Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

що заважає об'єднатися демократичним проукраїнським силам?

так красти чи збагачуватись?))

ти вживаєш слово красти не за призначенням
я з цим нічого не можу вдіяти
   
хай, є якісь новини з царини НЛП?

звісно є. ось:
Іді на*хуй муділа.
   
відмінність не суттєва [ua]
впізнаю "ліберала" з великої дороги :lol:
   
Я утверждаю что Украина начинается от Счастья и заканчивается Чопом
Чуть дальше от Изварино и Должанский..
   
ти вживаєш слово красти не за призначенням
я з цим нічого не можу вдіяти
я читав карний кодекс, а ви?
   
А зачем им объединяться когда можно было жить припеваючи и получать деньги от ПР.
   
А зачем им объединяться когда можно было жить припеваючи и получать деньги от ПР.

Хто отримував? Коли? Скільки?
   
Хто отримував? Коли? Скільки?
Задай вопрос Тягнибоку  как его подпись оказалась в амбарной книге ПР  на ТВ обсуждалась эта тема ,если неправда    ,почему Тягнибок пропал с экранов   ?
   
На жаль таких сил в Україні немає. Є тільки такі, що рвуться до корита під цими гаслами
   
хто це демократичні сили?? Тимошенко і  Гриценко??  :facepalm:

Он навколо Ющенка вони всі вже єдналися...і що...все просрали, бо вони вміють працювати тільки язиками..

Потрібен Президент із силою волі та духу та вмінням досягати мети.

Це Порошенко  [ua] 
   
Бажання отримати більше місць у Раді

Бажання отримати більше місць у Раді.

Зараз всім висунути одного кандитата -> вбити всі перспективи на парламент -> похоронити свою політсилу з повним ляганням під лідера.

А все через те, що нема у нас ідейних політичних партій, точніше їх нема серед прохідних сил, тільки бутафорія.
   
Задай вопрос Тягнибоку  как его подпись оказалась в амбарной книге ПР  на ТВ обсуждалась эта тема ,если неправда    ,почему Тягнибок пропал с экранов   ?
він не пропав, його пропали. Як і інших
   
Re: Бажання отримати більше місць у Раді

Бажання отримати більше місць у Раді.

Зараз всім висунути одного кандитата -> вбити всі перспективи на парламент -> похоронити свою політсилу з повним ляганням під лідера.

А все через те, що нема у нас ідейних політичних партій, точніше їх нема серед прохідних сил, тільки бутафорія.
вони всі ідейні. Дивіться пильніше
   
Выборци уже объедналысь. Против Педро.

Прийде час, вони зрозуміють і об'єднаються проти 5-ї колони.
Що тоді заспіваєш?
   
Я живу в Луганской области и я утверждаю что у нас нет проукраинских сил ( во всяком случае тех на кого ссылается ТС)
и тем более демократических
Кто нибудь в этой ветке сможет опровергнуть мой пост
Медицинский халат не делает из человека врача, а спортивный костюм олимпийца. Если человек по украински с трибуны чешет про демократические ценности это не делает его проукраинским демократом. Проукранский демократ Садовой засрал город, а не менее проукранский заднепроходной распродавал армию, не забывая при этом свой карман. Третий демократ Бойко до сих пор не сидит со своими вышками. Надо вначале определиться в терминах, а потом спорить. А то у нас демократы определяются потоком пустопорожних обещаний и демагогии. 
   
Надо вначале определиться в терминах, а потом спорить.
давайте почнемо. Перше, демократія протилежна будь-якому елітаризму
   
він не пропав, його пропали. Як і інших

 После  расписки о получение грошей и  скандала Тягнибок совсем пропал с экранов как и Фарион  после проверки на детекторе лжи московским   полиграфологом   ,появляется Кошулинский   такое впечатление что "демократические силы "  срочно нашли замену своему партийному боссу .Вопрос от куда сейчас черпают  финансы не от старых спонсоров ?  Если было не правда почему Тягнибок не обратился в суд а не опроверг информацию ??? :X 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія