Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Дорога с двусторонним движением". В Кремле заявили, что начнут переговоры о "системе гарантий"

"Здесь у президента хуйло есть абсолютно четко оформленная позиция. Он сказал о необходимости начала переговоров по системе гарантий. Гарантии, конечно же, не могут быть односторонними, это дорога с двусторонним движением, понятно. Но, по крайней мере, это конкретная инициатива. Также мы слышали заявление президента США о том, что он идет на эту видеоконференцию с конкретными предложениями по Украине. Имеется в виду, наверное, по урегулированию украинского кризиса", – сказал пресс-секретарь хуйло.
   
Будапештский мумурандум не хотят подписать ?
   
Он заявил, что президент РФ "с большим интересом выслушает эти предложения, и можно будет понять, насколько они способны снять напряженность". При этом, по его мнению, снять напряженность можно, только застраховавшись "от возможных помыслов Киева решить проблему Донбасса силовым путем".

Информацию в западных СМИ о планах вторжения России в Украину Песков назвал "целенаправленными сливами" и заявил об "агрессивной враждебной риторике, которая идет из европейских столиц, из Вашингтона".




   
можуть бути досягнуті домовленості подібні тим, які були стосовно Австрії; тільки знову ж таки тоді виглядає тлоллінгом розміщення в конституції згадок про вступ до нато

Останнє редагування: 7 грудня 2021 15:16:09 від Arthorius
   
Я абсолютно впевненний що однією з вимог є легітимізація криму та відкриття коридору в крим
   
Теперь мы видим что для хуйла Украина это вопрос №1 на десятилетия, он очень боится нашего вступления в НАТО.

Чтоб там вата не бубнила как про Украину все забыли и как она всем надоела.
   
Я абсолютно впевненний що однією з вимог є легітимізація криму та відкриття коридору в крим

нахєра йому коридор, якщо він мост побудував ?
   
Я розумію що хатєлок у нього море та ще вагон.............. а шо він пропонуватиме взамін? цікаво
   
Я розумію що хатєлок у нього море та ще вагон.............. а шо він пропонуватиме взамін? цікаво

шо не нападе на Україну
   
шо не нападе на Україну

мумурандум?  :laugh:
   
Судеты 2.0  Нам остается только наблюдать и ждать когда поставят перед фактом.Потом Байден спустится с трапа самолета и завизжит:Я привез вам мир....Ну,а дальше вы знаете что будет.
   
мумурандум?  :laugh:

Муму то в тургенева

а тут договір
   
Судеты 2.0  Нам остается только наблюдать и ждать когда поставят перед фактом.Потом Байден спустится с трапа самолета и завизжит:Я привез вам мир....Ну,а дальше вы знаете что будет.
гониш, бро
   
Сракой закрутили.
Вчера смотрел спич Хуйла. Интересную фразу скащал

- в нулевых, отношения России с коллективным западом были безоблачными. Но потом нато стало идти на Восток.
- кому это надо было? Зачем?
 :weep:

Все понятно. Хуйло хочет все как было. 
   
Никаких переговоров.
На нас всё равно наедет, а запад кинет.
Пора решать вопрос.
   
Все понятно. Хуйло хочет все как было.

Но только с Крымом и потоками.
   
а шо він пропонуватиме взамін?

не крушити все навколо..через Білорусь..не йти єдиним фронтом з КНР, зменьшити кількість кібератак..але від СП2 і України Криму і не тільки) хуйло не відмовиться..нажаль
   
Муму то в тургенева

а тут договір

От нахера засмічувати дискусії всяким сміттям беззмістовним  :X
   
Теперь мы видим что для хуйла Украина это вопрос №1 на десятилетия, он очень боится нашего вступления в НАТО.

Чтоб там вата не бубнила как про Украину все забыли и как она всем надоела.

Мы видим, что вопрос Украины вяжет Хуйла и не дает ему спокойно работать и существовать. Точнее не ему, а элитам
   
Судеты 2.0  Нам остается только наблюдать и ждать когда поставят перед фактом.Потом Байден спустится с трапа самолета и завизжит:Я привез вам мир....Ну,а дальше вы знаете что будет.

судєти стали можливими тому що Чехословакія погодилась на це
як не парадоксально, але немало залежить від України
   
От нахера засмічувати дискусії всяким сміттям беззмістовним  :X

тому що меморандум то не є договір і по його виконанню немає ніяких гарантій. і апелювання на якийсь меморандум то не більше як пропаганда своєї точки зору
   
не крушити все навколо..через Білорусь..не йти єдиним фронтом з КНР, зменьшити кількість кібератак..але від СП2 і України Криму і не тільки) хуйло не відмовиться..нажаль

Ну так ніхто йому конкретні речі не буде давати взамін на обіцянки........... ... За те що перераховано можна дати взаміни лише обіцянку не нападати на крим, на донбас, на білорусь   :gigi:
   
Но только с Крымом и потоками.

Поздно батенька, закомпосированно!
   
судєти стали можливими тому що Чехословакія погодилась на це
як не парадоксально, але немало залежить від України
Если  бы я был уверен в Бубочке я это не написал бы.Все будет зависеть от Колымаги и Ермака
   
та відкриття коридору в крим
А навіщо кацам якийсь ще коридор, коли вони міст побудували?
   
Ну так ніхто йому конкретні речі не буде давати взамін на обіцянки........... ... За те що перераховано можна дати взаміни лише обіцянку не нападати на крим, на донбас, на білорусь

так і буде-тобто нічого не вирішать-у кращому випадку пусті обіцянки-це видно з риторики Кремля
   
Сракой закрутили.
Вчера смотрел спич Хуйла. Интересную фразу скащал

- в нулевых, отношения России с коллективным западом были безоблачными. Но потом нато стало идти на Восток.
- кому это надо было? Зачем?
 :weep:

Все понятно. Хуйло хочет все как было. 
Раніше у них було хоч якесь подобіє типу демократії і наліт цивілізованості.
А зараз тупо западло. Такшо як раніше вже не буде, нехай і не мріє.
Тут навіть не в Україні справа по великому рахунку.
   
А навіщо кацам якийсь ще коридор, коли вони міст побудували?

 8-) Скажи, от нашо тобі авто, якщо є тролейбус
   
тому що меморандум то не є договір і по його виконанню немає ніяких гарантій


ну от був у нас договір із Росією про дружбу, у якому визнавалися кордони
і що, допомогло?
   
Смотрите как поменялось требование:

застраховавшись "от возможных помыслов Киева решить проблему Донбасса силовым путем".
-----

А было расширение НАТО на восток  ;)
   
Смотрите как поменялось требование:

застраховавшись "от возможных помыслов Киева решить проблему Донбасса силовым путем".

Да мы наверное круты!
   
Кооператив Озеро вимагає гарантій своїй вічній владі
   
Кооператив Озеро вимагає гарантій своїй вічній владі

Именно!
   

застраховавшись "от возможных помыслов Киева решить проблему Донбасса силовым путем".

з якого дива? це наше невід'ємне право - звільнити окуповані території
давно треба було це зробити
як мінімум - кругом декларувати
   
цікавить, що можуть протиставити Штати? Тим паче хуйло навипередки заручилось договорняками з індусами і китайцями .. СП2 все одно запустять-німці все зроблять, щоб не втратити свої мільярди, кажуть, що навряд Штати зможуть відключити Раху від СВІФТ-бо то чистої води вплив комерційних структур..хіба де які економічні ричаги, бази НАТО блище до кордонів??ще шо?
   
Я абсолютно впевненний що однією з вимог є легітимізація криму та відкриття коридору в крим
Не легітимизація  і не коридор, а вода в Крим і відкриття залізничного і автомобільного сполучення - це реально.
   
Українські розвідки повідомляють, що Росія, всупереч домовленостям, стягує до лінії зіткнення на окремих напрямках додаткові самохідні артустановки, танки та бойові машині піхоти.

Військовий комітет НАТО увечері 6 грудня зібрався на позачергову зустріч. Основною темою обговорення на ній була ситуація довкола України, але розмова не була пов'язана з очікуваною відеозустріччю президентів США та РФ.

здається ескалація підходить до кульмінації
яка буде... сьогодні?
а може й ні
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія