Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Заробітчанство в Німеччині)))

Re: Заробітчанство в Німеччині)))

І не тіки йому)
Там ще Sojuznuk є. Чуть шо - а-а-аа, в ігнор іди!
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Після новорічних свят поїду в дойчланд. Легальна робота. Устал я здесь фопом бится об лед. Все хуже и хужее. Единственное что пока пугает, сам без любимой детей и внучки. Будет тяжело первое время, но это я уже проходил. А потом будут ко мне приезжать.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Якщо хочете))--
Невеличкий огляд об"єктів де я працював-- більш-менш знакових))--
В першу чергу це заводи--цей наш Герюст( риштування) поділяється за декількома характеристиками--- одна з них--розподіл на фасаденгерюст( фасадні) та веркгерюст( заводські)
1.Заводський герюст-- там своя атмосфера))
Вони заробляють 120-140 по документах, але працюють нога за ногу-- побудують за декілька днів-тиждень герюст і потім обслуговують його 2-3-4 години на день.Інший час-- п"ють каву та рубаються в карти))
Туди субпідрядники люблять заганяти 100 людей ( більшість з яких толком і роботи не розуміє-- чисто перенести-подати), з яких певна частина навіть по німецьки може не говорити))( турки в основному).І косять на цих роботягах бабло-- заводи це великі бюджети і великі списання звідти. Бере по документах на робітника 120-- на руки дає йому 80-100 . В день легенько купка сотень.

2. Фасадний герюст.
Тут вже я працюю.))
Працював на будівництві гілки метро під Домом( собор Кьольнський),працював декілька місяців коли обвалився архів міста Кьольн-- з поліцією та з службами порятунку розгрібали завали. Потім будували перший в Кьольні кассетний дах-- величезна конструкція спеціалізована.
Працював на об"єктах Летовища Кьольн-Бонн-- вхід по пропускам, контроль, режимний по суті об"єкт.
Працював на Проктер енд Гембл), Форд, Тойота Кьольн, ще декілька менш відомих))
Працював на електростанціях, водонасосних станціях-- комунальні підприємства-- теж режимні по суті.
Працював на електростанціі-- всередині тих величезних башт звідки дим іде))-- там кожний рік проводиться Ревізія-- і ми всередині тієі башні на 60-80 метрів і в діаметрі метрів 20 будували риштування для того щоб інші бригади могли почистити сажу з внутрішніх стінок.
А це на початку робіт-- суцільна темрява, вхід через лаз 2 метри в діаметрі і декілька метрів довжиною і тільки далеко нагорі світиться небо)))
Працював на режимному об"єкті-- тюрьма міста Дюссельдорф-- постійно нас супроводжували охоронці, підбирали ми за собою колючо-ріжучі можливості, проходили кожний день через металодетектори)).
Робили риштування для великих- високих церковних будівель в Аахені, в Дюсельдорфі, архів міста Аахен.
Виізджав на 2 дні на об"єкт в Голландіі-- портові споруди.
Моі коллеги працювали в Бельгіі -- будівля чи то ООН, чи то НАТО-- головний офіс.
Інші колеги працювали в ОАЕ-- це правда промальп якразь-- розвішували на хмарочоси плакати з якимось принцем арабським на той час.
Інші колеги-- працювали на якомусь заводі на невеличкому острові в якомусь з океанів-- розповідали--годин 6 роботи і цілий день-- гасаєш на квадріках по пляжах))
Ну і десятки- сотні звичайних будиночків-будинків-приміщень- комплексів- іноді замків навіть))
Купа ікспірієнса)))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Я на разі в Украіні-- відчуваю покращення,високі стандарти ))
В Німеччині-- наіздами по пів-року-рік, потім пауза декілька місяців-- як коли.
Я встиг все відчути на собі вже))
Машинка?-- старенький гольф. Все ніяк руки не доходять поміняти))
Зато-- Шикарна Квартира в самісінькому центрі Чернівців.
У планах-- скорше всього доньку відправлю в універ туди-- придивляюсь до скромних апартментів-- від 100 куе.
Ще прийдеться попрацювати пару рочків(((

мені вчора пропонували в Чернівці релокейтитись, 2000  евро ЗП на руки. (ІТшник)  :)  Взяв час на подумати, але вже знаю що відмовлюсь
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

мені вчора пропонували в Чернівці релокейтитись, 2000  евро ЗП на руки. (ІТшник)  :)  Взяв час на подумати, але вже знаю що відмовлюсь

Круто.
В мене багато знайомих-- айтішників( я взагалі люблю спілкування і в мене багато знайомих- друзів).
Багато з них до речі-- переселенці .( хто звідки).
Один працює зараз в Бучі( з Донецька)
Декілька -- в Чернівцях.
Один--головний адмін форумсіві. Юей( форум міста Чернівці)-- один з спеціалістів в компаніі Софтсерв( це ніби круто в Чернівцях).
Ну і декілька айтішників попрощє))
Якщо є бажання щось запитати про Чернівці, або про ай-ті в Чернівцях-- ніби дадуть Вам відповідь тут--
https://forumcv.com/index.php

Форум невеличкий і ламповий)))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Круто.
В мене багато знайомих-- айтішників( я взагалі люблю спілкування і в мене багато знайомих- друзів).
Багато з них до речі-- переселенці .( хто звідки).
Один працює зараз в Бучі( з Донецька)
Декілька -- в Чернівцях.
Один--головний адмін форумсіві. Юей( форум міста Чернівці)-- один з спеціалістів в компаніі Софтсерв( це ніби круто в Чернівцях).
Ну і декілька айтішників попрощє))
Якщо є бажання щось запитати про Чернівці, або про ай-ті в Чернівцях-- ніби дадуть Вам відповідь тут--
https://forumcv.com/index.php

Форум невеличкий і ламповий)))

фатить з мене релокейта до Ужгороду    :gigi:
Я вже я буду релокейтитись ще раз то хіба в США/Канада/ЕС/Австрал   :gigi:  українських релокейтів вже з мене вистачить, тре десь уже і стабілізуватись.  :gigi:
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

фатить з мене релокейта до Ужгороду    :gigi:
Я вже я буду релокейтитись ще раз то хіба в США/Канада/ЕС/Австрал   :gigi:  українських релокейтів вже з мене вистачить, тре десь уже і стабілізуватись.  :gigi:

Ваш вибір))
Цей чувак з Донецька( в Бучі зараз)-- дуже довольний Бучею.
Були у нього в гостях-- дійсно непогано там.
Десь на такі ж грощі напевно і працює.( але ж у вас там багато специфікацій-- всі різні)
Його кум-- в Німеччині ай-ті--в Німеччині звісно краще, але ніби багато податків і бюрократіі.
А цей чувак з бюрократією та й взагалі з робочим розпорядком не дружить-- він сам собі хазяін-- і спить коли хоче, і бухає коли хоче-- точно не про Німеччину це))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Після новорічних свят поїду в дойчланд. Легальна робота.
і ким?  В яку місцину?  Секрет?  З якими документами?
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Ваш вибір))
Цей чувак з Донецька( в Бучі зараз)-- дуже довольний Бучею.
Були у нього в гостях-- дійсно непогано там.
Десь на такі ж грощі напевно і працює.( але ж у вас там багато специфікацій-- всі різні)
Його кум-- в Німеччині ай-ті--в Німеччині звісно краще, але ніби багато податків і бюрократіі.
А цей чувак з бюрократією та й взагалі з робочим розпорядком не дружить-- він сам собі хазяін-- і спить коли хоче, і бухає коли хоче-- точно не про Німеччину це))

 В Украине выгоднее работать в айти, чем в Германии. Если не учитывать пенсию и страховку медицинскую.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Ваш вибір))
Цей чувак з Донецька( в Бучі зараз)-- дуже довольний Бучею.
Були у нього в гостях-- дійсно непогано там.
Десь на такі ж грощі напевно і працює.( але ж у вас там багато специфікацій-- всі різні)
Його кум-- в Німеччині ай-ті--в Німеччині звісно краще, але ніби багато податків і бюрократіі.
А цей чувак з бюрократією та й взагалі з робочим розпорядком не дружить-- він сам собі хазяін-- і спить коли хоче, і бухає коли хоче-- точно не про Німеччину це))

В дойчлянді ті хто працюють в ІТ мої знайомі , всі легально, мають чи то робчі візи чи то блюкард.

П.С. В Ужгороді теж непогано досить.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

В Украине выгоднее работать в айти, чем в Германии. Если не учитывать пенсию и страховку медицинскую.

Ну як з якої сторони глянути ...
Отримувати тут (3500-4500 ) - 5% +ЕСВ значно вигідніше по грошах
але, але, але .... і багато . .. але ....

Знайома легально працює в італії, там же виявили рак в неї , прооперували, пролічили, все по страховці , в україні би мабудь і квартиру продала і хз ...

Останнє редагування: 29 листопада 2017 16:16:05 від Luxetenebris
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Ну як з якої сторони глянути ...
Отримувати тут (3500-4500 ) - 5% +ЕСВ значно вигідніше по грошах
але, але, але .... і багато . .. але ....

 В Германии чтобы получать на руки 4500, нужно иметь такие навыки и опыт, за которые в Украине будешь получать 9 000.

 Но медицинская страховка да, многого стоит. Как и другие соцгарантии (включая пособие в 75% от зп на протяжении пары лет). Как раз друг так на социал подсел на годик. Подлечиться, подучиться, позагорать.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

В Германии чтобы получать на руки 4500, нужно иметь такие навыки и опыт, за которые в Украине будешь получать 9 000.

так то ж німецькі кантори тут і платять на руки 3500-4500 :-) Правда тут за ці гроші теж вябувати потрібно некисло і скіли і знання потрібні не рядові
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

так то ж німецькі кантори тут і платять на руки 3500-4500 :-) Правда тут за ці гроші теж вябувати потрібно некисло і скіли і знання потрібні не рядові

  В Германии ты будешь получать 2-4 тысячи, причем 3500-4000, это уже топ-конторы с кучей ответственности и требований. Все что выше уже никто платить не будет,
надо свой бизнес делать, проекты какие-то и тд. И не нужно забывать что в Украине 4000 это не 4000 в Германии.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

знайомий  словак( українесь але вже має словацьке громадянство ) в словаччині на 800 евро себе почуває спокійніше і впевненіше ніж українець в україні на 1000 евро
маю знайомого в словаччині отримує там менше чим я тут. Але життя якесь  спокійніше і впевненіше у нього. Тут в україні якась дико драйвова боротьба з різною хуйнею.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

В Германии чтобы получать на руки 4500, нужно иметь такие навыки и опыт, за которые в Украине будешь получать 9 000.

 Но медицинская страховка да, многого стоит. Как и другие соцгарантии (включая пособие в 75% от зп на протяжении пары лет). Как раз друг так на социал подсел на годик. Подлечиться, подучиться, позагорать.
Соцгарантии--
Это Вы про страховку по утере работы говорите.
Схема была-- чуваки( немцы) устраивались на максималку-- вкалывали год-- а потом следующий год--" теряли работу", работали по"черному плюс 100%( тогда было-сейчас не знаю) на протяжении года.( только год-- точно не два).
Если бы словили-- все бы назад забрали бы конечно и посидел бы немного.
Но схема была и работала.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Соцгарантии--
Это Вы про страховку по утере работы говорите.
Схема была-- чуваки( немцы) устраивались на максималку-- вкалывали год-- а потом следующий год--" теряли работу", работали по"черному плюс 100%( тогда было-сейчас не знаю) на протяжении года.( только год-- точно не два).
Если бы словили-- все бы назад забрали бы конечно и посидел бы немного.
Но схема была и работала.

Сейчас после года социал дают только на полгода, плюс не 100%, а 75% и могут снижать постепенно если не знать какие танцы перед ними танцевать. Но все равно выгодно.

 Работать по черному крайне не рекомендуется в Германии. Можно заработать проблемы, намного более дорогие чем заработаное. Были у друга с этим проблемы, еле отбился от тюрьмы, ценой сверхдорогих адвокатов.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

знайомий  словак( українесь але вже має словацьке громадянство ) в словаччині на 800 евро себе почуває спокійніше і впевненіше ніж українець в україні на 1000 евро
маю знайомого в словаччині отримує там менше чим я тут. Але життя якесь  спокійніше і впевненіше у нього. Тут в україні якась дико драйвова боротьба з різною хуйнею.

Так і я кажу--
Пропонують мені всілякі мутки- заробітки--- ніби по нашим міркам-- шикарні грощі-- а як подумаю про геморой і нерви-- і набагато спокійніше в Німеччині те ж саме зароблю.
пс. Плюс звичайно інфраструктура-- дороги, вода з-під крану , спортмайданчики, магази і таке інше.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Плюс тут в Германии абсолютно беспредельный налог ежемесячный скрытый громадсьому телебаченню надо 25 евро отстегивать. Не так уж много, но бесит ужасно.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Сейчас после года социал дают только на полгода, плюс не 100%, а 75% и могут снижать постепенно если не знать какие танцы перед ними танцевать. Но все равно выгодно.

 Работать по черному крайне не рекомендуется в Германии. Можно заработать проблемы, намного более дорогие чем заработаное. Были у друга с этим проблемы, еле отбился от тюрьмы, ценой сверхдорогих адвокатов.

Это все правильно Вы говорите.
Но.---
Нет реальных работающих возможностей устроится украинцам легально в сфере строительство или обслуга.
Мне несколько раз пытались сделать документы разрешительные-- большие фирмы( шеф- мультимиллионер) делали запросы в разные амты именно про меня--- ни одного положительного результата за много лет-- за несколько попыток.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Плюс тут в Германии абсолютно беспредельный налог ежемесячный скрытый громадсьому телебаченню надо 25 евро отстегивать. Не так уж много, но бесит ужасно.

Он был 16-- когда я его еще платил.
А теперь если честно то и не помню или мы платим его.
пс. В свое время тупо не платили и ничего не было.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Что здесь хорошо-- реально нулевые ставки на товар в рассрочку.
У меня телефон-- последний Самсунг--Флагман))--- я его в рассрочку не чувствую вообще-- я в месяц конфет больше сьедаю чем все мои расходы на телефон-интернет.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Короче есть у меня еще куча сториз, которые могут быть интересны--
Про медицину в Германии
Про Криминал в Германии
Про Криминал среди наших в Германии
Про Проблемы наших вообще.
Про Жизнь вообще.
Что интересней?
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Это все правильно Вы говорите.
Но.---
Нет реальных работающих возможностей устроится украинцам легально в сфере строительство или обслуга.
Мне несколько раз пытались сделать документы разрешительные-- большие фирмы( шеф- мультимиллионер) делали запросы в разные амты именно про меня--- ни одного положительного результата за много лет-- за несколько попыток.

 Зависит от области и Вашего образования. При зарплате брутто 60 тысяч, дали бы разрешение. А на малую зарплату - разрешение не дадут.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Зависит от области и Вашего образования. При зарплате брутто 60 тысяч, дали бы разрешение. А на малую зарплату - разрешение не дадут.

Інженерам при контракті і ЗП більшій чим середня по спеціальності  дають без проблем голубу карту і резидента ЄС.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Інженерам при контракті і ЗП більшій чим середня по спеціальності  дають без проблем голубу карту і резидента ЄС.

 Инженерам и айти легче всего. По строителям там не все так просто. И имеет значение университетская корочка.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Зависит от области и Вашего образования. При зарплате брутто 60 тысяч, дали бы разрешение. А на малую зарплату - разрешение не дадут.

Возможно.
Но я говорю про Пролетариат-- каковым по сути и являюсь))-- откуда здесь 60 куе?
Средняя зарплата на стройке--от 1000 до 2000
В магазине-- 1000-1400
В обслуге--1000--1600

Где-то больше, где-то меньше.
В среднем так где-то.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Инженерам и айти легче всего. По строителям там не все так просто. И имеет значение университетская корочка.

ну я чесно не вкурсі про інших, я мав на увазі ІТ інженерів. І для ІТ теж потрібна вища освіта для голубої карти 
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Возможно.
Но я говорю про Пролетариат-- каковым по сути и являюсь))-- откуда здесь 60 куе?
Средняя зарплата на стройке--от 1000 до 2000
В магазине-- 1000-1400
В обслуге--1000--1600

Где-то больше, где-то меньше.
В среднем так где-то.

Пролетариата в Германии хватает ЕСовского с головой.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

В мене покищо стоїть відкрите питання, дооформлення підприємця в Словачині і фрілансити як ФОП Словацький.

Ще не вирішив остаточно.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Я все-таки хотел сделать больше акцент на том что Моя История--- это история именно Нелегального Заробитчанства))
Которое есть, которое продолжает быть-- где-то более, где-то менее успешно.
И другого пути у среднестатистическо го украинца-- нет.
Все что вы пишите про инжинеров и ай-тишников по сути интересно только им же))
А куча селян-- ищет как попасть внаймы хотя бы на 60 в день.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

sergey1974007  диви но які в україні перемоги. Кидай той дойчлянд давай працюй в україні :-)


https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=986979.new#new
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

sergey1974007  диви но які в україні перемоги. Кидай той дойчлянд давай працюй в україні :-)


https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=986979.new#new

Ну що там?-- 300 евро?
Я вже писав-- мені пропонують бізнеси всілякі-різні-на десятки тисяч баксів за 2 роки-- але й цього не дуже хочу.
В Німеччині-- я відробив з 06.00до 14.00--- і гуляй як вітер.-- встигаю побігати, в спортзал сходити, купа часу.
В Украіні--- працюєш-працюєш-- забираєш роботу додому-- думаєш-нервуєш-- приходять козли з податковоі--- за 300 евро?
Та ну його на фіг))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Он был 16-- когда я его еще платил.
А теперь если честно то и не помню или мы платим его.
пс. В свое время тупо не платили и ничего не было.

 Раньше можно было не платить, но пару лет назад обязали платить всех.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Короче есть у меня еще куча сториз, которые могут быть интересны--
Про медицину в Германии
Про Криминал в Германии
Про Криминал среди наших в Германии
Про Проблемы наших вообще.
Про Жизнь вообще.
Что интересней?
все цікаво + фоти
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

все цікаво + фоти

Фотки з Німеччини, але з роботи не дуже багато.
І ще не вмію вставляти тут поки що.
пс. Але фотки-- це моя фішка))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

фотки-- це моя фішка))

Ну то фотки в студію!

(Залити фото на сторонній ресурс, наприклад, http://piccy.info, скопіювати посилання на фото, натиснути тут кнопку "Вставити посилання на зображення")
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

[URL=http://piccy.info/view3/11828981
Ну то фотки в студію!


З сотого разу вийшло))--
Фотка просто попробувати ))
З Німеччини-- пізніше))
[/URL


Останнє редагування: 29 листопада 2017 19:29:40 від sergey1974007
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Моя теза--- Заробітчанство в Німеччині є.
Воно в основному---" по чорному" все)))

пс. З задоволенням можемо поспорити про правдивість моєі інфи і персони)))

Вам так кортить отримати "Persona non grata" в паспорт з забороною в'їзду на 5 років за порушення закону про працевлаштування?
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Вам так кортить отримати "Persona non grata" в паспорт з забороною в'їзду на 5 років за порушення закону про працевлаштування?

Дивіться))--
Є купа людей-- те що я бачу лише в Кьольні-- це десятки сіл з декількох областей.
Тобто-- тисячі людей.
Немає іншого виходу у них ніж працювати під такою загрозою.
І ця загроза-- не смертельний вирок.
Є напрацьованні шляхи і варіанти як обходяться всі заборони, всі візові режими і таке інше.
Це все-- кримінал-- так.
Але від того що Вам це дивно-- це не перестає існувати в просторі))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія