Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

по догах може бути ще остання свічка 8  :laugh:
а далі програму ілона я не знаю :lol:
   
etc - 110  :gigi:
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

etc - 110  :gigi:

сметана лох :laugh:
по 93 десь було
   
дивлюсь на аду і кожен раз коли підходила до рівня її лили в дно  :laugh:
   
по догах може бути ще остання свічка 8  :laugh:
а далі програму ілона я не знаю :lol:

Да вот тут блин сраная жданость.Вроде сделал х2 и вполне можно выходить,но алчная душонка думает,а вдруг на 0.8 или 1 сходит  :laugh: Да и вообще доги с тех пор как их начал форсить Маск только растут и таких диких просадок вроде не было.А с другой стороны это на столько хайповая и спекулятивная херня,еще и с китами у которых в руках две трети всех догов,что можно ожидать любой сценарий,вплоть до иксов в обратную сторону в любой момент  :laugh:
   
Да вот тут блин сраная жданость.Вроде сделал х2 и вполне можно выходить,но алчная душонка думает,а вдруг на 0.8 или 1 сходит  :laugh: Да и вообще доги с тех пор как их начал форсить Маск только растут и таких диких просадок вроде не было.А с другой стороны это на столько хайповая и спекулятивная херня,еще и с китами у которых в руках две трети всех догов,что можно ожидать любой сценарий,вплоть до иксов в обратную сторону в любой момент  :laugh:

догі ходять по рівням, заходять я фіксуються там на 1-2 місяці  :gigi: можуть бовтатись і оживати коли Маск буде шось твітити  :laugh:
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

дивлюсь на аду і кожен раз коли підходила до рівня її лили в дно  :laugh:

ну ще будуть чергові намагання схоже

Trading Volume
24h
$7,111,169,688.21
+119.06%
   
догі ходять по рівням, заходять я фіксуються там на 1-2 місяці  :gigi: можуть бовтатись і оживати коли Маск буде шось твітити  :laugh:

Ну после последних иксов на 500%,они через пару недель опять сделали х.Но что то мне подсказывает что надо из них выходить и не ждать туземуна в ближайшее время
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

так виглядає шо поки всьо
но ето не точно. хз шо там у головах
   
це просто дєд пробує 60 брати, от альти летять прискорено, правда не всі
   
А Кардано уже со скрипом 1.6 пробило
   
А Кардано уже со скрипом 1.6 пробило

має вернутись на підтвердження того пробою, по ідеї взад на 1,50
   
Ага,а по догам наоборот просадка.Я так понимаю все умные люди уже повыходили по 0.6,а я ради 0.4 центов сижу до сих пор  :laugh: Подожду еще до вечера и наверное выйду по 0.58-0.6

Несци...

8 буде за 1,0  :-)o
   
Половина догов ушла по 0.61.Вернул то что в них вкладывал без 25 баксов.И половина осталась в догах
   
Вы все такие умные тут.

Вот практический вопрос  - у меня осталось чуть больше 20 баксов на гифт карточном счете на амазоне.

Как их реально поменять на деньги или крипту - без регистраций и смс?
   
Також маю практичне запитання до знавців :

Маю 0,3 ETH на гаманці MetaMask - як їх швидко, безпечно і анонімно перевести в готівку $ (USD) ???

Якщо хтось реально знає як це зробити - то поясніть будь-ласка простою мовою , бо загуглити я можу теж (але мені нема часу в то вникати).
   
Кошелек с 28% всех DOGE начал собирать монету в феврале 2019г. Маск начал твитить про DOGE в апреле 2019г

Кошелек скупал DOGE в необычных манерах - с различными мемами - например по 666 069 монет и тд ... в день рождения Маска кошелек покупал монеты в объемах 628.1971 (дата ДР Маска) ...

Кошелек продал DOGE только однажды - 12 апр 2021г - 100 млн DOGE

(c) :gigi:
   
а шо вам Гугл видає при запиті - сколько
   
Також маю практичне запитання до знавців :

Маю 0,3 ETH на гаманці MetaMask - як їх швидко, безпечно і анонімно перевести в готівку $ (USD) ???

Якщо хтось реально знає як це зробити - то поясніть будь-ласка простою мовою , бо загуглити я можу теж (але мені нема часу в то вникати).


В готівку одразу чи спочатку на карту?
На карту 10 хв через обмінку
10-20 к без проблем
Можна і більше...Якщо ти не бомж навряд проблеми будуть

Але одразу у готівку то вже через руки напряму треба шукати...Але то стрьомно не раджу... якщо не знайомі . Можуть і по голові дати

Пс: а що значить анонімно? Тобі картка для чого? Тобі на неї гроші не приходять взагалі ні від кого? Бо якщо хтось кине ті самі 20-30 к це буде те саме
Чи проблеми з податками?

Можна на якусь платіжну систему вивести а потім на карту якщо якісь страхи напряму в крипті виводити

Останнє редагування: 6 травня 2021 16:54:44 від Ukraine
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

Я ж казав - EOS
ще 10%
   
Вы все такие умные тут.

Вот практический вопрос  - у меня осталось чуть больше 20 баксов на гифт карточном счете на амазоне.

Как их реально поменять на деньги или крипту - без регистраций и смс?

Не лізь
Скоро крах
   
Не лізь
Скоро крах

Насколько скоро? А то мне нужно успеть потратить все
   
Насколько скоро? А то мне нужно успеть потратить все

Усі 20 баксів?
Думаю не зможеш без біржі
Зазвичай обміники мінімали трохи більше ставлять хоча б від 1000 грн продаж-купівлю

Ось обирай напрямки і багато систем -карток
Хоча можна знайти і за 500 але % трохи більший буде

https://www.bestchange.ru/

Але здаєьься мені ти троль...і воно тобі не треба
   
В готівку одразу чи спочатку на карту?
На карту 10 хв через обмінку
10-20 к без проблем
Можна і більше...Якщо ти не бомж навряд проблеми будуть

Але одразу у готівку то вже через руки напряму треба шукати...Але то стрьомно не раджу... якщо не знайомі . Можуть і по голові дати

Пс: а що значить анонімно? Тобі картка для чого? Тобі на неї гроші не приходять взагалі ні від кого? Бо якщо хтось кине ті самі 20-30 к це буде те саме
Чи проблеми з податками?

Можна на якусь платіжну систему вивести а потім на карту якщо якісь страхи напряму в крипті виводити
Маю картку МоноБанк . Що значить через "обмінку" ?? Я ніколи не стикався . То щось типу "Бест-обмєн" ?? Тобто я їм відправляю свій ефір , а вони мені гривню на мою карту МоноБанк ??
   
Маю картку МоноБанк . Що значить через "обмінку" ?? Я ніколи не стикався . То щось типу "Бест-обмєн" ?? Тобто я їм відправляю свій ефір , а вони мені гривню на мою карту МоноБанк ??

Так все вірно вище дивись
Обмінка це та ж біржа фактично але без реєстрації
Скоріше там чпшники якісь вже сидять на біржі і просто ганяють через свої аккаунти



Останнє редагування: 6 травня 2021 17:10:32 від Ukraine
   
Так все вірно вище дивись
Обмінка це та ж біржа але без реєстрації
Гаразд , дякую ! А яку саме обмінку порадиш ?? Бо їх багато дуже, а я щось не дуже .... довіряю їм , бо відправляєш невідомо кому.
Чи краще зареєструватись на Бінансі - і вивести через свій гаманець на біржі ?
Що порадиш ?? Як би сам робив ???
Бо я дуже далекий від того. Вирішив поекспериментувати - попросив оплату своєї роботи в такому вигляді вперше  :)
   
Усі 20 баксів?
Думаю не зможеш без біржі
Зазвичай обміники мінімали трохи більше ставлять хоча б від 1000 грн продаж-купівлю

Ось обирай напрямки і багато систем -карток
Хоча можна знайти і за 500 але % трохи більший буде

https://www.bestchange.ru/

Але здаєьься мені ти троль...і воно тобі не треба

то уже пройденный этап - там нет амазон гифт кард
   
 :laugh:

   
то уже пройденный этап - там нет амазон гифт кард

Ну то гугли значить якщо є десь можливість то найдеш в інтернеті 99%
   
Ну то гугли значить якщо є десь можливість то найдеш в інтернеті 99%

А если нет - то и нет. Л - логика )
   
Гаразд , дякую ! А яку саме обмінку порадиш ?? Бо їх багато дуже, а я щось не дуже .... довіряю їм , бо відправляєш невідомо кому.
Чи краще зареєструватись на Бінансі - і вивести через свій гаманець на біржі ?
Що порадиш ?? Як би сам робив ???
Бо я дуже далекий від того. Вирішив поекспериментувати - попросив оплату своєї роботи в такому вигляді вперше  :)

Там зазвичай всі норм
Скамерські оьмінки мають одразу банитись бо іде постійний моніторінг
Жодного разу не було проблем
Просто обираш ту що на перших місцях...У них курси найкращі  в режимі он лайн
Можеш спочатку спробувати не все конвертнути
Але у ефіра там комса 2-3-4 $ за транзу. Обмвінка може додатково це зняти ще щоб гроші швидше на картку прийшли
   
А если нет - то и нет. Л - логика )

Ну це ж не мої проблеми а твої?Я при чому там?
Чому Мена має хвилювати те що мені на потрібно? Це нормальна  логіка
Чому я маю знати те що мені на потрібно? У користуванні?
   
Ну це ж не мої проблеми а твої?Я при чому там?
Чому Мена має хвилювати те що мені на потрібно? Це нормальна  логіка
Чому я маю знати те що мені на потрібно? У користуванні?

Вопрос-то не в этом.

Ладно, проехали.
   
Вопрос-то не в этом.

Ладно, проехали.

Виведи на картку банку якщо можна. Бо я не в курсі взагалі з амазоном що там.
Трохи додай і купи якоїсь крипти якщо є бажання
 через обмінку
Ви просто не розумієте - ніхто вам нічого не підкаже іншого. Ви самі маєте спробувати купити продати щоб зрозуміти хоча б процесс. Після 1 разу багато питань відпадуть. Помилитися важко якщо виконувати все по інструкції. Там автоматичні обміни цілодобово. Може бути трохи затримка. Якщо резерв у обміни малий. Але воно прийде автоматом як тільки у оьмінці резерв з'явитися.
   
Виведи на картку банку якщо можна. Бо я не в курсі взагалі з амазоном що там.
Трохи додай і купи якоїсь крипти якщо є бажання
 через обмінку
Ви просто не розумієте - ніхто вам нічого не підкаже іншого. Ви самі маєте спробувати купити продати щоб зрозуміти хоча б процесс. Після 1 разу багато питань відпадуть. Помилитися важко якщо виконувати все по інструкції. Там автоматичні обміни цілодобово. Може бути трохи затримка. Якщо резерв у обміни малий. Але воно прийде автоматом як тільки у оьмінці резерв з'явитися.

Спасибо. Все это уже искалось, пробовалось и, очевидно, не сработало.

Да фиг с ним - пускай валяется )
   
Там зазвичай всі норм
Скамерські оьмінки мають одразу банитись бо іде постійний моніторінг
Жодного разу не було проблем
Просто обираш ту що на перших місцях...У них курси найкращі  в режимі он лайн
Можеш спочатку спробувати не все конвертнути
Але у ефіра там комса 2-3-4 $ за транзу. Обмвінка може додатково це зняти ще щоб гроші швидше на картку прийшли
А самому через Бінанс ? Варто спробувати ? Чи то ще більше комісій буде ?
Тобто з мого MetaMask на мій гаманець Binance , а з гаманця Binance на свою картку МоноБанк ??
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

Спасибо. Все это уже искалось, пробовалось и, очевидно, не сработало.

Да фиг с ним - пускай валяется )

не спрацювало що? купити-продати  через обмінку з карти банку?
тут VG пару тижнів теж казав шо не працює а потім після моєї консультації все вийшло чомусь
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

А самому через Бінанс ? Варто спробувати ? Чи то ще більше комісій буде ?
Тобто з мого MetaMask на мій гаманець Binance , а з гаманця Binance на свою картку МоноБанк ??

Ну можна спробувати. але  там скани треба доків. Ти готовий бінансу це надати для виводу коштів?
Закинувши на бінанс з матамаску ти заплатиш ту саму комісію скоріше (комса у метамаску за газ,зараз вона мінімальна 4,65 у мене вказує) потім ще можливо якась самої бінанс.Треба пробувати і порівнювати.
через обмінку ніяких сканів доків не треба але комса може бути трошки більше.Навряд там велика різниця
Бінанс для трейдінгу в основному - коли багато обмінів робиш,  т о там мінімальні комісії.
Пс: Як на мене немає сенсу реєструватись на бінансі шо прост отуди закинути ефір а потім тільки його вивести на картку,нє?
я так розуміє тебе хвилює щоб обмінка не кинула?


Останнє редагування: 6 травня 2021 18:01:05 від Ukraine
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

он поки ми п***а ефір трохи подорожчав
як раз на пробну транзу(навіть на декілька) меншої сумми виводу з твоїх 0,3 ETH через обмінку комса набігла :D
спробуй 200-300 баксів вивести на картку,а не всі одразу. Щоб зрозумівти сам процес. Можеш і 50 баксів :D
я теж боявся перший раз.давно

Останнє редагування: 6 травня 2021 18:09:35 від Ukraine
   
Ну можна спробувати. але  там скани треба доків. Ти готовий бінансу це надати для виводу коштів?
Закинувши на бінанс з матамаску ти заплатиш ту саму комісію скоріше (комса у метамаску за газ,зараз вона мінімальна 4,65 у мене вказує) потім ще можливо якась самої бінанс.Треба пробувати і порівнювати.
через обмінку ніяких сканів доків не треба але комса може бути трошки більше.Навряд там велика різниця
Бінанс для трейдінгу в основному - коли багато обмінів робиш,  т о там мінімальні комісії.
Пс: Як на мене немає сенсу реєструватись на бінансі шо прост отуди закинути ефір а потім тільки його вивести на картку,нє?
я так розуміє тебе хвилює щоб обмінка не кинула?
Так   :)  трохи сцикотно  :(
Ну, але спробую . Ще можу днів 10 почекати  :)  А потім змушений буду міняти .
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія