Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Паника ;o

Re: Паника ;o

Та ну - всегда был осклизлым типом.
ТОлько мужчины могут быть такими доверчивами.
я всім абсолютно, окрім прихильники певної політсили, завжди вірю на слово.
   
Re: Паника ;o

Фу, мерзость какая....Как ВЫ могли с этой тварью еще и разговаривать ??
Я со всеми разговариваю  :)
   
Re: Паника ;o

Тогда почему ты мне это не сказал при нашем задушевном разговоре под пиво ? Про то когда я планировал переезд, в каком году я
зарегистрировал в Польше фирму, про семью, про АТО и много чего проясняющего. А так, ты как сука
гавкнул и норм. Ещё и в каком формате. То есть в случай чего мне надо примчаться и ещё раз
сходить на войну, а ты тем временем будешь как и раньше выгуливать мопса и пасти тёлок ?
Красавчик.
та ну.. все гораздо проще.. я недавно тебе написал, что как нить в гости  заскочу, на что ты высокомерно заявил, что тебя дома не будет .. я просто обиделся, Тарас)) а вообще ты ж в курсе, что оч уважаю тебя,. ты много сделал для нашей несчастной страны
   
Re: Паника ;o

Знакомые евреи продают срочно квартиру в Киеве.
Переезжают в Польшу.
боятся погромов
   
Re: Паника ;o

боятся погромов

 :facepalm:
Она на Банковой живут шоле ?
   
Re: Паника ;o

боятся погромов

 :facepalm:
пост дня
   
Re: Паника ;o

Уротропін понітрозіровать і дитина зможе. Не гексоген, ясно, та як тол приблизно. Нітріт копійчаний, як і уротропін. Вовку, коротше, можу знарядити. Ватнік та "каравай" за вами.
самоє врємя запостіть кухонную кніжку анарxіста
єслі амід\адмін\діма не возражаєт )))

/
   
Re: Паника ;o

хочете байку? В сестри дружини - Света, подружка. Чоловік її - атошнік. Пішов лікувати зуби. Лізе тіло без чергі, "явоював". Йому поясняють, що тут багато хто воював. Вин достає якійсь папір, що гранатометчік і ще чімось нагороджений. В днр. Йому і зуби, і печінку, і селезінку полікували тут же. Моментом. Каже, що черга була щось йому полікувати. Менти пріїзжали, в больнічку відвезли.
   
Re: Паника ;o

та ну.. все гораздо проще.. я недавно тебе написал, что как нить в гости  заскочу, на что ты высокомерно заявил, что тебя дома не будет .. я просто обиделся, Тарас)) а вообще ты ж в курсе, что оч уважаю тебя,. ты много сделал для нашей несчастной страны
В следующий раз , что вряд ли , про шутки я буду предупреждать. Здесь однажды спрашивали,
мол что для вас является критерием умного человека ? Я ответил что чувство юмора.
Исходя из этого ты теперь не только мерзкий тип для меня, но и дурак.



Это тебе для общего развития. Классика. (1:20)
   
Re: Паника ;o

самоє врємя запостіть кухонную кніжку анарxіста
єслі амід\адмін\діма не возражаєт )))

/
того не буде. От дописую есе по бойовим отрутам, воно виявилося більшим, ніж замислював. Буде викладене посилання на нього в Лекторіі.
   
Re: Паника ;o

Знакомые евреи продают срочно квартиру в Киеве.
Переезжают в Польшу.
.

Поэтому цены растут. Логично...
   
Re: Паника ;o

В следующий раз , что вряд ли , про шутки я буду предупреждать. Здесь однажды спрашивали,
мол что для вас является критерием умного человека ? Я ответил что чувство юмора.
Исходя из этого ты теперь не только мерзкий тип для меня, но и дурак.

https://www.youtube.com/watch?v=xCg5dnCcoJY&ab_channel=YuriPalash
Это тебе для общего развития. Классика. (1:20)
значит мерзким я уже был в твоих глазах и до этого инцидента)). Если так, то чего ты вообще паришься?? Мали ли кто шо сказал))
   
Re: Паника ;o

значит мерзким я уже был в твоих глазах и до этого инцидента)). Если так, то чего ты вообще паришься?? Мали ли кто шо сказал))
Не был, а стал. И я не парюсь.
   
Re: Паника ;o

Не был, а стал. И я не парюсь.
:-B  я тоже.. Удачи тебе, дружище)
   
Re: Паника ;o

так да.. а шо ты думал?? мои бывшие бледины одна в Италия, другая в Чехию
Вот же эта боль у тебя. :(
А они чо, тоже обе еврейки были?
А то тема вроде как о...
   
Re: Паника ;o

Вот же эта боль у тебя. :(
А они чо, тоже обе еврейки были?
А то тема вроде как о...
та не заметил я что тут только про евреев)) по диагонали быстро прочел и отписал тут жэ про свойо горе))
   
Re: Паника ;o

того не буде. От дописую есе по бойовим отрутам, воно виявилося більшим, ніж замислював. Буде викладене посилання на нього в Лекторіі.


не ті часи щоб постити
спроба тільки погуглити вищеназвану книжку викликає приїзд спецназу, ФБР, Моссаду і т д
без жартів, провірено...
я забув попередити фупчиків, але юзерам "найбільш інтелектуального форуму в Україні" думаю це відомо...

/
   
Re: Паника ;o

не ті часи щоб постити
спроба тільки погуглити вищеназвану книжку викликає приїзд спецназу, ФБР, Моссаду і т д
без жартів, провірено...
я забув попередити фупчиків, але юзерам "найбільш інтелектуального форуму в Україні" думаю це відомо...

/
це просто лекція по тіпам та властивостям БОР, це не кніга рецептів. Ніхто не прійде за мною, все з відкритих джерел.
   
Re: Паника ;o

зимою 1941 рєбяткі с Марьїной Рощі устраївалі свої блокпости на виєздє с маскви.
в красноармєйской формє
у бєгущей парт верхушкі много царского золота наловілі..
нада перенять опит.....
   
Re: Паника ;o
Agh

   
Re: Паника ;o

Знакомые евреи продают срочно квартиру в Киеве.
Переезжают в Польшу.
щось маленький розбіг взяли. був прикол 7 років тому:
"еврейское счастье - в 2013 году продал квартиру в москве и переехал жить в крим когда услишал, что у украиньі безвиз с ес будет".
   
Re: Паника ;o

хочете байку? В сестри дружини - Света, подружка. Чоловік її - атошнік. Пішов лікувати зуби. Лізе тіло без чергі, "явоював". Йому поясняють, що тут багато хто воював. Вин достає якійсь папір, що гранатометчік і ще чімось нагороджений. В днр. Йому і зуби, і печінку, і селезінку полікували тут же. Моментом. Каже, що черга була щось йому полікувати. Менти пріїзжали, в больнічку відвезли.

так це байка. Вата не настільки йобнута щоб "козиряти" своїми бойовими заслугами в ДНР. Скоріше навпаки намагаються взагалі приховати своє знаходження там.
   
Re: Паника ;o

так це байка. Вата не настільки йобнута щоб "козиряти" своїми бойовими заслугами в ДНР. Скоріше навпаки намагаються взагалі приховати своє знаходження там.
теж не вірю. Та байкі на пустому місці не виникають. От би узнати, що стало основою для байкі.
   
Re: Паника ;o

Зеленські?
:lol:
   
Re: Паника ;o

Ось-воно! В перший день наступу-це почнеться! Паніка! Справжня.Будуть рятувати рідних. майно.гроші.все що можна. А не дурість типу-зможе Київ без електрики? Роботязі з Ніжину нема чого робити-пертися в Київ і нахаляву забезпечувати водою городян.ризикуючи своїм життям. а з іншого боку-мародери!. Ці два слова -паніка і мародери йдуть поряд.
Мародеров у нас никогда не было. Ни на Майдане, ни на Донбассе, только кацапские.
   
Re: Паника ;o

Знакомые евреи продают срочно квартиру в Киеве.
Переезжают в Польшу.
якщо це стане трендом в тому середовищі,......то раднику теж пора манатки збирати :D .не тому,що національність відповідна,а тому.........що тренд на падіння ціни на нерухомість :)  B-)
   
Re: Паника ;o

якщо це стане трендом в тому середовищі,......то раднику теж пора манатки збирати :D .не тому,що національність відповідна,а тому.........що тренд на падіння ціни на нерухомість :)  B-)

да их в киеве максимум 5 тысяч
   
Re: Паника ;o

Судя по ценам, квартиры мало кто продает, скорей наоборот. На Троещине самая дешевая гостинка 35к.
   
Re: Паника ;o

Так что, думаю, гонево.
   
Re: Паника ;o

до 20.02 олимпиада
китай не даст, как сейчас не дал

 :facepalm:

 Літні Олімпійські Ігри 2008 (англ. 2008 Summer Olympics, фр. Jeux Olympiques d'été de 2008, кит. 2008年夏季奥林匹克运动会, офіційна назва — Ігри XXIX Олімпіади) проходили у Пекіні, столиці КНР з 8 по 24 серпня 2008 року. Церемонія відкриття відбулася в 8:08 за місцевим часом.
   
Re: Паника ;o

Мародеров у нас никогда не было. Ни на Майдане, ни на Донбассе, только кацапские.

у нас такі теж є

Пойти давать п-ды россиянам с остальными людьми, как можно больше поубивать кацов, паралельно грабив их города (как компенсация за горе). Ну а там как повезет.
Или просто забить и ждать будет что будет..

   
Re: Паника ;o

Зеленский и куманда??
   
Re: Паника ;o




   
Re: Паника ;o

у нас такі теж є


" Мародеров у нас никогда не было. Ни на Майдане, ни на Донбассе, только кацапские."
"у нас такі теж є "

Кролик, тебе написали про мародеров по отношению к своему украинскому населению.
А кацапов и приднестровских русо-мальдован, если будет война, будут убивать и грабить. Даже не сомневаюсь.

 
   
Re: Паника ;o

теж не вірю. Та байкі на пустому місці не виникають. От би узнати, що стало основою для байкі.
_________________________________
Основа для таких байок - це велика кількість у наших містах переселенців із Луганди, які часто-густо хамськи поводяться у людних місцях, щось нахраписто вимагають від влади, тіпа " ви мнє далжні", ніби то ми, а не москалі винуваті у війні, від якої вони втікли...І хто знає, хто з них бойовик, адже є повідомлення, що періодично іх СБУ захоплює
   
Re: Паника ;o

_________________________________
Основа для таких байок - це велика кількість у наших містах переселенців із Луганди, які часто-густо хамськи поводяться у людних місцях, щось нахраписто вимагають від влади, тіпа " ви мнє далжні", ніби то ми, а не москалі винуваті у війні, від якої вони втікли...І хто знає, хто з них бойовик, адже є повідомлення, що періодично іх СБУ захоплює
-------------------

Чювак з Незерландів шось намагається фантазувати.

Гандон, в тебе й тут переселенці винуваті?
   
Re: Паника ;o

хочете байку? В сестри дружини - Света, подружка. Чоловік її - атошнік. Пішов лікувати зуби. Лізе тіло без чергі, "явоював". Йому поясняють, що тут багато хто воював. Вин достає якійсь папір, що гранатометчік і ще чімось нагороджений. В днр. Йому і зуби, і печінку, і селезінку полікували тут же. Моментом. Каже, що черга була щось йому полікувати. Менти пріїзжали, в больнічку відвезли.
це в Києві?
   
Re: Паника ;o

хочете байку? В сестри дружини - Света, подружка. Чоловік її - атошнік. Пішов лікувати зуби. Лізе тіло без чергі, "явоював". Йому поясняють, що тут багато хто воював. Вин достає якійсь папір, що гранатометчік і ще чімось нагороджений. В днр. Йому і зуби, і печінку, і селезінку полікували тут же. Моментом. Каже, що черга була щось йому полікувати. Менти пріїзжали, в больнічку відвезли.
-----------------------

беггі, порада, не перетворюйтеся в блазня та вовчіка під сметаною. 8-)
   
Re: Паника ;o

Профессор Соловей говорит, что не обязательно  Украину будут первой бомбить
хуйло нравится непредсказуемость
Так что бомбить он может сначала Польшу или Прибалтику
Страны Балтии правильно
   
Re: Паника ;o

Мародеров у нас никогда не было. Ни на Майдане, ни на Донбассе, только кацапские.
Будут...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія