Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Украиноязычное превосходство ведет к русскоязычному противостоянию и расколу народа Украины :S

Закон о принуждению к украинскому языку опасный для нашего государства и похоже подкинут нам от .. :(

Жаль что у нас нет государственной безопасности, а только узко национальная, украинская ...

(такие мысли во спасение государства Украина, но неудобны ватным нашим патриотам !) B-)
   
кацапська провокація це говорити про розкол, хто кого розколювати збирається? ще є бажаючі іти шляхом лугандону і криму?

або україна буде українська, або буде пустеля, хочете жити в пустелі?
   
Сметана
краще мову вчи, то тільки на користь... може й недолугі думки зникнуть...
   
краще мову вчи, то тільки на користь... може й недолугі думки зникнуть...

Спасибо, я её знаю от рождения хотя родился в донбассе - НО знаю где и сколько её на благо Украины  :)
   
Закон о принуждению к украинскому языку опасный для нашего государства


Це де, на расії * принуждают* ?
   
Спасибо, я её знаю от рождения


Чого кацапською спілкуєшся?
   
Чого кацапською спілкуєшся?

Моя задача не радовать тупых ватных патриотов а работать на государство Украина ! Розумиетэ ризныцю горе патриоты ?
   
Україна - національна держава Українців, а сметанна мокшанська срань показала своє нутро в 2014, коли цій чужинецькій гнилі дозволяли абсолютно все.
   
Це де, на расії * принуждают* ?
Мабуть в окупоканих Криму і ОРДЛО
   
Україна - національна держава Українців, а сметанна мокшанська срань показала своє нутро в 2014, коли цій чужинецькій гнилі дозволяли абсолютно все.

Давай разберемся хто враг государства Украина ты или я ???
   
Україна - національна держава Українців, а сметанна мокшанська срань показала своє нутро в 2014, коли цій чужинецькій гнилі дозволяли абсолютно все.

Украина не мононациональное государство, никогда им не была и не будет...

И, пока национально-помешанные псевдопатриоты не успокоятся, до тех пор в Украине не будет согласия мира и порядка...
   
Притихли враги Украины и украиноязычная вата ?

( я не противник украинской культуры и даже после закона, украинского языка)
   
Давай разберемся хто враг государства Украина ты или я ???
Очевидно ж, що я ворог твоєї Украіни без українців і української мови, а ти - ворог моєї Української України.
На одній території не можуть існувати дві держави чи нації, які заперечують існування одне одної.

Останнє редагування: 5 травня 2021 16:09:49 від Ольгерд
   
Украина не мононациональное государство, никогда им не была и не будет...

И, пока национально-помешанные псевдопатриоты не успокоятся, до тех пор в Украине не будет согласия мира и порядка...
Україна завжди була мононаціональною, бо жоден інший етнос, окрім українців, не зацікаілений в існуванні Української держави. Інші нації в нас проживають в якості фіктивних громадян, які зустрічатимуть з квітами війська своєї метрополії - кацапи, угри, румуни, поляки. А татари взагалі хочуть власну державу.

Останнє редагування: 5 травня 2021 16:28:24 від Ольгерд
   

Закон о принуждению к украинскому языку


Разве есть такой закон?
   
угу :)

Вата наша западная и вата наша восточная обе работают на разрыв Украины  :(

А в центральной Украине недостаточно мозгов все это зло урегулировать  :buba:

 
   
Спасибо, я её знаю от рождения хотя родился в донбассе - НО знаю где и сколько её на благо Украины  :)
Може й знаєш, але не розумієш, тому і не спілкуєшся.
   
Може й знаєш, але не розумієш, тому і не спілкуєшся.
Більше того, його батько україномовний, ще й наче дисидент, а цей недолугий свідомо став національним зрадником і зрадником свого роду.
   
гніда
 піди скажи у іншій країні шго рідна мова призводить до росколу. Швидко падло зрозумієш своє місце
Це тут тобі свобода чесати своїм брудним язиком
   
Разве есть такой закон?

это тупые русскоязычные граждане Украины придумали, не слушайте их  :K
   
Закон о принуждению к украинскому языку опасный для нашего государства и похоже подкинут нам от .. :(

Жаль что у нас нет государственной безопасности, а только узко национальная, украинская ...

(такие мысли во спасение государства Украина, но неудобны ватным нашим патриотам !) B-)

Як що я буду спілкуватися виключно англійською/латинню/кітайською/урду/корейською/польскою і т.д , тебе це дасть спокий?

Точнійше:
Це не я дурак то що мову та інші язики знаю і маскальску у тому числі - це ти баран вчитися не бажаєш.

Може мені ще діф рівняння забути, бо якісь удмурт цього не розуміє?

прокладай паралелі ..  між діф.рівняннями та язиком
   
і усщимляет права .. узкроязичних ..  охренеть зсучит..

Відчуття таке що всі урюскоязичні зібралися замість роботи ходять по держустановам та заяви пишуть , і таке це діло втомительно що просто пипец -50 заяв на якісь "там мові"... це не хухри -мухри ..  :-)o



   
Як що я буду спілкуватися виключно англійською/латинню/кітайською/урду/корейською/польскою і т.д , тебе це дасть спокий?

Точнійше:
Це не я дурак то що мову та інші язики знаю і маскальску у тому числі - це ти баран вчитися не бажаєш.

Може мені ще діф рівняння забути, бо якісь удмурт цього не розуміє?

прокладай паралелі ..  між діф.рівняннями та язиком
Він раніше написав таке

"хотя родился в донбассе"

Не в Україні, та навіть не в СРСР, в донбассе ...
   
Все набагато простіше і сумніше. Сметана відкрив гілку тому шо він саам розуміє  - шо він тупий ватний дебіл. Який не в змозі вивчити за 30!!! років мову країни громадянином якої є. Ось і живи з цим до кінця свого нікчемного життя.
   
Класное название темы.
А почему ты не назвал ее по другому?
например:
"Языкоучсемленность убогих далпайопов угрожает не только им лично, но и стране в целом."
Ты считаешь что украинцы должны отказаться от своего превосходства в пользу необучаемых далпайопов?
Сдается мне, что это какой-ты убогий римейк старой пестни про "усцыш бамбас".
не?
   
Україна завжди була мононаціональною, бо жоден інший етнос, окрім українців, не зацікаілений в існуванні Української держави. Інші нації в нас проживають в якості фіктивних громадян, які зустрічатимуть з квітами війська своєї метрополії - кацапи, угри, румуни, поляки. А татари взагалі хочуть власну державу.

Дашовыгаварите?
Нихто крим украинцев? А кто такие украинцы?

Всю историю под кем-то...
То под русами, то татарами, то турками, то австро-венграми, то поляками, то советами...

Так кто такие украинцы?
Какая у них ридна мова?
Та на которой говорили отец и мать?
... бака с дедом?
... или будем копать дальше?

Вы такие тупые, националисты... :facepalm:
   
Дашовыгаварите?
Нихто крим украинцев? А кто такие украинцы?

Всю историю под кем-то...
То под русами, то татарами, то турками, то австро-венграми, то поляками, то советами...

Так кто такие украинцы?
Какая у них ридна мова?
Та на которой говорили отец и мать?
... бака с дедом?
... или будем копать дальше?

Вы такие тупые, националисты... :facepalm:


твій допис тільки підтверджує

,То под русами, то татарами, то турками, то австро-венграми, то поляками, то советами...

стосовно історії - тільки за останні 5-ть років історію майдана 3 рази переписували ..
зараз наприклад хочуть надати іншу оцінку ..

не кажучі про війну з маааскалями ... і "трагедією Одеси"

   
Дашовыгаварите?
Нихто крим украинцев? А кто такие украинцы?

Всю историю под кем-то...
То под русами, то татарами, то турками, то австро-венграми, то поляками, то советами...

Так кто такие украинцы?
Какая у них ридна мова?
Та на которой говорили отец и мать?
... бака с дедом?
... или будем копать дальше?

Вы такие тупые, националисты... :facepalm:
Казку російську скажи, :)
   
Він раніше написав таке

"хотя родился в донбассе"

Не в Україні, та навіть не в СРСР, в донбассе ...

ватное гавно толкует так

..а шо мурло есть не Украинский донбасс ?

..быдлота !
   
Давай разберемся хто враг государства Украина ты или я ???

Ти і ґасударство вороги України.

P.S. Реально заїбав. Випий заспокійливе.
   
Класное название темы.
А почему ты не назвал ее по другому?
например:
"Языкоучсемленность убогих далпайопов угрожает не только им лично, но и стране в целом."
Ты считаешь что украинцы должны отказаться от своего превосходства в пользу необучаемых далпайопов?
Сдается мне, что это какой-ты убогий римейк старой пестни про "усцыш бамбас".
не?
Что ты вкладываешь в  "отказаться от своего превосходства"?
 От чего конкретно и превосходства в чём?
   
Что ты вкладываешь в  "отказаться от своего превосходства"?
 От чего конкретно и превосходства в чём?
лично я ничего не вкладываю. :beach:
это ТС оперирует этими ватными категориями.  :malyas:
но!
в чем бы это мифическое превосходство ни состояло, ватаны от него должны сцаться и сраться. B-)
   
твій допис тільки підтверджує

стосовно історії - тільки за останні 5-ть років історію майдана 3 рази переписували ..
зараз наприклад хочуть надати іншу оцінку ..

не кажучі про війну з маааскалями ... і "трагедією Одеси"

Ты на вопрос ответил?
Какая ридна мова для украинцев, если Украина образовалась за счет смешения разных культур и народов?
   
1987 рік вершина переваги


Ну, так какая ридна мова для большинства украинцев?
   


Ну, так какая ридна мова для большинства украинцев?
Для большинства должна быть украинская мова. Где-то для 75 % всего населения Украины.
   
Ну, так какая ридна мова для большинства украинцев?

насаджена
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія