Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Слуги сейчас грохнут кино!

Re: Слуги сейчас грохнут кино!

Зеленые это недозревшие красные....(с)

К сожалению, они стремительно созревают...
   
Re: Слуги сейчас грохнут кино!

Той, хто цікавиться українським кіно, не може не помітити стрімке зростаня його кількості і якості.

Щось я не бачу стрімкого зростання якості та кількості на той 1мільярд державних  гривень, який на це кіно було пройопано. :K
Навпаки - вистрілили фільми, на кшталт Дзиндзьо, які не отримали ніфуя державної підтримки.

Останнє редагування: 20 вересня 2019 22:56:19 від птах Сорока
   
Re: Слуги сейчас грохнут кино!

Щось я не бачу стрімкого зростання якості та кількості на ті 100 мільярдів державних  гривень, які на це кіно було пройопано.

Не п@зди.

В 2018 году на "всю культуру" было заложено 4,1 млрд гривень. Из них "на кино" - 0,5 млрд или 500 миллионов гривень.
100 млрд не вложили в кино за все годы незалежности.

Пустобрёх.
   
Re: Слуги сейчас грохнут кино!

Не п@зди.

В 2018 году на "всю культуру" было заложено 4,1 млрд гривень. Из них "на кино" - 0,5 млрд или 500 миллионов гривень.
100 млрд не вложили в кино за все годы незалежности.

Пустобрёх.

Ти ніфуя сарказму не розумієш чи шо? :facepalm1:



У 2018 році також мільярд було виділено.

   
Re: Слуги сейчас грохнут кино!

Щось я не бачу стрімкого зростання якості та кількості на ті 100 мільярдів державних  гривень, які на це кіно було пройопано.
Навпаки - вистрілили фільми, на кшталт Дзиндзьо, які не отримали ніфуя державної підтримки.
А ви самі дивитесь українське кіно, чи просто читаєте статистику?
Я намагаюся переглядати все, що створює Україна і бачу колосальний прогрес.
Так, вони всі збиткові, але прогрес очевидний.
 
   
Re: Слуги сейчас грохнут кино!

Ти ніфуя сарказму не розумієш чи шо? :facepalm1:

Показати зображення...

Ти б ще передвиборчі плакати Зе сюди запостив бы.  :lol:
   
Re: Слуги сейчас грохнут кино!

А ви самі дивитесь українське кіно, чи просто читаєте статистику?

Звичайно дивлюся.
Але якшо почитати статистику,  скількі фільмів "чомусь" не вийшло в прокат, а грошенятка тю-тю, то виникають риторичні запитання.
Фільми серії Дзиндзо  - на "4-", нормуль.
"Кіборги" - якась суміш з шедеврально-емоційних прийомів та тупого як валянок пафосу, от навіть не можу однозначно сформувати враження.
"Червоний" - відверто слаба тема. Усякі дитячі  - не дивився.
Несподівано вразила "П'ята терапія" про Домбровського.

Ти б ще передвиборчі плакати Зе сюди запостив бы.
Нафуй меніі плакати, коли серед моїх клієнтів - український культурний фонд Марини Порошенко..)))

Останнє редагування: 20 вересня 2019 23:04:50 від птах Сорока
   
Re: Слуги сейчас грохнут кино!

К сожалению, они стремительно созревают...
   
Re: Слуги сейчас грохнут кино!

А ви самі дивитесь українське кіно, чи просто читаєте статистику?
Я намагаюся переглядати все, що створює Україна і бачу колосальний прогрес.
Так, вони всі збиткові, але прогрес очевидний.

+1000.

Якось іхала в машині в чоловіком, і розмовляли,  що якось непомітно в машині по радіо на різних хвилях частіше і частіше стала лунати українська музика, ціла купа українськиї гуртів з'явилося, і ніхто з нас обох не помітили, що щезли російські співаки - і нічого такого страшного не сталося, як Шуфричі пророкували, що немає української попмузики.

Так само раз за разом насолоджуюсь дуже якісним українським перекладом закордонних фільмів, і зали заповнені, а теж калаталися, що ніхто не прийде на українськи переклад.

На жаль, зараз все поступово вернеться назад і будемо знову насолоджуватися Кіркоровим, Галкіним та Наташею Корольовою з підстаркуватою Лолітою, хоча й останні дві - бувші киянки...
   
Re: Слуги сейчас грохнут кино!

Звичайно дивлюся.
Але якшо почитати статистику,  скількі фільмів "чомусь" не вийшло в прокат, а грошенятка тю-тю, то виникають риторичні запитання.
Фільми серії Дзиндзо  - на "4-", нормуль.
"Кіборги" - якась суміш з шедеврально-емоційних прийомів та тупого як валянок пафосу, от навіть не можу однозначно сформувати враження.
"Червоний" - відверто слаба тема. Усякі дитячі  - не дивився.
Несподівано вразила "П'ята терапія" про Домбровського.

Нафуй меніі плакати, коли серед моїх клієнтів - український культурний фонд Марини Порошенко..)))

Ну що ж, чекаю  український культурний фонд Олени Зеленської.

Що, ще немає?  ;o
   
Re: Слуги сейчас грохнут кино!

Ну що ж, чекаю  український культурний фонд Олени Зеленської.
Що, ще немає?

Та нє, більше скажу на той державний  фонд від мінкульту, який очолювала Марина Порошенко навіть збільшують фінансування, лише трохи поміняли людей, які приймають рішення по проектам.
   
Re: Слуги сейчас грохнут кино!

Та нє, більше скажу на той державний  фонд від мінкульту, який очолювала Марина Порошенко навіть збільшують фінансування, лише трохи поміняли людей, які приймають рішення по проектам.

То чого ж Зеленська пасе задніх?

Хай покаже Україні рівень культури. Справжньої.
   
Re: Слуги сейчас грохнут кино!

То чого ж Зеленська пасе задніх?
А їй пофуй.
По перше,  вона не дуже любить політику, а по друге там у родинних відносинах є певні негативні моменти.
   
Re: Слуги сейчас грохнут кино!

К сожалению, они стремительно созревают...

 (tu)   :(
   
Re: Слуги сейчас грохнут кино!
van

Ти ніфуя сарказму не розумієш чи шо? :facepalm1:

Показати зображення...
У 2018 році також мільярд було виділено.


 Представьте сколько шоколадные барыги украли    миллионов на одних массовках
   
Re: Слуги сейчас грохнут кино!

Но у нас так повелось, что культурой заведуют люди малообразованные именно в сфере искусств.
Так может не надо культурой заведовать?
Микельанджело, Рафаэль или Гойя пробивались самостоятельно.
   
Re: Слуги сейчас грохнут кино!

Щось я не бачу стрімкого зростання якості та кількості на той 1мільярд державних  гривень, який на це кіно було пройопано. :K
Навпаки - вистрілили фільми, на кшталт Дзиндзьо, які не отримали ніфуя державної підтримки.
Дзидзьо міг виникнути виключно в тренді підйому українського кіновиробництва, але зе-ублюдкам цього не зрозуміти, бо їхні срані "сфати" з бюджету паРаші фінансуються.
   
Re: Слуги сейчас грохнут кино!


то що, Порошенко за 5-ть рокiв кiно не змiг створити?

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія