Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Очередная трагедия в Техасе

Re: Очередная трагедия в Техасе

Це по-камуняцькі.

Ну мы же не ваших родителей здесь обсудаем.
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Да, есть зависимость от количества автомобилей.

То який сенс це обговорювати.... Ну корилює кількість випадків з доступністю зброї - і що з цього?
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Через час господин Байден выступит с обращением к нации.
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Перехрестним вогнем вчителі  постріляють один одного і  ще більше дітей, а потім приїде поліція і перестріляє всіх, у кого побачить зброю.

А може і не перестріляє. Так результат самий найгірший з усіх можливих - активний стрілок мав щонайменьше 5 хвилин, не ховаючись, проводити екзекуцію дітей поки приїде «спеціально навчена стріляти з пістолета людина».

І всі дорослі, в кращому випадку могли самі тікати залишивши дітей позаду, щоб зберегти своє життя. Бо що він чи вона може зробити проти підлітка, в якого в руках навіть якийсь самий нещасний Глок-19 в якого тільки 15 пуль в магазині. Судячи по кількості жерт, стрілок мав можливість поміняти магазин щонайменьше 2 рази.

І так, дозвіл носити concealed чи не concealed зброю, це при Рогатина місцевої влади, і це одна з речей яка дійсно мене дратує в соціалістичних штатах, бо скажені, поїхавши розумом не питають дозвіл в шерифа, чи може він принести зброю в супермаркет чи ресторан, чи школу, і почати стріляти знаючи що в нього є 5 хвилин поки приїде поліція, а може в більше.
   
Re: Очередная трагедия в Техасе


І так, дозвіл носити concealed чи не concealed зброю, це при Рогатина місцевої влади, і це одна з речей яка дійсно мене дратує в соціалістичних штатах, бо скажені, поїхавши розумом не питають дозвіл в шерифа, чи може він принести зброю в супермаркет чи ресторан, чи школу, і почати стріляти знаючи що в нього є 5 хвилин поки приїде поліція, а може в більше.

З яких пір Техас це "соціалістичний" штат?  ;o
Техас завжди був республіканським штатом. Вони мають всі повноваження у питання безпеки, то чому не дозволили зброю в школах?
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

З яких пір Техас це "соціалістичний" штат?  ;o
Техас завжди був республіканським штатом. Вони мають всі повноваження у питання безпеки, то чому не дозволили зброю в школах?

Я говорю про свій штат.
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Я говорю про свій штат.

Стрільба була в школі в Техасі.
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Стрільба була в школі в Техасі.

Мій штат Каліфорнія, який у випадку активного стрілка в школі чи ресторані, чи в супермаркеті, дає вбивцеві 5-7 хвилин часу проводити розстріл в закладі поки на місце приїде поліція. І ці щонайменьше 5 хвилин, стрілок знає, що його ніхто не може зупинити.
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

З яких пір Техас це "соціалістичний" штат?  ;o
Техас завжди був республіканським штатом. Вони мають всі повноваження у питання безпеки, то чому не дозволили зброю в школах?

города там голубые до синевы как яйца старого бидона
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Мій штат Каліфорнія, який у випадку активного стрілка в школі, дає вбивцеві 5-10 хвилин часу проводити розстріл в закладі поки на місце приїде поліція. І ці щонайменьше 5 хвилин, стрілок знає, що його ніхто не може зупинити.

Ще раз, стрільба була в Техасі.
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

самый большой ужас у кацапов кстати был когда людям раздали оружие. этот ход они не предусмотрели
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

города там голубые до синевы как яйца старого бидона

 :facepalm:

Uvalde  is a city in and the county seat of Uvalde County, Texas, United States. The population was 15,217 at the 2020 census.

15 тисяч - це село. Якщо і такі міста всі демократичні, то для респів в Техасі взагалі місця не залишиться.

   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Ще раз, стрільба була в Техасі.

Ти заладив як папуга - Техас-Техас! Факт те, що в школі небуло нікого, хто мав зброю та міг щонайменьше заповільнити стрілка та зберегти одне дитяче життя. Я переношу цю ситуацію на Каліфорнію, та в мене волосся стає дибом, бо тут було би таке саме.
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

:facepalm:

Uvalde  is a city in and the county seat of Uvalde County, Texas, United States. The population was 15,217 at the 2020 census.

15 тисяч - це село. Якщо і такі міста всі демократичні, то для респів в Техасі взагалі місця не залишиться.

этот город да. я думал вы продолжаете говорить про Остин Хьюстон  Даллас и т.д.
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Ти залазив як папуга - Техас-Техас! Факт те, що в школі небуло нікого, хто мав зброю та міг щонайменьше заповільнити стрілка та зберегти одне дитяче життя. Я переношу цю ситуацію на Каліфорнію, та в мене волосся стає дибом, бо тут було би таке саме.

Тому що в Техасі взагалі не потрібен дозвіл на носіння зброї, але вони зробили обмеження на зброю в школах.
Штат повністю республіканський. 
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

кстати любое частное проперти неважно где может запретить ношение оружия...
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Тому що в Техасі взагалі не потрібен дозвіл на носіння зброї, але вони зробили обмеження на зброю в школах.
Штат повністю республіканський.

Маючи довгу історію стрілянин в школах, це було запрошення до продовження подібних трагедій в Техасі. В дитячій голові підлітка швидко приходить до висновку, що в школі його ніхто не зупинить щонайменьше 5 хвилин, і можна увійти в історію як мачо зо вбив найбільше дітей, рекорд якого будуть намагатись побити інші.
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

этот город да. я думал вы продолжаете говорить про Остин Хьюстон  Даллас и т.д.

Стрільба була в школі цього міста.
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

кстати любое частное проперти неважно где может запретить ношение оружия...

Школа це не приватна власність. Законом штату Техас прямо заборонено носити зброю на території шкіл.
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Маючи довгу історію стрілянин в школах, це було запрошення до продовження подібних трагедій в Техасі. В дитячій голові підлітка швидко приходить до висновку, що в школі його ніхто не зупинить щонайменьше 5 хвилин, і можна увійти в історію як мачо зо вбив найбільше дітей, рекорд якого будуть намагатись побити інші.

Ще раз, це Техас, де дозвіл на носіння зброї взагалі не потрібен, республіканський штат, тим не менше вони зробили заборону на зброю на території шкіл.
Як думаєш чому?
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Ти заладив як папуга - Техас-Техас! Факт те, що в школі небуло нікого, хто мав зброю та міг щонайменьше заповільнити стрілка та зберегти одне дитяче життя.

Вроді був.... Поліцейський якийсь...... не відомо чому він його не зупинив
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Стрелянина завжди відбувається в gun free zones.

Їжте гімно камуняки.
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Стрелянина завжди відбувається в gun free zones.

Їжте гімно камуняки.

Техас - це "камуняки"? :suicide2:
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Також не треба забувати що більшість стрілялини відбувається під впливом офіційно виписаних психомедикаментів.

Про це чомусь ніколи не згадують бо ж комунофашикам треба демонізувати зброю.
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Вроді був.... Поліцейський якийсь...... не відомо чому він його не зупинив

Більшість мусарні ніколи не витягує пистолет за все своє життя. В мусара йдуть за зарплатою, непильною роботою та ранішньою пенсією.
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Техас - це "камуняки"? :suicide2:

Якщо це gun free zone, то не важливо я який це штат. Gun free zone це запрошення, магніт для всіх скажених прийти та стріляти, в знати що він має час вбити щонайменьше 20 людей поки його зупинять. Gun free zone це зло, це смертельна пастка.

Тому скажених та наваджених магнітом тягне до шкільних закладів, а не в NRA офіс чи в офіс шеріфа, де в історію не війти можливо вбивши одного чи двох якщо пощастить.

Останнє редагування: 25 травня 2022 05:07:55 від Dobre
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Школа це не приватна власність. Законом штату Техас прямо заборонено носити зброю на території шкіл.
ну есть такие законы везде. у нас например в барах нельзя. а в ресторанах можно.
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Стрелянина завжди відбувається в gun free zones.

Їжте гімно камуняки.
кстати да любопытное замечание.
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Чисто забавно, а стрельбу в Буффало, где 18 летний расист десятерых убил неделю назад тут тоже обсуждали с такой же активностью? Бо может я пропустил...

   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Якщо це gun free zone, то не важливо я який це штат. Gun free zone це запрошення, магніт для всіх скажених прийти та стріляти, в знати що він має час вбити щонайменьше 20 людей поки його зупинять. Gun free zone це зло, це смертельна пастка.

Опять таки не вяжется со стрельбой в Буффало... Где в стрелка охранник стрелял и попал дважды, но стрелок был в бронике и завалил охранника...
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

 Однако что примечательно, на руках у украинцев ДО ВОЙНЫ  были до 5 миллиона  легального и нелегального оружия, но однако о массовых расстрелах, в том числе в школах, у нас слышно не было.
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Опять таки не вяжется со стрельбой в Буффало... Где в стрелка охранник стрелял и попал дважды, но стрелок был в бронике и завалил охранника...

Нью Йорк один з соціалістичних штатів, де дозвіл на носіння зброї дуже важко, якщо взгагалі можливо отримати. Тому для вбивць, це просто відкритий стіл, ймовірність що хтось навкруги матиме зброю майже нульова. Стріляй донесхочу, поки не приїде поліція.
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Я, кстати, с ужасом смотрю, как полицейские или ТРО с автоматами шныряют между полок супермаркетов: бери - не хочу.


що це ти ляпнув?
нагадую, у нас війна і ці люди на законних підставах мають зброю.
чи вони щось безоплатно беруть на полицях супермаркетів, погрожуючи автоматами?
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Все просто: в тих країнах де відсутній масовий культ "домашньої зброї для самооборони" таких випадків на порядки менше
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Ти заладив як папуга - Техас-Техас! Факт те, що в школі небуло нікого, хто мав зброю та міг щонайменьше заповільнити стрілка та зберегти одне дитяче життя. Я переношу цю ситуацію на Каліфорнію, та в мене волосся стає дибом, бо тут було би таке саме.
ЦЕ ж добре що небуло, а як би була то взагалі б всі перестрілялись

Однако что примечательно, на руках у украинцев ДО ВОЙНЫ  были до 5 миллиона  легального и нелегального оружия, но однако о массовых расстрелах, в том числе в школах, у нас слышно не было.

Це виключення тільки підтверджує практику.

Зі зброї якої нема, неможливо стріляти!


І добре що народні депутани згодні зі мною і після війни отримати зброю буде значно важче. (tu)

 бо верховна зрада прийняла за основу закон від реформованої МВС де сьогодні, після люстраційної реформи Наєма, Порошенко та Лещєнко, зібрані кристальної чистоти професіонали.

А не закон від цих потенційних вбивць з української асоциації власників зброї.
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Я думаю що єдиний ефективний засіб запобігання - це дозволити дорослим unconcealed weapon carry в тому числі у школах. Бо статистично завжди буде якийсь ідіот що поіхав розумом і піде стріляти дітей в початковій школі.

Техас - один з найбільш озброєних штатів США, де стрілецька зброя є в кожній хаті.

І який ставлять нам у приклад.
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

ЦЕ ж добре що небуло, а як би була то взагалі б всі перестрілялись

Це виключення тільки підтверджує практику.

Зі зброї якої нема, неможливо стріляти!
І добре що народні депутани згодні зі мною і після війни отримати зброю буде значно важче. (tu)

 бо верховна зрада прийняла за основу закон від реформованої МВС де сьогодні, після люстраційної реформи Наєма, Порошенко та Лещєнко, зібрані кристальної чистоти професіонали.

А не закон від цих потенційних вбивць з української асоциації власників зброї.

Зі зброї якої нема, неможливо стріляти! тем.по кому стреляют те,у кого она есть!
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Техас - один з найбільш озброєних штатів США, де стрілецька зброя є в кожній хаті.

І який ставлять нам у приклад.
Так, поодинкі масщутінгі це не повод дозволити перестріляти один одного значно більшій кількості людей.

Тре планово зменьшувати кількість зброї, це призведе до зменьшення кількості випадків.

Сьогодні немає ніякого сенсу навіть в озброєній поліції, бо потенційні ризики що поліцейськи всіх перестріляють значніші за ті незначні плюси які їм надає зброя.

Зброя це атавізм з кам'яного віку такий же огидний як жерти мнясо. :bueee:
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

А може і не перестріляє. Так результат самий найгірший з усіх можливих - активний стрілок мав щонайменьше 5 хвилин, не ховаючись, проводити екзекуцію дітей поки приїде «спеціально навчена стріляти з пістолета людина».

І всі дорослі, в кращому випадку могли самі тікати залишивши дітей позаду, щоб зберегти своє життя. Бо що він чи вона може зробити проти підлітка, в якого в руках навіть якийсь самий нещасний Глок-19 в якого тільки 15 пуль в магазині. Судячи по кількості жерт, стрілок мав можливість поміняти магазин щонайменьше 2 рази.

І так, дозвіл носити concealed чи не concealed зброю, це при Рогатина місцевої влади, і це одна з речей яка дійсно мене дратує в соціалістичних штатах, бо скажені, поїхавши розумом не питають дозвіл в шерифа, чи може він принести зброю в супермаркет чи ресторан, чи школу, і почати стріляти знаючи що в нього є 5 хвилин поки приїде поліція, а може в більше.

Може. ставити рамки на вході?

Щоб довбні зі стрілецькою зброєю не могли б її пронети в публічні місця?

Правда, можна ще з вікна власного будинку полювати на перехожих  :shuffle:
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Може. ставити рамки на вході?

Щоб довбні зі стрілецькою зброєю не могли б її пронети в публічні місця?

Правда, можна ще з вікна власного будинку полювати на перехожих  :shuffle:

Можна і на вікна рамки поставити (tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія