Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Порушення закону Украіни на форумі(

Re: Порушення закону Украіни на форумі(

Он із тієї величезної жирнющої сраки в інеті я зрозуміла
Мене не цікавить що там у всьому інеті,
там тих сраків як гуталіну,
тут аби з фупом розібратись що тут до чого,
так ти пляцтво толеруєш чи Мирослава, шуша і натіві
помиляються коли пишуть що це добре. :umnik2:
   
Re: Порушення закону Украіни на форумі(

Мене не цікавить що там у всьому інеті,
там тих сраків як гуталіну,
тут аби з фупом розібратись що тут до чого,
так ти пляцтво толеруєш чи Мирослава, шуша і натіві
помиляються коли пишуть що це добре. :umnik2:
я не толерую оті подвійні гнилі стандарти, коли у хитродупої манди під боком заміжня жирнюща срака шукає в інеті поєбушки - це гут, а коли люди зіходяться і живуть без укладення шлюбу, не хуже отих офіційних жирнющих срак, з яких недойоб сквозить із усіх полових і оральних щєлєй - це нєкоторим хитрозробленим чомусь не подобається.

І кста, ніяк не можу зрозуміти, про яке саме блядство йдеться? поясни. кого ти хочеш блядью обробити на фоні отієї у тебе під носом жирнющої сраки, з якої так і сквозить, куди і що вона готова прийняти.


   
Re: Порушення закону Украіни на форумі(

я не толерую оті подвійні гнилі стандарти, коли у хитродупої манди
про це поговориш зі своїми падружками по брудноротому альянсу,
а тут про пляцтво, а ти крутишся як змія на пательні
і не можеш відповісти на просте запитання.
То гарне явище коли жінка має секс зі сторонніми чоловіками?
   
Re: Порушення закону Украіни на форумі(

про це поговориш зі своїми падружками по брудноротому альянсу,
а тут про пляцтво, а ти крутишся як змія на пательні
і не можеш відповісти на просте запитання.
То гарне явище коли жінка має секс зі сторонніми чоловіками?
так я ж про блядство і гаварю. Я шо віжу, то і паю. Побачила товстючу недойобану сраку - проспівала. Шо не таг?

А от про це:

То гарне явище коли жінка має секс зі сторонніми чоловіками?

То ж не до мене, бо я таким не займаюся - то ти у своєї невістьохи запитай - вона по етім дєлам, судячи із ракурсу дупи - вона то краще за мене повинна знати. Думаю, вона бааагато тобі чого розкаже.  :acute:
Ще можеш у її чоловіка запитати про ту її фотку. Думаю, він теж не буде те блядство толерувати.
   
Re: Порушення закону Украіни на форумі(

так я ж про блядство і гаварю. Я шо віжу, то і паю. Побачила товстючу недойобану сраку
Не лазь там де сраки показують і не будеш так хвилюватися цілу ніч :kez_04: 

   
Re: Порушення закону Украіни на форумі(

То гарне явище коли жінка має секс зі сторонніми чоловіками?
То ж не до мене, бо я таким не займаюся.
а чому ти не займаєшся таким? ;o
Он твої падружки Мирослава і шуша писали що це чудово. :good:
Ти їм не віриш? Вони справді можуть брехати?  8-:
   
Re: Порушення закону Украіни на форумі(

а чому ти не займаєшся таким? ;o
Он твої падружки Мирослава і шуша писали що це чудово. :good:
Ти їм не віриш? Вони справді можуть брехати?  8-:
нічого вони не писали, а от твоя невістка не тільки написала, а ще й показала. Так що, чія б карова мичяла, а твоя б точно не хрюкала, манда чорнорота.
   
Re: Порушення закону Украіни на форумі(

манда чорнорота
привіт, а я Кадра :smile3:
А чого це ти "чорнорота манда"(ц)
вирішила знайомитись аж зараз?
я тебе вже 12 років бачу на різних форумах в тому ж амплуа :D
   
Re: Порушення закону Украіни на форумі(

В мій бік були не "натяки і припущення"—— а прямими словами звинувачення мене у педофіліі.
А ти вважаєш їх безпідставними?
Ти ексгібіционіст як мінімум.
Як максимум хвора на голову людина.
Притомна людина ніколи не буде виставляти
на політичному форумі світлини власної
неповнолітньої доньки в купальнику.
Звернись до лікарів самостійно, бо рано
чи пізно ти з такими закидонами потрапиш
в поле зору німецької поліціі.
Вони тут реагують і на значно менші витівки
мігрантів. Особливо зараз.
   
А ти вважаєш їх безпідставними?
Ти ексгібіционіст як мінімум.
Як максимум хвора на голову людина.
Притомна людина ніколи не буде виставляти
на політичному форумі світлини власної
неповнолітньої доньки в купальнику.
Звернись до лікарів самостійно, бо рано
чи пізно ти з такими закидонами потрапиш
в поле зору німецької поліціі.
Вони тут реагують і на значно менші витівки
мігрантів. Особливо зараз.

Я—законослухняний громадянин)
Немає в німецькоі поліціі до мене ніяких претензій)
Все це вигадки психічно схибленних чорноротих істот. Точніше однієі.
   
Re: Порушення закону Украіни на форумі(

Я—законослухняний громадянин)
Немає в німецькоі поліціі до мене ніяких претензій)
Все це вигадки психічно схибленних чорноротих істот. Точніше однієі.
Я не буду вступати з тобой в суперечку що до твоєї слухняності
чи неслухєняності, хоч твоє виправдання і виглядвє трохи дивним.
Фото постив ти. Навіщо,? Цю гілку відкрив ти. Навіщо?
Судячи з твоїх відповідей ти тролиш юзерів. Навіщо?
Ти хизуєшься своїм життям перед всіма. Навіщо воно тут?
Почитай назву форуму і веди дискусіі в межах заявленої
власником тематики і без зловживання зайвою пунктуацією.
І ніхто тебе не чіпатиме.
   
Re: Порушення закону Украіни на форумі(

Немає в німецькоі поліціі до мене ніяких претензій)
Але ти чогось присідаєш коли поруч їде поліція. Цікаво чому. Вони точно в курсі як твоя тушка перетнула кордон у фурі з дошками?
   
З-па, ти коли на Ютюбі загружаєш відос, там чи не перше питання - Чи є в цьому відео зображення дітей, дитячий контент та інш.
Як ти вважаєш, навіщо вони задають це питання?
По друге, якщо ти відповідаєш «Ні», але ж викладаєшь, а потім хтось поскаржеться на це відео, то тобі прилітить або страйк, або зовсім анал закриють.
Тож піду поскаржусь на те відео на з-пу. Пропоную це зробити іншім. Треба його провчити та наказати як треба.
   
Я не буду вступати з тобой в суперечку що до твоєї слухняності
чи неслухєняності, хоч твоє виправдання і виглядвє трохи дивним.
Фото постив ти. Навіщо,? Цю гілку відкрив ти. Навіщо?
Судячи з твоїх відповідей ти тролиш юзерів. Навіщо?
Ти хизуєшься своїм життям перед всіма. Навіщо воно тут?
Почитай назву форуму і веди дискусіі в межах заявленої
власником тематики і без зловживання зайвою пунктуацією.
І ніхто тебе не чіпатиме.

По пунктам.
1. Фото постив я——як і деякі інші юзери в контексті—" фотоподорожі"( є така тематика тут і навіть "традиціі" колись були)
2.Гілку відкрив щоб звернути увагу модераторів на порушення Законів Украіни.( що є порушенням правил форуму)( залежно від реакціі модераторів будуть інші діі)
3."троллінг"—— це така " ілюзорна " назва( Багатостороння. Для когось це "троллінг", для іншого ні.
4. Я не "хизуюсь" життям——я показую життя простого украінця за кордоном. Щоб мілліони біженців за кордоном не здавалися і продовжували боротьбу. Мені колись в житті допомагла така своєрідна "путєводная звєзда")—— можливо і я комусь допоможу)
5.Якщо всі будуть писати виключно про політику——тут зразу поменшає юзерів і настане безпросвітна сірість(
6. Пунктуація——приватна справа юзера. Допоки це не порушує правила форуму——можуть хоч азбукою морзе писати.

7. "Чіпати" мене——не раджу нікому)Є такий вираз——"заіпуться пилюку ковтати")
   
Re: Порушення закону Украіни на форумі(

путєводная звєзда
:facepalm1:
   
З-па, ти коли на Ютюбі загружаєш відос, там чи не перше питання - Чи є в цьому відео зображення дітей, дитячий контент та інш.
Як ти вважаєш, навіщо вони задають це питання?
По друге, якщо ти відповідаєш «Ні», але ж викладаєшь, а потім хтось поскаржеться на це відео, то тобі прилітить або страйк, або зовсім анал закриють.
Тож піду поскаржусь на те відео на з-пу. Пропоную це зробити іншім. Треба його провчити та наказати як треба.

Панєслась(с)
   
Тиснемо жалобу на Ютюь
Пожаловаться - Контент сексуального характера - вибираем «с участием несовершеннолетних», временные метки 0:44, 1:28
   
:facepalm1:

Почитав)
"Провідна зоря"?
   
Re: Порушення закону Украіни на форумі(

Тиснемо жалобу на Ютюь
Пожаловаться - Контент сексуального характера - вибираем «с участием несовершеннолетних», временные метки 0:44, 1:28
Зарепортав child abuse, underage girl
   
Зарепортав child abuse, underage girl

 (tu)
   
Зарепортав child abuse, underage girl

 (tu)
Візьми піченьку на поличці у кацапа)
   
Re: Порушення закону Украіни на форумі(

Візьми піченьку на поличці у кацапа)
Крєпчє за жердіну тримайсь, ватан!
   
Re: Порушення закону Украіни на форумі(

По пунктам.
1. Фото постив я——як і деякі інші юзери в контексті—" фотоподорожі"( є така тематика тут і навіть "традиціі" колись були)
2.Гілку відкрив щоб звернути увагу модераторів на порушення Законів Украіни.( що є порушенням правил форуму)( залежно від реакціі модераторів будуть інші діі)
3."троллінг"—— це така " ілюзорна " назва( Багатостороння. Для когось це "троллінг", для іншого ні.
4. Я не "хизуюсь" життям——я показую життя простого украінця за кордоном. Щоб мілліони біженців за кордоном не здавалися і продовжували боротьбу. Мені колись в житті допомагла така своєрідна "путєводная звєзда")—— можливо і я комусь допоможу)
5.Якщо всі будуть писати виключно про політику——тут зразу поменшає юзерів і настане безпросвітна сірість(
6. Пунктуація——приватна справа юзера. Допоки це не порушує правила форуму——можуть хоч азбукою морзе писати.

7. "Чіпати" мене——не раджу нікому)Є такий вираз——"заіпуться пилюку ковтати")
Все невипадково, "свій до свого по своє", вкотре переконуюся
Сергію, знаєте, яка є характерна риса (насправді - одна з) яка споріднює вас зокрема з цією Кадрою?
Вона так само як ви ніколи не чула нічиїх доводів, навіть залізобетонних, які не співпадають з її власним баченням.
Співпадає зі мною - значить це Людина з Великої літери, найчудесніша з усіх живущих.
Не співпадає - непорядний, пляцтво, брудний неадекват, альянс і прочая лабуда.
Інші варіанти не розглядаються.
Така ж вперта тупість, нездатність чути іншу думку - у підсумку таке ж саме посміховисько.
   
Все невипадково, "свій до свого по своє", вкотре переконуюся
Сергію, знаєте, яка є характерна риса (насправді - одна з) яка споріднює вас зокрема з цією Кадрою?
Вона так само як ви ніколи не чула нічиїх доводів, навіть залізобетонних, які не співпадають з її власним баченням.
Співпадає зі мною - значить це Людина з Великої літери, найчудесніша з усіх живущих.
Не співпадає - непорядний, пляцтво, брудний неадекват, альянс і прочая лабуда.
Інші варіанти не розглядаються.
Така ж вперта тупість, нездатність чути іншу думку - у підсумку таке ж саме посміховисько.

Є з десяток дописувачів, які час від часу закидають мені якісь "претензіі"——при чому не опускаючись до бруду та матючиння(——
Отримують такі ж врівноваженні відповіді. Тобто——я чую всі "доводи" та сприймаю іх. І на жодного з цих дописувачів я не опускався з якимись "наіздами".——
Критика є критика——а срач та бруд——срач та бруд.
   
Re: Порушення закону Украіни на форумі(

Є з десяток дописувачів, які час від часу закидають мені якісь "претензіі"——при чому не опускаючись до бруду та матючиння(——
Отримують такі ж врівноваженні відповіді.
От і все. "отримують врівноважені відповіді".  :facepalm1:
А може подеколи не варто витрачати час на "відповіді", навіть врівноважені?
Може варто просто замислитися, поглянути на себе відстороненим поглядом?
З десяток? А скільки є таких, що просто знижуть племима, гидливо зморщаться і підуть до іншої гілки?
Люди різні, під зручний для вас гребінець всіх не підчешете.
З десяток на форумі - це насправді немало, Сергію.
   
От і все. "отримують врівноважені відповіді".  :facepalm1:
А може подеколи не варто витрачати час на "відповіді", навіть врівноважені?
Може варто просто замислитися, поглянути на себе відстороненим поглядом?
З десяток? А скільки є таких, що просто знижуть племима, гидливо зморщаться і підуть до іншої гілки?
Люди різні, під зручний для вас гребінець всіх не підчешете.
З десяток на форумі - це насправді немало, Сергію.

Завжди "дивлюся на себе відстороненим поглядом")
І завжди замислююсь над ккритикою)
А ті що "знизують плечима та йдуть до іншоі гілки"—— нормальні адекватні люди——не подобається ім щось——проходять не коментуючи.
Теж завжди так роблю)——
Тому про  деяких юзерів навіть не уявляю про що вони(
   
Re: Порушення закону Украіни на форумі(

Сергій, погодься, тільки дуже "особлива" людина, вірніше, чоловік, буде монтувати відео про свою дитину так, що останньою фоткою, після низки милих дитячих та сімейних фото, поставить фото своєї вже зовсім дорослої доньки у костюмі секс-поліціянтки з розідраними колготками та наручниками у руці.

Не просто заключне фото дівчини десь на природі, чи на тенісному корті, чи біля кампусу, де вона навчається - ні, саме фото у тому  дурнуватому костюмі. Мабуть, як результат твого виховання? Та ще й вивалюєш все те  на загал до себе на канал.

А потім ти ще й бігаєш  жалітися по адмінках, що, бач, на тебе  наїжджають і вже третю сторінку розмазуєш соплі - за что?!

Ти ж все робиш сам, своїми руками і своїм недолугим розумом, Сергій. Чи Іван. Чи хто ти там ще є.
   
Сергій, погодься, тільки дуже "особлива" людина, вірніше, чоловік, буде монтувати відео про свою дитину так, що останньою фоткою, після низки милих дитячих та сімейних фото, поставить фото своєї вже зовсім дорослої доньки у костюмі секс-поліціянтки з розідраними колготками та наручниками у руці.

Не просто заключне фото дівчини десь на природі, чи на тенісному корті, чи біля кампусу, де вона навчається - ні, саме фото у тому  дурнуватому костюмі. Мабуть, як результат твого виховання? Та ще й вивалюєш все те  на загал до себе на канал.

А потім ти ще й бігаєш  жалітися по адмінках, що, бач, на тебе  наїжджають і вже третю сторінку розмазуєш соплі - за что?!

Ти ж все робиш сам, своїми руками і своїм недолугим розумом, Сергій. Чи Іван. Чи хто ти там ще є.

Ще разочок——
Знаєте що таке Хелоуін?
А що таке Карнавал?
Це——звичайний костюм для такого заходу. Є ще така фотка де вона в костюмі монашки)——
Але я впевнений що ви б і до дерева доіпалися))
   
Re: Порушення закону Украіни на форумі(

Ще разочок——
Знаєте що таке Хелоуін?
А що таке Карнавал?
Це——звичайний костюм для такого заходу. Є ще така фотка де вона в костюмі монашки)——
Але я впевнений що ви б і до дерева доіпалися))

Я зрозуміла.

Достукатися до твого сплячого розуму - то марна справа.

Для тебе що твої чисельні "прікольниє" фото у позі "какающєго мальчіка", що фото власної дитини у двозначних костюмах - все це тільки черговий привід для епатажу, щоб виділитися серед інших.

Ну давай, дивуй далі!

Тільки соплі тоді вже прибери, коли люди починають сміятися з тебе - бо ж не по-пацанські виходить, коли ти миттєво біжиш жалітися.
   
Re: Порушення закону Украіни на форумі(

Завжди "дивлюся на себе відстороненим поглядом")
І завжди замислююсь над ккритикою)
А ті що "знизують плечима та йдуть до іншоі гілки"—— нормальні адекватні люди——не подобається ім щось——проходять не коментуючи.
не обманюйте себе. Якби замислювалися, то певні моменти точно скоригували би. Принаймні всі ваші фоточки ікри та роліки з мандруваннями різдвяними ринками щонайменше відкривалися би у відповідних підфорумах - благо вони є на форумі.
Ну а що хтось пройшов повз а хтось не пройшов - то це якраз підвердження моїй тезі про "різних", але аж ніяк не зручний вам критерій для визначення "нормальності" чи "адекватності".
І - повірте! - нормальна та адекватна людина не буде відкривати гілок про ікру,  невідомо у який спосіб прив"язавши ту ікру до власної підтримки ВСУ.
До того ж наперед 100%-во знаючи про реакцію на ту ікру з боку форумного товариства. На будь-якому нормальному форумі. Саме форумі, а не затишному бложику трьох.
   
Я зрозуміла.

Достукатися до твого сплячого розуму - то марна справа.

Для тебе що твої чисельні "прікольниє" фото у позі "какающєго мальчіка", що фото власної дитини у двозначних костюмах - все це тільки черговий привід для епатажу, щоб виділитися серед інших.

Ну давай, дивуй далі!

Тільки соплі тоді вже прибери, коли люди починають сміятися з тебе - бо ж не по-пацанські виходить.

Тут немає з ким "по—пацанські" розмовляти))——
Одні дрищі та нетрадиційні))
   
Re: Порушення закону Украіни на форумі(

Достукатися до твого сплячого розуму - то марна справа.

Для тебе що твої чисельні "прікольниє" фото у позі "какающєго мальчіка", що фото власної дитини у двозначних костюмах - все це тільки черговий привід для епатажу, щоб виділитися серед інших.

Ну давай, дивуй далі!

Тільки соплі тоді вже прибери, коли люди починають сміятися з тебе - бо ж не по-пацанські виходить.
(tu)
Ну от, власне більше і  додати нічого.
   
Re: Порушення закону Украіни на форумі(

Тут немає з ким "по—пацанські" розмовляти))——
Одні дрищі та нетрадиційні))

Точно, я бачу твої "пацанські розборки" в адмінці: "Дарагой модератор, мене тут абіжають злі люди і наговорюють на мене нєхароше! Хник!
Прошу модераторів прийняти міри("
   
не обманюйте себе. Якби замислювалися, то певні моменти точно скоригували би. Принаймні всі ваші фоточки ікри та роліки з мандруваннями різдвяними ринками щонайменше відкривалися би у відповідних підфорумах - благо вони є на форумі.
Ну а що хтось пройшов повз а хтось не пройшов - то це якраз підвердження моїй тезі про "різних", але аж ніяк не зручний вам критерій для визначення "нормальності" чи "адекватності".
І - повірте! - нормальна та адекватна людина не буде відкривати гілок про ікру,  невідомо у який спосіб прив"язавши ту ікру до власної підтримки ВСУ.
До того ж наперед 100%-во знаючи про реакцію на ту ікру з боку форумного товариства. На будь-якому нормальному форумі. Саме форумі, а не затишному бложику трьох.

По пунктам)——
1. Про ікру——
Якось написав що купую багато ікри ——хтось засумнівався в цьоиу та прикольнувся з моєі "неплатоспроможності")——
То ж вимушений був запостити підтвердження своіх слів)
2. "Як я прив"язав ікру до ЗСУ"——частково ця ікра куштувалася на свята під Авдіівкою наприклад)І ще в одному місці на фронті.—— тож тут теж немає ніяких перекручувань.
3. В коментарях до відео про ікру та про ярмарки——я дописав——" адміни, можете з часом знести гілку у вільне"—— гілки не знесли——значить адміни не вбачають порушень правил форуму в моіх темах.
4. Про "реакцію"—— так——цікава реакція——хороший предмет для дослідження) Дослідимо та розберемося)
   
Точно, я бачу твої "пацанські розборки" в адмінці: "Дарагой модератор, мене тут абіжають злі люди і наговорюють на мене нєхароше! Хник!
Прошу модераторів прийняти міри("
Не так)
Просто порушення Законів Украіни на форумі——зачіпає не тільки людей, які ці закони порушують——але іноді і імідж та репутацію джерела де ті закони порушуються(——
Тож довів до відома модераціі про можливі наслідки——а саме——репутаційні втрати поважного в минулому ресурса.
   
Re: Порушення закону Украіни на форумі(

Якось написав що купую багато ікри ——хтось засумнівався в цьоиу та прикольнувся з моєі "неплатоспроможності")——
То ж вимушений був запостити підтвердження своіх слів)
капець
   
Re: Порушення закону Украіни на форумі(

Знову як вуж на пательні, Сергій!

Ну не соромно тобі так викручуватися? Ти ж кремезний дядько! Хіба можна так плазувати? Вже й ресурс сюди за вуха притягнув! :facepalm1:

Але ж ти сам постив на цьому  ресурсі свої двозначні фотки - то хто тобі винен?

Ти зараз нагадуєш одну унтер-офіцерську вдову, яка сама себе врешті-решт висікла розгами. Втім, якщо ти розумієш, про що це я написала.
   
Re: Порушення закону Украіни на форумі(

Якось написав що купую багато ікри ——хтось засумнівався в цьоиу та прикольнувся з моєі "неплатоспроможності")——
То ж вимушений був запостити підтвердження своіх слів)


Тобі точно буде вже п'ятдесят рочків, Сергійко?

А якщо я напишу, що в тебе дупа червоного кольору - то ти запостиш сюди фотки своєї дупи, що таки ні, вона в тебе не червона? Ось, ось і ось з цього ракурсу можете роздивитися!
   
Re: Порушення закону Украіни на форумі(

Я зрозуміла.

Достукатися до твого сплячого розуму - то марна справа.

Для тебе що твої чисельні "прікольниє" фото у позі "какающєго мальчіка", що фото власної дитини у двозначних костюмах - все це тільки черговий привід для епатажу, щоб виділитися серед інших.

Ну давай, дивуй далі!

Тільки соплі тоді вже прибери, коли люди починають сміятися з тебе - бо ж не по-пацанські виходить, коли ти миттєво біжиш жалітися.

так він мазохіст йому подобаються коли його обсерають
   
Re: Порушення закону Украіни на форумі(

так він мазохіст йому подобаються коли його обсерають

Так і є, але  там ще й інших комплексів багато у людини.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 6 гостей
 
Повна версія