Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

хто так чекав комету?

хто так чекав комету?


Поясненння:
Выдутый солнечным ветром эффектный ионный хвост кометы SWAN (C/2020 F8) растянулся по всему 10-градусному полю зрения телеобъектива. Снимок был сделан 2 мая, зеленоватая кома была удалена от Земли на 6 световых минут. Красивое звездное поле на дальнем фоне расположено около границы созвездий Кита и Водолея. Комета SWAN была открыта дома австралийским любителем астрономии Майклом Маттиаццо, который проверял изображения, полученные камерой SWAN наблюдающего за Солнцем космического аппарата SOHO. Комета сейчас переходит с южного на северное небо, ее уже можно обнаружить невооруженным глазом. Комета SWAN видна в утренних сумерках над восточным горизонтом. Она приблизится к планете Земля 12 мая и достигнет перигелия 27 мая.
   
Re: хто так чекав комету?

Галактика на задньому фоні. Яка краса!!!
   
Re: хто так чекав комету?

Дуже гарне фото. Красиве. Дякую, Косташу.
   
Re: хто так чекав комету?

Я поїду її фотографувати через 2 тижні
   
Re: хто так чекав комету?

Я поїду її фотографувати через 2 тижні
чекаю фотки (tu)
   
Re: хто так чекав комету?

чекаю фотки (tu)

Ось ця була до кінця березня, могла стати яскравою і видимою для неозброєного ока в травні, але розпалася на кусочки недавно

   
Re: хто так чекав комету?

До речі, обидві комети мали б майже "зустрітися" в районі 22 травня - їх було б видно в одній і тій самій ділянці неба. Але оскільки "березнева" С/2019 Y4 (ATLAS) розпалася, її залишки навряд чи буде видно без телескопа.
   
Re: хто так чекав комету?

Ось ця була до кінця березня, могла стати яскравою і видимою для неозброєного ока в травні, але розпалася на кусочки недавно

Показати зображення...
твоя фотка, судячи з урла?
   
Re: хто так чекав комету?

объекты с повышенным содержанием меди.
   
Re: хто так чекав комету?

Я поїду її фотографувати через 2 тижні

Гізмо, ти маєш знати.

В мене щовечора у вікно світить якась дуже яскрава зірка. Чи планета. Яскравіть на порядок вища решти всіх. Напрямок вечором практично строго на захід , десь градусів 60 над горизонтом. Раніше я її щось не помічав.

Що це?
   
Re: хто так чекав комету?

Гізмо, ти маєш знати.

В мене щовечора у вікно світить якась дуже яскрава зірка. Чи планета. Яскравіть на порядок вища решти всіх. Напрямок вечором практично строго на захід , десь градусів 60 над горизонтом. Раніше я її щось не помічав.

Що це?
Юпітер
   
Re: хто так чекав комету?

Юпітер
А не Венера?
   
Re: хто так чекав комету?

А не Венера?
ні.
   
Re: хто так чекав комету?

   
Re: хто так чекав комету?

ні.

це точно???  Мені також стверджували, що то Венера....
   
Re: хто так чекав комету?

Гізмо, ти маєш знати.

В мене щовечора у вікно світить якась дуже яскрава зірка. Чи планета. Яскравіть на порядок вища решти всіх. Напрямок вечором практично строго на захід , десь градусів 60 над горизонтом. Раніше я її щось не помічав.

Що це?

постав собі прогу стеларіум - там вистав свої координати - і зможеш бачити назви всіх зірок планет супутників і галактик - і робити до них подорожі
 
   
Re: хто так чекав комету?

ні.
Странно Star Walk показывает Венеру, только что проверил. Юпитер ещё за горизонтом.
   
Re: хто так чекав комету?

а може й Венера.
   
Re: хто так чекав комету?

Странно Star Walk показывает Венеру, только что проверил. Юпитер ещё за горизонтом.
також глянув. дивно, що її видно   :S
   
Re: хто так чекав комету?

також глянув. дивно, що її видно   :S
Да. Обычно ее видно практически над самым горизонтом.
   
Re: хто так чекав комету?

Гізмо, ти маєш знати.

В мене щовечора у вікно світить якась дуже яскрава зірка. Чи планета. Яскравіть на порядок вища решти всіх. Напрямок вечором практично строго на захід , десь градусів 60 над горизонтом. Раніше я її щось не помічав.

Що це?

Венера. Її можна побачити навіть вдень, якщо уважно вдивлятися. Вона скоро буде опускатися чим далі тим швидше на захід в час заходу Сонця, потім пропаде на місяць-другий, а потім її буде видно зранку перед сходом Сонця.
   
Re: хто так чекав комету?

ТС хобби у Вас супер!!!снимки очень крутые. Хорошая оптика и механика для гидрирование!
   
Re: хто так чекав комету?

постав собі прогу стеларіум - там вистав свої координати - і зможеш бачити назви всіх зірок планет супутників і галактик - і робити до них подорожі

Молодець, Аеліт!
Я своїм Стелларіумом навіть керую телескопом.
   
Re: хто так чекав комету?

це Юпітер
   
Re: хто так чекав комету?

твоя фотка, судячи з урла?

Так
   
Re: хто так чекав комету?

постав собі прогу стеларіум - там вистав свої координати - і зможеш бачити назви всіх зірок планет супутників і галактик - і робити до них подорожі
можна ще простіше https://www.timeanddate.com/astronomy/night/
   
Re: хто так чекав комету?

це Юпітер

Ні. Юпітер видно під ранок цими роками.
   
Re: хто так чекав комету?

ТС хобби у Вас супер!!!снимки очень крутые. Хорошая оптика и механика для гидрирование!
не хочу розчаровувати, але фото з інету))
   
Re: хто так чекав комету?

Згачить, то Венера.

Всім дякую.
   
Re: хто так чекав комету?

 В 90-х ма-ть із тиждень вИсіла фостата . Добре видко було надвечір . Цікаво спостерігати .
   
Re: хто так чекав комету?

Згачить, то Венера.

Всім дякую.

Якщо маєш бінокль - подивися в нього на неї! Будеш приємно вражений!
   
Re: хто так чекав комету?

Венера чарівна. Однак, в вечорі завжди на заході. Яскрава, майже сама яскрава. Юпітер вище, теж дуже гарно світить. Від Венери з вікна бачів тіні. В нас село, не завжди ліхтарі світять, А люди рано лягають спати.
   
Re: хто так чекав комету?

Венера чарівна. Однак, в вечорі завжди на заході. Яскрава, майже сама яскрава. Юпітер вище, теж дуже гарно світить. Від Венери з вікна бачів тіні. В нас село, не завжди ліхтарі світять, А люди рано лягають спати.

Протягом цілого травня вона заходитиме все раніше і раніше, все ближче до Сонця, потім майже цілий червень її не буде видно (вона буде, де Сонце), аж поки наприкінці червня вона не почне сходити зранку перед сходом Сонця - спочатку на самому світанку, а потім - все раніше і раніше протягом ночі.
   
Re: хто так чекав комету?

Юпітер зато буде дуже гарний. Про Марс та Сатурн забувати не треба. А Меркурія я не бачив жодного разу за життя.
   
Re: хто так чекав комету?

Юпітер зато буде дуже гарний. Про Марс та Сатурн забувати не треба. А Меркурія я не бачив жодного разу за життя.

Юпітер в 2019



і в 2018



Сатурн в 2018



Марс - теж позаминулого року



Окультація Марса і Місяця в лютому цього року



Венера - минулого року



Венера - цими днями



   
Re: хто так чекав комету?

Це ваши фото? Несамовито заздрю вам з таким обладнанням.
   
Re: хто так чекав комету?

SWAN это аббревиатура или реально Swan?
   
Re: хто так чекав комету?

Доречи. Я сліпий,  в окулярах живу, та фази Венери, не всі, ясно, я відрізняю. Щось казала врач, що щільність якась висока. Вона в очи мелкоскопом дивилася.
   
Re: хто так чекав комету?

Це ваши фото? Несамовито заздрю вам з таким обладнанням.

Так.
Але обладнання досить посереднє. Деякі фотки якісні, тому що подорожував в гори.

Обладнання:

8-дюймовий Шмідт-Касегрейн рефлектор
GSO крейфорд фокусор
5-фільтрове колесо
Коректор атмосферної дисперсії
(деколи) х2 барлоу
2мега-піксельна монохромна камера



Останнє редагування: 8 травня 2020 22:50:53 від GizmoGremlin
   
Re: хто так чекав комету?

SWAN это аббревиатура или реально Swan?

То назва камери на супутнику для сонячних спостережень
https://en.wikipedia.org/wiki/Solar_and_Heliospheric_Observatory
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія