виконання пункту 11". Ти їх не побачив?
   
Re: Формула Штайнмаєра

Головне, щоб вчасно не забував знімати штанці, і завчасно прокидатися.

Ниправда , бо Головне - тєму на ХвУП-ові створити , після того вже , якшо шось .  ))
   
Re: Формула Штайнмаєра

Ниправда , бо Головне - тєму на ХвУП-ові створити , після того вже , якшо шось .  ))

Так створюй ДО. Хто тобі не дає?
   
Re: Формула Штайнмаєра

Так створюй ДО. Хто тобі не дає?

Ні ! Тілько після із закликом - памагітя хто чим може . ))  Я ж - як і усі . ))
   
Re: Формула Штайнмаєра

Хочете покроково? Будь-ласка.

1. Слід нарешті привселюдно визнати: нам потрібні не люди а території. Всі ці популістичні слюні Зеленський має залишити при собі - населення окупованих територій з кожним днем ставатиме більш антиукраїнським і буде тягарем для розвитку України.

2. З огляду на п.1, відсутнісь протекторату над окупованими територіями сьогодні дуже вигідне Україні - ми позбавляємося великої частини антиукраїнського електорату і заощаджуємо на дотаціях в регіони, які завжди були дотаційними. Тимчасова відсутнсть двох якорів під назвою Лугандон і Крим дає нам шанс побудувати цивілізовану державу і ми маємо скористатися цим по повній.
Тож нехай цю хвору корову якнайдовше годує циган, який її вкрав - ось наша тактична задача. Адже будь-яке прискорення реінтеграції цих територій буде нам тільки шкодити.
На долю колаборантів і свідомих українофобів нам має бути начхати з лаврської дзвіниці, а українським патріотам, яких певні обставини досі утримують в окупації, ми повинні запропонувати реальну програму переселення за державний кошт.

3. Але ми маємо зберегти юридичне право на ці території для повернення їх в майбутньому. Саме в цьому полягає найбільша складність: беззаперечність цього права регулярно ставитиметься світом під сумнів і доводити його ми зможемо тільки в один спосіб - постінийм військовим протистоянням, реальною стрільбою протягом десятків років. Якщо зараз на Донбасі виникне стабільне перемир'я, то коли ми наважимося на військову операцію по його звільненню, світ сприйматиме нас агресором попри всї наші права на цю територію.

4. Теж саме з Кримом - за будь-якою нагоди ми маємо затіяти довготривалий збройний кофлікт на межі з півостровом. Ніщо інше не буде підтверджувати наші права на цю територію - тільки регулярна стрелянинина на межі.
Звісно, це дуже складно затіяти, бо кацапія сприйматиме це як посягання на їхню територію і може вдатися до широкомастабної війни. Але шанси є - в момент реальної (не бутафорної) зміни кремлівської влади, можуть виникнути сприятливі умови для проведення такої спецоперації. А це означає, що ця спецоперація має бути підготовлена вже сьогодні, адже хуйло влада може впасти як через 20 років, так і сьогодні ввечері.

5. Повернути території можливо буде тільки у військовий спосіб - тут не повинно бути ілюзій. Навіть якщо Росія розвалиться на дрібні шматки, ніякий Крим і Лугандон до нас автоматично не приєднається - вони прагнитимуть незалежності, або несподівано інші держави заявлять права на них. В певний сприятливий момент довготривале локальне військове протистояння на межі з окупованими територіями має перерости у визволньну військову операцію. А сприятливим слід вважати той момент, коли виникне розуміння, що більш сприятливого вже ніколи не буде.

6. Вся ця стратегія вимагає від нашого суспільства і нашої влади тільки одного: навчитися жити в умовах постійної війни з мінімальними втратами на фронті. Якщо ми прагнемо зберегти суверенітет і повернути території, ми приречені на масштабну мілітарізацію економіки, гуманітарної політики і суспільства в цілому.

Іншого шляху не існує.
а де на все це брати живу силу, якщо щодня гине від 4 до 8 вояків? Через 10-40 років скільки їх залишиться? БУДЕ кому відвойовувати втрачене?
   
Re: Формула Штайнмаєра

Ні ! Тілько після із закликом - памагітя хто чим може . ))  Я ж - як і усі . ))

Можу допомогти тобі із пранням - у мене машинка вже справна.

Привозь.
   
Re: Формула Штайнмаєра

Я спогади написав про своє життя при совку, про сибірські табори та життя в сучасній Україні.
Скажу коротко: Краще б мене у тих сибірських таборах убили... :(
Ніж мені, колишньому політвязню, лежати сьогодні на шконці і полькій квартирі а з понеділка знову іпошити за 12зл/год. на пана.
А тому, що дома я ніхто і звати мене ніяк.  8-:
З таким настроєм -в АТО.Там і заробиш,і будеш корисним Україні.Я теж хочу в АТО,але в артилерію,щоб положити з користю побільше вати.Хоч мене і мучать олячки,певно таки піду,але тільки в Арту
   
Re: Формула Штайнмаєра

Можу допомогти тобі із пранням - у мене машинка вже справна.

Привозь.

Так , я ж , той , ще тєму не створював . Зарано . ))
   
Re: Формула Штайнмаєра

а де на все це брати живу силу, якщо щодня гине від 4 до 8 вояків? Через 10-40 років скільки їх залишиться? БУДЕ кому відвойовувати втрачене?
Наші воякі гинуть не від ворожих обстрілів - не буває війни без обстрілів.
Вони гинуть від некомпетентного керівництва, недостатньої підготовки, застарілого оснащення і т.д.
Так само електрики гинуть не від електричного струму, а від браку професоналізму та ігнорування правил безпеки.
Тож коли гине твій воїн, головнокомендувач має думати про удосконалення військової справи, а не про мир з агресором - це аксіома.
Армія Ізраїлю вам в приклад.   
   
Re: Формула Штайнмаєра

Наші воякі гинуть не від ворожих обстрілів - не буває війни без обстрілів.
Вони гинуть від некомпетентного керівництва, недостатньої підготовки, застарілого оснащення і т.д.
Так само електрики гинуть не від електричного струму, а від браку професоналізму та ігнорування правил безпеки.
Тож коли гине твій воїн, головнокомендувач має думати про удосконалення військової справи, а не про мир з агресором - це аксіома.
Армія Ізраїлю вам в приклад. 

Це все загальні фрази.

за 10+ років все-одно хтось гинутиме. І гинутиме не тому, що командир там щось, а тому, що у обизяни в руках граната. І дала їй її друга така сама обизяна.

І нам требюа продумати, як хоча б одну з них якось нейтралізувати.
   
Re: Формула Штайнмаєра

Наші воякі гинуть не від ворожих обстрілів
приклад, до чого можна добалакатись
   
Re: Формула Штайнмаєра

а де на все це брати живу силу, якщо щодня гине від 4 до 8 вояків? Через 10-40 років скільки їх залишиться? БУДЕ кому відвойовувати втрачене?

В ДТП гибнет и травмируется гораздо больше, но почему-то таким вопросом не задаются.
   
Re: Формула Штайнмаєра

В ДТП гибнет и травмируется гораздо больше, но почему-то таким вопросом не задаются.

То що, нехай вояки гинуть і далі, бо це навіть не більше, ніж гине в ДТП?

Я прАвильно тебе зрозуміла?
   
Re: Формула Штайнмаєра

Військові на те і військові щоби гинути.
   
Re: Формула Штайнмаєра

Військові на те і військові щоби гинути.
ще приклад, до чого можна добалакатись
   
Re: Формула Штайнмаєра

Військові на те і військові щоби гинути.

а це ти про чиїх військових: про українських, чи про кацапських?

Якшо про ваших кацапських, то я з тобою згодна на всі 100500%.


А от що стосується українських військових, то тобі ізраїльська армія в приклад - як там армія бореться за своїх вояків, що втрапили в полон, за загиблих...
   
Re: Формула Штайнмаєра

Армия это не институт благородных девиц. Поэтому у них более высокие оклады, льготы и ранний выход на пенсию.
Я, (прізвище, ім'я та по батькові), вступаю на військову службу і урочисто клянусь народу України завжди бути вірним і відданим йому, сумлінно і чесно виконувати військовий обов'язок, накази командирів, неухильно дотримуватись Конституції і законів України, зберігати державну і військову таємницю.
Я клянусь захищати українську державу, непохитно стояти на сторожі її свободи й незалежності.
Я присягаю ніколи не зрадити народу України!
   
Re: Формула Штайнмаєра
LSD

Хочете покроково? Будь-ласка.

1. Слід нарешті привселюдно визнати: нам потрібні не люди а території. Всі ці популістичні слюні Зеленський має залишити при собі - населення окупованих територій з кожним днем ставатиме більш антиукраїнським і буде тягарем для розвитку України.

2. З огляду на п.1, відсутнісь протекторату над окупованими територіями сьогодні дуже вигідне Україні - ми позбавляємося великої частини антиукраїнського електорату і заощаджуємо на дотаціях в регіони, які завжди були дотаційними. Тимчасова відсутнсть двох якорів під назвою Лугандон і Крим дає нам шанс побудувати цивілізовану державу і ми маємо скористатися цим по повній.
Тож нехай цю хвору корову якнайдовше годує циган, який її вкрав - ось наша тактична задача. Адже будь-яке прискорення реінтеграції цих територій буде нам тільки шкодити.
На долю колаборантів і свідомих українофобів нам має бути начхати з лаврської дзвіниці, а українським патріотам, яких певні обставини досі утримують в окупації, ми повинні запропонувати реальну програму переселення за державний кошт.

3. Але ми маємо зберегти юридичне право на ці території для повернення їх в майбутньому. Саме в цьому полягає найбільша складність: беззаперечність цього права регулярно ставитиметься світом під сумнів і доводити його ми зможемо тільки в один спосіб - постінийм військовим протистоянням, реальною стрільбою протягом десятків років. Якщо зараз на Донбасі виникне стабільне перемир'я, то коли ми наважимося на військову операцію по його звільненню, світ сприйматиме нас агресором попри всї наші права на цю територію.

4. Теж саме з Кримом - за будь-якою нагоди ми маємо затіяти довготривалий збройний кофлікт на межі з півостровом. Ніщо інше не буде підтверджувати наші права на цю територію - тільки регулярна стрелянинина на межі.
Звісно, це дуже складно затіяти, бо кацапія сприйматиме це як посягання на їхню територію і може вдатися до широкомастабної війни. Але шанси є - в момент реальної (не бутафорної) зміни кремлівської влади, можуть виникнути сприятливі умови для проведення такої спецоперації. А це означає, що ця спецоперація має бути підготовлена вже сьогодні, адже хуйло влада може впасти як через 20 років, так і сьогодні ввечері.

5. Повернути території можливо буде тільки у військовий спосіб - тут не повинно бути ілюзій. Навіть якщо Росія розвалиться на дрібні шматки, ніякий Крим і Лугандон до нас автоматично не приєднається - вони прагнитимуть незалежності, або несподівано інші держави заявлять права на них. В певний сприятливий момент довготривале локальне військове протистояння на межі з окупованими територіями має перерости у визволньну військову операцію. А сприятливим слід вважати той момент, коли виникне розуміння, що більш сприятливого вже ніколи не буде.

6. Вся ця стратегія вимагає від нашого суспільства і нашої влади тільки одного: навчитися жити в умовах постійної війни з мінімальними втратами на фронті. Якщо ми прагнемо зберегти суверенітет і повернути території, ми приречені на масштабну мілітарізацію економіки, гуманітарної політики і суспільства в цілому.

Іншого шляху не існує.
(tu)
   
Re: Формула Штайнмаєра
LSD

То що, нехай вояки гинуть і далі, бо це навіть не більше, ніж гине в ДТП?

Я прАвильно тебе зрозуміла?
Вони гинуть за те, щоб Україна залишилась Україною а не новососією, поділлям, галичиною,  і інше.
   
Re: Формула Штайнмаєра
LSD

Військові на те і військові щоби гинути.
Добавлю...за незалежність України.
   
Re: Формула Штайнмаєра

приклад, до чого можна добалакатись
Ще раз прислухайтеся до мене.
Моряки гинуть в морі не тому, що існує море, а пожежники не тому, що існує вогонь.
Вони гинуть тому, що підкорити стихію дуже непросто.
Московія - це така ж сама стихія, поруч з якою нам довелося існувати.
   
   
Re: Формула Штайнмаєра

Ще раз прислухайтеся до мене.
Моряки гинуть в морі не тому, що існує море, а пожежники не тому, що існує вогонь.
Вони гинуть тому, що підкорити стихію дуже непросто.
Московія - це така ж сама стихія, поруч з якою нам довелося існувати.
 
це маячня. Ви з тим ж успіхом можете вважати стихією сусідів
   
Re: Формула Штайнмаєра

То що, нехай вояки гинуть і далі, бо це навіть не більше, ніж гине в ДТП?

Я прАвильно тебе зрозуміла?

а для чого потрібна армія?
можеш пояснити?
просте ж питання
   
Re: Формула Штайнмаєра

а для чого потрібна армія?
можеш пояснити?
просте ж питання
;o гля того, щоб гинути в ДТП?

Ти постав таке саме ізраїльському воякові.
   
Re: Формула Штайнмаєра

;o гля того, щоб гинути в ДТП?

Ти постав таке саме ізраїльському воякові.

почекай-почекай
причому тут ДТП

моє питання інше
для чого потрібна армія, яку не можна задіювати під час війни?

от є війна
вона справедлива, Україна - жертва агресії
є 200 000 чоловік, в армії
300 000 мєнтів
і їх всіх не можна задіювати, бо будуть жертви

для чого їх всіх утримувати, якщо при перших пострілах виходиш ти і кричиш, що треба не допустити їх загибелі за БУДЬ-ЯКУ ціну і вообщє ми хочєм миру, а на перемогу нам пофігу

і для чого тоді гинули інші люди, якщо перемога нікого не цікавить?
   
Re: Формула Штайнмаєра

почекай-почекай
причому тут ДТП

моє питання інше
для чого потрібна армія, яку не можна задіювати під час війни?

от є війна
вона справедлива, Україна - жертва агресії
є 200 000 чоловік, в армії
300 000 мєнтів
і їх всіх не можна задіювати, бо будуть жертви

для чого їх всіх утримувати, якщо при перших пострілах виходиш ти і кричиш, що треба не допустити їх загибелі за БУДЬ-ЯКУ ціну і вообщє ми хочєм миру, а на перемогу нам пофігу

і для чого тоді гинули інші люди, якщо перемога нікого не цікавить?

Нє, я то канєшно почекаю, але тут розумні люди казали, шо 5-8 вояків у день - це навіть не більше ніж в ДТП щодня гине, так що не страшно.

Тому у мене є пропозиція: А давайте ми всіх своїх вояків одномоментно перестріляємо СЬОГОДНІ, щоб вони вже завтра не гинули - ми їх зекономимо.
Ну, це я тіпа, як юморить, то юморить до кінця.
То як? Получилося мені вас розвеселить?


Я не знаю, чого ми не можемо із ментовки відкликати дармоїдів на фронт.

Так само СБУ.

Так само суддів.

Так само прокурорів.


Чому інші сфери економіки від призову на війну не загнуться, а прокуратура-СБУ-суд-ментовка загнеться?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія