Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Який сенс піднімати ціни на газ ?

Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

практично всі люди з нормальними доходами платять і намагаються економити
тому економічний смисл реальних цін на газ і соціальної підтримки є
ТС тут пукнув в калюжу, захищає те що не захищається
Так давай по 20000 грн продавать, я думаю на дрова перейдут все.
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

субсидии не просто мешают зарабатывать больше, они стимулируют уход в тень и декларацию низких доходов. что тянет за собой потери бюджета.

Це очевидно. А подальше підвищення цін на газ без повної відміни субсидій заганяє ситацію в глухий кут.
Бо претендентів стає все більше і більше.
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Европейское законодательство, позволяет транспортировать газ по одной трубе в обоих направлениях.

 :lol:
Верхня частина труби на захід, а нижня - на схід? Чи вдень в одну сторону, а вночі перекриваються засувки і в -іншу?
Для чого цей тринтьож? Платимо Європі, а кацапи все рівно свої гроші забирають! Тільки ми платимо дорожче.
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Ты туп. Пока что Европа продаёт в Украину газ.

Чий ?
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

А подальше підвищення цін на газ без повної відміни субсидій заганяє ситацію в глухий кут.
Бо претендентів стає все більше і більше.
Тому влада і придумала підняти ціни не раз, а три в найближчий час. Бо інакше вони не вміють.
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Чий ?
Европейский. В Европе торгуют только своим товаром.
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Есть перемычки на границе. Но если бы не ебанутость кацапов, то и перемычек не надо. Европейское законодательство, позволяет транспортировать газ по одной трубе в обоих направлениях.

Нобелівську дописувачу!

Це ж рреволюція!   :peremoga:
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

- збільшення шення надходження від енергетичного сектору до бюджету
- зменшення споживання

деталізуйте, будь-ласка, бо мені здається, що це - протилежні напрямки
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Світогляд. А він міняється повільно.
Субсидії - перехідний етап, за рік-два їх практично не буде.
По факту количество получателей пока растет. И при этом для большенства жителей нет возможности уменьшить расходы или отказатся  от навязанных услуг центрального отопления получается абсурдная ситуация люди которые работают и получают небольшие доходы платят полную стоимость услуг и сэкономить на отоплении не могут потому что получатели субсидий хотят тепла побольше.
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

:lol:
Верхня частина труби на захід, а нижня - на схід? Чи вдень в одну сторону, а вночі перекриваються засувки і в -іншу?
Для чого цей тринтьож? Платимо Європі, а кацапи все рівно свої гроші забирають! Тільки ми платимо дорожче.
1. У кацапів не можемо брати, бо вони будуть цими грошима гасити борги "рєспублік".
2. Для тебе і твоїх братів по разуму кацапів - зробили на кордонах перемички, щоб ви дебіли бачили по якій трубі йде на захід, а по якій на схід. :pooh_lol:
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Є таке просте питання.

Скільки була державна дотація для Нафтогаза і скільки зараз йде на субсидії.

І сразу все стане ясно.
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Чий ?
Словаки свердловин набурили! Три години качають газ в Україну, а наступні 21 годину, перекривають засувки та качають по тій же трубі російський газ в Європу!


   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Так давай по 20000 грн продавать

Так не вийде, по 14-15 тут буде море трейдерів з Європи.
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Нобелівську дописувачу!

Це ж рреволюція!   :peremoga:
Для тебе і твоїх братів по разуму кацапів - зробили на кордонах перемички, щоб ви дебіли бачили по якій трубі йде на захід, а по якій на схід.
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

1. У кацапів не можемо брати, бо вони будуть цими грошима гасити борги "рєспублік".
2. Для тебе і твоїх братів по разуму кацапів - зробили на кордонах перемички, щоб ви дебіли бачили по якій трубі йде на захід, а по якій на схід. :pooh_lol:

Поки що ти виглядаєш повним дебілом! Зразу видно, що "скурив буквар"! Вчи матчасть!
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Европейский. В Европе торгуют только своим товаром.

Та ти шо ? А звідки Європа бере?



"В кінці минулого року НАК "Нафтогаз України" відзначив великий маленький ювілей — рік без закупівель газу у "Газпрому". Гуляння з цього приводу посилилися з 1 січня, коли українські споживачі вперше в історії країни стали отримувати газ безпосередньо від європейського постачальника — Engie SA.
Свято змащує дрібниця: в своїй основі поставки ресурсу з Європи — це банальний реверс газу з РФ. У "Нафтогазі" не бачать в цьому нічого особливого, вважаючи проблему монопольної залежності від російського постачальника вирішеною.
Але "Газпром" може декласувати це твердження одним кроком: вже в 2019 році, коли закінчиться термін дії контракту з "Нафтогазом", росіяни можуть припинити транзитні поставки газу через Україну до Європи, тим самим унеможлививши згаданий реверс.
Під тиском цієї перспективи першочергове завдання Києва — знайти альтернативу "газпромівському" газу. Вже навіть є варіанти."

https://www.epravda.com.ua/rus/publications/2017/01/18/617939/




Америка продает в Европу российский газ


http://rcc.ru/article/amerika-prodaet-v-evropu-rossiyskiy-gaz-61692




   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Так давай по 20000 грн продавать, я думаю на дрова перейдут все.

не треба демагогії, 20 т, 40 т, перейти на кізяки
які проблеми що ціна на газ більш менш відповідає ринковій, ті хто може плптять цю ринкову ціну, ті хто не може отримують субсидію з бюджету, в чом тут злочин?
кінець кінцем все одно хтось буде платити, так чи інакше, Венесуела заплатила повним банкрутством
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Вочевидь ти дурнуватий провокатор, або звичайний довбень, що для тебе краще. Поясню чому саме так - те що серед отримувачів субсидій є деяка кількість хитрожопих то є факт, але твоє твердження означає, що от так прямо усі багаті обов'язково хитрожопі, а усі бідні ну аж ніяк не зможуть отримати субсидію. Але подивись на кількість субсидантів - у нас в країні банально немає стільки мільйонів багатих! Отже ти таки провокатор, ну або дурнуватий довбень, бо брешеш як остання собака.
Та провокатор я, і довбень.  :)

Але на наступний сезон опалювання засуну совість подалі та знайду теж спосіб субсидію отримати.
Попитаю в сусідів, які зубожі і магазини мають, і авто дорогущі, і субсидію весь рік отримують.)
Підкажуть як зробити...
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

субсидии не просто мешают зарабатывать больше, они стимулируют уход в тень и декларацию низких доходов. что тянет за собой потери бюджета.
гройсман, а раніше і яценюк, так сцялися, що тупо заливають субсидіями всіх і вся.
замістть зробити нормальні кроки (відмовитись від регулювання ціни і мотнетизувати/зробити адресними субсидії) з початку каденції. до виборів вже б все і заспокоїлось і економіка вирівнялась - знизили б і споживання і утеплились.
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Та провокатор я, і довбень.  :)

Але на наступний сезон опалювання засуну совість подалі та знайду теж спосіб субсидію отримати.
Попитаю в сусідів, які зубожі і магазини мають, і авто дорогущі, і субсидію весь рік отримують.)
Підкажуть як зробити...
або просто штабний бот сучкиблох
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Поки що ти виглядаєш повним дебілом! Зразу видно, що "скурив буквар"! Вчи матчасть!
Коли таке тупе називає мене дебілом - не маю нічого проти. Херові у Юлі справи. Раніше були криса, мадамміссіс, славредко, ёж - интелектуали, а тепер самі розумово відсталі.

Останнє редагування: 29 жовтня 2018 11:47:23 від Вело
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Та провокатор я, і довбень.  :)

Але на наступний сезон опалювання засуну совість подалі та знайду теж спосіб субсидію отримати.
Попитаю в сусідів, які зубожі і магазини мають, і авто дорогущі, і субсидію весь рік отримують.)
Підкажуть як зробити...
А що вам заважає зараз платити не більше 15% за комуналку?
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

або просто штабний бот сучкиблох
Твоя сучкаблох нічим не краща шоколадного лайна.
Два сорти лайна, колупайся в них сам, вибираючи те, що менше смердить.
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

практично всі люди з нормальними доходами платять і намагаються економити
Расскажи каким образом я могу экономить газ если я его получаю только в виде центрального отопления в доме с вертикальной разводкой?
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Дякую, що пояснив.
Виходить я таки злодій... бо не хочу бути бідним і не хочу щоб моя родина жила у бідності.

А придется...
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Тут одного хотіння мало. На жаль, в Україні  склалась специфічна модель олігархічно-корупційного феодалізму з повною відсутністю правосуддя як такого.
Тому серьозні статки тут мають лише злодії. Власне країною керує кримінал.
Нічого особистого.  Така економічна модель.
100%.
Чуваки в адібасах бабло косят, росповідаючи казочки, яким мабуть уже ніхто нн вірить.
Бо всі бачать, що дійсно відбувається.
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Коли мене називають дебілом - не маю нічого проти.
А у владі всі ж таки, як ти!

   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Расскажи каким образом я могу экономить газ если я его получаю только в виде центрального отопления в доме с вертикальной разводкой?

Або міняти розводку і, можливо, будинкова котельня, або міняти квартиру (поки встигнеш).
Бо якщо розводку не змінити, то будинок приречений. Платоспроможні зїдуть, лишаться пияки, пенси і дибіли. Ціна квартир в ньому впаде до білянульвої.
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?




Можливо булоб краще знизити цiну на газ на якийсь фиксований обсяг i вiдмiнити субсидii
Спалив бiльше цього обсягу – платиш ринкову цiну за перебраний газ
Спалив меньше – отримуешь грошi
Це стимулювало б газозбереження i привчилоб людей що потрібно жити за коштами




   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Можливо булоб краще знизити цiну на газ на якийсь фиксований обсяг

Це не до уряду, а до кацапів та арабів.
Але будь-яка подвійна ціна означає, що основну його масу тупо стирять, як тирили досі.
Отож, у наших інтересах, добиватися якомога вищої ціни і, при крайній необхідності (інвалід, пенсіонер без дітей, тощо) - субсидія.

Останнє редагування: 29 жовтня 2018 11:59:36 від andry
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Зубожілим працездатним долб-бам.
Ти сайтом помилився.
Вони на ФУПі не сидять.
Зайди на сайт аваківського МВС та запропонуй там "жити по-новому" всім цим прожжоним мусарам на "Лянчах" та 5-6000 грн офіційної зарплатні.
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?




Можливо булоб краще знизити цiну на газ на якийсь фиксований обсяг i вiдмiнити субсидii
Спалив бiльше цього обсягу – платиш ринкову цiну за перебраний газ
Спалив меньше – отримуешь грошi
Це стимулювало б газозбереження i привчилоб людей що потрібно жити за коштами

Думка гарна. Але схоже влада думає інакше.
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Думка гарна.

Для фірташів - це золоте дно.

Але схоже влада думає інакше.

І це не може не тішити!
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?




Можливо булоб краще знизити цiну на газ на якийсь фиксований обсяг i вiдмiнити субсидii
Спалив бiльше цього обсягу – платиш ринкову цiну за перебраний газ
Спалив меньше – отримуешь грошi
Це стимулювало б газозбереження i привчилоб людей що потрібно жити за коштами

Ну что за ерунда?

Газ такой же товар, как, например, молоко.

Ну давайте снизим административно цену на молоко до 1 гривны за литр в месяц.

Если выпил больше, то цена за литр будет уже 100 грн.

А если выпил поллитра, то 50 копеек в магазине вернут обратно.

Ну бред же полный.
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

практично всі люди з нормальними доходами платять і намагаються економити
тому економічний смисл реальних цін на газ і соціальної підтримки є
ТС тут пукнув в калюжу, захищає те що не захищається

Розкажи у деталях як економити у квартирі з вертикальною розводкою?
До тебе просто приходить рахунок з "сумою", а ти нічого не можеш вдіяти з тою сумою, хіба йти сперечатися до сраних вєніков.
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Газ такой же товар, как, например, молоко.



я молоко не пью
а газ викорустовую



   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

я молоко не пью
а газ викорустовую

А мені пофіг газ, мені потрібне золото. До 1 кг в міс готовий взяти за півціни, а кому треба більше - нехай платить повну
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

гройсман, а раніше і яценюк, так сцялися, що тупо заливають субсидіями всіх і вся.
замістть зробити нормальні кроки
(відмовитись від регулювання ціни і мотнетизувати/зробити адресними субсидії) з початку каденції. до виборів вже б все і заспокоїлось і економіка вирівнялась - знизили б і споживання і утеплились.

именно так. при этом просто бедумное, безпрограммное выделение миллиардных сумм ( из страха что их подвесят за яйца) на субсидии это еще не все. никто и никогда не считал сколько миллиардов недополучил бюджет из за того, что люди ушли в тень ради получения субсидии. при этом из своей тени они не платят тех налогов, или не в том количестве, как если бы платили работая по белому.  а эти деньги могли идти на армию, развитие страны.
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

я молоко не пью
а газ викорустовую

Ну пусть не молоко. Пусть будет вода.

Принцип один и тот же.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія