Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
3
21 червня 2024 12:11:47
на десятки мільйонів населення України ажно трошки більше 1000 вбивств на рік
певно, хтось спеціально розкручує хейт, вбивць карать не треба
це лютий писдець. Ухилянти замість мати ганьбу і забитись в куток, качають права. Ахуєвші підараси.

п***а це те,як на догоду колі оболонському тцк та поліція бігає на цирлах.
Пакує кракенівця вже після пред'яви доків, якась губата шмара то знімає і провокує -
він у мене вкрав телефон.

Закон. Я його писав. (охуєвша катлєта)

Коментуйте, не соромтесь. І не треба тут про закон, владу, Зеленського, ви - єрмаківці,
завідувача серіпок, якого ніхто не вибирав і який підмяв під себе майже все.
Що за це буде катлєті, його охороні в балаклаві?
А я скажу грубо - х*й та ні*хуя.

https://t.me/pandoras_box_ua/37652
До чого це взагалі?
За ухилянтів підписався?
4
21 червня 2024 08:55:33
Ого скільки тут підарів голоснуло
Варто глянути на "ухилянтську" гілку))
5
20 червня 2024 22:06:06
Ну сценарій доволі зрозумілий. Підходять та питають документи. Зараз всі зобовʼязані з собою їх мати. Якщо немає, то порушення в мають доправити до тцк і виписати штраф. Якщо є то дивляться що там і можуть наприклад виписати повістку. Якщо треба відвідати тцк, то просять пройти в машину. І от тут, якщо процшли, то все нормально. Якщо ні то беруть за руку, якщо починає супротив, відштовхує чи бʼє тцкшника, то це напад на особу при виконанні обовʼязків. Я не бачу практично ніяких сценаріїв де ухилянт може бути правий, а тцк винувата. Виконуй закон, май документи, якщо треба відвідати тцк то йди добровільно. Якщо не маєш документів, бикуєш та чиниш супротив особам при виконанні, то не ображайся.
погано закони читаєш
так, тцкашник може запропонувати проїхати
але ти маєш повне право відхилити пропозицію
застосовувать проти тебе силу тцкашник за законом не має права, це кримінал.
от якщо поряд з ним ще поліцейський - в нього таке право є, затримання та доставлення до ТЦК для оформлення протоколу про адміністративне порушення
але перед цим має бути складений протокол про адміністративне затримання, де в вказано час. Не колись десь потім заднім числом, а ще ДО доставлення до ТЦК
А також обов'язково повідомити рідних затриманого про факт затримання та також надати послуги безкоштовного адвоката (є такі, як не дивно, державні), якщо тільки затриманий від них не відмовиться
Зараз я так розумію тцк здійснює патрулювання з поліцейським, а навіть якщо його немає тцк має право викликати поліцію, а от громадянин від тцк втікати права немає. Якщо починає втікати чи чинити силовий супротив, то його мають затримати до прибуття поліції.
Тобто, знову ж таки, у якому сценарії тцк може бути неправе? У вірогідність того, що когось от так от без розмови відразу починають метелити, чи тягнути у буса я не вірю. Будь якому такому епізодові передує щось інше, що нам зазвичай у відосиках не показують, а показують тільки кінець протистояння з криками «беззаконня та жорстокість тцк до безвинних вівць». «Ми бідні маленькі вівці, ніхто нас не пасе, ми зникаємо наче свічки, та хто ж нас вже спасе?»  8-:
Кожен повинен мати при собі належні документи і жодних проблем. Захист Вітчизни - священний обов'язок кожного громадянина.
7
20 червня 2024 14:52:08
2. Зараз прийде сєкта Джулі Вєліколєпной - та спалить тебе живцем на вогнищі.
я перепрошую, але яку посаду мала Жуля у 2014 році, яка дозволяла би їй щось комусь наказати, заборонити тощо?
Як намагалися її такій страшній зухвалості протистояти ті, хто у той період мав яку-не яку владу?
Хто прагнув "вивести танки з казарм" і кому Жуля завадила це зробити?
ПС Як Петро помівся у Крим аби домовитися за свого заводика у Севастополі - це загальновідомо. Але він на той момент теж не мав ніякої вагомої посади. Інша справа, що коли отримав ту посаду, то намагався залишити водопостачання до Криму на попередньому достатньому рівні, але завадили бандери-бандити..Але то таке..Головне, що не було ніякої найменшої спроби повернути Крим
Не виникає питання як Тимошенко (на той час - особа з судимістю) потрапила на секретну нараду і чому всі погодилися з її думкою?
8
19 червня 2024 22:34:14
Це Сирський не може, а Залужний нормально так звільняв території, поки не зняли
Точно?)
Северодонецьк, Соледар, Бахмут?
Контрнаступ на півдні?
Території звільняє не Сирський і не Залужний - а вояки.
При всій повазі до Залужного слід визнати, що головне в усіх наших військових успіхах залежало передусім від наших вмотивованих воїнів. Особливо на початковому етапі. Але, як всім добре відомо, час не стоїть на місці, а більшість  зі знайомих має вже по  кілька поранень. Про загиблих і важко поранених взагалі важко згадувати. Це були кращі з кращих і смерті деяких ще з 2014 року є лише нагадуванням про те, що вони теж про щось мріяли, а ми маємо зробити все можливе, щоб ці мрії стали реальністю. Це без жодного пафосу, просто раджу  постійно пам'ятати - живемо лише один раз і ми всі не вічні.
Щодо Залужного, то мені особисто він вже не цікавий - точно не Бонапарт, а частіше уявляється, як він, механік після технікуму, "писав" дисертацію з Ківаловим або, наприклад, про що він думав, коли пішов на очевидний "договорняк" з ВЛК і це тоді, коли хлопців з кількома пораненнями не списують.  Не виключаю й "нехороші" контакти із земляком Пашинським з корупційним присмаком.
Але війна триває і обов'язково, як співав Окуджава - "новые родятся командиры", тому зараз всім просто треба робити все можливе для нашої спільної перемоги.
9
19 червня 2024 13:15:09
Для чого через ЗМІ повідомляти, що нам відомо про плани ворога? Типу найближчим часом з його боку готується наступ в напрямі Борової. Чи не розумніше було робити вигляд, що нам про такі наміри нічого невідомо і підготувати потужну оборону, яка була б несподіванкою для противника? Хочеться вірити в те, що існує якийсь задум, але саме страшне буде в тому разі, коли противник про наші плани буде дізнаватися з соціальних мереж.
Наприклад щоб атаки не було. Нам не вигідний ще одна гаряча точка, для прикладу.
Час покаже.
10
19 червня 2024 13:11:30
Рекламщиків штрафонуть нахуй. Або знести білборд
а просто слово "мир" можна писати?
чи мус заміняти на *** як в столиці єдінородного народа?

комісари вони такі передбачувано-прямолінійні
а можна тобі кацапу татуху на лобі єбанути "мір"?
Одне другому не заважатиме. Соратник Наполеона генерал Бернадот став королем Швеції. Є легенда, що, коли він помер, то при бальзамуванні тіла знайшли татуювання на французькій мові «Смерть королям». :gigi:
11
19 червня 2024 13:03:23
Для чого через ЗМІ повідомляти, що нам відомо про плани ворога? Типу найближчим часом з його боку готується наступ в напрямі Борової. Чи не розумніше було робити вигляд, що нам про такі наміри нічого невідомо і підготувати потужну оборону, яка була б несподіванкою для противника? Хочеться вірити в те, що існує якийсь задум, але саме страшне буде в тому разі, коли противник про наші плани буде дізнаватися з соціальних мереж.
12
19 червня 2024 12:44:11
Ніякого "припинення вогню" чи "перемир'я".
Мабуть всі вже добре зрозуміли, що основною метою Хуйла було знищення нашої незалежності, в першу чергу, економічної, як це не банально прозвучить. Населення йому нецікаве. Мета агресії, яка розпочалася ще в 2014 році - півострів Крим з його нафто-  та газоносним шельфом (переконаний, що розмір реальних запасів в Кремлі знають навіть краще, ніж ми), газові родовища на материковій Україні та інші природні багатства, які в перспективі зробили б нас не лише де факто незалежною, але процвітаючою країною. Ми реально мусимо воювати за майбутнє наших дітей і внуків.
14
17 червня 2024 13:39:53
Зараз воює в морській піхоті. Переможемо!
15
17 червня 2024 13:39:10
Товариш в Одесі прийшов до місцевого ТЦК для постановки на військовий облік. Логічно, що отримав направлення на проходження ВЛК. Один з лікарів поцікавився, як і де його впіймали. Сказав, що з'явився сам. Реакція лікаря: 'Ви - дурак?"
16
17 червня 2024 13:34:19
Ухилятися від мобілізації під час війни - злочин. Прийди в ТЦК і доведи, що не підлягаєш мобілізації через ВЛК або довідками про сімейний стан, - і матимеш щастя. Тему розкручують блогери-ухилянти.
17
16 червня 2024 16:54:09
Ну-ну... Гетьман - хароший, а корумпований офіс - ето штото другоє. :weep:
Унікальність ситуації полягає в тому, що саме оцей "офіс", корумпований, чи ні, і є справжній сьогоднішній колективний гетьман України.
А також парламент і кабінет міністрів.
І все-таки ще раз перепитаю - чому нема кримінальних позовів до нинішнього президента за десятки не підписаних вчасно законів? Де ті правдоборці, котрі подавали позови до попередника?
Мабуть, воюють. А де ще бути нормальній людині, на країну якої напав ворог? [ua]
І це не про Портнова.
А на Зеленського з приводу його про@бів можете написати самі, якщо є час і натхнення.
Отже, серед тих, хто не воює, ніхто не любить правди настільки, аби написати на Зе позов з приводу злочинного антиконституційного непідписання більше трьох десятків законів. Ок.
Я скажу тобі, чому таких позовів нема, і чому вони лайна варті у випадку попередника. Все просто. Тому, що ще у 2018 році верховний суд послав на йух таких позивачів і постановив, що у позові нема складових, котрі можуть розглядатись судом. Рішення гуглиться легко. Шкода тільки, що не гугляться справжні імена позивачів, котрих позначено "особа 2" і тд.
Якщо знаєш ці імена - озвуч, буде цікаво.
Які, в біса, "позови"? Йдеться, про заяви про вчинені злочини (кримінальні правопорушення).
Весь час вказуєш, що тобі відомі такі факти, то сам і напиши, із зазначенням, що про кримінальну відповідальність за завідомо неправдиве повідомлення про злочин відомо. Працювати на Порошенка під час війни - працювати на Хуйла.
18
16 червня 2024 10:45:16
насамперед, йому вже необхідно порвати з корумпованим "офісом"
Ну-ну... Гетьман - хароший, а корумпований офіс - ето штото другоє. :weep:
Унікальність ситуації полягає в тому, що саме оцей "офіс", корумпований, чи ні, і є справжній сьогоднішній колективний гетьман України.
А також парламент і кабінет міністрів.
І все-таки ще раз перепитаю - чому нема кримінальних позовів до нинішнього президента за десятки не підписаних вчасно законів? Де ті правдоборці, котрі подавали позови до попередника?
Мабуть, воюють. А де ще бути нормальній людині, на країну якої напав ворог? [ua]
І це не про Портнова.
А на Зеленського з приводу його про@бів можете написати самі, якщо є час і натхнення.
19
16 червня 2024 10:15:24
Коротше кажучи, потуги "підняти на щит" саме Порошенка  виглядають  безглуздими.
Це, пане, не потуги підняти порошенка, а твої потуги звинуватити тільки його в тому, чим займаються і займались абсолютно всі вищі чиновники України, минулі і діючі. Для чого ти це робиш - не знаю. Для чого церковники та воїни просили про підпис, коли є нормальна конституційна процедура в обхід президента - не знаю. Чи є кримінальні провадження стосовно Зеленського і Стефанчука з аналогічних причин? Якщо нема - чому?
Відповідей на ці питання в тебе не буде, як нема їх і в мене. Бо і ті "карні справи", і це притягування Порошенка в гілку, де мова не про нього - дії з однаковою метою, зрозумілою всім, хто має хоч трохи мізків.
Зеленському в другому турі повезло, бо голосувати за "жмурука" в багатьох бажання не було. Так само, як не повезло Тимошенко, яка була нічим не краща від Януковича і тому проголосували проти обох.
Невже не зрозуміли, яке лайно ми обрали в 2014 році? В нинішнього, можливо, залишається якийсь шанс бути обраним повторно, але якщо збережемо державу і саме він буде підписантом російської капітуляції. Але й при такому варіанті шансів небагато, бо, насамперед, йому вже необхідно порвати з корумпованим "офісом" і навести лад в судах.
20
16 червня 2024 08:13:18
І саме сумне в цій історії - Президент підписав цей закон на прохання керівників церков та Героїв України. :facepalm1:
Це тоді, коли він цей закон повинен мусив підписати у визначений Конституцією України строк!
https://тсн/ukrayina/poroshenko-pidpisav-zakon-pro-amnistiyu-uchasnikiv-ato-yaki-ne-skoyili-tyazhkih-zlochiniv-985252.html
21
16 червня 2024 08:01:54
У разі якщо Президент України не підписав такий закон, він невідкладно офіційно оприлюднюється Головою Верховної Ради України і опубліковується за його підписом
Ну от, 25 днів, і закон вступає і дію, незалежно від того, чи був він підписаний президентом. Чому так не робиться і не робилось в десятках випадків при папєрєдніках, і при нинішньому гетьмані - я хз. Чи є "непідписання" злочином - теж хз, конституція про це не говорить. Але тобі бачаться лише злочини клятого парашенкі, аналогічні ж дії нинішнього - це "шалості"…
Так "шалять" ще ж і Голови ВРУ. Кримінальне провадження, як пригадується, за службову недбалість було відкрите і щодо Парубія, з вини якого теж амністовані військовослужбовці були півроку незаконно позбавлені волі.
Коротше кажучи, потуги "підняти на щит" саме Порошенка  виглядають  безглуздими.
22
15 червня 2024 19:50:51
"Папєрєднік" проявив "службову недбалість" десятки разів:
https://www.slovoidilo.ua/2018/06/27/infografika/polityka/yak-poroshenko-porushuye-konstytucziyu
https://лб/news/2016/01/06/325099_poroshenko_podpisal_zakon_gosbyuro.html
https://www.google.com/amp/s/www.slovoidilo.ua/amp/2019/05/15/novyna/polityka/uzhe-874-dni-poroshenko-ne-pidpysuye-ne-vetuye-odyn-uxvalenyx-radoyu-zakonoproektiv
Пікантність ситуації зі службовою недбалістю при несвоєчасному підписанні закону про амністію полягає в тому, що ПОП вчинив грубе порушення вимог Конституції як гарант дотримання наших прав і свобод, тому громадяни, які несвоєчасно вийшли на свободу, де факто були незаконно позбавлені волі.
Нинішній керівник держави теж допускає такі "шалості", як наприклад, через несвоєчасне підписання закону про спрощену процедуру списання військового майна та мобілізацію 25-річних.
Це до того, що обидва персонажі не можуть бути обраними повторно. Шукаймо щось краще вже зараз.
23
15 червня 2024 19:39:01
після звернення про злочин за ст.364 ККУ чинного Президента в НАБУ, яким умисно було порушено ст. 94 Конституції України.
Хто звертався в набу?
Ця стаття конституції, на жаль, дуже нечітко прописана, чим і користувались практично всі президенти. Впевнені, що нинішній все підписує згідно норм статті конституції?
"Стаття 94. Закон підписує Голова Верховної Ради України і невідкладно направляє його Президентові України.
Президент України протягом п'ятнадцяти днів після отримання закону підписує його, беручи до виконання, та офіційно оприлюднює його або повертає закон зі своїми вмотивованими і сформульованими пропозиціями до Верховної Ради України для повторного розгляду.
У разі якщо Президент України протягом встановленого строку не повернув закон для повторного розгляду, закон вважається схваленим Президентом України і має бути підписаний та офіційно оприлюднений.
Якщо під час повторного розгляду закон буде знову прийнятий Верховною Радою України не менш як двома третинами від її конституційного складу, Президент України зобов'язаний його підписати та офіційно оприлюднити протягом десяти днів. У разі якщо Президент України не підписав такий закон, він невідкладно офіційно оприлюднюється Головою Верховної Ради України і опубліковується за його підписом.
Закон набирає чинності через десять днів з дня його офіційного оприлюднення, якщо інше не передбачено самим законом, але не раніше дня його опублікування".
Що тут нечітко чи незрозуміло?
24
15 червня 2024 18:18:30
на порушення ст.94 Конституції України півроку не підписували і не оприлюднювали Закон України "Про амністію в 2016 році".
Будь ласка, детальніше, в чому полягало порушення конституції?
Закон був повторно розглянутий в лютому 2017 року, а підписаний і оприлюднений лише у вересні 2017 року, після звернення про злочин за ст.364 ККУ чинного Президента в НАБУ, яким умисно було порушено ст. 94 Конституції України.
До речі, картку закону підчищено - "щоб ніхто нє догадался"
https://zakon.rada.gov.ua/laws/card/1810-19
25
15 червня 2024 16:48:18
Прискіплеве вивчення ЗЕ-вульгаріс.
Зараз вже  при рейтингу ЗЕ в 12%-15% більшість з тих 73%-ків в ньому зневірилися, хто  на фронті зрозумів, хтось просто так, інші в Тису стрибають, але багато там топиться. Но я за увесь час, особливо після вторгнення, намагався якось зрозуміти, а що спільного у ЗЕ-дурнів? Розмовляв навіть з тими, що лають зараз і ЗЕ і всіх ціх безуглих з хламідіями, і Єрмака, але що до Порошенка- починаються класові дива. Виявилося, що шарикових з їхними " відняти та подєлити" дуже багато. Здавалося б вже минули сісілістичні часи, ан ні! А ЗЕлений популіст всім наобіцяв. Ми ж бачили.
 Але зараз я навіть не про цих,а про ФОПів та малих підприємців. Ну про тих, що при інаВгураціях ЗЕ відкорковували шампусіки. Виявляється що багато з них недалеко відійшли від шариковщини. Вони десь розуміють статус: ну хата,ну машина, ну паління та достойна їжа, навіть лікування. Але трохи більше-їх клинить. Наприклад один володарь каХве, знайомий. Ну клієнтів зараз не багато,особливо в Запоріжжі, він стогне та трохи скавчить, ЗЕ не любить,але питає мене: а чому ти не за кордоном? В тебе ж є гроші... Я йому: в мене НЕМАЄ грошей там придбати житло, для цього тре відкладати десь років 10. Ну гаразд, якщо усе продати, та й щось ще накопичити, то якусь халупу може й можна придбати згодом, а ЖИТИ НА ЩО? Там мій малий бізнес не зробити. Але він не розуміє....Дивлюся,а він навіть не може порахувати. У таких настає ступор. Для них навіть малий підприємець-це вже АЛІГАРХ. :facepalm:  Люди зовсім не торопають. Звісно для таких ПО  все вкрав. Навіть докази що нічого не знайшли, але рили добре, не спрацьовують. Вони зовсім не розуміють механіку навіть середнього бізнесу, а за великий навіть казати нічого.
Але, чуваки та чувіхи, це скрізь, навіть на Заході. Ліваки згодні проголосувати за будь яких популістів, брехунів та клоВанів.
.
Докази хочете? Він (на той час чинний Президент) з Парубієм(Голова ВРУ) на порушення ст.94 Конституції України півроку не підписували і не оприлюднювали Закон України "Про амністію в 2016 році". АТОшники, які попадали під цю амністію, пересиділи по півроку. Є кримінальне провадження. Спрацювало "солдатське радіо", тому на виборах йому не повезло.
Якось на в'яжеться з "Армовіром". Еге ж?
26
15 червня 2024 09:21:24
Прискіплеве вивчення ЗЕ-вульгаріс.
...Люди зовсім не торопають. Звісно для таких ПО  все вкрав. Навіть докази що нічого не знайшли, але рили добре, не спрацьовують. Вони зовсім не розуміють механіку навіть середнього бізнесу, а за великий навіть казати нічого.
Але, чуваки та чувіхи, це скрізь, навіть на Заході. Ліваки згодні проголосувати за будь яких популістів, брехунів та клоВанів.
Не раджу передчасно тішитись. Якщо Порошенко не сидить при нинішніх, то сяде при наступних. Доказова база достатня, лиш нема політичної волі.
Чинним Президентом він вже не буде, бо ми все пам'ятаємо.
28
13 червня 2024 09:19:43
Наєм
аааа. Пуштун сидів на грошах. ніхєра не зробив. коли йому сказали  відзвітуватись за отримані кошти - пуштун написав заяву на звільнення.  :D
класна схема нє ?
по факту пуштун гандон. його треба відпиздити.
Якщо не звернеться з заявою на тих, хто йому "перешкоджав", то мусить сісти сам.
29
13 червня 2024 09:17:40
+ "великий, блеать, залізничник Сірожа Лєщенко" ;)
І при чому тут Льовочкін і Ахметов?
30
13 червня 2024 08:43:17
"Поганому танцюристу відомо що заважає" :D
31
12 червня 2024 16:03:56
друже Bogkuz, забабахай краще славня
подивись в тему. декілька славнів забабахав останнім часом. ще ціла поема є  :shuffle:
НЕВсеремос?!.. Venceremos! ─ Ми переможемо!
32
11 червня 2024 15:24:00
А помятаєте як тварини москальські його називали провокатором.
Пам'ятаю. Довів, що ті п@дори, м'яко кажучи, помилялись. Слава Герою!
33
9 червня 2024 20:49:40
Декому "для загального розвитку":

34
9 червня 2024 20:11:17
Там Туполєв був не той, не Андрій а Олексій.
Андрій Туполєв, тобто Туполєв старший - те ж саме:
https://youtu.be/3pKNW4x5KjM?si=gr_oQsTgUdbPHsww
І шо? Х-и ж пуляють.
Мушу задати риторичне запитання - Крим чий?!
35
9 червня 2024 19:19:22
Сам подумай: з чого Туполєв копію робив би?
Про "геніального"  Туполєва без огиди згадувати важко.  Тут про один з його "шедеврів":
https://youtu.be/mYYLO4xTJac?si=-YYqngQ-Np7RIdog
Там Туполєв був не той, не Андрій а Олексій.
Андрій Туполєв, тобто Туполєв старший - те ж саме:
36
9 червня 2024 11:30:34
Не уламки, а цілий. Сів десь на Далекому Сході. Екіпаж повернули, а літак - ні.
А хіба Сталіну давали бомбардувальники? А хіба він їх просив?
А за політ Молотова до Лондона - почитай.
Сам подумай, якщо він був цілий - хулі він додому не полетів?   :lol:

 :facepalm:
Так об єтом пішут газєти, а назєти всігда прави (с)
На сараї написано "*уй", а там дрова лежать (с)
Що читати?   :facepalm1:
У мене в дитинстві була книжка "Піонєри-Герої" . Ти пропонуєш читати всі кілотони брехні які напродукував совдеп? З дуба впав?  Там брехня все. А кацапоархіви закриті ще на 100 років. Все для того щоб тримати тебе в іллюзії "у нас єсть такіє прібори, но ми вам про ніх нє расскажем", у настрої "піонери-герої". Єдина правда доступна при совдепі - це розповіді реальних людей, не офіційні. Все інше - брехня для совкодрочерів.
Почитай наприклад
Ванька-Ротний чи
Нікулін "Воспоминания о войне"
Тоді, можливо, будеш мати уявлення, як воно було наспаравді.
Може ти думаєш, що вони брехали тільки про "чутливи" для совку теми, а про техніку вони все правду писали?  :lol:
Нє, бо все написане совколайно - то той сарай, на якому написано *уй, тільки внутрі не дрова, а... теж *уй.

https://www.youtube.com/watch?v=m0A5VqjLjog
Сам подумай: з чого Туполєв копію робив би?
Про "геніального"  Туполєва без огиди згадувати важко.  Тут про один з його "шедеврів":

37
7 червня 2024 21:26:31
Гарні статті про себе замовляла в пресі. Справжня "самопоміч" для себе коханої.
Гарна назва партії :D
"Самопоміч" = ,,автоманіпуляція" = ,,мастурбація".
Креативніше за цим критерієм була лише Тимошенко з гейським прапором
38
7 червня 2024 21:14:59
Показати зображення...
..."совєршєнно бесплатно, то єсть даром" ;)
40
7 червня 2024 11:38:48
Vive la France!
Переконаний, що з такою підтримкою французького народу наша Перемога стає ще ближчою і неминучою!

Повна версія