Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Юрій Луценко уже знає хто убив Небесну Сотню

Юрій Луценко уже знає хто убив Небесну Сотню

але поки нікому не скаже

   
Re: Юрій Луценко уже знає хто убив Небесну Сотню

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що готовий назвати імена людей, винних у розстрілі Майдану в 2014 році, якщо буде відновлено заочне судочинство.

Відповідне відеозвернення з'явилося на його сторінці в Facebook. (Щоб подивитися, доскрольте новину до кінця).

"169 осіб зараз перебувають з обвинувальними актами в судах. Ще 445 осіб, серед яких 34 високопоставлених чиновники і 162 співробітники правоохоронних органів, мають підозри і чекають судових рішень під домашнім арештом або в СІЗО", – розповів він.

"Суспільство справедливо запитує, хто ж віддав злочинний наказ щодо розстрілів і насильства на Майдані. Ми готові дати на це відповідь. Зараз, в останні тижні роботи Ради восьмого скликання ми разом із вами маємо можливість дати цю відповідь суспільству", – звернувся він до депутатів.

Генпрокурор закликав підтримати законопроект №9353 нардепа Сергія Алексєєва, який дає можливість відновити заочне судочинство виключно за злочинами минулих років проти держави або вбивств мирних людей.
   
Re: Юрій Луценко уже знає хто убив Небесну Сотню

жотскій тілімастєр
   


Про високопоставлених там як мінімум має бути пащинський, але щось мені підказує що своїх вони не чіпають.
   
Я верил Юрию
 [ua]
   
Re: Юрій Луценко уже знає хто убив Небесну Сотню

Аеліту обідно буде, якщо так і не скаже
   
Re: Юрій Луценко уже знає хто убив Небесну Сотню

 :bueee:
Юга последние тузы из рукава достает, святым уже прикрывается в безумном желании продержаться у власти подольше.

осталось только еще забожиться и детьми поклясться

   
Re: Юрій Луценко уже знає хто убив Небесну Сотню

"Суспільство справедливо запитує, хто ж віддав злочинний наказ щодо розстрілів і насильства на Майдані. Ми готові дати на це відповідь. Зараз, в останні тижні роботи Ради восьмого скликання ми разом із вами маємо можливість дати цю відповідь суспільству", – звернувся він до депутатів.

Генпрокурор закликав підтримати законопроект №9353 нардепа Сергія Алексєєва, який дає можливість відновити заочне судочинство виключно за злочинами минулих років проти держави або вбивств мирних людей.


У мене ДВА запитання:

1. Тобто, якби це не були останні тижні роботи, то ніякої відповіді ніхто і не давав би? Ну, і яким боком кінець роботи Ради до розстрілу?

2. Тобто, розслідування вбивства Небесної сотні можна закінчити тільки у випадку, якщо законом продовжити заочне судочинство? Та до того судочинства ще дійти треба. Де обвинувальні висновки? Де відправка до суду кримінальних справ? Якщо досудове слідство вже закінчене, то чого до цього часу не названі вбивці НС? Адже лише при відкритому досудовому провадженні може існувати таке поняття, як "таємниця слідства". Слідство вже закрите і КС відправлена до суду - про яке слідство із його таємницею може бути мова? Так хто ж таки розстріляв Небесну Сотню? Чого Юга ніяк не витягне свого язика із шикаладної сраки і не розставить всі крапки над "і"?
   
Re: Юрій Луценко уже знає хто убив Небесну Сотню

Тобто це приховування інформації про злочин, так?
   
Re: Юрій Луценко уже знає хто убив Небесну Сотню

Тобто це приховування інформації про злочин, так?
Не так.
Це елементарний блеф із гівнометанням в надії залишитися біля корита і стати корисним новому хазяїну.
   
Никто не верит Лолу ,
   
Re: Юрій Луценко уже знає хто убив Небесну Сотню

Не так.
Це елементарний блеф із гівнометанням в надії залишитися біля корита і стати корисним новому хазяїну.


во-во

я щас шось ляпну, і як же мене потім знімати, я ж уже майже вийшов на слід..
   
Re: Юрій Луценко уже знає хто убив Небесну Сотню

во-во

я щас шось ляпну, і як же мене потім знімати, я ж уже майже вийшов на слід..

карочь, почався грязний бухий торг. Цікаво, він буде одностороннім, чи і зеля опуститься до його рівня?
   
Re: Юрій Луценко уже знає хто убив Небесну Сотню

З Джуліані не вийшло підставити Україну?
Тепер Юга-телемайстер буде з іншого боку копати?
   
Re: Юрій Луценко уже знає хто убив Небесну Сотню

Це була Надя Савченко.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія