Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Совкова практика зганяти бюджетників і вчителів під розписку вернулась. :weep:

В принципі всі вчителі які голосували за це, вони заслуговують бути рабами і під розписку ходити на всякі паради...

Ви це зробили.

До, речі при Порошенку собі такого не дозволяли. Просили щоб ходили... А заразя к при Януковичу, худобу зганяють на свята в містах. Притому відзначаються усі в одних адміністрації в інших ОТГ.
   
Цей вірун про томос-тури нахрє забув. Як масовку возили за кнуром...
   
Як бідного прихильника Зеленські, щурить))))

На ТОМОС людий шли добровільно... Не вигадуй... А тут явно під розписку з погрозами, що попробуй не прийти...

При Порошенку просили, прийдіть, а багато людей просто приходили бо для них була честь...

Так як у рабів немає честі, то їх як худобу під розписку заганяють.
   
В принципі всі вчителі які голосували за це, вони заслуговують бути рабами і під розписку ходити на всякі паради...

Кріпаками , швидше - кріпаками .
   
при Порошенку собі такого не дозволяли.
   :lol:  :weep:
   
В принципі всі вчителі які голосували за це, вони заслуговують бути рабами і під розписку ходити на всякі паради...

Ви це зробили.

До, речі при Порошенку собі такого не дозволяли. Просили щоб ходили... А заразя к при Януковичу, худобу зганяють на свята в містах. Притому відзначаються усі в одних адміністрації в інших ОТГ.

У Львові зганяли навіть з держ підприємст в той свинюшний загон для худоби під час президентських

так шо не писти божевільний
   
Як бідного прихильника Зеленські, щурить))))

На ТОМОС людий шли добровільно... Не вигадуй... А тут явно під розписку з погрозами, що попробуй не прийти...

При Порошенку просили, прийдіть, а багато людей просто приходили бо для них була честь...

Так як у рабів немає честі, то їх як худобу під розписку заганяють.

О да, о да
Лень искать фото что я снимал как под томос на софиевской площади с вечера свозили массовку автобусами из регионов и как люди ночевали сидя на стульях в торговой палате на БЖ.
Давайте будем справедливы.
   
йому не ма шо доводити

просто післати нахйу, воно дурне божевільне
   
О да, о да
Лень искать фото что я снимал как под томос на софиевской площади с вечера свозили массовку автобусами из регионов и как люди ночевали сидя на стульях в торговой палате на БЖ.
Давайте будем справедливы.
Ого як прихильника нацжон і Авакяна порвало. 


Те що ти напостив брехульчик... Я людей знаю які туди їздили... Так, своїми берехульками підітрись...


А так заштирив пост що притащив 10 как))))

І правельно Тебе карма найде))))
   
йому не ма шо доводити

просто післати нахйу, воно дурне божевільне
Ага, не вірь своїм очам вірь у Зеленого Шостого Щура, що натякає усім білим на параді, я здаюсь, тому все біле... Ми здаємось))))


Як добре що тебе штирить провладний бот... Зелений гидкий провладний бот.
   


Боже, ребята, я и сам за Петра голосовал, но....

Прошу, не позорьтесь, не врите, мы же все все видели и знаем

Вы просто молчите, больше пользы будет
   
Ага, не вірь своїм очам вірь у Зеленого Шостого Щура, що натякає усім білим на параді, я здаюсь, тому все біле... Ми здаємось))))


Як добре що тебе штирить провладний бот... Зелений гидкий провладний бот.

Окей, он бот а ты не бот. Готов признать что это так. Кидай видео как свозят зеленую массовку.
Должна же быть подтвержуха. У петра ж много блогеров.
Чекаю
   
Боже, ребята, я и сам за Петра голосовал, но....

Прошу, не позорьтесь, не врите, мы же все все видели и знаем

Вы просто молчите, больше пользы будет

Провладний бот... Зелений щур...


Вивчи українську... Малороська у тебе з дурним акцентом.
   
Окей, он бот а ты не бот. Готов признать что это так. Кидай видео как свозят зеленую массовку.
Должна же быть подтвержуха. У петра ж много блогеров.
Чекаю


Коли мову вивчиш? А уже не треба вчити мову, тепер тільки на малороському діалекті велікого уського...


Зелений продажний провладний бот.
   
Окей, он бот а ты не бот. Готов признать что это так. Кидай видео как свозят зеленую массовку.
Должна же быть подтвержуха. У петра ж много блогеров.
Чекаю

воно єбануте  :laugh:
   
Провладний бот... Зелений щур...


Вивчи українську... Малороська у тебе з дурним акцентом.

В мене, друже, э не тильки знання мови а до того ще и змист який я намагаюся тоби донести.
И якщо буде потрибно я викладу тоби та иншим свои думки ще декилькома иноземними мовами

А поваги до тебе, зважаючи на системне хамство та лайливий спосиб ведення дискусий, тильки за те що ти робиш це на державний мови в мене нема и не буде
Це те ж саме як немите роками тило побризкати дорогим парфюмом. Як воняло так и воняе та ще й парфюма спотворив
Отака цина твого украинства. Брехня, лайка та хамство одягнене в шати украинця.
Саме ти и таки як ти и ганблять мою Украину.
И саме тому я ставлюсь до вас з огидою. И видповидно розмовляю з вами без жоднои поваги и росийською, щоб вам пекло десь у штанях.

А з доброю людиною я одразу ж переходжу на ту мову якою до мене звертаются. Багато де жив, даже финською трохи можу.

   
Так что, апостол, видео меняться будем? Баш на баш

   
Шо ж ты фраер апостол сдал назад?
   
https://youtu.be/Ew3pjrkdyAQ


За дебати можу точно сказати - люди приходили самі, і самоорганізовувалис ь, так само, як і з сьогоднішнім Маршем ветеранів.

А з КИєва теж всі самі приходили - на Майдані всім бажаючим квиточки роздавали, хто хотів прийти, йшов і брав квиточка.

У фан-зону.
   
За дебати можу точно сказати - люди приходили самі, і самоорганізовувалис ь, так само, як і з сьогоднішнім Маршем ветеранів.

А з КИєва теж всі самі приходили - на Майдані всім бажаючим квиточки роздавали, хто хотів прийти, йшов і брав квиточка.

У фан-зону.

Я разве отрицаю что часть людей пришла добровольно?
И разве дело в дебатах только?

Я о том что автор привычо врет забывая о бревне в глазу.
Я привел достаточно видосов из разных городов, и везде картина одна, свозят тушками
   
У Львові зганяли навіть з держ підприємст в той свинюшний загон для худоби під час президентських

так шо не писти божевільний
Тю на Вас. :lol:
В Мариуполе даже с ахметовских Азовстали и Ильича в марте 2019 на Порошенко гоняли :lol:
Матерились, но шли ахметовские рабы.
   
Тю на Вас. :lol:
В Мариуполе даже с ахметовских Азовстали и Ильича в марте 2019 на Порошенко гоняли :lol:
Матерились, но шли ахметовские рабы.

Так хозяин же против папы не пер )
   
За дебати можу точно сказати - люди приходили самі, і самоорганізовувалис ь, так само, як і з сьогоднішнім Маршем ветеранів.

А з КИєва теж всі самі приходили - на Майдані всім бажаючим квиточки роздавали, хто хотів прийти, йшов і брав квиточка.

У фан-зону.
Та брехливе воно, що з ним говорити нарізали фанів шостого і видають за навезених, якраз навозили зелених і то їх було зясь...

Воно таке тупе... Я колись звернув увагу на роботу профвспілок, то вони стараючись максиму могли 10 000 привезти в кращі часи, навіть якщо припустити за таку кількість привезених, куди діти 50 000 що прийшли ще ???

Але вонож таке віруюче... Як зелене шосте щуриня. Саме придумало саме увірувало.
   
Я разве отрицаю что часть людей пришла добровольно?
И разве дело в дебатах только?

Я о том что автор привычо врет забывая о бревне в глазу.
Я привел достаточно видосов из разных городов, и везде картина одна, свозят тушками

А тут уже задню бот провладний шітска Авакова дала))))
   
Сегодня порохоботы очень активны.
   
Так когда ТС уже даст подтверждение что на сегодняшний парад бюджетников сгоняли с фото и видео?
Выложи и закроем  тему.
Или продолжим дальше сопли жевать? :lol:
   
Так когда ТС уже даст подтверждение что на сегодняшний парад бюджетников сгоняли с фото и видео?
Выложи и закроем  тему.
Или продолжим дальше сопли жевать? :lol:
Слухай, я вам ні чого не винний, наше тутешнє учуй донбас... А тим більше настойці шісткі авакова.


   
   :lol:  :weep:

 X(

3,14здит,как дышит
   
Ну так і влада совків. Діджіталізована :)
   
X(

3,14здит,как дышит
О, ти диви, відползайло прийшло...
   
Слухай, я вам ні чого не винний, наше тутешнє учуй донбас... А тим більше настойці шісткі авакова.
А тему зачем тогда свою открывал, чтобы просто потрындеть бездоказательно?
К тому же сегодня на ФУПе услышь ДамБас это ближе к Алезке, колибри  Джони Юз и Дон-басу относится а не ко мне.
Они теперь с вами порошками в одной связке работают.
И меня это ни разу не удивляет :lol:
   
В принципі всі вчителі які голосували за це, вони заслуговують бути рабами і під розписку ходити на всякі паради...

Ви це зробили.

До, речі при Порошенку собі такого не дозволяли. Просили щоб ходили... А заразя к при Януковичу, худобу зганяють на свята в містах. Притому відзначаються усі в одних адміністрації в інших ОТГ.

брехунець ...
тобі хоч платять за це ?  :laugh:
   
А тему зачем тогда свою открывал, чтобы просто потрындеть бездоказательно?
К тому же сегодня на ФУПе услышь ДамБас это ближе к Алезке, колибри  Джони Юз и Дон-басу относится а не ко мне.
Они теперь с вами порошками в одной связке работают.
И меня это ни разу не удивляет :lol:

Для чого мені доводити те що я бачив своїми очима? Раніше у нас нікого нікуди не тягли, а зараз списки кладають від організації що мають створювати масовку як за Янковича...

Я про своє кажу, а ви відразу про Київ і показуєте людей які мають просто фантазії і розказують те що вам хочеться почути.
   
брехунець ...
тобі хоч платять за це ?  :laugh:
Що там з рукою?

Якщо за тиждень не пройшла то болітиме 6 місяців, якщо до лікаря вчасно підеш... А потім на погоду буде нити.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія